» »

Ustavno sodišče dopustilo referendum o noveli zakona o zakonski zvezi

Ustavno sodišče dopustilo referendum o noveli zakona o zakonski zvezi

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 45
»»

Primoz ::

http://www.us-rs.si/media/u-ii-1-15.-.t...

Še ena tema ta teden s pogoji iz teme o beguncih (pritožb ni).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

fujtajksel ::

Kaj čmo, US spet blati samo sebe s političnimi odločitvami 5:4

MadMicka ::

Višje ko greš po lestvici, bolj je organ političen in manj strokoven. Ustavno sodišče RS je vsaj toliko političen organ, kot strokoven. Tu je še problem, ker pač enostavno vrhunskih strokovnjakov, ki bi vsakih 9 let napolnili sedeže na ustavnem sodišču, v Sloveniji, ki je relativno majhna, verjetno ni. Trditev, da morajo najprej oni ugotoviti protiustavnost v svojih odločbah, šele potem se lahko prepove referendum o zakonu, ki ureja to področje, so potegnili dobesedno iz riti, beri so si izmislili. Dodali so pogoj, ki ni nikjer zapisan in tako omogočili referendum. Kot da ne bi mogli ugotoviti ali je protiustavna situacija, ko se istospolni par ne more poročiti, in tako po vsebini odločiti o zadevi. Kakorkoli, sedaj se mora čim prej najti nekdo, ki bo izpodbijal sedanjo ureditev na ustavnem sodišču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

jype ::

Pa zment se mormo, al gremo vsi volit za človekove pravice, al pa noben - ker če nas gre samo polovica, potem bo referendum uspel.

XsenO ::

Razen to, da pobirajo proračunski denar, spuščajo barabe iz zapora in kršijo človekove pravice, čemu že nam služi ustavno sodišče?
1 + 1 = 1

jype ::

XsenO> čemu že nam služi ustavno sodišče?

Razlaganju ustave, se razume.

V tem primeru se sicer sodniki med seboj ne strinjajo in vse kaže, da bo treba tudi pri njih uvesti "best out of three", tako kot pri referendumu.

jnovak ::

Največja napaka (ali pa trik s katerim nas politika zaj*) je v tem, da vržejo 1000 in 1 spremembo v isti koš. In pol se na podlagi ene zadeve presoja o celotnem paketu sprememb. Tako da tudi če je 99,9 % stvar ok, lahko zaradi neke malenkosti vse pade. No saj, vedno pa dodajo nekaj takega, da drugo stran moti. In tako dobi raja spet novo temo - ki je v osnovi za njihovo življenje tako ali tako brezpredmetna - in z njo izgubljajo čas in živce.

-> Zanimivo je predvsem to, da gre večkrat pri referendumih za boj PROTI nekim pravicam in ne ZA. Nekaj, kar se posameznika niti ne tiče, ampak ta - namesto da bi delal - se ukvarja z bojem proti.

Proti (a) umetni oploditvi, proti (b) odprtju trgovin ob nedeljah, proti (c) arbitražnem sporazumu, ...

--> Ko zadeve medijsko potihnejo, se itak ponavadi stvari kar razumno spelje (prevod: v nasprotju z večinsko odločitvijo "zavedene raje"). Glavno je, da se nekaj mesecev govori o (let's be honest: za večino) nepomembni temi, da se vmes drek meša na drugih frontah.

Tisti malo bolj cinični bi morda šli celo tako daleč in bi rekli, da so bili vsi referendumi brez veze, tudi EU & NATO. Ampak ok, verjamimo, da se včasih pa še splača ljudstvo kako stvar vprašati na referendumu in ne gre vedno le za neumno zapravljanje časa in denarja vseh vpletenih.

XsenO ::

jype je izjavil:

Pa zment se mormo, al gremo vsi volit za človekove pravice, al pa noben - ker če nas gre samo polovica, potem bo referendum uspel.


Čak ni, da po novem referendum pade oziroma ni veljaven, če ni dovolj folka glasovalo?
1 + 1 = 1

fantasycamp ::

Poroka, da! Siljenje otrok da gledajo dva modela 20 plus let kako jim vsiljujeta njihovo naklonjenost,NE!

