» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
16 / 39
»»

WarpedGone ::

Zakaj bi jih želel na nekaj opozoriti, kar bi (v večini primerov) pričakoval, da bodo storili samoiniciativno?

Stvari ki jih ne narediš so 100x bol zgovorne, kot tiste katere narediš.

Radikalen musliman te želi fentat.
Zmeren musliman si želi, da te fenta radikalen musliman.

Muslimani, ki ne marajo bit del te slike, naj prosim zelo na glas protestirajo. Vsak dan znova, povsod.

Z molkom in tihimi izjavami lokalnih klubov le pritrjujejo.
Ko je blo treba protestirat proti skrunjenju mohameda, niso mel problema najt poti za izražanje protestov.
Zbogom in hvala za vse ribe

          ::

ohnowhy je izjavil:

          je izjavil:

Zakaj pa ne? sem namreč dokazano pametnejši od 98% populacije.

Super, dokazano s čim?


te tukaj tako pravijo.

harmony ::

ohnowhy je izjavil:

harmony je izjavil:

Imas zgoraj prilozen kontaktni link, pa jih kontaktiraj in jim predlagaj to kar si napisal.

Zakaj bi jih želel na nekaj opozoriti, kar bi (v večini primerov) pričakoval, da bodo storili samoiniciativno?

Zakaj ze? Ze to kar so storili je prevec. Zakaj bi se morali muslimani sploh opravicevati za dejanja fanaticnih posameznikov???

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: GrX ()

GrX ::

harmony je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

harmony je izjavil:

Imas zgoraj prilozen kontaktni link, pa jih kontaktiraj in jim predlagaj to kar si napisal.

Zakaj bi jih želel na nekaj opozoriti, kar bi (v večini primerov) pričakoval, da bodo storili samoiniciativno?

Zakaj ze? Ze to kar so storili je prevec. Zakaj bi se morali muslimani sploh opravicevati za dejanja fanaticnih posameznikov???


Ker so izrabili njihovo vero? Ne gre za opravičilo ampak za obsodbo dejanja... In ne gre za slehernega muslimana, ampak za poglavarje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

ohnowhy ::

          je izjavil:

te tukaj tako pravijo.

Ja, super, koliko imaš torej IQja in kako se da to preveriti? In kaj dejansko pričakuješ od svojega IQja?

GrX ::

ohnowhy je izjavil:

          je izjavil:

te tukaj tako pravijo.

Ja, super, koliko imaš torej IQja in kako se da to preveriti? In kaj dejansko pričakuješ od svojega IQja?


Nekajkrat na leto v LJ... Od IQ ne moreš pričakovati veliko.. :)

          ::

ohnowhy je izjavil:

          je izjavil:

te tukaj tako pravijo.

Ja, super, koliko imaš torej IQja in kako se da to preveriti? In kaj dejansko pričakuješ od svojega IQja?


140; glej zgoraj; kaj pričakujem? še sam ne vem kaj sem pa pričakoval preveč in lani rukno prvi letnik srednje. zdej se pa prosim vrnimo na temo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Ni dovolj! Hočemo javno v medijih kot so svet24, 24kur, planet, janševi idioti,.... Ne na njihovi strani na internetu, ki je nihče niti ne povoha.

Saj ti mediji bi lahko povzeli njihovo sporočilo in izprašali kakšnega imama, pa tega ne storijo. Raje vprašajo tebi podobne.

PrihajaNodi> Jure si šel na Švedsko? Boš poslal kako sliko od jezera za sofuromaše?



Lahko pridete, je fajn vreme, mejčkn piha edin.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

lexios ::

harmony je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

harmony je izjavil:

Imas zgoraj prilozen kontaktni link, pa jih kontaktiraj in jim predlagaj to kar si napisal.

Zakaj bi jih želel na nekaj opozoriti, kar bi (v večini primerov) pričakoval, da bodo storili samoiniciativno?



Zakaj ze? Ze to kar so storili je prevec. Zakaj bi se morali muslimani sploh opravicevati za dejanja fanaticnih posameznikov???


