» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
19 / 39
»»

jimyboy ::

Pred štadijonom našli avto poln eksploziva tekma Nemčija-Nizozemska odpovedana !

http://www.krone.at/Fussball/Deutschlan...!_Terror-Alarm!-Panik_in_Hannover-Story-482609

Bryn ::

m0LN4r je izjavil:

Bryn je izjavil:

Rešitev sem že podal, najbolj pomembna je zaščita lastnega naroda. Ko bomo zavarovali Slovenijo pa lahko začnemo reševat Evropo. Postopoma je treba.

Ja torej evropa evropskega, jebeš slovenijo saj muslimanov je več.


Kako bomo reševali Evropo, če pa Evropa vabi teroriste k nam? Nič, zase je treba poskrbet!

harmony ::

Berserker je izjavil:


Islam je rak rana in grožnja prihodnosti, ker z svojo fašistično dogmo ogroža razvoj znanosti in tehnologij. Je nacizem 21.stoletja.

Kdor zagovarja islam ni nič boljši kot ljudje ki zagovarjajo nacizem in fašizem (namreč islamski fundamentalizem spada pod konzervativno desnico).

Bo treba pocasi aktivirati spletno oko...ni cudno da so v Islamski skupnosti v Sloveniji zaskrbljeni.

http://www.islamska-skupnost.si/novice/...

World peace ::

Od nadležnih organov Republike Slovenije zahtevamo, da opravijo vse potrebne postopke in sankcionirajo takšna početja, saj je to v nasprotju z načeli svobodne družbe in demokracije.


Največji štos je sam v tem. Da je zažig korana čisto svobodno početje. Pa so ti muslimani tisti, ki vsiljujejo državi lastno vero in prepričanja, da se to nebi smelo početi.

Spajky ::

jimyboy je izjavil:

... tekma Nemčija-Nizozemska odpovedana ...
Strah se zna hitro poležt, pa ga je treba malo po malo spodbujat >:D ... enako v franc.glav.mestu naslednji dan, ko je "nekdo" vrgel serijo petard, da je začelo pokat in folk v paniko in beg ... še par ranjenih zaradi stampeda ... :|
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

krneki0001 ::

harmony je izjavil:

Berserker je izjavil:


Islam je rak rana in grožnja prihodnosti, ker z svojo fašistično dogmo ogroža razvoj znanosti in tehnologij. Je nacizem 21.stoletja.

Kdor zagovarja islam ni nič boljši kot ljudje ki zagovarjajo nacizem in fašizem (namreč islamski fundamentalizem spada pod konzervativno desnico).

Bo treba pocasi aktivirati spletno oko...ni cudno da so v Islamski skupnosti v Sloveniji zaskrbljeni.

http://www.islamska-skupnost.si/novice/...


Če bi oni imel jajca, bi mufti obsodil teroristični napad v parizu kar preko medijev kot so planet tv, poptv in rtvslo. Pa so skoraj manj napisali kot za tale sežig korana na svojo stran.

Sam lahko zažgem tako koran kot biblijo na svojem vrtu, pa mi noben ne sme nič reči - svoboda govora, na svojem vrtu pa tudi lahko kurim knjige, če želim.

Mogoče pa celo bom zakuril biblijo, talmud, koran pa še kak mein kampf in janševe okope na svojem vrtu, pa še posnel bom to in dal na YT. :))

Zraven bom pa še kakega odojka vrtel, pa kake velke goveje zrezke na žaru (za ozadje filmčka), da bo sovpadalo z vsem skupaj.

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

Sam Harris kot vedno odlično!

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:


Mogoče pa celo bom zakuril biblijo, talmud, koran pa še kak mein kampf in janševe okope na svojem vrtu, pa še posnel bom to in dal na YT. :))

Zraven bom pa še kakega odojka vrtel, pa kake velke goveje zrezke na žaru (za ozadje filmčka), da bo sovpadalo z vsem skupaj.


