» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
20 / 39
»»

krneki0001 ::

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:


Kako to, da ko gre za južno mejo se vsi vkup derete, treba je zapret, sami teroristi prihajajo, ko pa popolnoma iste argumente podprte z dejstvi uporabim za zaprtje ostalih meja, pa vsi skup "čak čak, zdej se pa zajebavaš". A teroristi v EU so pa OK ker so pač naši, njih bomo že porihtal? Rajši limate nalepke "terorist" vsem Muslimanom.


ne, tudi naše teroriste je treba odstraniti z izjemno trdno voljo. brez "dolgotrajnega sojenja kjer se terorista lahko reši če ima dobrega odvetnika".


Glede na to, da takoj na ločiš terorista od normalnih ljudi, te je pa res treba poslat dol na mejo, boš močno olajšal delo policajem in vojakom, pa še zmanjšal nevarnost za EU!


Oni so invazivna vrsta. To pa je potrebno zatreti takoj.

Bryn ::

krneki0001 je izjavil:

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:


Kako to, da ko gre za južno mejo se vsi vkup derete, treba je zapret, sami teroristi prihajajo, ko pa popolnoma iste argumente podprte z dejstvi uporabim za zaprtje ostalih meja, pa vsi skup "čak čak, zdej se pa zajebavaš". A teroristi v EU so pa OK ker so pač naši, njih bomo že porihtal? Rajši limate nalepke "terorist" vsem Muslimanom.


ne, tudi naše teroriste je treba odstraniti z izjemno trdno voljo. brez "dolgotrajnega sojenja kjer se terorista lahko reši če ima dobrega odvetnika".


Glede na to, da takoj na ločiš terorista od normalnih ljudi, te je pa res treba poslat dol na mejo, boš močno olajšal delo policajem in vojakom, pa še zmanjšal nevarnost za EU!


Oni so invazivna vrsta. To pa je potrebno zatreti takoj.


Še dobro, da invazivne vrste izza Krpatov v pradavnini niso zatrli...

Thuban ::

Bryn je izjavil:

Še dobro, da invazivne vrste izza Krpatov v pradavnini niso zatrli...


verjetno so poizkusili pa je bila invazivna vrsta premočna. Kot že tolikokrat videno v zgodovini. Ampak eni boste iz zgodovine vedno vzeli napačna dejstva, da boste povzročili nov propad nove civilizacije. Saj ni problema, se je zgodilo že mnogokrat, se bo pa še enkrat.

škoda samo da še ni možno zbežat na drug planet, kamor se takih ne bi spuščalo, na zemlji pa se pobijte če se želite.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Bryn ::

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:

Še dobro, da invazivne vrste izza Krpatov v pradavnini niso zatrli...


verjetno so poizkusili pa je bila invazivna vrsta premočna.


Kaj pa bomo naredili z invazivnimi vrstami ki so že tu? Kirajci, Afričani, Južni in Severni Američani, Indijci?

Thuban ::

Vsakogar ki želi nasilno uničit sistem se nasilno terminira.
Ostali so enakovredni vsem ostalim civiliziranim ljudem in lahko sistem spremenijo z volitvami.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

Matako je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Kako jih boš ustavil.


Si poslušal začetek 4. epizode Butnskale?

Kaj veš, Cerv, mogoče se pa midva znajdeva v timu? Ti bom podajal.

Kaj, jih bomo frotirali??
YESSS!

Bryn ::

Thuban je izjavil:

Vsakogar ki želi nasilno uničit sistem se nasilno terminira.


Odlično, potem predvidevam, da boš šel prostovoljno v Sirijo in Irak, kjer je "glava", ki hoče nasilno uničit sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

Thuban ::

ne, ker večina ljudi meni da nevarnosti ni, da je treba samo beguncem dat klobaso. Aja ne, je ne bodo jedli zaradi vere, so zbirčni.


kaj se dogaja v siriji me sicer prav nič ne gane. Dejansko. MI ni mar. Naj se pobijejo, saj sami tako želijo. Mi moramo samo preprečit, da bi prišli sem.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Slopek ::

če nekdo hoče državo znotraj drževe, ga je treba takoj nagnati, kot tudi že v kali zatreti take ideje. S tem mislim tudi na vse razne china towne, itd

krneki0001 ::

