» »

Applova pametna ura daleč najbolj priljubljena

1 2
3
»

nekikr ::

tako da zakaj se rezburjaš mi ni znano.

Ker imate dvojna merila. Če nosiš precenjen modni dodatek, ki omogoča le gledanje na uro, česar ne počneš praktično nikoli več, si car in imaš svojo filozofijo in blablabla. Če je iz titana (o hell yees, kako redka in specialna kovina) in, pazi zdaj, KOVINSKI pašček in, tega ne boš pričakoval, malenksot kvalitetnejšega stekla, potem si pa že kar modni guru, filozof in nasploh hudec, da mu ni para.
Če za isti denar kupiš digitalno uro, ki ti omogoča še dodatnih 20 stvari, potem je pa treba na forum in pljuvati kako je to bedno, neuporabno, kako se tebi zdi neumno in brez filozofije. Pa seveda obvezen dodatek, da jo ti narediš za 100€ max. Z DDV. Sicer še vedno delaš nekje za minimalca, ampak tako uro ti ni problem spacati skupaj za drobiž.

Tomas 33 ::

OK, klasična mehanska ura je brezčasna in je po nekaj desetletjih še vedno lepa in uporabna (ne one za par €).
Pa mej pametno več kot dve leti. V jabolčnem taboru boš že z eno leto starim modelom out.

Tu je razlika med klasiko in pametno

Unknown_001 ::

nekikr je izjavil:

tako da zakaj se rezburjaš mi ni znano.

Ker imate dvojna merila. Če nosiš precenjen modni dodatek, ki omogoča le gledanje na uro, česar ne počneš praktično nikoli več, si car in imaš svojo filozofijo in blablabla. Če je iz titana (o hell yees, kako redka in specialna kovina) in, pazi zdaj, KOVINSKI pašček in, tega ne boš pričakoval, malenksot kvalitetnejšega stekla, potem si pa že kar modni guru, filozof in nasploh hudec, da mu ni para.
Če za isti denar kupiš digitalno uro, ki ti omogoča še dodatnih 20 stvari, potem je pa treba na forum in pljuvati kako je to bedno, neuporabno, kako se tebi zdi neumno in brez filozofije. Pa seveda obvezen dodatek, da jo ti narediš za 100EUR max. Z DDV. Sicer še vedno delaš nekje za minimalca, ampak tako uro ti ni problem spacati skupaj za drobiž.


De de dej, da se nouš posrou. Kaj ti ni jasno, kje ti mene vidiš da po čem pljuvam matr bolj ko ti probam dopovedat kako zadeva stoji in da ne pljvam po nbenem slabš je. Pa kok si ti kurac sploh star? Tu se nekaj pizdakaš ko nek froc ki lizike ni dobil, pa iz ljubega mira utrujaš. Pejt spat že enkrat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

leiito ::

So pa res vse te dobre ure precenjene. Človek dobi občutek, da te firme v bistvu sploh nočejo, da bi mel vsi njihove ure, ampak samo višji srednji razred in na gor, valjda da se prepoznajo med sabo, al kaj. To je seveda diskriminacija in država bi morala intervenerat. Kok stane material, kok stane delo, voda, štrom, ogrevanje, pa mogoče še neka normalna marža, to se praša Mencingerja pa Združeno levico kok je poštena marža, čez 20% zihr ni. Ne pa da kr sami določajo t.i. tržne cene. Sej jih oni določajo, torej niso tržne, mi kot nimamo nobene besede pri tem.

Invictus ::

leiito je izjavil:

So pa res vse te dobre ure precenjene. Človek dobi občutek, da te firme v bistvu sploh nočejo, da bi mel vsi njihove ure, ampak samo višji srednji razred in na gor, valjda da se prepoznajo med sabo, al kaj. To je seveda diskriminacija in država bi morala intervenerat. Kok stane material, kok stane delo, voda, štrom, ogrevanje, pa mogoče še neka normalna marža, to se praša Mencingerja pa Združeno levico kok je poštena marža, čez 20% zihr ni. Ne pa da kr sami določajo t.i. tržne cene. Sej jih oni določajo, torej niso tržne, mi kot nimamo nobene besede pri tem.

Ha ha ....

Kaj si ti član Združene levice, pa mastrubiraš ob Samouravljanju S Temelji Marksizma?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

leiito ::

Več kot samo član. Istosomišljenik. Socializma v drugo in to še demokratičnega, še nikjer niso probal in ni fer kar pavšalno rečt, da bo ista štala k prvič. Treba je probat. Iz napak se učimo. Če tud zdej nau šlo, bomo šli pa nazaj na tole. Ampak bo šlo, ker smo Slovenci pridni, sposobni in pošteni. Pa še vse bomo dal od sebe.

Okapi ::

Unknown_001 je izjavil:

pirlo je izjavil:


+1. Prihrani ogromno časa, da ni treba vleči telefona iz žepa vedno, ko zapiska ali, ko hočeš pogledat na uro (če nimaš klasične seveda). Drugače pa ima še par prednosti. Telefon je vedno tiho, ker ga ura utiša. Z vibracijami na zapestju te bolj natančno in diskretno obvesti o novem dogodku. Ko zgubi povezavo s telefonom, zavibrira; s tem ga težko pozabiš kje. In če ne najdeš telefona imaš na uri opcijo, da vklopiš zvonjenje na telefonu.
To so največje prednosti do zdaj za mene.