Ne pozabi na četniške bojne pesmi v ozadju.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Keyser Soze ::

Bryn je izjavil:

Tako, takoj se je treba zapret, vse meje zapret, nobenega spustit noter, nobenega ven, da se ne "okuži".

Ti se že zajebavaš tle, ker imaš rit na varnem. Ker se lahko, ker država skrbi da se ti ne odkotali glava ko kaj narobe blekneš, ali kakšno drugo bolj eksotično ušpičiš.

Takšno obnašanje kaže kvečjemu na veliko mero ignorance in nepoznavanja situacije, v kateri smo.

Počasi se bo treba navadit, da svet ni ena velika multikulti pravljica, kjer vsi vkup godejo kumbaja. Tak filing (posredno) vam zagotavlja država (t.i. represivni organi) in nihče drug. Ki filtrirajo raznorazna nam sovražna sranja "daleč" stran od naših oči in našega srca.

Žal je pač človeška psiha takšna, da daje veliko težo tistemu, česar ji primankuje. Varnosti nam trenutno ne.

Bubregi v loju. Tko so rekli včasih.
OM, F, G!

noraguta ::

In bubregi v dreku, je bolš al kva? A naj se kar določ kvota postreljebih na kocert?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

krneki0001 ::

Unknown_001 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Mogoče pa celo bom zakuril biblijo, talmud, koran pa še kak mein kampf in janševe okope na svojem vrtu, pa še posnel bom to in dal na YT. :))

Zraven bom pa še kakega odojka vrtel, pa kake velke goveje zrezke na žaru (za ozadje filmčka), da bo sovpadalo z vsem skupaj.


Ne pozabi na četniške bojne pesmi v ozadju.


Težka bo, nimam ne četniških, pa ne ustaških. Imam pa partizanske, take za ob nedeljah zjutraj pred cerkvijo na dolenjskem. Recimo hej brigade al pa na juriš. Je zanimivo gledat face tabelih vernikov, ko ti nič ne smejo in ne upajo, so pa jezni tok, da kr cepetajo, ko gredo mimo tebe.

pirat ::

krneki0001 je izjavil:


Imam pa partizanske, take za ob nedeljah zjutraj pred cerkvijo na dolenjskem. Recimo hej brigade al pa na juriš. Je zanimivo gledat face tabelih vernikov, ko ti nič ne smejo in ne upajo, so pa jezni tok, da kr cepetajo, ko gredo mimo tebe.


zaplankan izpadeš v tem primeru predvsem sam.

lexios ::

noraguta je izjavil:

In bubregi v dreku, je bolš al kva? A naj se kar določ kvota postreljebih na kocert?


Tud lahk, če vprašaš jype&com. ;) Vrag je vzel šalo, ampak nemaju ni brige ni pameti, ali im je zabavno!

IL_DIAVOLO ::

Keyser Soze je izjavil:

Bryn je izjavil:

Tako, takoj se je treba zapret, vse meje zapret, nobenega spustit noter, nobenega ven, da se ne "okuži".

Ti se že zajebavaš tle, ker imaš rit na varnem. Ker se lahko, ker država skrbi da se ti ne odkotali glava ko kaj narobe blekneš, ali kakšno drugo bolj eksotično ušpičiš.

Takšno obnašanje kaže kvečjemu na veliko mero ignorance in nepoznavanja situacije, v kateri smo.

Počasi se bo treba navadit, da svet ni ena velika multikulti pravljica, kjer vsi vkup godejo kumbaja. Tak filing (posredno) vam zagotavlja država (t.i. represivni organi) in nihče drug. Ki filtrirajo raznorazna nam sovražna sranja "daleč" stran od naših oči in našega srca.

Žal je pač človeška psiha takšna, da daje veliko težo tistemu, česar ji primankuje. Varnosti nam trenutno ne.

Bubregi v loju. Tko so rekli včasih.


Pol pa jim odstopi svoje delovno mesto, ti pa idi cesto pometat, če si že takšen moralist.