Bryn je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:


Kako to, da ko gre za južno mejo se vsi vkup derete, treba je zapret, sami teroristi prihajajo, ko pa popolnoma iste argumente podprte z dejstvi uporabim za zaprtje ostalih meja, pa vsi skup "čak čak, zdej se pa zajebavaš". A teroristi v EU so pa OK ker so pač naši, njih bomo že porihtal? Rajši limate nalepke "terorist" vsem Muslimanom.


ne, tudi naše teroriste je treba odstraniti z izjemno trdno voljo. brez "dolgotrajnega sojenja kjer se terorista lahko reši če ima dobrega odvetnika".


Glede na to, da takoj na ločiš terorista od normalnih ljudi, te je pa res treba poslat dol na mejo, boš močno olajšal delo policajem in vojakom, pa še zmanjšal nevarnost za EU!


Oni so invazivna vrsta. To pa je potrebno zatreti takoj.


Še dobro, da invazivne vrste izza Krpatov v pradavnini niso zatrli...


Tista nas ne zanima, ker živimo sedaj in gledamo v našo prihodnost. Ti zaradi mene lahko živiš v preteklosti skupaj z janšo in ostalimi političnimi kreteni, ki drugega ne znajo. Samo pusti nas, da živimo, ki hočemo prihodnost brez šarije in brez muslimanov.

Ali upaš dati roko v ogenj, da se bo vsa ta množica integrirala in ne bo zahtevala šarije in da bodo postali delovni ljudje, ki ne bodo samo na socialo priklopljeni?

Ker ravno to se kaže sedaj v franciji, da se po tridesetih letih več kot 50% teh ljudi še vedno ni integriralo in se tudi nimajo namena. In tudi otrokom ne pustijo da bi se integrirali. Zelo podobna slika kot beli in rdeči v sloveniji, ko se prenaša ta boj še na otroke. Malo po dolenjskem poglej. Vsi v cerkev in pizdijo čez rdeče. Jaz jim pa partizanske navijam. Ko pa imajo rdeči praznike pa kako lili marlen dobijo pred vhodom.

Cervantes ::

Nasilno terminira?
Jaz sem za nenasilno terminiranje.
Star hipi, kaj češ. Love & piss, pa to.

Bryn ::

Thuban je izjavil:

ne, ker večina ljudi meni da nevarnosti ni, da je treba samo beguncem dat klobaso. Aja ne, je ne bodo jedli zaradi vere, so zbirčni.


Kaj, pogum za naslije imaš kadar je omejeno na pisanje po forumu in ko bi to nekdo drug delal, ko pa pride do tega, da bi sam kaj zato storil pa se izmikaš. Navaden strahopetec si.

Thuban ::

ne, tak sistem ne deluje. Dolgoletno sojenje, iz kriminalca naredijo svetnika, zvezdnika, kateremu bo nekdo želel biti nekoč podoben, ga preseči. Samo takojšna terminacija je rešitev.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

krneki0001 ::

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

Vsakogar ki želi nasilno uničit sistem se nasilno terminira.


Odlično, potem predvidevam, da boš šel prostovoljno v Sirijo in Irak, kjer je "glava", ki hoče nasilno uničit sistem.


Sami naj to počistijo. Je njihovo sranje, pa naj ga oni popucajo, ne pa da bežijo.

Thuban ::

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

ne, ker večina ljudi meni da nevarnosti ni, da je treba samo beguncem dat klobaso. Aja ne, je ne bodo jedli zaradi vere, so zbirčni.


Kaj, pogum za naslije imaš kadar je omejeno na pisanje po forumu in ko bi to nekdo drug delal, ko pa pride do tega, da bi sam kaj zato storil pa se izmikaš. Navaden strahopetec si.


ne. ker če se ne odloči država za posredovanje, bom jaz terorist. Tako to pač ne gre. imamo sistem, ki ga spoštuhjem in se po njem ravnam. Če ga nekdo hoče nasilno uničit je terorist in ga je pač treba odstranit. Takoj, brez sojenja.

