» »

Rekreativna košarka

Rekreativna košarka

ramiz?! ::

Pozna kdo v LJ kakšno društvo ali ekipo, ki rabi koga za košarko? Bi bil zelo vesel kakšne informacije.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

fantasycamp ::

Jaz tudi sem za, v šus eurofitness baje imajo na novo prenovljeno igrišče samo ni ekip, lahko sam mečeš na koš ko ni treningov...

ramiz?! ::

Jah to za najdit telovadnico/igrišče ni tolk težko. Po moje je težje dobit ene par ljudi ali pa neko ekipo za "resno" igranje 1-2x na teden :).
Never regret anything, there's always a reason things happen.

mihaelf3 ::

ramiz?! je izjavil:

"resno" igranje
To ni za amaterje? :8)
torch it

fantasycamp ::

ramiz?! je izjavil:

Jah to za najdit telovadnico/igrišče ni tolk težko. Po moje je težje dobit ene par ljudi ali pa neko ekipo za "resno" igranje 1-2x na teden :).


ni tako lahko do zdaj so že vse babnce za jogo in rekrecijo porabile ves prostor, čim dlje čakaš težje je, slabši termini so, tam po 20h in kasneje šele dobiš...

slosi ::

Jaz se tudi za. 2x na teden bi bilo super, predvsem po 20h.

ramiz?! ::

mihaelf3 je izjavil:

ramiz?! je izjavil:

"resno" igranje
To ni za amaterje? :8)

Zakaj misliš, da sem dal v narekovaje?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

defoo ::

Tudi jz iščem v LJ ljudi/ekipo/društvo, da bi lahko igrali rekreativno košarko 1-2x na teden.

Trupl0 ::

Isto.
Sicer nisem že dolgo igral ampak bi bilo fino zvečer se malo prešvicat.
If you are going through Hell, keep going !

mn ::

Mogoče bi bil tudi jaz zainteresiran.

fantasycamp ::

Kolega si je sam najdu dva termina pač plačuje dvojno! Enga v centru Ledina drug pa v Šentvidu tko da moraš sam poklicat kako telovadnico in vprašat!

defoo ::

Če bi se nas zbralo ene 10 bi blo čist možn kej organizirat.

marceb ::

Ojla,
a je potem uspel dogovor za kakšen termin rekreativne košarke v Lj?
fajn bi se blo mal pretegnit :)

Košarka ::

Ob sredah igramo košarko v dvorani GIB na Drenikovi. Ker nas je premalo bi bilo zaželeno, da se nam še kdo pridruži.

huelz ::

Povej kaj vec, sploh ura je zazeljena :D

Košarka ::

Ja, igra se vsako sredo bo 20.30 v Bertlovi (spodnji dvorani) v GIBu, Šiška.
Ponavadi nas je 6, tako da igramo na 1 koš, če nas je več igramo na 2.
Raven igre je srednja.
Če koga kaj še dodatno zanima pa naj vpraša..

Neža777 ::

Zdravo. Punc verjetno ne sprejemate ali pač?

Košarka ::

Vseeno, če znaš igrati, oz, če lahko drugače igraš z moškimi. Če si boljša od našega najslabšega si notri. To pa ni tako težko hehe

jusv ::

ramiz?! je izjavil:

Pozna kdo v LJ kakšno društvo ali ekipo, ki rabi koga za košarko? Bi bil zelo vesel kakšne informacije.


Zdovca še vprašaj, mislim, da bo rabil nekaj folka za repko :D

Hec hec :D
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Neža777 ::

Okej... Mam že neki košarke za sabo tko da mislm da bi loh igrala zravn. Kdaj se loh prdružm?

mikra1979 ::

Mene pa zanima ali kdo isce za letosnjo zimo kaksnega soigralca za rekreativno igranje kosarke al pa kasnga drugega ekipnega sporta star sem 36 let cez leto sicer aktiven na kolesu zdj pa glih ni vec ugoden vreme za take podvige kot sem jih imel.ze v naprej hvala za informacije aja pa sem iz ljubljane tko da bi blo fajn neki v ljubljani kasna telovadnica.

anomis ::

Zdravo. Smo mešana ekipa (tudi različne starosti) in igramo ob ponedeljkih od 21:15 do 22:45 na Viču. Če te (ali kogarkoli drugega) zanima, se javi na meil simona_pecenik@hotmail.com
Lp,S

eales ::

Odgovor v napačno temo. Moderatorji lahko izbrišete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eales ()

ujlasj ::

Rabimo nekaj dodatnih rekreativcev-lahko tudi starejši od 35 let- za košarko ob ponedeljkih ob 19.00 v telovadnici vojašnice v Ljubljani. Javite se na naslov uros1pirnat@gmail.com

Bananajoe ::

Se kdo isce kaksnega kandidata za kosarko? Sem iz lj siska.

Letalec12 ::

Mi igramo vsak teden ob ponedeljkih na gim.šentvid. Nivo košarke srednji, večinoma bivši igralci, nekaj še zdaj aktivnih po nižjih ligah. Je pa vedno dobrodošel kakšen nov, trenutno nas je 8,9 ker pa vedno koga ni, se ponavadi igra 3 na 3. Če bi se kdo rad pridružil, se mi lahko javi na zasebno sporočilo.:)

Zgodovina sprememb…

iBomba ::

Tudi mi igramo, v centru ljubljane, 2x tedenjsko. Nedelje ob 20uri in cetrtke od 21 uri. Če bi bil kdo za se še lahko pridruži. Igramo pa odvisno koliko nas pride, ali 3 na 3 ali 5 na 5. Imamo pa še za koga prostor in če še koga zanima lahko piše zs

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iBomba ()

uellog01d ::

Zaradi poškodbe 2 soigralcev tudi mi iščemo kandidate za rekreativno igranje košarke. Igramo v ob ponedeljkih ob 19:30 v telovadnici 2. gimnazije v Mariboru. Interesenti pokličite 040 226 579.

dejan95 ::

Pozdravljeni.

Tusi sam iščem kakšno skupino kateri bi se lahko pridružil za igranje košarke. Idealno bi bilo ob torkih, sredah ali četrtkih. Če iščete kakšnega igralca me lahko kontaktirate. Lp.

cordoba ::

Preselil sem se v okolico Domžal in iščem kakšno skupino za rekreacijo košarke. Info lahko na zs..

bedak ::

Pozdravljeni,

tudi jaz iščem kako skupino za košarko v Ljubljani, če je možno ob približno normalnih urah :)
Info na ZS ...

retrz ::

@bedak, kaj je zate normalna ura?
Meni najbolj odgovarja proti veceru okrog 20h.

tidi96 ::

Tudi jaz iscem nekoga iz Lj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekreacija košarka (Novo mesto)

Oddelek: Šport
91705 (269) tidi96
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421075 (2924) gruntfürmich
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156287 (34966) bambam20
»

Košarka ali nogomet

Oddelek: Šport
304197 (3059) ramiz?!
»

Slo-Tech Basketball :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
786339 (2631) rap3r

Več podobnih tem