Mejo dol zapret, če nočete met vojne pred pragom...kdo pa bo vedel, kdaj bo kakšen terorist prestopil mejo. Očitno morajo bit najprej posledice, da boste potegnili glave iz svojih riti.

World peace ::

Lepo levičarjem zasežeš vse njihovo premoženje in z njim plačaš oskrbo tem beguncem.

Menda ne bo kakšen skočil v luft da se to ne sme, kakšen humanitarec pa nek je.

lexios ::

Pol pa jim odstopi svoje delovno mesto, ti pa idi cesto pometat, če si že takšen moralist.

Mejo dol zapret, če nočete met vojne pred pragom...kdo pa bo vedel, kdaj bo kakšen terorist prestopil mejo. Očitno morajo bit najprej posledice, da boste potegnili glave iz svojih riti.


FYI, napačnega si citiral. Kot pravi Matako, kdo je kdo? ;((

Gaius ::

Gaius ::

Vanich ::

Matako ::

Vanich je izjavil:

Uporaba drog na Alahovi poti je zgleda košer.


Saj pri Kobane so tudi za sabo puščali amfetamine ko Janko drobtine. Ja Big Al ni tega specifično omenil.

Zato so pa tako veseli. Lejte ga, fanta:
 Halo, gre kdo na devičke? Zapeljem!

Halo, gre kdo na devičke? Zapeljem!

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

krneki0001 ::

pirat je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Imam pa partizanske, take za ob nedeljah zjutraj pred cerkvijo na dolenjskem. Recimo hej brigade al pa na juriš. Je zanimivo gledat face tabelih vernikov, ko ti nič ne smejo in ne upajo, so pa jezni tok, da kr cepetajo, ko gredo mimo tebe.


zaplankan izpadeš v tem primeru predvsem sam.


Jaz čisto nič, samo tabeli cepetajo skoraj ko hare krišne, ko slišijo tako muziko.

Vanich ::

Matako je izjavil:

Vanich je izjavil:

Uporaba drog na Alahovi poti je zgleda košer.


Saj pri Kobane so tudi za sabo puščali amfetamine ko Janko drobtine. Ja Big Al ni tega specifično omenil.

Zato so pa tako veseli. Lejte ga, fanta:
 Halo, gre kdo na devičke? Zapeljem!

Halo, gre kdo na devičke? Zapeljem!



Seveda, če jih pa Saudijci veselo oskrbujejo tudi s tem. Mimogrede - a so že vrnili avion in 2T amfetaminov princu nazaj in ga poslali domov? Ne bo nič bičanja doma v SA, tako kot oni radi počnejo za buteljko vina - 350 udarcev z bičem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Cervantes ::

Meje se ne da zapret, period.
Razen če se začne streljat, v stilu stare Juge.
Ampak to bo pa takoj genocid in holokavst v eni osebi.
Ne gre.

Vanich ::

Trije mrtvi teroristi od štirih. Ženska se je razstrelila z bombo. Question: kaj pa ženske dobijo v muslimanskem raju? 72 Justin Bieberjev?

D3m ::

Pa kake Justine Bieberje?

72 George Clooneyev.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vanich ::

D3m je izjavil:

Pa kake Justine Bieberje?

72 George Clooneyev.


Ja, jaz sem mislil zato, ker so devičniki. :))

tikitoki ::

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?

Bryn ::

World peace je izjavil:

Lepo levičarjem zasežeš vse njihovo premoženje in z njim plačaš oskrbo tem beguncem.

Menda ne bo kakšen skočil v luft da se to ne sme, kakšen humanitarec pa nek je.


Vsem "desničarjem" pa zasežt premoženje, da se plača ograja in policija ter vojska, ki jo varujejo, menda ne bo skočil v luft saj gre za varnost...

krneki0001 ::

tikitoki je izjavil:

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?


Ne, ne bomo se.