Sam tole še zmeraj ni vredno stotinje evrov kolikor jo cenijo. Enostavno za svoj denar premalo. Waw, fancy remote control na zapestju.
Če na ta način preprečiš, da v hotelu pozabiš telefon, ki ga potem sobarica ukrade (na tisoče telefonov je že doletela taka usoda), je to vsekakor vredno svojega denarja. In kot so že omenili, nekateri imajo na roki 10x dražjo uro, ki samo čas kaže, in še to ne pretirano točno.

nekikr ::

Tomas 33 je izjavil:

OK, klasična mehanska ura je brezčasna in je po nekaj desetletjih še vedno lepa in uporabna (ne one za par €).
Pa mej pametno več kot dve leti. V jabolčnem taboru boš že z eno leto starim modelom out.

Tu je razlika med klasiko in pametno

Ne. Klasična, cenena mehanska ura (se pravi ranga 500€) ni prav nič brezčasna in prav nič posebnega. Ne sedaj, še manj pa čez 20 let. Uporabna pa že v štartu ni. Kaže čas in primitiven datum, to je to. V sodobnem svetu to ni več nobena uporabnost. Kar pa je, je modni dodatek. In statusni simbol, v kolikor gre cena nad 10.000€.

Kaj ti ni jasno, kje ti mene vidiš da po čem pljuvam matr bolj ko ti probam dopovedat kako zadeva stoji in da ne pljvam po nbenem slabš je.

Raptorček mali, vseskozi nam probaš vbiti svoje mišljenje, da so pametne ure brezvezne, ker se tebi ne dopadejo in ker se ti zdijo predrage, zagovarjaš pa modni dodatek, ki ga imaš na roki in ki stane vsaj toliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Okapi ::

Evo, pametna ura od TAG Heuerja, za jurja in pol. Androidna.


http://www.bloomberg.com/news/articles/...

Cheetah ::

Zakaj bi kupil tako uro? Saj so neuporabne, zakaj bi klical prek ure če imaš mobitel? Pametna ura bi morala imeti razna orodja kot pri james bondu da bi bila pametna ;)
Aja pa za isto ceno se dobi zlat rolex ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cheetah ()

Furbo ::

Po 1500€ odkupim toliko zlatih rolex moških ur, kot mi jih prineseš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

bbbbbb2015 ::

iKst je izjavil:

Ja, izbira Applovih produktov pokaže, da si mentalno in emocionalno nad množico. Splošno znano je, da so mac userji v povprečju bolj izobraženi in zaslužijo več kot navadni ljudje. (http://www.cnet.com/news/are-mac-users-...


Jah, to bo res. Ena izmed mojih strank je že taka. Je pa res, da bi tudi brez Maca preživel, ker če se mene vpraša, Maca niti ne izkorišča. Ni ne oblikovalec ne kaj takega, da bi pa Maca rabil.

Pa na avto si je jabovk nalepil.

Pač. Zaradi mene si lahko hruško nalepi na avto.

Furbo je izjavil:

Po 1500€ odkupim toliko zlatih rolex moških ur, kot mi jih prineseš.


Ni ti ne zlati Rolexi so med 9 d 11 tisoč. Taki srebrni so 22 tisočakov. Evrov.

Zgodovina sprememb…

          ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Ni ne oblikovalec ne kaj takega, da bi pa Maca rabil.


Od kje ti pa taka ideja?

pirlo ::

          je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Ni ne oblikovalec ne kaj takega, da bi pa Maca rabil.


Od kje ti pa taka ideja?

To tudi mene zanima, zakaj folk misli, da so maci za dizajnerje?

Furbo ::

Verjetno sklepajo, da večina dizanjerjev želi dizajnerski Apple računalnik, ne pa brezoblično PC škatlo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

          ::

Furbo je izjavil:

Verjetno sklepajo, da večina dizanjerjev želi dizajnerski Apple računalnik, ne pa brezoblično PC škatlo.


ne rečeno je bilo da ker ni oblikovalec zato ne rabi appla.

nekikr ::

pirlo je izjavil:

          je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Ni ne oblikovalec ne kaj takega, da bi pa Maca rabil.


Od kje ti pa taka ideja?

To tudi mene zanima, zakaj folk misli, da so maci za dizajnerje?

Zaradi zgodovine Maca. Google it. Grafični oblikovalci so imeli v začetku praktično samo eno možnost in še danes, 30 let po tem, je v zraku neko prepričanje, da je še vedno temu tako.

leiito ::

In grafični oblikovalci v 99% uporabljajo Mace, tako kot vsi drugi kreativci, vključno z ekipo Outfit7

msjr ::

Evo, da se oglasi mac-fag:

Sodelavc je dobil od žlahte v dar tole urico, po dveh tednih jo je nehal nosit, ker je neuporabna:

- ifornet ma vedno pri sebi (parafraziram: kaj ti bo torba če maš kolo)
- če nimaš glih telefona v bližini ima urica rahle težave s povezavo
- odvadil se je nosit uro že ko so prvi telefončki prišli ven

Kar se tiče maca, font rendering je recimo ena stvar, zaradi katere ti je težko pogledat še kakšnega pc-ja :D

Drugače pa smo pri nas vsi na macih (in iphonetih), prvič zaradi enga sw paketa, ki laufa samo na macih, drugič ker ga naše producentke znajo kuj upoabljat in tretjič, ker se da vse v pages, numbers in calendarju organizirat in (skoraj) ni treba nobenega dodatnega sw-ja kupovat (pa še vse se lepo synca po firmi). Jest recimo za potrebe mojega dela lahko vse filmčke poeditiram kar z imovijem.

Ampak kljub vsemu imam za media mašino starega pc-ja z bsplayerjem in winampom (kontroliram prek unified remote-a na iphonu) in dela ultra boljše kot apple tv.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj o nekomu pove pametna ura (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8119363 (16216) Mare2
»

Prodaja pametnih ur naglo peša (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11330689 (25938) nekikr
»

Prodaja Applove pametne ure upadla, a še vedno melje konkurenco (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6022123 (17617) m0LN4r
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22796107 (85205) amacar

Več podobnih tem