» »

Mali nogomet Ljubljana

Mali nogomet Ljubljana

babalo ::

Trenutno živim večino časa v Ljubljani zato bi si rad tu pridružil kakšni skupini ki igra nogomet rekreativno.
Tako da če kdo išče še kakšnega igralca mi lahko sporoči na ZS. :)

Mimogrede, a ni obstajala ena stran prav temu namenjena? Ampak sedaj je ne najdem več...

Blinder ::

Jaz pa bi rad vprasal, ce je kaksen interesent za treninge za vratarja (mali-veliki nogomet, nima veze). Treba samo plac s travo najdet, ostalo ni problem.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

sonicboom ::

Jaz sem tudi kandidat za rekreativno igranje na travi.
Zjebana kolena in mi je res težko zdržat na asfaltu.
Na faksu smo igral in lepo na počez tapravega (4 ekipe v bistvu na celem igrišču, pol si se pa zamenjal in se pomeril še z drugo ekipo) igrišča tam 7 do 9 ljudi v eni ekipi in je celo malo taktično ne laufa se brezglavo tut kšne dolge visoke žoge itd. Res nimam pojma o fuzbalu in sm še kr beden ampak tam sem pa res užival med igro. Če se kje lahko priključim kar pm pliz

mitoess ::

Še en tu :) je v Lj kakšna skupina za rekreativno igranje nogometa(asfalt/trava)? Pm please ;)

Gagatron92 ::

Še en tu. Sem se preselil v LJ, kjer pa še nimam nogometne družbe. Predvsem se zanimam za aslaft (pozimi pa dvorana), zgolj na rekreativni ravni. Nisem glih neki dober, ampak uživam v igranju.

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

Gre kdo na kak amaterski turnir v lj/okolica? Js bi kr sel zraven, ce manjkajo igralci
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Ordell1984 ::

Zdravo!
Sestavljamo ekipo za igranje malega nogometa v dvorani čez zimo.
Lokacija je na Viču v dvorani, modra teniška podlaga, rokometni goli. Za zdaj nas je približno 7-8 ki bi stalno hodili, rabimo pa jih še približno 4-6, saj zmeraj nekdo manjka, poleg tega je termin 90 min zato je zmeraj dobrodošlo da je kakšna menjava.
Igramo ob četrtkih 20.15 - 21.45, cena za termin je 60 eur, od oktobra naprej pa bi rezervirali kar za celo sezono, kar je do konca maja 2017. Če se nas dovolj zbere, bo cena po osebi približno 120 eur, kar se mi zdi dost ugodno. Termine je v Lj zelo težko dobit, cene so visoke, tko da smo imeli tu kar srečo. Zadnjič smo igrali 3+1, kar je premalo, mislim da je 4+1 idealno za ta plac.
Smo pa mešana fajn ekipa, stari okol 30, povprečno znanje, vsi smo igrali nogomet skozi osnovno in srednjo šolo, nato dolgo časa nič, zdaj je spet pravi čas:) Zraven je bar, tko da kakšno pivo po tekmi ne uide.
Če je kdo zainteresiran naj me kontaktira, lahko pride že ta četrtek in pogleda če mu odgovarja.

Lp
Sašo
(051662010)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekreativna košarka

Oddelek: Šport
326608 (356) tidi96
»

kje rekreativno igrati nogomet?

Oddelek: Šport
233892 (1599) poda212

Ameriško šolstvo

Oddelek: Problemi človeštva
233776 (3273) Mavrik
»

Badminton lopar

Oddelek: Loža
258015 (3840) Bellatrix
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116429 (9652) Alexius Heristalski

Več podobnih tem