Slopek ::

tikitoki je izjavil:

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?

ih
kaj pa otroci Afrike? A se sekiraš, ker nismo v 80s eri, prepeljali vse otroke Somalije, Etiopije, itd. v Evropo? Se kje na forumih sprašuješ o lačnih v Sloveniji? Sem Evropejec in kot takemu, se me bolj tičejo problemi Evope in problemi na mojem dvorišču. Sej verjetno veš, kje naj bi najprej pometal.

Thuban ::

tikitoki je izjavil:

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?


ne zanima me nigerija kjer se itak vsi pobijajo med sabo plemensko.. Zanima me kaj se dogaja v razvitem svetu, v civilizirani Evropi, kjer doživljamo invazijo, vpadanje ljudi iz nerazvitih delov sveta in pranje možganov, ki ga izvajajo najbolj vidni predstavniki ekstremističnih skupin, pranje pa je usmerjeno na tiste, ki so na skrajnem robu populacije....finančno ali čustveno, pač najbolj ranljive.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Matako ::

Thuban je izjavil:

tikitoki je izjavil:

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?


ne zanima me nigerija kjer se itak vsi pobijajo med sabo plemensko.. Zanima me kaj se dogaja v razvitem svetu, v civilizirani Evropi, kjer doživljamo invazijo, vpadanje ljudi iz nerazvitih delov sveta in pranje možganov, ki ga izvajajo najbolj vidni predstavniki ekstremističnih skupin


Ej samo ta občutek krivde je star. No.. desetletja. Še kot otrok se spomnim kako sem kdaj fasal "kaj se zmrduješ, medtem pa v Afriki stradajo".
Ja in? Potem jim pa to sranje odpeljite dol, z veseljem odstopim!
Pa je bil Joško šef neuvrščenih in smo bili prijatelčki s črnčki, nič jim nismo naredili. Čemu torej slaba vest?

Toliko časa dokler bomo za probleme krivili nas in ne njih... toliko časa vam bodo oportunistično prihajali sem, ker nas imajo za slabičeii in vohajo priliko. Pač včasih je treba pokazati zobe in po jypetovsko reči "ne pa nismo!". Konec debate.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Kako jih boš ustavil.

krneki0001 ::

Matako je izjavil:

Thuban je izjavil:

tikitoki je izjavil:

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?


ne zanima me nigerija kjer se itak vsi pobijajo med sabo plemensko.. Zanima me kaj se dogaja v razvitem svetu, v civilizirani Evropi, kjer doživljamo invazijo, vpadanje ljudi iz nerazvitih delov sveta in pranje možganov, ki ga izvajajo najbolj vidni predstavniki ekstremističnih skupin


Ej samo ta občutek krivde je star. No.. desetletja. Še kot otrok se spomnim kako sem kdaj fasal "kaj se zmrduješ, medtem pa v Afriki stradajo".
Ja in? Potem jim pa to sranje odpeljite dol, z veseljem odstopim!

Toliko časa dokler bomo za probleme krivili nas in ne njih... toliko časa vam bodo oportunistično prihajali sem, ker nas imajo za slabičeii in vohajo priliko. Pač včasih je treba pokazati zobe in po jypetovsko reči "ne pa nismo!". Konec debate. Ko jih džebe.


Sam sem imel 4 leta probleme s pfrokso za angleščino (vidno članico amnesty internetional), ker sem ji povedal v faco, da so afriški črnci najbolj lena nacija na svetu in da mi za to nismo krivi, če oni nočejo delat in je vse kar počnejo samo čakanje na pomoč združenih narodov. Naj jim pošljejo krampe in lopate pa navodila za polavtomatsko orodje in naj delajo.

Cervantes je izjavil:

Kako jih boš ustavil.


Z orožjem, če drugače ne gre.

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

Cervantes je izjavil:

Kako jih boš ustavil.


vojsko na vse mejne prehode in ne bodo več vpadali.

da je mir na svetu je iluzija, zavesa ki so ti jo zagrnili pred oči samo zato da trošiš več denarja ker se počutiš varnega.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

krneki0001 ::

Thuban je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Kako jih boš ustavil.


vojsko na vse mejne prehode in ne bodo več vpadali.

da je mir na svetu je iluzija, zavesa ki so ti jo zagrnili pred oči samo zato da trošiš več denarja ker se počutiš varnega.