Škoda ker ni samo za poroko, ker drugače bom volil proti!

ahac ::

Zanimivo je predvsem to, da gre večkrat pri referendumih za boj PROTI nekim pravicam in ne ZA.


Slovenija je itak "država PROTI". Če bi tolk energije, ki jo porabimo za nasprotovanje čemurkoli, porabil za kaj naredit, bi nam šlo dost boljš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jype ::

XsenO> Čak ni, da po novem referendum pade oziroma ni veljaven, če ni dovolj folka glasovalo?

Ja, je. Ampak če nas pride polovica glasovat za izenačenje pravic vseh parov, ostali pa ne, proti izenačenju pravic vseh parov bodo pa itak glasovali vsi, ki se jim zdi diskriminacija nujno potrebna za zaščito otrok, potem bo dovolj ljudi glasovalo in bodo pobudniki referenduma zavrnili zakon, ki diskriminira na podlagi spolne usmerjenosti (kar ustava prepoveduje) in potem bo treba spet sprožiti ustavni spor (morda pa na to računajo ustavni sodniki - čeprav se mi ne zdi, da bi se morali bati za svoje službe, ker imajo dela precej), ki bo ugotovil protiustavno diskriminacijo in jo prepovedal.

Bellzmet ::

No sej vemo, komu je ustavno sodišče že prej pomagalo in razveljavilo sodbo. Sedaj pa so mu dopustili še referendum. Svašta. In to o tako osnovni človekovi pravici.

SaXsIm ::

No, na tale referendum pač ne bomo šli.
SaXsIm

jype ::

Če jih pride manj kot približno 340.000, potem se rezultata referenduma ne upošteva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

AC_DC ::

fujtajksel je izjavil:

Kaj čmo, US spet blati samo sebe s političnimi odločitvami 5:4

Kdo si mladi mož, da sodiš US ? Na dan z argumenti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Aston_11 ::

Četrte alineje drugega odstavka 90. člena Ustave ni mogoče razlagati tako, da referenduma ni dopustno razpisati v primerih, ko zakonodajalec sprejme zakonsko ureditev, s katero sicer posredno, prek njenih refleksnih učinkov na druga pravna področja, odpravlja protiustavnost, ki jo je že ugotovilo Ustavno sodišče ali ESČP.



Ne da bi bral preko te točke sklepa US, se mi zdi, da je razveljavilo zaradi tehnikalije.

opeter ::

Torej lahko spet pričakujemo kampanjo Primc & kompanijo, NSi, SDS, RKC na eni strani in ostale na drugi?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

fantasycamp ::

SaXsIm je izjavil:

No, na tale referendum pač ne bomo šli.


Kdo je to mi?
govori v svojem imenu, ne zastopaš obeh kampov!

baje imajo PNG na volitvah prepoved, slotech ima baje posebno uzanco!

Zgodovina sprememb…

jype ::

opeter> Torej lahko spet pričakujemo kampanjo Primc & kompanijo, NSi, SDS, RKC na eni strani in ostale na drugi?

Verjetno, ampak če ostali bojkotiramo, potem referendum pade.

fujtajksel ::

AC_DC je izjavil:

fujtajksel je izjavil:

Kaj čmo, US spet blati samo sebe s političnimi odločitvami 5:4

Kdo si mladi mož, da sodiš US ? Na dan z argumenti.


Sem državljan RS in davkoplačevalec in imam pravico imet mnenje o delu državnih organov ki odločajo v mojem imenu. Odločitve sodišča je treba kao spoštovat. Ampak jih težko spoštuješ, kadar vidiš, da slabo opravljajo svoje delo. Mi sploh ni treba iskat svojih argumentov, ampak si kar sam poišči ločena mnenja gospodov in gospa ustavnih, koliko v njih dejansko presojajo skladnost dotičnih zakonov z ustavo in koliko argumentov v zvezi s tem privlečejo za lase, iz pet in od ne vem še kje, pa kako arbitrarno si včasih jemljejo pristojnosti. V enih par primerih je bilo zelo očitno, da male ribe iščejo luknje v zakonih, velike pa v ustavi. In se mi je zdelo zelo narobe, da zakonodajalci niso odreagirali s promptnim predlogom ustavnega zakona, za zakrpanje luknje v ustavi. To seveda ne reši konkretnega zavoženega primera, ampak vsaj uredi stvari za vnaprej.