Ti pa si prav bedasto ravnokar opisal kako ravnajo islamisti.
in taki kot si TI bodo povzročili uničenje evropske civilizacije.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

ne, ker večina ljudi meni da nevarnosti ni, da je treba samo beguncem dat klobaso. Aja ne, je ne bodo jedli zaradi vere, so zbirčni.


Kaj, pogum za naslije imaš kadar je omejeno na pisanje po forumu in ko bi to nekdo drug delal, ko pa pride do tega, da bi sam kaj zato storil pa se izmikaš. Navaden strahopetec si.


ne. ker če se ne odloči država za posredovanje, bom jaz terorist. Tako to pač ne gre. imamo sistem, ki ga spoštuhjem in se po njem ravnam. Če ga nekdo hoče nasilno uničit je terorist in ga je pač treba odstranit. Takoj, brez sojenja.

Ti pa si prav bedasto ravnokar opisal kako ravnajo islamisti.

Spoštuješ sistem ravnal bi pa protizakonito?
Hmmmmmm.....

Thuban ::

kako bi ravnal protizakonito? S čim?

Jaz trdno, direktno zahtevam spremembo zakonov, ki bodo omogočili zaščito našega načina življenja, našo civilizacijo in prebivalstvo evrope.
Volitve. Nato pa obramba nacije pred vpadanjem in direktno invazijo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

Thuban je izjavil:

kako bi ravnal protizakonito? S čim?

Takoj, brez sojenja? Mogoče kar v Hudo jamo?

Bryn ::

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:

Thuban je izjavil:

ne, ker večina ljudi meni da nevarnosti ni, da je treba samo beguncem dat klobaso. Aja ne, je ne bodo jedli zaradi vere, so zbirčni.


Kaj, pogum za naslije imaš kadar je omejeno na pisanje po forumu in ko bi to nekdo drug delal, ko pa pride do tega, da bi sam kaj zato storil pa se izmikaš. Navaden strahopetec si.


ne. ker če se ne odloči država za posredovanje, bom jaz terorist. Tako to pač ne gre. imamo sistem, ki ga spoštuhjem in se po njem ravnam. Če ga nekdo hoče nasilno uničit je terorist in ga je pač treba odstranit. Takoj, brez sojenja.


Čak čak, ko je treba "naslino terminirat" in jim odrečt odvetnika se požvižgaš na mednarodne konvecije in pravo, ko pa ti rečem če boš šel dol ustavit nevarnost pa se skrivaš za mednarodnim pravom. Ej dragi moj, ne deluje to tako. Kaj bi bilo če bi vsi tako selektivno se odločali katere zakone spoštovat katere pa ne...

Thuban ::

tudi lahko. Samo zakoni morajo to omogočat. Trenutno so zakoni pač slabi.

Če je nekdo terorist, do sojenja ni upravičen. Če dobiš nekoga z bombo privezano okoli pasu, se mu pač ne bo sodilo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

Thuban je izjavil:

tudi lahko. Samo zakoni morajo to omogočat. Trenutno so zakoni pač slabi.

Če je nekdo terorist, do sojenja ni upravičen. Če dobiš nekoga z bombo privezano okoli pasu, se mu pač ne bo sodilo.

No ja. Saj Gantanamo mogoče niti ni bil tako slaba ideja.

Thuban ::

Težko rečt, neveš koga so tam dobili.

Če pa pride policija do stanovanja in se začne brutalno streljanje kot danes v parizu pa pač tisti 4 niso upravičeni več do sojenja. Pobit takoj in zaščitit evropsko prebivalstvo.

Se ne strinjaš? Meniš da moraš reskirat življenja evropskih policistov da si bo gnoj od človeka zaslužil sojenje?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

krneki0001 ::

Thuban je izjavil:

Težko rečt, neveš koga so tam dobili.

Če pa pride policija do stanovanja in se začne brutalno streljanje kot danes v parizu pa pač tisti 4 niso upravičeni več do sojenja. Pobit takoj in zaščitit evropsko prebivalstvo.

Se ne strinjaš? Meniš da moraš reskirat življenja evropskih policistov da si bo gnoj od človeka zaslužil sojenje?



Niso levičarjio še tega jemal. Oziroma to ni na meniju.

