» »

SUDOKU Brute Force

SUDOKU Brute Force

IvoC ::

Napisal sem zelo dober (brez napihovanja!) program za reševanje z logičnimi funkcijami, vključno s forsiranimi verigami. Manjka mi le Brute Force.

Na NET-u je ogromno kode za Brute Force, a je vse napisano v C-ju in Javi, ki ju na žalost ne poznam in je tudi prepozno, da bi se ju začel učiti.


A je kje kak kerlc, ki bi kak primer z NET-a priredil po mojih željah?

Kaj bi pravzaprav rad?

1. Iz moje aplikacije pošljem matrico kot string-parameter dolžine 81 s pikami (".") za prazne celice in z "X" za celice, kjer naj bi bila številka. Aplikacija Brute Force naj mi vrne UNIQUE (obvezno!!!) nerešeno Sudoku mrežo 9 x 9 spet kot string dolžine 81 (mogoče dolžine 162 z rešitvijo v drugi polovici stringa)

2. Iz moje aplikacije pošljem string-parameter s pikami (".") za prazne celice in s character-številkami za vpisane celice. Aplikacija Brute Force naj mi vrne rešitev, če je poslana mreža UNIQUE, oziroma prazen string, če poslana mreža nima rešitve ali če ima več rešitev

3. Odškodnina za uslugo naj bo primerna, saj ne gre za komercialno zadevo, ampak bolj "za dušo"!


LP IvoC

dolenc ::

V kerem jeziku pa delaš?

IvoC ::

dolenc je izjavil:

V kerem jeziku pa delaš?


V Visual FoxPro 9.0

dolenc ::

Pobrskaj po netu za brute force pisan v visual basicu (vb), jih je polno, ki je dosti podoben lisici, pa verjetno ne boš imel večjih težav prepisat.

Kej več ti pa žal ne morem pomagat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

IvoC ::

dolenc je izjavil:

Pobrskaj po netu za brute force pisan v visual basicu (vb), jih je polno, ki je dosti podoben lisici, pa verjetno ne boš imel večjih težav prepisat.

Kej več ti pa žal ne morem pomagat :)



Pred dnevi sem že našel tak link, a moram še nekako instalirati VB.

Vseeno iskrena hvala
in LP IvoC

dolenc ::

Editor Sej če se ne motem je fox tud v visual studiju?

IvoC ::

dolenc je izjavil:

Editor Sej če se ne motem je fox tud v visual studiju?


Nimam! Imam le Visual FoxPro 9.0 na CD-ju, ozirom kot internetni upgrade. S Fox-om delam že desetletja, že od samega začetka, ko še ni bil Visual!

LP IvoC


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer vdori

Oddelek: Informacijska varnost
267753 (2200) mat xxl
»

Bitdefender in Klik NLB

Oddelek: Loža
252983 (2045) predi
»

Motenje Wi-Fi signala

Oddelek: Pomoč in nasveti
72572 (2255) SaXsIm
»

Java/C v FOXpro 9.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
7836 (698) Randomness
»

Lučkarji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15833429 (26572) jest10

Več podobnih tem