Tody ::

Tuki je edina žalost to da bomo vrgl 3 mio stran. Čisto nič se ne bo izcimilo iz tega. Zakon je sprejet in bo držal. Sicer sem že poročen tko da me to iz tega zornega kota ne obsega.

Moti me ker si hoče manjšina (ne 80.000 podpisov, katerih je lahko veliko tudi fejk, nebi bilo prvič, ni večina) spet neki prilagajat zakone po svoje.

Koliko malic za šolske otroke dobimo že za 3 mio. Jaz bi dal vsem ki hočejo sprožit referendum za plačt 3 mio. Če referendum uspe torej 340.000 ljudem je zadosti mar da se primajajo na referendum, potem ta denar plača država. Drugače pa predlagatelj... Vsi ti Primci se bi hitr skril v svoje luknje od koder so prišli.

fantasycamp ::

Tody je izjavil:

Tuki je edina žalost to da bomo vrgl 3 mio stran. Čisto nič se ne bo izcimilo iz tega. Zakon je sprejet in bo držal. Sicer sem že poročen tko da me to iz tega zornega kota ne obsega.

Moti me ker si hoče manjšina (ne 80.000 podpisov, katerih je lahko veliko tudi fejk, nebi bilo prvič, ni večina) spet neki prilagajat zakone po svoje.

Koliko malic za šolske otroke dobimo že za 3 mio. Jaz bi dal vsem ki hočejo sprožit referendum za plačt 3 mio. Če referendum uspe torej 340.000 ljudem je zadosti mar da se primajajo na referendum, potem ta denar plača država. Drugače pa predlagatelj... Vsi ti Primci se bi hitr skril v svoje luknje od koder so prišli.


Majo v Švici preko pošte, veliko manj stane!
Kot drugo se mi zdi da bi morali to delat večkrat sploh pa za pomembne politične odločitve!
Mamo čez 40 milijard dolg, če misliš vržt recimo 100000 ki bi stalo recimo če ta sistem uvedemo ali pa še manj in lahko primerjamo kok zgubimo z tem kok politiki uničijo državo kot pa da to ukinemo!

nagobčnik ::

jype je izjavil:

Pa zment se mormo, al gremo vsi volit za človekove pravice, al pa noben - ker če nas gre samo polovica, potem bo referendum uspel.


Če prav razumem ta novi kvorum, mora biti 340 k ljudi proti zakonu in ne vseh udeležencev. Torej ali zagovorniki zakona gredo ali ne, ne vpliva na rezultat (razen če zberejo več kot 50 % na referendumu, takrat tudi 340+ k napsrotnikov ne doseže svojega)

nagobčnik ::

msjr ::

ZZZDR-D je neposredno spremenil le opredelitev zakonske zveze. Posredno je sicer s tem res odpravil protiustavnost, ki jo je ugotovilo Ustavno sodišče v odločbi št. U-I-425/06 (dedovanje istospolnih partnerjev), vendar je poleg tega posegel tudi v večje število področnih zakonov (šlo naj bi za okoli 70 zakonov). Pri takem zakonodajnem pristopu torej ne gre za neposredno odpravo že ugotovljene protiustavnosti, temveč za ureditev nečesa, kar močno presega tisto, kar nalaga omenjena odločba Ustavnega sodišča.


Tole, drago moje ustavno sodišče, je čisto sprenevedanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

phantom ::

jype je izjavil:

opeter> Torej lahko spet pričakujemo kampanjo Primc & kompanijo, NSi, SDS, RKC na eni strani in ostale na drugi?

Verjetno, ampak če ostali bojkotiramo, potem referendum pade.


Ne razumeš. Sej nimamo kvoruma, ampak zavrnitveni referendum. S tem ko oddaš glas za zakon, v nobenem primeru ne pomagaš nasprotnikom.
~
~
:wq

jype ::

phantom> Ne razumeš. Sej nimamo kvoruma, ampak zavrnitveni referendum. S tem ko oddaš glas za zakon, v nobenem primeru ne pomagaš nasprotnikom.