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Lahko si levaki zatiskajo oči ampak iz trenutne situacije so 3 izhodi:
-genocid Evropskih narodov
-genocid priseljencev
-genocid obeh družb s prisilnim združevanjem obeh družb
S tem da če ne storimo ničesar bomo počasi priče scenariju genocida Evropskih narodov. In promotorji tega priseljevanja želijo genocid Evropskih narodov.

Matako ::

Kdo ve, mogoče bo ahmed-kebab kmalu nova specialiteta? >:D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Thuban ::

Matako je izjavil:

Kdo ve, mogoče bo ahmed-kebab kmalu nova specialiteta? >:D


ja, narodna hrana evrope. Dunajc pa bo neka čudna specialiteta, ki jo jedo samo manjšine.

Pač ni tako enostavno kot levičarji poizkušajo prikazat. NE SMEŠ pustit da invazija pride v državo in jo potem "reševat" tako da narediš šotore in misliš kako je vse lepo.
Ali braniš državo ali pa si izdajalec.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

Matako je izjavil:

Kdo ve, mogoče bo ahmed-kebab kmalu nova francoska specialiteta? >:D

Če se razstreli, ne več za kebab ampak za halal faširanec.
Tudi način barvanja fasade.

WarpedGone ::

Dunajc pa bo neka čudna specialiteta, ki jo jedo samo manjšine.

Dunajc bo na spisku "bizzare foods", skupaj s pomfrijem in ogabnostjo tipa pršut ali teranov liker.
Zbogom in hvala za vse ribe

Thuban ::

no, pretiravat ne smemo ker bo kak admin zaprl in izbrisal temo.

Navsezadnje živimo v evropi kjer nam direktno vsiljujejo miselnost da moramo sprejemat tujce in moramo prilagajat svojo kulturo njim.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

D3m ::

Cervantes je izjavil:

Matako je izjavil:

Kdo ve, mogoče bo ahmed-kebab kmalu nova francoska specialiteta? >:D

Če se razstreli, ne več za kebab ampak za halal faširanec.
Tudi način barvanja fasade.


Njegov način mi je bolj pri srcu.

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Francozi se borijo proti njimi naši jih spuščajo v državo.

Bryn ::

Thuban je izjavil:

tudi lahko. Samo zakoni morajo to omogočat. Trenutno so zakoni pač slabi.

Če je nekdo terorist, do sojenja ni upravičen. Če dobiš nekoga z bombo privezano okoli pasu, se mu pač ne bo sodilo.


Tu se sicer strinjam, celotno zalego IS in podobnih skupin je treba zatret. Ko je dokazano, da je terorist, pred strelski vod sestavljen iz žensk, naj se mu odrečejo nebesa in device, če v to tako verjame.

Dokler je človek nedvoumno terorist ni problema. Najbolje je, da spremenimo zakon, da je človek kriv dokler ne dokaže nedolžnosti. Ali pa predlagaš, da imamo dva zakonika, enega za nas enega pa za teroriste. Kaj pa se potem zgodi, če te sosed, ker te recimo ne mara preveč, prijavi policiji, da si terorist?

Thuban je izjavil:

Matako je izjavil:

Kdo ve, mogoče bo ahmed-kebab kmalu nova specialiteta? >:D


ja, narodna hrana evrope. Dunajc pa bo neka čudna specialiteta, ki jo jedo samo manjšine.

Pač ni tako enostavno kot levičarji poizkušajo prikazat. NE SMEŠ pustit da invazija pride v državo in jo potem "reševat" tako da narediš šotore in misliš kako je vse lepo.
Ali braniš državo ali pa si izdajalec.


Si na meji? Al je pisanje po forumih branjenje države? Ti, pol pa sploh ni problema, če nas kdo napade kdaj, bomo vsi kot nori pisali po forumih in s tem ubranili državo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

Thuban ::

kako naj bi bil na meji? Naša država sploh ne brani meje.

razumeš? tudi če bi jaz zdaj služil v vojski, ne bi branil naše države ker država noče biti branjena ampak migrante vabi in jim zagotavlja prostore, kjer lahko so.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Bryn ::

Thuban je izjavil:

kako naj bi bil na meji? Naša država sploh ne brani meje.


Aha, torej s pisanjem po forumih si ti naš ultimativni branitelj države! Najbolje je da dobiš medaljo za izredne zasluge...

