» »

Izi mobil mnenja

Izi mobil mnenja

brez-imenko ::

Ahh ta podatek me pa je presenetil, da me je kar malo v črevesju zvilo. Pa čemu le prodajat IZImobil, ali je Telekom že vse delnice pokupil(večinski delež) ker so bile prepoceni? Saj potem tudi meni nebo drugega preostalo kot odit na na Hot ali pa Bob.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Jerry000 ::

Dokler bo 6,90EUR za 3000 enot bom ostal na izimobilu...v kolikor bodo spremembe (slabše) grem na hot.
BTW, je že kdo od vas na hot? Kako je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Koko007 ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak kaj to pomeni? Da izi ne bo imel več takšne cene? V tem primeru bom pa na hot šel...

V najslabsem primeru gre izi po poti debitela, da se pripoji telekomu.

mihec87 ::

Zaenkrat je še dosti druge izbire v primeru da izimobil spremeni ponudbo na slabše....

Koko007 ::

No upam da nebo šel po poti debitela, fajn bi blo da šel po poti boba, da bo pod okriljem ts ampak vseeno ponujal dosti cenejše opcije, samo glede na nasega "najboljšega operaterja" v to močno dvomim.

N0t0ri0us ::

najboljši operater bo vsakega 1. decembra naredil opzimizacijo paketov. 2€ dražje za manj enot. Hkrati pa bo pisal, da lahko paket obdržite za vedno.. S tem bodo mislili do naslednjega decembra, ko ga bodo ukinili in ponovno naredili optimizacijo.

Koko007 ::

Od kod pa ti to?

Kokosvilek ::

Ne res zanima kaj bo z tega. Telekom Slovenije ga more vedno nekaj srat.

Zgodovina sprememb…

Koko007 ::

Kokosvilek je izjavil:

Ne res zanima kaj bo z tega. Telekom Slovenije ga more vedno nekaj srat.

Ja in na žalast se iz tega nikoli ne izcini kaj dobrega...

Robert MF ::

Kakšno leto na izimobilu in nimam pripomb. Upam, da bo tako ostalo še naprej. Sicer najbrž tudi na Hot...

Kokosvilek ::

Jaz imam doma eno še veljavno izimobilovo sim kartico, ki je ne uporabljam, pa me zanima če si lahko šrevilko prenesem na tisto sim? Trenutno sem na hotu, vendar ker doma nimam a1 si signala sem nonstop gostoval pri avstrijcu(živim čist ob meji) in mi je 2,13gb za v eu premalo(glede na to da doma koristim eu enote), vse skupaj pa ne porabim niti 3,5gb, smsam in kličem skoraj tako da bi mi izimesec m zadoščal.

BlaY0 ::

Brez veze kompliciraš. Naroči novo iziprenos simko, HoT-u boš plačal 5 EUR za prenos, od izija pa dobil 6000 enot zastonj...

mat11 ::

Hot ima do konca leta zastonj prenos.
mat

BlaY0 ::

Če nimaš mreže ti to bolj en klinc pomaga...

OvCa77 ::

Če komu pride prav:https://www.omv.si/webportal/si/rewards...
Spodaj je tudi koda:OMV, ki je uporabna pri prenosu številke...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

Kako pa izimobil pri uporabi te kode preveri če imam gor na omw res 50 točk?

OvCa77 ::

Kokosvilek je izjavil:

Kako pa izimobil pri uporabi te kode preveri če imam gor na omw res 50 točk?

Ne preveri, le pri nakupu na bencinski...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

Na spletni strani od izimobilame nikjer ne vpraša o nobeni kodi (da bi not vpisal: OMW)

OvCa77 ::

Ker je prenos paket zastonj, zgleda so OMV nekaj zajebali...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

OvCa77 je izjavil:

Ker je prenos paket zastonj, zgleda so OMV nekaj zajebali...

Aja prenos je zastonj dobroimetje pa je treba naložit? Torej ne dobim izimesec l za ceno s prvi mesec?

Koko007 ::

A to imajo neke podobne kolaboracije kot telemach in petrol?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

OvCa77 ::

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Ker je prenos paket zastonj, zgleda so OMV nekaj zajebali...

Aja prenos je zastonj dobroimetje pa je treba naložit? Torej ne dobim izimesec l za ceno s prvi mesec?

Dobroimetje moraš naložit pri sedanjem operaterju, izi ti samo podari SIM z že vključenim L paketom.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Ker je prenos paket zastonj, zgleda so OMV nekaj zajebali...

Aja prenos je zastonj dobroimetje pa je treba naložit? Torej ne dobim izimesec l za ceno s prvi mesec?