Ne rečem kaj bi morali in kaj ne, osebno mbk. Ampak vseen v razmislek... Zakaj bi morali protestirat proti karikaturam Mohameda (ki so provokativne in žaljive, se strinjam)? Ker jim to določa vera? Ker da je Momo nedotakljiv piše v Koranu? Veste kaj, fantje, v isti sveti knjigi tudi piše: "Kdor ubije enega človeka, je isto, kot da je ubil cel svet in kdor reši eno življenje, je isto, kot da je rešil cel svet (Kur’an, V-32)." Ker večina ne sme dovoliti manjšini, da terorizira življenja drugih bi brez problema lahko javno na ulici obsojali in protestirali tudi proti terorističnim napadom... Sj so integrirani, za njihove sodržavljane, sodelavce, sošolce... gre! ;)

Saj ti mediji bi lahko povzeli njihovo sporočilo in izprašali kakšnega imama, pa tega ne storijo. Raje vprašajo tebi podobne.


Kot glavnega zastopnika tabu "religije miru" in imamo-ov bo dovolj, če vprašajo tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

jype ::

lexios> Kot glavnega zastopnika tabu "religije miru" in imamo-vo bo dovolj, če vprašajo tebe.

Jaz sem trdno prepričan, da so vse religije absurdne, tako da bi bil skrajno slab zastopnik katerekoli. Še zen budizem, ki je blazno zanimiv, je hkrati tudi na polno usekan: Juzhi Yizhi @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

nebivedu> Ni dovolj! Hočemo javno v medijih kot so svet24, 24kur, planet, janševi idioti,.... Ne na njihovi strani na internetu, ki je nihče niti ne povoha.

Saj ti mediji bi lahko povzeli njihovo sporočilo in izprašali kakšnega imama, pa tega ne storijo. Raje vprašajo tebi podobne.

PrihajaNodi> Jure si šel na Švedsko? Boš poslal kako sliko od jezera za sofuromaše?



Lahko pridete, je fajn vreme, mejčkn piha edin.



O hvala za tole. Kaj imaš to fotoaparati iz leta 05? Vse zmazano. Res bi lahko prišli za vikend. Vroč kakav in debata z Juretom na švedskem...priceless. Torej kdo gre?

jype ::

Nexus 5 je, svoje resne fotoaparate imam še v Ljubljani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Darkjaar ::

jype je izjavil:



Lahko pridete, je fajn vreme, mejčkn piha edin.


Kake so najemnine v primerjavi z Slovenijo?

mtosev ::

mal pozno, a vseeno: sožalje vsem žrtvam pariškega napada.
ISIS malo preseneča, ker do sedaj niso v evropi imeli kakšnega resnejšega napada razen napad na charlie hebdo
iz njihove prespektive odlično izpeljana akcija in koordinacija tega napada. sedaj pa verjetno sledi dosti bolj resna ofenziva proti isisu. upajmo, da bo isis čim prej dead
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tikitoki ::

          je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

          je izjavil:

Zakaj pa ne? sem namreč dokazano pametnejši od 98% populacije.

Super, dokazano s čim?


te tukaj tako pravijo.


Če bi bil tolk pameten, potem bi dojel zakaj so IQ testi vse prej, kot zanesljivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Axbcd ::

Francija bo sprejela določene ukrepe. Med njimi tudi taki, za katere bi jype rekel da so proti človekovim pravicam. Zapiranje radikalnih džamij, deportacija imamov, odvzem francoskega državljanstva problematičnim priseljencem z dvojnim državljanstvom, odvzem francoskega državljanstva potomcem priseljencev torej tistim ki so rojeni v Franciji, če bodo predstavljali grožnjo državi.

jype ::

NLight2> Med njimi tudi taki, za katere bi jype rekel da so proti človekovim pravicam.

Zagotovo, na primer prepoved uporabe kriptografije brez izročanja zasebnih ključev oblastem se mi že zdi ena taka.

NLight2> Zapiranje radikalnih džamij,

Sicer ne vem, kako je lahko zgradba radikalna, ampak me tak ukrep ne moti pretirano (verjetno so mislili zapiranje tistih, ki širijo nestrpnost in sovraštvo v takih džamijah - to pa itak podpiram).

