» »

Kamena volna / Mineralna volna

Kamena volna / Mineralna volna

msjr ::

Za alkoholni gorilec potrebujem kameno volno, na e-bayu so sicer ponudbe v smislu takih zadev, a me ne prepričajo, ker se mi zdi vse skupaj kar drago. Ima kdo kakšno idejo?

Highlag ::

Kje na gorilcu pa rabiš tole?
Never trust a computer you can't throw out a window

msjr ::

Kameno volno se da v gorilec, potem se vse skupaj prelije z alkoholom in potem zaradi kamene volne vse skupaj manj izhlapeva in posledično gori dlje. V dveh gorilcih imam CeraChem 2600F (ki je bila že zraven), za tretjega rabim pa novo.

Highlag ::

Tervol nebi bil dober? Bi ga verjetno kje nažical. Tervol je kamena volna.
Never trust a computer you can't throw out a window

Martin Krpan ::

Uporabi tervol , stekleno volno ali pa celo bombažno vato. Le da vata začne goreti ko zmanjka alkohola in je zato potrebno gorilnik ugasniti prej.

P.S.
Mineralna volna = kamena volna = tervol.

msjr ::

To je to, pri različnih izdelkih gre samo za različno gostoto. Evo, sem malo pojokcal naokoli in dobim od kolega, ki je imel mikro livarno nekaj volne, ki se mu valja naokoli, da ne kupujem 10 kil tervola (oz. knaufinsulationa), za brezveze. Je pa hec, da je 10 kg cenej kot tista zadeva na ebayu.

atubbuta ::

Pozna kdo 20mm kompaktne plošče iz mineralne volne? Kateri koli proizvajalec, ni treba, da so nosilne, samo kompaktne naj bodo.
:)

kloko ::

Kaj takšnega ?

L.p., Kloko

atubbuta ::

Sicer je ta nosilna (ni namenjena kot zvočna izolacija v inštalacijskih ravninah), ampak verjetno bo kar najboljša izbira, kar jih je na trgu.

Hvala.
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fasada (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13130152 (1713) zpza
»

Nevarne snovi v termoakumulacijski peči

Oddelek: Loža
234008 (3484) Assass1n
»

Izolacija sobe za vaje z bendom

Oddelek: Loža
133305 (2920) LeQuack
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Zvok in slika
103038 (2787) damjan1980
»

kaj uporabiti pri zidavi stanovanja?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5018182 (17250) madmitch

Več podobnih tem