A, kul, potem res nimam pojma, kako to deluje. Bi moral prebrat zakon, pa je na tej napravi pretežko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Phantomeye ::

fantasycamp je izjavil:

Poroka, da! Siljenje otrok da gledajo dva modela 20 plus let kako jim vsiljujeta njihovo naklonjenost,NE!

Škoda ker ni samo za poroko, ker drugače bom volil proti!


Volil boš proti temu, da bi kdo imel enake pravice, kot jih že imaš sam. Zato, ker se ti zdi, da imaš pravico odločat o življenju drugih ljudi.

To, kar ti imenuješ vsiljevanje, je zgolj tvoja percepcija. To, kar ti meniš, ti še ne daje pravice odločat o pravicah drugih ljudi.

fantasycamp ::

Phantomeye je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Poroka, da! Siljenje otrok da gledajo dva modela 20 plus let kako jim vsiljujeta njihovo naklonjenost,NE!

Škoda ker ni samo za poroko, ker drugače bom volil proti!


Volil boš proti temu, da bi kdo imel enake pravice, kot jih že imaš sam. Zato, ker se ti zdi, da imaš pravico odločat o življenju drugih ljudi.

To, kar ti imenuješ vsiljevanje, je zgolj tvoja percepcija. To, kar ti meniš, ti še ne daje pravice odločat o pravicah drugih ljudi.


Očitno hočeš pokazat da sem proti njim kar ni res, pravica je tvoja kaj boš ti delal s svojim življenjem in da, pravico imajo do poroke!

Problem novele je ker jo je gej lobi dal skupaj z posvojitvijo...

Kar je pa seveda neumno, poroka in pravica do otroka nista isto.

Tukaj se otrok daje kot neke vrste privesek kar pa seveda ni!
Če misliš da bo otrok ki bo gledal dva geja 20 let ostal isti je neumno!

Po določenih znanstvenikih se ali rodimo bisex ali pa je lestvica kok si gej ali straight, dejstvo pa je da se skozi otroštvo ta vzorec da okrepit na eno ali drugo stran!

zdej se pa vpraši v katero smer bi šel? In ne mi linkat gej lobi statistike ki govori da so kao vsi straight...

tukaj bi se moralo gledati kaj je dobro za otroka, ne pa kaj je dobro za geje!
https://www.washingtonpost.com/opinions...

ta je vsaj odkrita in kaže kako oni v resnici mislijo!

Seveda je v njihovem interesu da bodo otroke učili čeprav v večini niso geji da je to uredu in da ni nič narobe če sami to bodo, tukaj bo veliko podzavestnih sil kot so gledanje kako se objemajo, poljubljajo in seveda konstantno druženje z geji doma ki bodo seveda ustvarili sliko normalnosti..To kar te obkroža te tudi določa. Poleg tega je tudi problem zasmehovanja v družbi kar ni lepo in prav samo to se bo tem otrokom godilo!

tvoj odgovor, je mogoče v dveh smereh...prva, pa kaj pol pol...na to se ne mislim odgovorajat..

Druga, sej to je naravno, res je v naravi se dogaja veliko stvari, ogromno degenriranih stvari in gentskih polomov, samo jih ne častimo in jih probamo ven dat..

tukaj ne obravnavam geje kot mentalno šibke, ker so določeni zelo pametni ki jih jaz celo častim med intelektualci kot so Douglas Murray ali pa med pevci, ki jih kar veliko!

Govorim o tem da je treba ločit med pravico geja ki je nujna in bi jo že zdavnaj morali dat in pravico otroka do doma ki je normalen in tukaj sem tudi proti posvojitvam mater ki nimajo moža ali pa moško ženskih domov ki niso čekirani s strani delavcev in bi lahko otroku delali več škode kot koristi!

Hočeš me dat v en kamp kar pa nisem!

Moti me edino ker cerkvenjaki zagovarjajo čisto proti gejem, ostali pa so za geje pa čeprav na škodo otrok!

Ali lahko pridemo na en middle ground!