Dobroimetje moraš naložit pri sedanjem operaterju, izi ti samo podari SIM z že vključenim L paketom.

Ziher da dobim prvi mesec brezplačni izimesec l? Po moje dobim samo brezplačno sim brez dobroetja ali paketa ...?

OvCa77 ::

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Ker je prenos paket zastonj, zgleda so OMV nekaj zajebali...

Aja prenos je zastonj dobroimetje pa je treba naložit? Torej ne dobim izimesec l za ceno s prvi mesec?

Dobroimetje moraš naložit pri sedanjem operaterju, izi ti samo podari SIM z že vključenim L paketom.

Ziher da dobim prvi mesec brezplačni izimesec l? Po moje dobim samo brezplačno sim brez dobroetja ali paketa ...?

Poglej kaj piše na strani...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Ker je prenos paket zastonj, zgleda so OMV nekaj zajebali...

Aja prenos je zastonj dobroimetje pa je treba naložit? Torej ne dobim izimesec l za ceno s prvi mesec?

Dobroimetje moraš naložit pri sedanjem operaterju, izi ti samo podari SIM z že vključenim L paketom.

Ziher da dobim prvi mesec brezplačni izimesec l? Po moje dobim samo brezplačno sim brez dobroetja ali paketa ...?

Poglej kaj piše na strani...

Zakaj pa je pol tam na strani za prenos številke treba označiti kateri izimesec bom vzel?

BlaY0 ::

Samo zato, da ti nastavijo account tako, da ti po izteku časovnega obdobja avtomatsko poskuša aktivirati tisti paket, ki si ga izbral.

Torej če izbereš izimesec s, dobiš ob aktivaciji SIM kartice 6000 enot za prvih 30 dni. Ko se obdobje (30 dni) paketa izteče, ti pobere 7 EUR dobroimetja in aktivira izimesec s za naslednje obdobje. Če tega ne želiš, pošlješ SMS "IZIMESEC STOP" in ti ne bo avtomatsko podaljševal.

Če nimaš zadosti dobroimetja, ti jasno ne aktivera paketa za novo obdobje. Ampak čim napolniš račun z dovolj dobroimetja, ti bo tisti moment aktiviral nastavljeni paket. V izogib temu, pred polnitvijo isto pošlješ SMS "IZIMESEC STOP"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Kokosvilek ::

Ok, hvala vsem za informacije, bom kar danes naročil prenos stevilke.

fopi ::

A komu zafrkava internet na hrvaškem za izimesec paket?
Ce dam APN podatke od izimobila ne dela, ce dam od mobitela mi dela.
Dobil sem tudi sms da sem dosegel 80% limita pa bi še moral imeti enote. Sin ima nastavljen limit podatkov na 1 eur in so se mu ustavili po 2 min, čeprav ima še dovolj enot.

fopi ::

A komu zafrkava internet na hrvaškem za izimesec paket?
Ce dam APN podatke od izimobila ne dela, ce dam od mobitela mi dela.
Dobil sem tudi sms da sem dosegel 80% limita pa bi še moral imeti enote. Sin ima nastavljen limit podatkov na 1 eur in so se mu ustavili po 2 min, čeprav ima še dovolj enot.

Ups. Ne vem zakaj je to ratalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

Koko007 ::

@fopi, jaz sem imel iste težave glede onega smsa o 80%, ne se bat, nič neboš doplačal. Fora je v tem da kljub temu da ne zaračunajo nobenega pribitka, še vedno štejejo kot če bi bilo po stari tarifi. limit si samo nastavi na neko noro visoko cifro in bo ok, dokler ne porabiš izimesec enot ne bo nič za doplačat.

Tukaj je pa oja objava na prejšnji strani:
https://slo-tech.com/forum/t658669/p558...

PS: glede apn pa nisem imel problemov, najbolj ti priporočam da gostuješ pri tele2, najmanj zafrkuje.

BCSman ::

Meni tudi prenos podatkov ne deluje izven Slovenije. Data roaming seveda vklopljen. Motorola moto g1. Kaže klicaj, kjer je moč signala. Ideje?

BCSman ::

EDIT: poslal sms "podatki" na 4008, možno da je bilo potrebno še aktivirat tujino s tem sms-om.

balluf ::

BCSman je izjavil:

Meni tudi prenos podatkov ne deluje izven Slovenije. Data roaming seveda vklopljen. Motorola moto g1. Kaže klicaj, kjer je moč signala. Ideje?


Pokliči 051800800 ti bodo vse uštimal.

AgiZ ::

Hvala, tudi jaz zgleda nisem imel vklopljenih podatkov.