Tole pa ne drži. Dokazali so da več zapravljajo ljudje, če se ne počutijo varnega v sicer varni državi. Zapravljajo več in tudi več kreditov imajo, ker če jih pobere, jim ne bo treba vračat kredita.

Thuban ::

no, saj zato pa se nonstop straši ljudi pred nečim preko medijev.

Ampak v osnovi se čutiš toliko varnega, da si boš zgradil drago pametno hišo. In toliko varnega, da boš vlagal v svoje znanje itd itd itd. Če bi se dejansko čutil ogroženega bi pri 10 letih dobil kalašnikov v roke.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Cervantes ::

krneki0001 je izjavil:

Matako je izjavil:

Thuban je izjavil:

tikitoki je izjavil:

vceraj so pobili vecje stevilo ljudi v nigeriji, se bo kdo tud tolk sekiral, kot za nekaj folka v parizu?


ne zanima me nigerija kjer se itak vsi pobijajo med sabo plemensko.. Zanima me kaj se dogaja v razvitem svetu, v civilizirani Evropi, kjer doživljamo invazijo, vpadanje ljudi iz nerazvitih delov sveta in pranje možganov, ki ga izvajajo najbolj vidni predstavniki ekstremističnih skupin


Ej samo ta občutek krivde je star. No.. desetletja. Še kot otrok se spomnim kako sem kdaj fasal "kaj se zmrduješ, medtem pa v Afriki stradajo".
Ja in? Potem jim pa to sranje odpeljite dol, z veseljem odstopim!

Toliko časa dokler bomo za probleme krivili nas in ne njih... toliko časa vam bodo oportunistično prihajali sem, ker nas imajo za slabičeii in vohajo priliko. Pač včasih je treba pokazati zobe in po jypetovsko reči "ne pa nismo!". Konec debate. Ko jih džebe.


Sam sem imel 4 leta probleme s pfrokso za angleščino (vidno članico amnesty internetional), ker sem ji povedal v faco, da so afriški črnci najbolj lena nacija na svetu in da mi za to nismo krivi, če oni nočejo delat in je vse kar počnejo samo čakanje na pomoč združenih narodov. Naj jim pošljejo krampe in lopate pa navodila za polavtomatsko orodje in naj delajo.

Cervantes je izjavil:

Kako jih boš ustavil.


Z orožjem, če drugače ne gre.

In boš takoj kriv holokavsta, genocida in še česa.
In že se boš znašel na sodišču v Haagu zaradi zločinov proti človeštvu.
Clusterfuck.

Thuban ::

ja, saj. trenutna evropska miselnost, kvazi vsiljena demokracija in vsiljevanje tega, da moraš vsakogar sprejeti in mu dovoliti živeti v državi, tudi če je ekstremist, bo privedla do propada evropske civilizacije slej ko prej.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

WarpedGone ::

Kako jih boš ustavil.

Šus u glauo.

Boljše deratizacije defektnih memov žal nismo pogruntal še. Lobotomija je predraga.

In boš takoj kriv holokavsta, genocida in še česa.
In že se boš znašel na sodišču v Haagu zaradi zločinov proti človeštvu.
Clusterfuck.

So be it. Včasih je pač treba narest kaj, kar se civiliziranem človeku gabi. Če tega ne stori, civilizacija pač izgine sploh.

Nuka na hirošimo *je bila nujna*. Enako tudi tista na *nagasaki*. Dresden je moral pogoret.