NLight2> odvzem francoskega državljanstva potomcem priseljencev torej tistim ki so rojeni v Franciji, če bodo predstavljali grožnjo državi.

To sicer je kršenje človekovih pravic, ampak jaz sem prepričan, da tega ne bodo počeli in si si to samo izmislil.

Darkjaar> Kake so najemnine v primerjavi z Slovenijo?

Primerjam lahko samo s Slovenijo, z Slovenijo ne morem. Bližje mestnim središčem so višje, bolj v rovtah pa nižje. Internet je spodoben tudi tu, v rovtah.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

krneki0001 ::

mtosev je izjavil:

mal pozno, a vseeno: sožalje vsem žrtvam pariškega napada.
ISIS malo preseneča, ker do sedaj niso v evropi imeli kakšnega resnejšega napada razen napad na charlie hebdo
iz njihove prespektive odlično izpeljana akcija in koordinacija tega napada. sedaj pa verjetno sledi dosti bolj resna ofenziva proti isisu. upajmo, da bo isis čim prej dead


Tukaj se sam sprašujem drugo stvar. Recimo tisti teroristi pred štadionom. Kaj če bi počakali na to, da gredo vsi gledalci proti in bi se takrat v množici razstrelili. To bi šele bil masaker. Tukaj jih je koordinacija malo zje*ala. Naslednjič ne bo več tega zajeba. So se iz tega primera verjetno naučili veliko.

Kaj če se recimo na kakem koncertu s par desettisoč gledalci to zgodi?

Zgodovina sprememb…

Axbcd ::

jype je izjavil:

To sicer je kršenje človekovih pravic, ampak jaz sem prepričan, da tega ne bodo počeli in si si to samo izmislil.


Moramo zabraniti i da kod nas boravi osoba s dvojnim državljanstvom koja predstavlja ugrozu nacionalne sigurnosti. Na granicama mora biti drakonska kontrola. Moramo zabraniti ulazak ljudima koji predstavljaju ugrozu za Francusku - rekao je Hollande i naglasio da bi izvanredno stanje u Francuskoj moglo trajati tri mjeseca.


Hollande je rekao kako se mora razmisliti i o mjerama da se ljudima koji budu ugrožavali nacionalnu sigurnost, oduzme državljanstvo pa makar oni bili rođeni u Francuskoj.




Moj sin Ibrahim nije htio nikoga ubiti, već se raznio možda zbog stresa, izjavila je majka pariškog bombaša samoubojice Ibrahima Abdeslama

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

tikitoki ::

Mislim, da je njegova mama tudi zrtev njegovih dejanj. Tezko verjamem, da je eno jutro prisla in rekal: Sin moj, caka te pomembna naloga in na koncu 72 devic:). Verjetno mora to ze sama sebi reci.

morbo ::

tikitoki je izjavil:

Mislim, da je njegova mama tudi zrtev njegovih dejanj.

Ni malo muslimanskih mater ki izražajo srečo da je njihov sin postal "šehid". Tako da, žrtev? Mogoče žrtev odbite srednjeveške verske ideologije oz. bližnjevzhodne "kulture"...

leiito ::

tikitoki je izjavil:

Mislim, da je njegova mama tudi zrtev njegovih dejanj. Tezko verjamem, da je eno jutro prisla in rekal: Sin moj, caka te pomembna naloga in na koncu 72 devic:). Verjetno mora to ze sama sebi reci.


Tko pravijo sveti teksti. Razlika med radikalnim in zmernim islamom je teološko v tem, ali gre božjo besedo razumeti dobesedno, kot trdijo fundamentalisti in potem je OK vzeti ženske poražencev za sužnje, poročati 12-letne deklice ipd., ker je to pač počel tudi Prerok, ali pa je treba, kot učijo bolj zmerni verski vodje, na Koran etc. gledati v kontekstu morale in časa, v katerem je nastajal in stvari re-interpretirati sodobnemu času primerno. Je pa to uphill battle, težko že sami sebe prepričajo, da nekaj ni OK, če piše, da je.

krneki0001 ::

Na žalost večino sovraštva naučijo ravno mame. Otrok do 12-tega leta ne sme jesti skupaj z moškimi v jedilnici, in do takrat ga mama polni s sovraštvom. Potem mu pa oče samo še puško v roke porine in takrat postane moški. ;(

jype ::

Se ti opravičujem, da sem bil tako grob do tebe. Nisem vedel, da si imel tako strahotno otroštvo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Se ti opravičujem, da sem bil tako grob do tebe. Nisem vedel, da si imel tako strahotno otroštvo.


