» »

USB Drive error

USB Drive error

prixon ::

Haj,
Imam težavo pri USB ključku.

Pred tem sem formatiral particijo.
Sedaj dobim napravo kot:
Flash Voyager in dobim kot napravo: XXXXXXXX U167CONTROLLER USB Device

A ko preverim na "disk management" mi vrne vrne črko a spiše no media in ni prikazane particije :/

Kaže "0"

MIHAc27 ::

Ključek na drugem računalniku deluje? Da ni šel po gobe.

Jaz včasih uporabim HP key format tool... pa za nekaj časa reši že umirajoče ključke.

prixon ::

MIHAc27 je izjavil:

Ključek na drugem računalniku deluje? Da ni šel po gobe.

Jaz včasih uporabim HP key format tool... pa za nekaj časa reši že umirajoče ključke.


Sem poskusil, isto. Na MAC-u mi ga ne pokaže pod diske (edino v konzoli kaže ampak da je 0). Na WIN mi vsaj to.
Bom poskusil "HP key format tool"

pino ::

Tudi meni po foematu usb ključka ,sicer ga zazna, šeenkrat format ne gre , pisanje na ključek pa tudi ne.
Zazna mi ga recimo kot D:(SMI USB-DISK 1100/59000 MB) ko pa dam ta HP key format tool in zaženem mi pa ključek (led) začne hitro utripat potem pa čez čas napiše Device media is write-protected. Sem že nekaj gledal in čaral v winsih na eo temo Kao disable write protected pa mi Nič ne rata.

Je še kakšna možnost, ali je šel usb rakom žvižgat.
LP Pino

MIHAc27 ::

Ko je ključek write protected, pa nima gumbka za zaščito pred pisanjem (večina to nima, le določeni modeli dejansko imajo tak gumbek) pomeni da je crknil.
Če v drugih računalnikih isto ne dela, ali če vsakič želi da ga formatiraš... tudi pomeni da je crknil.

Z tem Hp key formatom se ga včasih še da malce rešit.. ampak ponavadi kmalu za večno pogine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Format usb ključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
254119 (2028) Skylord
»

instal win noče formatirat niti particijenarest!

Oddelek: Pomoč in nasveti
405333 (4807) Frenckie
»

USB ključ formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
163192 (2709) JernejPi
»

kako odklenem USB ključ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
197275 (6356) WamPIRe-
»

TEVION usb se noče formatirat

Oddelek: Pomoč in nasveti
12950 (876) boogie_xlr

Več podobnih tem