Mogoče bo kmalu čas za še eno nuko? Splošna deratizacija.
Zbogom in hvala za vse ribe

Thuban ::

če se kaj naučimo iz zgodovine je to samo to, da je vsaka civilizacija, ki se je nehala braniti pred tujci, prenehala biti vojaško aktivna, sčasoma propadla. Ali zato ker jo je nekdo vojaško zavzel ali pa jo je nekdo drug počasi asimiliral s preseljevanjem.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Bryn ::

Keyser Soze je izjavil:

Bryn je izjavil:

Tako, takoj se je treba zapret, vse meje zapret, nobenega spustit noter, nobenega ven, da se ne "okuži".

Ti se že zajebavaš tle, ker imaš rit na varnem. Ker se lahko, ker država skrbi da se ti ne odkotali glava ko kaj narobe blekneš, ali kakšno drugo bolj eksotično ušpičiš.

Takšno obnašanje kaže kvečjemu na veliko mero ignorance in nepoznavanja situacije, v kateri smo.

Počasi se bo treba navadit, da svet ni ena velika multikulti pravljica, kjer vsi vkup godejo kumbaja. Tak filing (posredno) vam zagotavlja država (t.i. represivni organi) in nihče drug. Ki filtrirajo raznorazna nam sovražna sranja "daleč" stran od naših oči in našega srca.

Žal je pač človeška psiha takšna, da daje veliko težo tistemu, česar ji primankuje. Varnosti nam trenutno ne.

Bubregi v loju. Tko so rekli včasih.


Kako to, da ko gre za južno mejo se vsi vkup derete, treba je zapret, sami teroristi prihajajo, ko pa popolnoma iste argumente podprte z dejstvi uporabim za zaprtje ostalih meja, pa vsi skup "čak čak, zdej se pa zajebavaš". A teroristi v EU so pa OK ker so pač naši, njih bomo že porihtal? Rajši limate nalepke "terorist" vsem Muslimanom.

Lepo prosim ignoranca veje iz vas vseh, ne bojite se teroristov, ker potem bi se vsi strinjali, da se je treba zapret. Bojite se druge kulture, drugega obnašanja. Predvidevam, da tudi ti sediš na varnem in nisi na meji "da bi branil evropsko kulturo". Gledaš ti ljudi, ki so se nam prikazali na meji, ali samo pišeš po forumih in FB skupinah? Se boš prijavil v vojsko, če jo bo Slovenija poslala v Irak in Sirijo? Edino z uničenjem IS in stabilizicajo bo tega problema res konec. Nihče razen totalnih fanatikov ne verjame, da odpremo duri, naj vsi pridejo potem pa bomo imeli lepo kumbaja situacijo, še zdaleč ne. Tudi če se zdaj zapremo, bo zajebana situacija še par desetletij. Slovenija je premajhna, da lahko shendla po standardnih postopkih tako situacijo brez humanitarne katastrofe.

Se vi zavedate kaj nastaja? Napišem da je treba Sovi dat pooblastila, da vohuni in preveri vsakega Slovenca in kdor ne ustreza 100% uizgnat ali pa v zapor, in ko bi vsak človek, ki vsaj malo pozna zgodovino, pričakoval, da bo forum v luft skočil, da kaj se grem, da nočemo še enega STASI ali SS, pa nihče nič!

Zaradi tega širjenja strahu s strani medijev, države in vas, ki nas svarite pred vsemi Židi ups Muslimani, počasi spet prehajamo v podobno situacijo kot je bila pred 2. SV. Dajte se no malo zamislit, če res hočemo še tretjič doživet to? IS je treba uničit ne Muslimane. IS terorizira, Al-Qaeda terorizira ne Islam.

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.”

Cervantes ::

WarpedGone je izjavil:

Kako jih boš ustavil.

Šus u glauo.

Boljše deratizacije defektnih memov žal nismo pogruntal še. Lobotomija je predraga.

In boš takoj kriv holokavsta, genocida in še česa.
In že se boš znašel na sodišču v Haagu zaradi zločinov proti človeštvu.
Clusterfuck.

So be it. Včasih je pač treba narest kaj, kar se civiliziranem človeku gabi. Če tega ne stori, civilizacija pač izgine sploh.