Jst imam puško že od šestega leta v roki. Tko da sem hujši od vseh muslimanov. :))

Sej mama pa tata sta probala to željo po nožih, orožju, uniformah, pretepih, hranjenju s človeškim mesom,... mal umirit, pa jima ni ratalo. Sem ju pojedel. Zdej pa vsake toliko časa kakega klošarja štihnem, pa na žar vržem, ker rabim človeško meso - daje več energije kot goveje ali svinjsko. :))

Tako da vi kr vozte čimveč teh v državo. Vsaj ne bom več samo naših jedel, bom lahko mel mešano meso na žaru. :))

Zgodovina sprememb…

leiito ::

krneki0001 je izjavil:

Na žalost večino sovraštva naučijo ravno mame. Otrok do 12-tega leta ne sme jesti skupaj z moškimi v jedilnici, in do takrat ga mama polni s sovraštvom. Potem mu pa oče samo še puško v roke porine in takrat postane moški. ;(


Ne vem, če je glih tko. S sovraštvom do koga? Povprečen musulman je tisoče kilometrov od najbližjega kristjana ali žida.

krneki0001 ::

leiito je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Na žalost večino sovraštva naučijo ravno mame. Otrok do 12-tega leta ne sme jesti skupaj z moškimi v jedilnici, in do takrat ga mama polni s sovraštvom. Potem mu pa oče samo še puško v roke porine in takrat postane moški. ;(


Ne vem, če je glih tko. S sovraštvom do koga? Povprečen musulman je tisoče kilometrov od najbližjega kristjana ali žida.


S sovraštvom, ki ga imajo te mame tam do vseh. Nič ne sme reči, ne sme sama na tržnico po solato, ne sme to in ono. To so zelo zafrustrirane ženske.

PrihajaNodi ::

Sem že napovedal, sedaj bodo iskali jedrsko orožje v Siriji in še bolj minirali ljudi ter delali zdrahe. NWO se nam pa smeje, butalcem, ker bomo še bolj sovražili arabce. Plan je uspel.

Tisti, ki so to storili, pa dvomim da so bili dejansko tako zabiti in verjeli v device v sedmih nebesih. Prej so obljubili rento družinam, hiše in nove identitete.

Jure kako kaže?

Martin Krpan ::

AndrejO je izjavil:

harmony je izjavil:

Jaz bi najraj sel zivet na Grenland. Mogoce bi tam imel mir pred vsemi temi novicami in groznimi slikami. Ubadal bi se sam s seboj in s tem kako uloviti ribo. Skratka res bedno v katero smer gre tale svet.

Ne bo šlo tako zlahka. Ker nisi Skandinavec moraš zaprositi za dovoljenje za bivanje in za delo, pri čemer so pogoji precej ostri. Na Grenlandiji južnjaških "naturščikov", ki bi tam kradli Bogu čas, ne prenašajo.


Edino pravilno !

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

GrX> Če pa ti tako praviš, pol bo pa zagotovo držalo..

Tako je javno povedal tisti, ki je napad načrtoval in izvedel. Če to ni dovolj, čemu potem ni bil napad tistega loleka krščanski, če je bil pa on kristjan?


Ne on mi bil kristjan. Bil je pevec v lokalnem pevskem zboru in voznik Toyote! In kolesar !:))

Darkjaar je izjavil:

Daedalus je izjavil:

perci je izjavil:

Daesh hoče, da Evropa začne ofenzivo proti njim. To jim piše v njihovih verskih zvitkih. Križarji jih bomo napadli in potem, ko bodo islamisti tik pred popolnim uničenjem, bo prišel mesija in rešil situacijo. In potem bo konec sveta.