Thuban ::

Dejansko lahko državo sprmeniš tako, da spremeniš miselnost ljudi. Smo namreč v Evropi.

Volitve pa to.

Če grem jaz na mejo in začnem streljat, bom terorist in si bom zaslužil nečastno smrt. Če država želi biti branjena pa bom častno jo branil. Razumeš?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Matako ::

/\/\.K.

Thuban ::

ni spil kofeta.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

krneki0001 ::

Thuban je izjavil:

no, pretiravat ne smemo ker bo kak admin zaprl in izbrisal temo.

Navsezadnje živimo v evropi kjer nam direktno vsiljujejo miselnost da moramo sprejemat tujce in moramo prilagajat svojo kulturo njim.


Podložniki se pač klanjajo. Meni se ni treba.

Verjetno Bom pa sam začel uporabljat taktiko teroristov. Familjam na robu bom ponujal po 5000 evrov, če se njihov fotr razstreli v predelu, kjer b onajveč muslimanov. Denarja imam dost (tako pravijo na tv), bomo pa na tak način reševal probleme.

Si slučajno kdo želi to?

Bryn ::

Thuban je izjavil:

Dejansko lahko državo sprmeniš tako, da spremeniš miselnost ljudi. Smo namreč v Evropi.

Volitve pa to.


Odlično, torej spoštuješ demokracijo. Od včeraj imamo EU vojsko, katere del smo tudi Slovenija. Boš šel dol v Irak in Sirijo če Slovenija pošlje naše čete tja? Ali boš besno spuščal črkovne rafale po forumih in se tolkek po prsih, kako braniš državo.

Si začel nabirat ljudi skupaj, z namenom ustanoviti stranko, s katero bboš probal priti, do večine v parlamentu in s tem do možnosti spremeniti zakone? Ali je tvoje poslanstvo spremeniti miselnost ljudi s pisanjem postov po forumih, pravo delo pa naj nekdo drug naredi?

Thuban ::

pošiljanje vojske v sirijo ni branjenje slovenije. Jaz tega nisem podprl.

Ščitit morajo državljane evrope, ne neke sirijce.

In ne, dokler se bo vojsko pošiljalo na nesmiselne misije, namesto da bi se dejansko branilo naše državljane, ne bom šel nikamor.

Ali pa so to zavojevalne misije in se bo ozemlje Sirije direktno priključilo evropski oblasti? Ne, tam se bo pobilo nekaj evropskih fantov, ki služijo vojaški rok nato pa se bo oblast predalo nazaj barbarom.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

oo7 je izjavil:

Francozi se borijo proti njimi naši jih spuščajo v državo.

V držaavo jih spuščajo:
Grčija
Makedonija
Srbija
Hrvaška
Slovenija
Avstrija
Nemčija
Itd.
Naši? Ja, vsi so naši.

          ::

Vse to kar se dogaja je posledica tega da so se še dedi čisto poženščili in potem zagovarjajo razne pravice in sprejem čisto vseh in vsakoga. Pri nas je en ded bil glavni zagovornik ograje in bodeče žice še vaške straže bi organiziral zaj po napadih pa ves presran propagira kako naj se obrnemo vsi v islam da je bolje to storiti sedaj dokler še lahko ker potem bodo baje padale glave.

Thuban ::

Cervantes je izjavil:

oo7 je izjavil:

Francozi se borijo proti njimi naši jih spuščajo v državo.

V držaavo jih spuščajo:
Grčija
Makedonija
Srbija
Hrvaška
Slovenija
Avstrija
Nemčija
Itd.
Naši? Ja, vsi so naši.


tehnično gledano so naši, ker gre za "civilizirano evropo".
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

WarpedGone ::

Boš šel dol v Irak in Sirijo če Slovenija pošlje naše čete tja?

Tipični levakarski totaliratni refleks.

Kaj imajo naše čete za počet v siriji? Imajo pa *vse* za počet tle v sloveniji.
Pa nas meče eksistencialna groza že, če bi vojska prevzela naloge policije in sanjamo referendume...

