» »

Dreamweaver proti FrontPage

Dreamweaver proti FrontPage

kuntek ::

Kaj se vam zdi kateri je boljši? Vem, da je ročno programiranje HTML še vedno najboljše, vendar za lenuha kot sem jaz to ne pride v poštev. Katerega se je lažje naučit uporabljat in kateri ima bolj čisto kodo, pa še kaj?

Milko ::

S FrontPageom ti bo slo lazje. Kokr jst vem, so novejse verzije se kokr tok prebavljive. Vcas so pa fejst spreminjal kodo...

JLP ::

Men je pa velik laži Dreamweaver uporablat. Pa še več orodij ma kukr pa Fronpage. Pa tud glede kode se mi zdi da DW zgenerira bl čisto kodo (ma tud poseben ukaz da ti počisti kodo).
Live long and prosper!

whatson ::

Jaz imam oba editorja... Hmmm... Dreamweaver se mi zdi malenkost boljsi, predvsem pa zmogljivejsi...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

kuntek ::

Saj jaz sem delal že z FP in sem bil kar zadovoljen, zdaj pa sem instaliral Dreamwever 3 in sem na prvi pogled opazil, da je verjetno malo bolj zanimiv program, zato tudi sprašujem za mnenja, če naj ostanem na FP ali grem na Dreamw. Pa še Dreamw je bolj povezan z ostalimi programi od Macromedie (predvsem Flash), kar se mi zdi en velik +.

JLP ::

Kr ostan pr Dremweaverju je velik bol.
Frontpage pa čmprej zbriš.
Live long and prosper!

andrej ::

ce hoces enostavnejsega izmed obeh potem bo v vecini primerov FP boljsa izbira.
Ce pa hoces imet zelo ucinkovito kodo (beri malo nesnage) pa izberi Dreamweaver.

AlchemY ::

odvisno od cloveka, na kateri program se bos navadil s tistim bos zadovoljen

miranpozar ::

Dreamweaver 3 in Dreamweaver 4!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

TiMe25 ::

Kar zagrizi v Dreamwaver ... boš pozneje ko ga boš že malce obvladal to tolko bolj cenil ......:):)
TiMe it's always on my side !

Elemen_T ::

Definitivno Dreamweaver.

Front page je naredil microsoft, kater pa je monopolist in vse prilagaja svoji programski opremi, torej IE...strani narejene v FPju zelo slabo delajo v netscapu saj npr. ko naredis dropdown menu bo le ta delal le v IE v drugih brkalnikih pa ne..ne samo dropdown menu ampak še precej drugih stvari.. vsesplosno pa je FP dosti laže uporabljat kot DW...a ima precej manj opcij.

LP!

Izak ::

Na tisga ki se navadiš tisga obvladaš! Sam uporabljam Dreamwaver in ... ni blema! :D

whatson ::

dreamweaver...

Pepsi ::

Don`t hesitate, get yourself a DREAMWEAVER - do it fast :D
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

Elemen_T ::

Še povezava za download :) --> Click for DW 3.0

Drugač ti pa priporočam ColdFusion 4.5 s katerim pa lahko delaš strani za burek&pol ---> CF 4.5

Lep pozdrav!

kuntek ::

kot kaže bom kar na Dreamwaver preklopil. Tudi meni se na prvi pogled zdi bolj zmogljiv kot FP. A je velika razlika med 3 in 4?

Miran ::

NetObjects Fusion je dobra zadeva, vsaj men je zelo všeč, predvsem enostavnost in možnost hitrega učenja.

Zanima pa me če ma kdo link do cracka za 5.02 verzijo. Jest ga še nim nikjer zasledu.

AJD mejte se !
Overclock yourself !

Elemen_T ::

100% lahko naredis v Netobject Fusion najbolj profesionalno stran. V primerjavi z drugimi programi za izdelavo izstopa za burek&pol.
Kar se tice cracka pa lepo pojdi na Astalavisto ....z malo truda boš dobil svoje :D

kuntek ::

Zdaj pa se še dotaknimo programov za spletno grafiko (ne Flash). Bom odprl se en post za to.

XCT ::

Najboljši je Netobject Fusion
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

FireSnake ::

Dreamvawer je zakon ... sam mal bo trajalo, da se ga bos naucu, potem bos pa delal page da bo glava pekla.
Na roko pisat ... to je zguba cajta, jaz sem delal tak sam ni OK. Kaj malega je pa siguren dobro ce znas popravit
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Loki ::

Dreamweaver bo definitivno najboljsa izbira.

Sam se nisem imel problemov z njim.

crt ::

Pejdi na www.macromedia.com in si dej dol Dreamweaver 4 trial potem gres na astalavista.box.sk in poisci crack...med dreamweaver 3 in 4 je se kar razlike... dreamweaver 4 ima boljso podporo za flash (lahko delas gumbe(flash) ze kar v dreamweaverju)...program je res boljsi to vidis ze po velikosti datoteke... je za cca 8 mb vecja kot dreamweaver 3. dela pa občutno počasneje od predhodnika. dobro je ker ima vgrajeno knjigo(o`reilly) o html-ju in java scriptu in si lahko pogledas kaj je kaj.

lep pozdrav Crt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč - do izdelka

Oddelek: Izdelava spletišč
151586 (1384) romci
»

Program za izdelavo spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
342242 (1950) UrMaN
»

Dreamweaver

Oddelek: Programska oprema
271613 (1355) MaverickT
»

Kateri program za spletno stran

Oddelek: Pomoč in nasveti
173584 (3371) 3LeR.
»

Slo-tech stra in druge strai ?

Oddelek: Omrežja in internet
151576 (1247) Boogy

Več podobnih tem