Nuka na hirošimo *je bila nujna*. Enako tudi tista na *nagasaki*. Dresden je moral pogoret.

Mogoče bo kmalu čas za še eno nuko? Splošna deratizacija.

Bojim se, da za to ni splošnega soglasja.
Bo moralo še parkrat v Evropi fajn počiti, preden se bo v glavah kaj premaknilo. Če sploh.

Thuban ::

Bryn je izjavil:


Kako to, da ko gre za južno mejo se vsi vkup derete, treba je zapret, sami teroristi prihajajo, ko pa popolnoma iste argumente podprte z dejstvi uporabim za zaprtje ostalih meja, pa vsi skup "čak čak, zdej se pa zajebavaš". A teroristi v EU so pa OK ker so pač naši, njih bomo že porihtal? Rajši limate nalepke "terorist" vsem Muslimanom.


ne, tudi naše teroriste je treba odstraniti z izjemno trdno voljo. brez "dolgotrajnega sojenja kjer se terorista lahko reši če ima dobrega odvetnika".
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

krneki0001 ::

Cervantes je izjavil:

In boš takoj kriv holokavsta, genocida in še česa.
In že se boš znašel na sodišču v Haagu zaradi zločinov proti človeštvu.
Clusterfuck.


Se ne sekiram prav dosti zaradi tega. Itak sem že sedaj nacist, ksenofob,... Za naše levičarje, bom pa še naprej.
V haagu pa ne morem končati zaradi tega, če branim svojo državo pred tujimi osvajalci.

Matako ::

Cervantes je izjavil:

Kako jih boš ustavil.


Si poslušal začetek 4. epizode Butnskale?

Kaj veš, Cerv, mogoče se pa midva znajdeva v timu? Ti bom podajal.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

krneki0001 ::

Thuban je izjavil:

ja, saj. trenutna evropska miselnost, kvazi vsiljena demokracija in vsiljevanje tega, da moraš vsakogar sprejeti in mu dovoliti živeti v državi, tudi če je ekstremist, bo privedla do propada evropske civilizacije slej ko prej.


Samo poglej, kako so ameriški domorodci končali, pa ti bo jasno kaj se zgodi, ko pride invazivna vrsta v tvoje okolje.

Thuban ::

ja, saj. In mi smo zdaj ti indijanci, ki "moramo" sprejeti tujce in jim pomagati.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Bryn ::

Thuban je izjavil:

Bryn je izjavil:


Kako to, da ko gre za južno mejo se vsi vkup derete, treba je zapret, sami teroristi prihajajo, ko pa popolnoma iste argumente podprte z dejstvi uporabim za zaprtje ostalih meja, pa vsi skup "čak čak, zdej se pa zajebavaš". A teroristi v EU so pa OK ker so pač naši, njih bomo že porihtal? Rajši limate nalepke "terorist" vsem Muslimanom.


ne, tudi naše teroriste je treba odstraniti z izjemno trdno voljo. brez "dolgotrajnega sojenja kjer se terorista lahko reši če ima dobrega odvetnika".


Glede na to, da takoj na pogled ločiš terorista od normalnih ljudi, te je pa res treba poslat dol na mejo, boš močno olajšal delo policajem in vojakom, pa še zmanjšal nevarnost za EU!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

Thuban ::

me ne zanima, zaprtje meje in izgon vseh migrantov nazaj dol.

saj je severna afrika dovolj velika za vse te migrante, naj bodo tam. Prostora imajo dovolj. Samo kulturno se bodo morali obnašat. Kar pa se ne znajo.

Ampak fuck sistem kot ga imamo zdaj, da imaš ti enako volilno pravico kot jaz nas bo pripeljal do propada Evrope. Jebiga, saj si ti tako želel. Večina ljudi je pač glasovala da se dovoli migrantom invazivno zavzeti evropo, tako pač mora bit očitno.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()
««
19 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998155407 (141070) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419209552 (169373) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27185928 (59263) bluefish

Več podobnih tem