V bistvu imajo islamisti konkretno srečo da je ta osovražen, dekandenten Zahod še kar civiliziran. Drugače bi jih že veselo množično radirali.


Tole. Naj samo pogledajo kaj so zavezniki naredili iz Dresdna in Japonske.


Kaj pa bi ti (hipotetično) takrat natredil iz Dresdna in Japonske ? Bi jih bombandiral z čokolešnikom ?

Zgodovina sprememb…

Martin Krpan ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nikjer nisem zasledil, da bi napadalec med napadom vzklikal Jezus, Jezus


Ne vsega verjet. Temu revežu, ki se je rastrelil Parizu so lahko obljubili da bo njegova družina do konca žvljenja prejemala po 5000 € na mesec in dobila hišo. Od devic v nebesih se ne da živet, še posebno če imaš družino. Marsikateri slovenec bi to storil za takšno nagrado.


Zakaj se pa pol ni drl Euro Akbar ?8-)

dronyx ::

Sicer je tole offtopics...me pa kljub temu zanima, kdo "islamski državi" oziroma isisu zagotavlja infrastrukturo? Zadnjič sem gledal nek posnetek na youtubu iz njihove "prestolnice" in tam ženske v spletnih kavarnah veselo klepetajo z domačimi v Franciji, delujejo jim mobilni telefoni, elektrika verjetno ni problem... Ponavadi v vojaških spopadih prvo kar narediš je to, da nasprotnika pošlješ v "kameno dobo". Uničiš infrastrukturo, oddajnike, elektrarne...Jim res ne morejo prekiniti dostopa do interneta, uničiti mobilne telefonije...? Ta država vsaj zame presenetljivo dobro uspeva in funkcionira, pri čemer dejansko sploh ni država, ampak nekakšna "država" znotraj drugih držav...parazit...

AC_DC ::

Plače in pokojnine so bojda šele letos junija prenehali plačevati iz Iraka/Sirije.

Martin Krpan ::

GrX je izjavil:

jype je izjavil:

GrX> Mogoče je napad izvedel kristjan, še vedno pa sam napad ni imel verskega ozadja..

Kdo pa pravi, da je bil 9/11 versko motiviran? Mislim, razen tistih kristjanov, ki bi radi pobijali muslimane? Seveda je - v obeh primerih.


Vsi, razen nekaj ljubiteljev Alex Jones-a nasprotuje temu..

Mimogrede.. A ti ljudje, ki po posnetkih v imenu IS-a in Islama grozijo Evropejcem in posledično tudi meni, so po tvojem prepričanju agentje CIE in kristjani? Zakaj torej CIA nagovarja muslimane k sveti vojni, če pa praviš, da je islam vera miru?


Če je islam vera miru jih 100% ne bo nihče prepričal počenjati teroristične akcije.
Še najmanj pa kaki brezverci!

AndrejO ::

dronyx je izjavil:

Sicer je tole offtopics...me pa kljub temu zanima, kdo "islamski državi" oziroma isisu zagotavlja infrastrukturo? Zadnjič sem gledal nek posnetek na youtubu iz njihove "prestolnice" in tam ženske v spletnih kavarnah veselo klepetajo z domačimi v Franciji, delujejo jim mobilni telefoni, elektrika verjetno ni problem... Ponavadi v vojaških spopadih prvo kar narediš je to, da nasprotnika pošlješ v "kameno dobo". Uničiš infrastrukturo, oddajnike, elektrarne...Jim res ne morejo prekiniti dostopa do interneta, uničiti mobilne telefonije...? Ta država vsaj zame presenetljivo dobro uspeva in funkcionira, pri čemer dejansko sploh ni država, ampak nekakšna "država" znotraj drugih držav...parazit...

Turčija.

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

World peace> A zato si pobegnil v drugo državo ? Si nas naredil kvalitetnejše ?

Za razliko od mnogih tule sem jaz v resnici Slovenec. Vi pač niste in ne veste, kaj to sploh pomeni. Nič ne de, v hrib obrnjenim kmetavzom pa res ni treba skrbeti glede tako kompleksnih reči kot je identiteta ljudstva.

invisuu> Predpostavljam, da boš našel citat, kjer sem to trdil, glede na to da me pripisuješ k tej skupini?

