» »

Izi mobil mnenja

Izi mobil mnenja

««
8 / 8
»
»»

zuz3k ::

drži. ni povedala prav taprva gospa ko sem jo klical (je rekla kupi kartico izi sim in je možen prenos),
ostali na liniji pa so povedali prav.
Life is a psychological game.

zuz3k ::

v kolikor kdo porebuje IZI kartico

(admin združi)
Life is a psychological game.

Veron ::

Kako je sedaj z LTE v tujini? Dela ali ne?

Na spletni strani piše, da ne, na klicnem centru pravijo, da ja. Kaj pa v praksi?

matobeli ::

nisem bil že nekaj mesecev v tujini, ampak nazadnje je delovalo.

yogy ::

Iz prve roke (ker sem kar dosti v tujini) lahko rečem, da odvisno od države. Italija, Nemčija, Nizozemska, Madžarska samo H+, Avstrija dela 4G. Po večini držav bi rekel da LTE ne dela, 3G ali H+. Največja katastrofa se mi zdi Madžarska. Vozim skozi celo Madžarsko (od Zahoda proti Vzhodu) in se včasih zgodi, da sploh ni signala. Da ne omenjam, da v večini držav po nekaj minutah kar prekine pogovor, nisi dosegljiv ali pa ne dobiš zveze s slovenskimi GSM številkami. Za tujino bi priporočal "zanesljivega" operaterja (Telekom, A1), za SLO pa povsem zadostuje IZImobil.

Veron ::

Zanimivo. Trenutno imam HoT pa mi je povsod delal vkljucno z LTE. Ampak mi obcasno malo na zivce stopi, ker ne dela mms (nekateri zal druzga ne znajo) oz hotspot v tujini. Ampak kot kaze, bo bolje brez tega, kot nedosegljiv

KTr1sk ::

Če bo kdaj ta cena fiksna 40gb za 7,90€ grem k Izi ;)
https://www.izi.si/paketi/izi-superkul/
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Jerry000 ::

Ja, to je kr dobra ponudba. Pa tudi redna cena ni slaba če smo že tko :). Edino moti me, da moram poleg vsega tega še nakazati v dobroimetje če grem ven iz EU. Izven EU zna pa izimobil met težave

Veron ::

**Mesečni zakup IZI SuperKUL po ceni 7,90 EUR v akcijskem obdobju od 1. 6. do 31. 8. 2021 velja za vse nove in obstoječe uporabnike IZI. Po preteku akcijskega obdobja se zakup IZI SuperKUL obračuna po redni ceni 11,90 EUR.

KTr1sk ::

Veron je izjavil:

**Mesečni zakup IZI SuperKUL po ceni 7,90 EUR v akcijskem obdobju od 1. 6. do 31. 8. 2021 velja za vse nove in obstoječe uporabnike IZI. Po preteku akcijskega obdobja se zakup IZI SuperKUL obračuna po redni ceni 11,90 EUR.

Zdaj so že vsaj dvakrat zaporedoma podaljšali "IZI SuperKUL" iz 11,90 na 7,9€, tako da jaz sem šel iz Boba na IZI, deluje vse kot mora, mislim da ni razlike med Telekomom in IZI signalom, samo imajo pa zelo malo reklame napram drugim operaterjem.

KTr1sk je izjavil:

Veron je izjavil:

**Mesečni zakup IZI SuperKUL po ceni 7,90 EUR v akcijskem obdobju od 1. 6. do 31. 8. 2021 velja za vse nove in obstoječe uporabnike IZI. Po preteku akcijskega obdobja se zakup IZI SuperKUL obračuna po redni ceni 11,90 EUR.

