» »

TEVION usb se noče formatirat

TEVION usb se noče formatirat

Marilyn ::

Pozdravljeni!

Imam USB ključek, ki mi ga pa noče formatirat...ko ga želim odpret mi napiše ,da ga moram formatirati.Ko pa kliknem format mi napiše, da windows ne more dokončati formatirati.Poizkušal sem že vse živo..Od različnih programov, formatirati v diskmgmt.msc (disk managment), pa vedno isto.Formatiranja nemore dokončati.Disk mi pc zazna, piše tudi da je zdrav, z enim programom sem lahko dobil vn dokumente, vendar ga noče formatirati in je sedaj neuporaben.Stikalca nima, tako, da...Prosim za pomoč.nevem več kaj narediti.Ključek je 8GB tako, da mi ga je škoda.Tudi tukaj na forumu sem bral, pa zame ni bilo nič uporabno oz. nič ni pomagalo.
Probal sem ga tudi na drugih računalnikih, na različnih portih itd.

Hvala za pomoč!!
  • spremenilo: Marilyn ()

LeXani ::

Ta program si probal? klik v iskalnik natipki AH320 LFormat Utility. Drugače imajo nekateri ključki nekak switch, ki ti zavarujejo podatke..
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

Marilyn ::

sem sem probal tega...Pa switcha oz. varovala nima.Res nevem več kaj narediti...

particle ::

Pa na kakšnem drugem računalu?

IvoJan ::

kaj ti res nc ne beres? ce ti je clovek use napisal da je probal na drugih masinah, portih itd.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

particle ::

Uh, zgleda da gre šiht proti koncu :p

IvoJan ::

hehe xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Marilyn ::

aja...dej mi svetuj še kaj kar sem že probal :))

ne verjamem , da je šou v nič..če sem lahko dobil podatke ven in piše mi tudi da je Status: ZDRAV!!!

Iluvatar ::

In zakj bi ga rad formatiral?

Marilyn ::

:D:D ZATO, KER NEMOREM DOSTOPAT DO NJEGA...PIŠE MI DA GA MOREM NAJPREJ FORMATIRAT...KO PA GA HOČEM PIŠE DA JE WRITE PROTECTED...Do podatkov sem pa prišel z enim programom...samo to mi ne pomaga.Hotel sem samo povdariti da USB ni uničen.

Iluvatar ::

Aaaa zo...
Čakaj malo, saj si si vendar sam odgovoril: pravi da je write protected. Ergo ne gre formatirat.

Marilyn ::

:D
1. sem vstavil USB, skopiral dokumente iz njega.
2. delal nekaj drugega in ko sem ponovno vstavil ključek mi je začelo delat probleme. Torej pomeni da je kar naenkrat write protected oz. zgodilo se je kakšna napaka. Nemore bit kar naenkrat WRITE PROTECTED.
pa mimogrede: do sedaj sem ga velikokrat formatiral dodajal, brisal, kopiral. itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

boogie_xlr ::

Piši na tevion, men so canyonovci poslal posebn softver za združevanje particij.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
163192 (2709) JernejPi
»

write protected

Oddelek: Pomoč in nasveti
121277 (1152) jan01
»

kako odklenem USB ključ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
197275 (6356) WamPIRe-
»

Ne zazna USB -ja na XP

Oddelek: Strojna oprema
112478 (2359) damjanj
»

Formatiranje promocijskega USB ključa

Oddelek: Strojna oprema
123297 (3013) jabe

Več podobnih tem