Al si z mano, al si pa proti men!


Nacist fašistični kmetavzarski krščajnarski Slovenski , ki se mu na čevljih še gnoj drži ! :))
Treba je biti multikulti pa urban pa to knede.8-)

Darkjaar ::

Martin Krpan ::

krneki0001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

World peace je izjavil:

Naravnost nesramno od jureta, da nas ne vabi na obiske.

Bomo multikulturno opremili njegovo stanovanje.

Ali pa jurček ni tako multikulti ker ne mara narobeobrnjenih kmetov, ma rad samo tiste ki se 6x na dan obračajo v edino PRAVO smer



Tudi jaz ne razumem zakaj ne bi enkrat imeli skupnega piknika ali nekaj podobnega. Če bi pa povabil sodorumaše na izlet v kočo ob jezeri na švedskem pa tudi ne bi bilo slabo. Nevem zakaj je tako zaprt vase.


Ne more, ker ni dobil hišice ob jezeru. So jo raje dali muslijem, kot pa enmu zarukanmu balkancu.


Ga bodo še nazaj poslal sedaj ko balkanci gori niso več IN !:))

Spajky ::

.. včeraj so ad hoc prejeli "Izredno stanje" (police state!) in ga bodo kao podaljšali v parlamentu na 3 mesece, kateremu IMHO nikoli več ne bo pretekel mandat v praksi :O ... kmalu se bo to razširilo na vse države unije; pri nas je že poskus z onim aneksom zakona o obrambi ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Martin Krpan ::

ohnowhy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

No ampak ima pa tisto, kar si želi 99.9% ljudi. Uživa življenje in ima dobro mesečno rento.

Torej je jype samo zvit kapitalist?


Ne samo kapitalist , je tudi delničar multinacionalk , ki ne plačujejo davkov in uničujejo malega človeka ! Je 1% njih!

Martin Krpan ::

krneki0001 je izjavil:

mtosev je izjavil:

mal pozno, a vseeno: sožalje vsem žrtvam pariškega napada.
ISIS malo preseneča, ker do sedaj niso v evropi imeli kakšnega resnejšega napada razen napad na charlie hebdo
iz njihove prespektive odlično izpeljana akcija in koordinacija tega napada. sedaj pa verjetno sledi dosti bolj resna ofenziva proti isisu. upajmo, da bo isis čim prej dead


Tukaj se sam sprašujem drugo stvar. Recimo tisti teroristi pred štadionom. Kaj če bi počakali na to, da gredo vsi gledalci proti in bi se takrat v množici razstrelili. To bi šele bil masaker. Tukaj jih je koordinacija malo zje*ala. Naslednjič ne bo več tega zajeba. So se iz tega primera verjetno naučili veliko.

Kaj če se recimo na kakem koncertu s par desettisoč gledalci to zgodi?


Šalabajzarska teroristična akcija. Če bi ti kamelojebci imeli IQ vsaj blizu 80 bi bilo žrtev vsaj 500.

Martin Krpan ::

dronyx je izjavil:

Sicer je tole offtopics...me pa kljub temu zanima, kdo "islamski državi" oziroma isisu zagotavlja infrastrukturo? Zadnjič sem gledal nek posnetek na youtubu iz njihove "prestolnice" in tam ženske v spletnih kavarnah veselo klepetajo z domačimi v Franciji, delujejo jim mobilni telefoni, elektrika verjetno ni problem... Ponavadi v vojaških spopadih prvo kar narediš je to, da nasprotnika pošlješ v "kameno dobo". Uničiš infrastrukturo, oddajnike, elektrarne...Jim res ne morejo prekiniti dostopa do interneta, uničiti mobilne telefonije...? Ta država vsaj zame presenetljivo dobro uspeva in funkcionira, pri čemer dejansko sploh ni država, ampak nekakšna "država" znotraj drugih držav...parazit...


