» »

Java/C v FOXpro 9.0

Java/C v FOXpro 9.0

IvoC ::

Iščem poznavalca obeh jezikov, ki bi mi bil pripravljen prevesti kratko kodo (Sudoku Brute Force) iz Jave ali C-ja v Visual Foxpro 9.0.

Hvala za eMail naslov in LP
IvoC

Randomness ::

Kaj ti bo to?

IvoC ::

Za lastno zabavo (ne za prodajo, saj je na trgu takih free-aplikacij cela kopica) sem napisal zelo dober SudokuSolver (z vključenimi vsemi potrebnimi forsiranimi verigami) v Foxpro 9.0, a procedura BruteForce (tudi generator) je externa in ne najbolj elegantna za klicanje; napisal mi jo je e-neznanec, ki je pa "nenadoma poniknil". Sicer še kar hitra procedura, a rad bi nekaj takega vključil direktno v Fox kodo. Če te zanima, ti pošljem linke, kje najdeš kode napisane v Javi, C-ju, Basicu, ...

LP IvoC

Randomness ::

Zakaj v prvi vrsti sploh uporabljaš obskurni Foxpro? A se ne bi raje naučil kakega bolj uporabnega jezika/orodja? Drugače pa - čeprav sam v Foxproju nisem napisal še niti vrstice kode - mislim, da ne bi smelo biti preveč težko kode iz Cja ali Basica prevesti v Foxpro, ki na prvi pogled zgleda precej podoben Basicu. Če najdem kaj časa, ti lahko mogoče pomagam.

amacar ::

Tudi jaz še nisem programiral v Foxproju, ampak lahko poskusim. Seveda bi bilo fajn tudi neko stimulativno plačilo, če mi uspe :))
Pošlji mi na ZS kaj točno želiš.

IvoC ::

"Obskurni Fox" uporabljam že četrt stoletja in sem prestar(!), da bi se zdaj učil Javo, C, ... Me je pa vmes nekajkrat močno "zasrbelo"!
Fox mi popolnoma ustreza in v tem jeziku sem napisal kar nekaj aplikacij. Nekaj za S.P., nekaj pa za zabavo.

Kar se pa tiče Sudoku-BruteForce, bo pa malo sitno, če ne poznaš sudoku pravil/metod. Za eventualno seznanjenje vsekakor priporočam:

http://diuf.unifr.ch/pai/people/juiller...
Odlična (sicer neprijazna) aplikacija, po kateri sem se poskušal zgledovati!

LP IvoC
ivo.coz@outlook.com
ivo.coz@gmail.com

P.S.
Pravzaprav ne rabim direktnega prevoda, zadostovalo bi mogoče že tekstovno pojasnilo po vrsticah kode

          ::

IvoC je izjavil:


http://diuf.unifr.ch/pai/people/juiller...
Odlična (sicer neprijazna) aplikacija, po kateri sem se poskušal zgledovati!


Uf, tale je pa zakomplicirav.

Randomness ::

Pravzaprav ne rabim direktnega prevoda, zadostovalo bi mogoče že tekstovno pojasnilo po vrsticah kode
Če te prav razumem, tebe matra algoritem. V tem primeru lahko mogoče posreduješ konkretno rutino (v Cju ali Javi), pa ti jo pokomentiramo, ti pa jo sam prepišeš v Foxpro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer vdori

Oddelek: Informacijska varnost
267730 (2177) mat xxl
»

Motenje Wi-Fi signala

Oddelek: Pomoč in nasveti
72566 (2249) SaXsIm
»

Motnja od gospodinjskega aparata

Oddelek: Pomoč in nasveti
6688 (434) IvoC
»

Lučkarji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15833329 (26472) jest10
»

SUDOKU Brute Force

Oddelek: Programska oprema
61845 (1730) IvoC

Več podobnih tem