Robert MF ::

Potrjujem. Za vklop podatkov v tujini jih je potrebno aktivirati preko klicnega centra ali preko SMS sporočila s ključno besedo PODATKI na 4008.

Vir: http://izimobil.si/Storitve/Gostovanje-...
https://www.mobiforum.si - Mobilni telefoni, tablice in ostale mobilne naprave

miko22 ::

evo, izi ima akcijo:
http://www.izimobil.si/pripelji-prijate...

samo ne vem kako dolgo velja popust. Ker cena je smešno niska.
3000 enot za 3,45€?

6151 ::

do konca leta, nato je redna cena
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

miko22 ::

kje piše? nisem nikjer zasledil.
Piše samo da je akcija najmanj do konca leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Jerry000 ::

To samo ce pripeljes frisnega bodocega iziuporabnika...za stare uporabnike to ne velja

6151 ::

piše do konca leta prihranita 50%
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Steinkauz ::

Eh za 4 mesce se mi ne da glih novačit ljudi.
Če pa kdo rabi priporočilo, mi pošlji na ZS in lahk pošljem SMS.

6151 ::

Enako, če še kdo rabi priporočilo lahko še meni na ZS. SMS polnitev je že urejena.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Joze_K ::

MxxW5 ::

Jaz sem na Telemachu, žena pa na IZI za 6,90 EUR/mesec. Mirno lahko rečem, da je boljša izkušnja na TM. Vsaj tam, kjer se midva gibljeva, ima TM v večini primerov boljši signal. To se mi zdi precej nenavadno, saj ima TS (kjer IM gostuje) pač boljše omrežje od TM. Ni dvakrat za reči, da TS throttla naročnike drugih ponudnikov na lastnem omrežju.

Sicer pa bo, glede na novico, ki jo je prilepil Joze K, itak kmalu vseeno, saj se trg mobilne telefonije konsolidira in kmalu bodo ostali le še veliki trije, TS, A1 in TM. Bojim se, da bo sledil dvig cen.

Joze_K ::

ma ja,.. sem našel, da ima Telekom tudi nekako isto opcijo kot IZIMOBIL in sicer MOBI200 - 200 enot za 3,95€ mesečno (avtomatsko podaljševanje) in ČVEKAJ MOBI = 1500 enot za 7,95€ - kar je približno enako izimobilovim 6,90 (sicer smo tu imeli 3000 enot)...

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Machete ::

MxxW5 je izjavil:

Ni dvakrat za reči, da TS throttla naročnike drugih ponudnikov na lastnem omrežju.


Jaz to sumim že skozi, ker odkar sem šel na izi opažam slabšo povezavo. Prej sem imel na TS povsod 4g, na iziju nikjer. Govorim o istih lokacijh. Vse je uklopljeno in vse poštimano..
Plus težave z MMSi imam že skozi, sedaj smo končno nekaj rešili z čisto 4. settingsi, ki niso niti javno objavljeni na njihovi strani. Teorija zarote nad prebežniki :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jernejl ::

Machete je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

Ni dvakrat za reči, da TS throttla naročnike drugih ponudnikov na lastnem omrežju.


Jaz to sumim že skozi, ker odkar sem šel na izi opažam slabšo povezavo. Prej sem imel na TS povsod 4g, na iziju nikjer. Govorim o istih lokacijh. Vse je uklopljeno in vse poštimano..
Plus težave z MMSi imam že skozi, sedaj smo končno nekaj rešili z čisto 4. settingsi, ki niso niti javno objavljeni na njihovi strani. Teorija zarote nad prebežniki :]

Tudi meni se zdi, da odkar sem iz telekoma preklopil na IZI, imam slabši signal. Na IZI imam velikokrat 2G, pri telekomu pa tega nisem opazil v taki meri. Očitno bo res nekaj na tem.

pikabu ::

Telekom je dal ven cenik izimobil, ki bo veljal po 1.1.2018. Cene paketov ostajajo nespremenjene, ne bo pa več podvojenih enot.

http://www.telekom.si/Documents/Cenik_I...

Jerry000 ::

Torej se vračamo nazaj na stare enote. Me zanima če bomo še vedno lahko prehajali med paketi S, M, L.

budnost ::

Bomo šli pa h konkurenci, če bodo takrat tam taki paketi kot so danes. Naj Telekom razmisli o potezah, da ne bo prebega drugam. Razen, če se vsi operaterji potihoma dogovorijo, da bodo zmanjšal sedanje pakete za polovico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490150646 (15367) Steinkauz
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649716 (12044) V-i-p
»

Izimobil-a je konec! Razmislite če se vam še splača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420562 (7805) Master_Yoda
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640858 (23905) MrStein
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
477399 (5835) dirkac71

Več podobnih tem