Avtobusi iz Damaska (še) vedno redno vozijo v Rakko.8-O

Karaya 52 ::

Samomorilski napadalec Ahmed Almuhamed (razstrelil se je pred stadionom) v Srbiji na poti v osrčje Evrope.

mtosev ::

krneki0001 je izjavil:

mtosev je izjavil:

mal pozno, a vseeno: sožalje vsem žrtvam pariškega napada.
ISIS malo preseneča, ker do sedaj niso v evropi imeli kakšnega resnejšega napada razen napad na charlie hebdo
iz njihove prespektive odlično izpeljana akcija in koordinacija tega napada. sedaj pa verjetno sledi dosti bolj resna ofenziva proti isisu. upajmo, da bo isis čim prej dead


Tukaj se sam sprašujem drugo stvar. Recimo tisti teroristi pred štadionom. Kaj če bi počakali na to, da gredo vsi gledalci proti in bi se takrat v množici razstrelili. To bi šele bil masaker. Tukaj jih je koordinacija malo zje*ala. Naslednjič ne bo več tega zajeba. So se iz tega primera verjetno naučili veliko.

Kaj če se recimo na kakem koncertu s par desettisoč gledalci to zgodi?
en od teh je pri sebi imel vstopnico za tekmo med fr in de. sn na cnnu slišal, da mu verjetno zaradi varnostnih ukrepov, ker je na stadionu bil tudi hollande ni uspelo pridi not. dobr plan no meli
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bajsibajsi ::

Axbcd je izjavil:

Zapiranje radikalnih džamij


Kako pa ločiš med radikalnimi in neradikalnimi dzamijami?

Skrajno diskriminatorno je, da imamo v Sloveniji na tisoce cerkva, ne moremo pa najti prostor za eno samo dzamijo.

Martin Krpan ::

Ravno zato ker imamo že cerkva tisoče preveč ne potrebujemo še đamij.
Si ti ko imaš že gripo želiš še hepatitisa ?:))
Le zakaj ne , to je pa ja skrajno diskriminatorno!>:D

perci ::

Nimam nič proti džamiji, imam pa veliko proti, če gradnjo financira SA ali Katar.

Tako se radikalizira BIH in ni vrag, da se ne bi tudi pri nas. Konec koncev naš mufti, kljub temu da se nekaj poskušajo osamosvojit, odgovarja BIH.

AndrejO ::

perci je izjavil:

Nimam nič proti džamiji, imam pa veliko proti, če gradnjo financira SA ali Katar.

Tako se radikalizira BIH in ni vrag, da se ne bi tudi pri nas. Konec koncev naš mufti, kljub temu da se nekaj poskušajo osamosvojit, odgovarja BIH.

Jebiga. To je pač neto rezultat slovenskega "boja proti islamu". Kulturbund v najčistejši obliki, skupaj z zbiranjem podpisov za referendum. Opičnjaki jih najprej tako je**jo v glavo, potem se pa vsi presenečeni čudijo, kdo jim prileti na pomoč. In ja. Imeti Katar za sponzorja je klofuta, ki jo samo resno zabiti spregledajo. In ja še drugič. Nekomu, ki ti je sofinanciral gradnjo boš zelo težko odrekel gostoljublje.

fantasycamp ::

Mislim da so selitve in večji napad Islama na Evropo dobro izhodišče za prepoved džamije, sploh pa ko jo hočejo imet v centru mesta kar bi vsem migrantom pomenilo da takoj vidijo da so tla zrela za še več muslimanov...


V Švici so minarete prepovedali ker so videli da jih delajo da se povsod vidi da so to njihova tla, očitno so uvideli da je to politični sistem zavit v multi kulti teologijo...

PrihajaNodi ::

Martin Krpan je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

No ampak ima pa tisto, kar si želi 99.9% ljudi. Uživa življenje in ima dobro mesečno rento.

Torej je jype samo zvit kapitalist?


Ne samo kapitalist , je tudi delničar multinacionalk , ki ne plačujejo davkov in uničujejo malega človeka ! Je 1% njih!



To pa verjamem, kljub temu da nima avta (to je kao IN) si lahko privpšči top end Ferarija. Nas pa neče povabit v kočo na Švedksem, kjer bi si skupaj ogledali geta oz. realno stanje.
««
16 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998155426 (141089) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419209580 (169401) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27185930 (59265) bluefish

Več podobnih tem