Zdaj so že vsaj dvakrat zaporedoma podaljšali "IZI SuperKUL" iz 11,90 na 7,9€, (do konca leta je zdaj podaljšano) tako da jaz sem šel iz Boba na IZI, deluje vse kot mora, mislim da ni razlike med Telekomom in IZI signalom, samo imajo pa zelo malo reklame napram drugim operaterjem.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

KTr1sk ::


Kakšne cene bodo po tem datumu?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

trololololo ::

V letu 2023 uveljavljanja možnosti uskladitve cen z letno stopnjo rastni cen ne predvidevamo.
https://www.telekom.si/info-in-obvestil...

trololololo ::

če koga zanima IZI ma spet akcijo: https://www.izi.si/paketi/izi-superkul/

clix ::

Ko bi vsaj VoLTE omogočili...

Steinkauz ::

O kul, tole pa super. Sploh za tujino mi bodo prov pršli extra GB.

V-i-p ::

clix je izjavil:

Ko bi vsaj VoLTE omogočili...

To tudi jaz komaj čakam (sej bo enkrat). Sicer top paket za to ceno, ga ni boljšega. Samo, da nimam mobilnih med pogovorom, ko me sodelavec pokliče dej poglej tale mejl zdajle pa ga moram prekinit in nazaj klicat je pa res groza za leto 2023. Samo kaj čmo, počakat ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

clix ::

Točno to, ja. Med klicom ni mobilnih podatkov, vsaj ne od kar so izklopili 3G. Pa dolgo časa vzpostavlja klic, ker mora najprej preklopiti na 2G. Sicer deluje bp.

Jerry000 ::

Men je za to ceno čist super, ne moremo pričakovati ravno vse kar ima A1 in Telekom za tako ceno :) deluje pa bp vse

Sc0ut ::

Kako imate urejeno tujino? Ženi v tujini izimobil vedno nagaja, imajo pomoje zelo slabe pogodbe.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Steinkauz ::

Izimobil je telekom in si pomoje deli pogodbe.
Tle maš seznam: https://www.izi.si/images/roaming-opera...
Včasih, ko je blo izimobil posebi, je blo pa res zanič.
2015 mi na Poljskem niti eno omrežje ni delovalo.

V-i-p ::

Sem jim danes pisal in dobil ta odgovor:
Pzdravljeni. Ponudbo, nenehno dopolnjujemo, žal pa vklop VoLTE še ni mogoč, takoj ko bo možno bomo o tem obvestili naročnike. LP
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

matobeli ::

"Še ni mogoč". Verjetno bo takrat ko bo 5G nek standard.

Če jih ne bodi razni 3rd party ponudniki prehiteli z mesenđerji ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

V-i-p ::

A kdo ve, zakaj Izi "novači" naše brate hrvate? ;P

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

starfotr ::

To je namenjeno balkanskim ljudem bolj južno in vzhodno od HR, kjer ni euro tarife.

miko22 ::

Ta "za vedno 7,9€" me malo skrbi. Kaj pol ne bo nikoli podražitev? Kako pa to vemo, da bo držalo? Kaj pa ko ne bo akcije?

starfotr ::

A še vedno verjamete v te pravljice? A se niste nič naučili glede operaterjev in njihovih sprememb cen v preteklosti?

KTr1sk ::

starfotr je izjavil:

A še vedno verjamete v te pravljice? A se niste nič naučili glede operaterjev in njihovih sprememb cen v preteklosti?

Nizkocenovni operaterji do zdaj niso zviševali cen v kolikor ne spremnijaš paketa, Hot in Bob nista nikoli razočarala. Izimobil pa imam tudi že več kot 2 leti skoz enaka cena...naj tako ostane :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

matobeli ::

Jaz ga mam že nekaj dlje, pomojem je bila edina sprememba cen enepar let nazaj ko so podvojili enote, če se prav spomnem je šlo iz 7 na 8eur in iz 1500 na 3000 enot.

Edin da bi še volte uštimal...

miko22 ::

Nikjer ne najdem, če ima sparmobil volte? Namreč, oboje je pri Telekomu kot virtualni operater. Ve kdo?

V-i-p ::

miko22 je izjavil:

Nikjer ne najdem, če ima sparmobil volte? Namreč, oboje je pri Telekomu kot virtualni operater. Ve kdo?