Mogoče pa je bolje, da izumremo.
Zbogom in hvala za vse ribe

krneki0001 ::

Bryn je izjavil:

Odlično, torej spoštuješ demokracijo. Od včeraj imamo EU vojsko, katere del smo tudi Slovenija. Boš šel dol v Irak in Sirijo če Slovenija pošlje naše čete tja?


EU ima vojsko za branit EU, torej nimajo kaj delat v Iraku ali Siriji. V Irak in Sirijo edino, če jih potem pridružimo EU, seveda ob tem da se od tam izžene sedanje prebivalce.

Bryn ::

Thuban je izjavil:

pošiljanje vojske v sirijo ni branjenje slovenije. Jaz tega nisem podprl.

Ščitit morajo državljane evrope, ne neke sirijce.

In ne, dokler se bo vojsko pošiljalo na nesmiselne misije, namesto da bi se dejansko branilo naše državljane, ne bom šel nikamor.

Ali pa so to zavojevalne misije in se bo ozemlje Sirije direktno priključilo evropski oblasti? Ne, tam se bo pobilo nekaj evropskih fantov, ki služijo vojaški rok nato pa se bo oblast predalo nazaj barbarom.


Po eni strani:
Imamo sistem, ki ga spoštuhjem in se po njem ravnam."


Ampak ko ta isti sistem pošlje vojsko, da bi ustavil problem, pa ti tega nisi podprl?

Dragi moj, demokracija ne deluje selektivno, da upoštevaš, samo tisto, kar ti paše. Sebi daješ več vrednosti, ko govoriš, da ne podpiraš beguncev in bi jih morali nazaj poslat, ko pa nekdo z drugačnim mišljenjem pove, da jim je treba pomagat pa ga zmerjaš za izdajalca.

Po tvoje demokracija deluje samo v primeru, kadar to tebi odgovarja, kadar pa ne pa ti "vsiljuje mišljenost".

Kaj zdaj pa ti gre v nos, da se bo oblast vrnilo barbarom. Ne razumem čist točno kaj sploh želiš, po eni strani ustaviti val beguncev, ker jih pri nas nočemo, hkrati pa nočeš ustvariti pogojev v njihovi originalni državi, ki bi omogočali, da se begunci vrnejo tja in ne poskušajo prit v EU?

Thuban ::

seveda, zahtevat je treba našim prebivalcem, prebivalcem Evrope. Sirijci me ne zanimajo.

In mi nimamo vala BEGUNCEV. imamo val migrantov. Po ženevski konvenciji niso zaščiteni, lahko brez težave zapremo mejo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Bryn ::

krneki0001 je izjavil:

Bryn je izjavil:

Odlično, torej spoštuješ demokracijo. Od včeraj imamo EU vojsko, katere del smo tudi Slovenija. Boš šel dol v Irak in Sirijo če Slovenija pošlje naše čete tja?


EU ima vojsko za branit EU, torej nimajo kaj delat v Iraku ali Siriji. V Irak in Sirijo edino, če jih potem pridružimo EU, seveda ob tem da se od tam izžene sedanje prebivalce.


EU ima vojsko, ki ji poveljujejo generali, če se oni odločijo poslat vojsko dol s podporo vseh držav potem se to zgodi. Kaj zdaj, a noočemo uničit teroristov? Teroristi so OK dokler so stran od nas? Tiče se nas samo do naše meje, kar je čez ni za nas? Torej nikoli ne greš ven iz EU?

Thuban ::

Bryn je izjavil:

Teroristi so OK dokler so stran od nas? Tiče se nas samo do naše meje, kar je čez ni za nas? Torej nikoli ne greš ven iz EU?


kaj delalo teroristi v siriji ni naš problem. Teroriste na evropskih tleh pa se odstrani.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Bryn ::

Thuban je izjavil:

seveda, zahtevat je treba našim prebivalcem, prebivalcem Evrope. Sirijci me ne zanimajo.

In mi nimamo vala BEGUNCEV. imamo val migrantov. Po ženevski konvenciji niso zaščiteni, lahko brez težave zapremo mejo.


Čak čak, a ni 20% Sirskih beguncev? Jst ne vem, še do včeraj ste vsi govorili da je pravih Sirskih beguncev samo 20%, zdaj so pa še te izginili?
««
20 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998155407 (141070) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419209552 (169373) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27185928 (59263) bluefish

Več podobnih tem