» »

Zdravniški pregled pri družbeno koristnih delih

Zdravniški pregled pri družbeno koristnih delih

igorxx100 ::

Opraviti moram 80 ur družbeno koristnih del zaradi povzročitve prometne nesreče. Na razgovoru za delo so me poslali na zdravstveni pregled in me zanima če vzamejo tudi urin in testirajo za thc?

Sami ::

Odvisno kaj je bil razlog za povzročitev?

Si bil zakajen? (v tem primeru bodo testirali za THC-jem).

Si bil vinjen?

Pokliči v ZD kjer opravljajo pregled in ti bodo razložili.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

igorxx100 ::

To ni kontrolni zdravstveni pregled na ta pregled so me poslali pri ustanovi pri kateri bom opravljal družbeno koristna dela

M-XXXX ::

igorxx100 je izjavil:

Opraviti moram 80 ur družbeno koristnih del zaradi povzročitve prometne nesreče. Na razgovoru za delo so me poslali na zdravstveni pregled in me zanima če vzamejo tudi urin in testirajo za thc?

V kateri ustanovi boš delal?

Težko karkoli konkretnega rečt, je pa statistično verjetno, da ne bodo testirali. Boljšega odgovora, kot to pa s temi informacijami katere imamo ne boš dobil.

St235 ::

Odvisno kje boš delal, načeloma se tega ne testira na sistematskem pregledu.

fosil ::

Jemanje urina je redna praksa pri teh pregledih.
Ali bodo pogledali tudi za thc pa vprašanje.
Tako je!

St235 ::

Jemanje urina niti približni ni enako preverjanju prisotnosti THC. Tega se v okviru rednih sistematskih pregledov ne dela, razen če to eksplicitno zahteva delovno mesto (farmacija na primer).

medus ::

brez da poveš kateri test bodo opravii lahko samo ugibamo

TehDucky ::

THC se preverja samo pod pogojem, da izpolniš nek obrazec in ga podpišeš. Če ne, potem ne bi smeli preverjati. Lp

AC_DC ::

Testirajo thc (Delta-9 tetrahydrocannabinol), ali neaktiven metabolit (THC COOH) ?

Q: Sem iz dokumentarca prav razumel, da si pri nas, če so te na cesti ustavili policaji in poslali na odvzem krvi, že vnaprej avtomatično padel, če si v zadnjih nekaj tednih skadil kak džojnt?!
A: V bistvu drži - samo da THC-ja ne iščejo v krvi, ampak v urinu. In to je tudi glavni problem. Ker pri nas v urinu sploh ne iščejo THC-ja, temveč njegov metabolit, čeprav je ta neaktiven in nima njegova prisotnost nobenega vpliva na posameznikove trenutne psihofizične sposobnosti. Ta metabolit ostane v telesu štiri tedne. In na podlagi tega te lahko dobesedno vržejo iz prometa - ti nabijejo 18 točk in ti odvzamejo dovoljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

dope1337 ::

En teden prej ga ne pohat, pa ti nima kej bit (vkolikor je pregled prisotnosti THC-ja preko urina).

Vkolikor ti bodo pregledovali še dodatno preko krvi, kar je skoraj ziher da ti ne bodo, ker je postopek drag, priporočam 3-4 tedne brez pohanja.

Priporočam ti tudi, da piješ brusnični čaj. Zelo dobro odvaja snovi iz telesa.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

dice7 ::

Cisto odvisno od firme, BSH preglejuje ceprav so obicno proizvodno podjetje

DOOM_er ::

dope1337 je izjavil:

En teden prej ga ne pohat, pa ti nima kej bit (vkolikor je pregled prisotnosti THC-ja preko urina).

Vkolikor ti bodo pregledovali še dodatno preko krvi, kar je skoraj ziher da ti ne bodo, ker je postopek drag, priporočam 3-4 tedne brez pohanja.

Priporočam ti tudi, da piješ brusnični čaj. Zelo dobro odvaja snovi iz telesa.


ne nabijaj z enim tednom. Pozna se tudi lahko v najslabšem primeru tudi po 6 tednov, v kolikor si redni uživalec oziroma pri nekaterih nesrečnikih s slabim metabolizmom tudi 3 mesece.
Robots will steal your job. But that's OK

fosil ::

Po več mesecih se pozna v laseh in nohtih ne pa v urinu.
Tako je!

DOOM_er ::

no ja, potem očitno zdravniki nimajo pojma. Ok naj vam bo
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114492 (9502) solatko
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285362 (15705) destroyer2k
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419848 (6886) ShowDown
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529620 (16749) CoolBits

zdravniški pregled

Oddelek: Šola
162596 (2361) Gandalfar

Več podobnih tem