Beri moj odgovor pol ekrana višje ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

miko22 ::

V-i-p je izjavil:

miko22 je izjavil:

Nikjer ne najdem, če ima sparmobil volte? Namreč, oboje je pri Telekomu kot virtualni operater. Ve kdo?

Beri moj odgovor pol ekrana višje ;).


Sprasujem o sparmobilu, ne Izi.

Pa še to:
https://www.monitor.si/novica/huda-ranl...
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

vilonja ::

Oj ima kdo izimobil in iphon-a in mu imessage deluje? Imam težavo pri aktivaciji iMessage-a. Telefonske številke mi nikakor ne verifya.

lebang1 ::

Danes sem opazil đambo plakat za ta Izi...



Ampak kot gledam tukaj je ta akcija večkrat.
Hecno se mi je zdelo, da imajo napisano to:
Vas čakanje ubija? Vklopite LTE/4G in zaživite brez omejitev - z najhitrejšo mobilno internetno izkušnjo do zdaj.


Sem jim prav pisal, kako pa 5G? Odgovor pa tako:
Pozdravljeni,
5g ne deluje pri IZI. Omrežje je potrebno nastaviti na 4g, kjer vse storitve nemoteno delujejo.

Glede nadgradnje na 5g še nimamo informacij, vsekakor pa se bomo še naprej razvijali in širili storitve.


Očitno bodo še nekaj časa zastareli. No, cena temu primerna.

starfotr ::

5G je neumnost imet. S 4G se da čisto normalno živet.

lebang1 ::

starfotr je izjavil:

5G je neumnost imet. S 4G se da čisto normalno živet.

Sam lej te lepe cifre: :D



Trenutno na 5G, napram do 150/50.

Steinkauz ::

Ja pol pač daš teh X eur več.
Jst mam ta paket za 8 eur in je top.

S tem, da ima v tujini več pogodb sklenjenih kot naprimer HoT, ki je v latinski ameriki recimo čist useless (za 2FA preko SMSov).

Machete ::

lebang1 je izjavil:

Danes sem opazil đambo plakat za ta Izi...





Če prav vidim, je zame, ki imam Izimesec L, tole nobrainer in gre za izkoristit?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

matobeli ::

Ja hudimana, sej so ti že ene 3x pošiljal smsje v zadnjih dveh letih, kaj še čakaš! :P

Machete ::

Ne berem komercialnih mailov in smsov :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dejanslo ::

Že imajo VoLTE?
There`s More Than One Way To Do It

BlaY0 ::

Machete je izjavil:

Ne berem komercialnih mailov in smsov :)

Potem definitivno ne rabiš tega.

Machete ::

BlaY0 je izjavil:

Machete je izjavil:

Ne berem komercialnih mailov in smsov :)

Potem definitivno ne rabiš tega.


Izgubil si me s tem postom, brat v sarkazmu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

starfotr ::

lebang1 je izjavil:

starfotr je izjavil:

5G je neumnost imet. S 4G se da čisto normalno živet.

Sam lej te lepe cifre: :D



Trenutno na 5G, napram do 150/50.


Kupiš dražji telefon, ki ima 5G im nato ti je škoda denarja za resnega operaterja?

In 5G rabiš, da boš hitreje skrolal po tiktoku? Ker je 4G premalo?

V-i-p ::

No, 4G lahko in tudi večinoma čisto super dela, je pa res, da je bla tule kar zgodnja ura. Ta je Hotov, dočim Izi imam praktično vedno 50/10. Zame na telefonu čisto dovolj.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Veron ::

dejanslo je izjavil:

Že imajo VoLTE?

Ne.

Jerry000 ::

Men je dejansko vseen za 5G, 4G čist super in hitro laufa :) za več je pa tu wifi, zunaj pa ne rabim 5G

««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490150662 (15383) Steinkauz
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649719 (12047) V-i-p
»

Izimobil-a je konec! Razmislite če se vam še splača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420562 (7805) Master_Yoda
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640859 (23906) MrStein
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
477399 (5835) dirkac71

Več podobnih tem