» »

Vojska

Vojska

Red_Mamba ::

A se mi splača dati prošnjo za civilno služenje vojske? Ker mi je sosed rekel, da so njemu rekli na zagovoru ko je bil v Lj., da bo nekaj časa trajalo predno mu bodo našli kako službo za civilno. No sedaj je od tega že mislim da 3 leta. Od takrat ni še nič slišal od njih. Meni se pa gre da če me pokličejo v vojsko ne bom zaslužil ničesar. Trenutno pa delam kot programer in če me pokličejo v civil ti še vedno ostane kaka urica da lahka kaj napišeš na c., tega v vojski ne moreš. A je še kdo tak tukaj ki čaka dolgo na služenje civila?

perci ::

Jst sem slišal, da so ukinili komisijo za ugovor vesti, tko da se ti splača ;).

Red_Mamba ::

superca :) lahko kdo potrdi govorico, ima kdo še kake druge novice?

SHARK ::

Močno dvomim, da bi kar ukinili komisijo za ugovor vesti. Drugač sem pa jaz čisto tko neuradno slišal, da tistih k še niso stari 27 let in so redno zaposleni ne bodo klicali v vojsko. K bo kmalu profesionalna vojska (junij 2004) kao.
Rešitev je enostavna, samo videti jo je treba !!

jetam ::

Bull****. Komisija se vedno je. In ce se jim mudi ti bodo nasli takoj. Sploh pa se ne mores zmisljevati. Edino upanje za sluzenje v Ljubljani je solidno napisana prosnja in trenutno prosto mesto v kaksni od primernih ustanov, ki omogocajo sluzenje vojaskega roka. Ni namrec izkljuceno, da kot ljubljancan pristanes v kaksni Zgornji-Levi-Ritnici-Bogu-za-Jajci.

Vec informacij pa TULE
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

BigWhale ::

Jaz sem v vojski napisal toliko kode in pseudo kode, kot je ze dolgo prej nisem... Iz vojske sem odsel z ene petimi zvezki popisanimi...

Moj sef je bil pa skoraj vsake 14 dni pri meni s kupom knjig in zvezkov..

V vojski imas cas... Precej le tega... Pa splaca se ti it v vojsko, ker bo to najdaljsi dopust v tvojem zivljenju.... Vsaj meni je bil... ;>

Asgard ::

Jaz sem se ognil vojski nazadnje tako da sem pogrnil 2x psihotest, nisem hotel dati krvi (zastrupitev z iglami HIV in podobno) pa se ko sem sel po knjizco so me vprasali zakaj ne bi sel v vojsko. Jaz sem jim samo rekel da bi rad sel samo so mi jo zjebal leta 45 tak de se nej kar jebejo z kakim vojaskim rokom. Pol me je se neki oficircek nadiral de tako se ne govori in naj povem resnico. Pa sem veselo ponovil svoj govor in se pribil zraven de kaj ima on od te kurceve zafukane vojske razen tega da je roko zgubil (invalid namrec). Ko pa so me vprasali kiro vojsko so mi zjebal pa sem jim rekel da so bli to desantni odredi SS divizije za podrocje Avstrije in Koroške. Tipi so vidli de ne bo nec iz mene in so mi dal 3 leta prelozeno. Sedaj tece 4 leto pa me se noben ni nic poklicu. Aja prej sem se se pozanimal ce psihici kej vplivajo na vozniski izpit pa take, pa so rekli da ne, pa sem se zacel veselo zajebavat :D

Red_Mamba ::

ja sej jst nisem iz Lj., sem iz zgornje savinjske doline.

To ali imaš čas pisati ali ne je odvisno kje si. Če si v športni četi lahka klofaš 18ur na dan. Ker moraš itak samo prespati v vojašnici. Če si pa kje drugje imaš pa šele pozno popoldan prosto. To je pa potem malo težje.

Kolega je res odkar je prišel iz vojske v službi. Pri njem je blo tako da so ga po treh mesecih domov poslal ker so mu totalka zaje*** (sori ni druge besede) zdravje. Tip je mel 40°C vročine pa je pri -10°C zunaj moral čistiti taktične ovire. Je nucal eno leto da se je spet pobral. Pol pa ni čudno da noben noče v vojsko če so taki kreteni.
Mislim če nas bo Srbija še enkrat napadla bomo verjetno naredili tekmovanje v delanju štrudlnov pa če zmagamo se bodo kr predali. Totalna bedarija. Tisti, ki ste bli v vojski tko veste kak štrudl mislim :D

Še kako mnenje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izogibanje služenju vojaškega roka - nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
855738 (4168) Binji
»

Dobil sem poziv v vojsko - WTF?!

Oddelek: Loža
433018 (2101) SHARK
»

Kako zbežati ognjenim zubljem VOJSKE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817166 (5692) Andor
»

Kam v vojsko... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
695308 (4544) SkIDiver
»

Civilno služenje vojaškega roka

Oddelek: Loža
453126 (2379) miha

Več podobnih tem