Zagor_tenay ::

Do homoseksualcev nimam simpatij, ker so zagovorniki multikulturnosti.

jype ::

fantasycamp> Kar je pa seveda neumno, poroka in pravica do otroka nista isto.

Pravica do otroka ne obstaja.

Obstaja pravica do posvojitve, ki jo ima otrok.

Starši za zagotavljanje vzgoje in oskrbe otroka ne potrebujejo genitalij, zato ni pomembno, katere posedujejo, če sploh kakšne.

fantasycamp> zdej se pa vpraši v katero smer bi šel? In ne mi linkat gej lobi statistike ki govori da so kao vsi straight...

Definitivno se v zgodovini človeštva noben homoseksualec še ni rodil iz dveh žensk ali dveh moških. Vse homoseksualce do danes so ustvarili heteroseksualni pari.

fantasycamp> Ali lahko pridemo na en middle ground!

Ne moremo, ker je tole:

fantasycamp> pa čeprav na škodo otrok!

neresnično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

fantasycamp ::

Zagor_tenay je izjavil:

Do homoseksualcev nimam simpatij, ker so zagovorniki multikulturnosti.


Bilo bi zanimivo pogledat kakšen procent imajo, je pa mogoče res ker s tem dobijo med svoje vrste še eno ogroženo vrsto ki jo obravnavajo kot soborca za manjšine, pa je mogoče volk v preobleki in ko bo dosegel večino, bodo geji dobili lepo presenečenje!

ahac ::

fantasycamp:

Otroci bodo večinoma živel pri teh parih, če bodo uradno posvojeni ali ne (kot tudi že zdaj).

V državah, kjer jih lahko že dolgo posvajajo, sicer ne opažajo, da bi bili kaj na slabšem. Niti taki otroci niso nič bolj geji kot ostali.

Poleg tega je tudi problem zasmehovanja v družbi kar ni lepo in prav samo to se bo tem otrokom godilo!

Pri nas v OŠ smo zasmehoval otroke s kmetij. Mogoče bi moral kmetom pobrat otroke, da se to reši?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Phantomeye ::

fantasycamp je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Poroka, da! Siljenje otrok da gledajo dva modela 20 plus let kako jim vsiljujeta njihovo naklonjenost,NE!

Škoda ker ni samo za poroko, ker drugače bom volil proti!


Volil boš proti temu, da bi kdo imel enake pravice, kot jih že imaš sam. Zato, ker se ti zdi, da imaš pravico odločat o življenju drugih ljudi.

To, kar ti imenuješ vsiljevanje, je zgolj tvoja percepcija. To, kar ti meniš, ti še ne daje pravice odločat o pravicah drugih ljudi.


Očitno hočeš pokazat da sem proti njim kar ni res, pravica je tvoja kaj boš ti delal s svojim življenjem in da, pravico imajo do poroke!

Problem novele je ker jo je gej lobi dal skupaj z posvojitvijo...

Kar je pa seveda neumno, poroka in pravica do otroka nista isto.

Tukaj se otrok daje kot neke vrste privesek kar pa seveda ni!
Če misliš da bo otrok ki bo gledal dva geja 20 let ostal isti je neumno!

Po določenih znanstvenikih se ali rodimo bisex ali pa je lestvica kok si gej ali straight, dejstvo pa je da se skozi otroštvo ta vzorec da okrepit na eno ali drugo stran!

zdej se pa vpraši v katero smer bi šel? In ne mi linkat gej lobi statistike ki govori da so kao vsi straight...

tukaj bi se moralo gledati kaj je dobro za otroka, ne pa kaj je dobro za geje!
https://www.washingtonpost.com/opinions...

ta je vsaj odkrita in kaže kako oni v resnici mislijo!

Seveda je v njihovem interesu da bodo otroke učili čeprav v večini niso geji da je to uredu in da ni nič narobe če sami to bodo, tukaj bo veliko podzavestnih sil kot so gledanje kako se objemajo, poljubljajo in seveda konstantno druženje z geji doma ki bodo seveda ustvarili sliko normalnosti..To kar te obkroža te tudi določa. Poleg tega je tudi problem zasmehovanja v družbi kar ni lepo in prav samo to se bo tem otrokom godilo!

tvoj odgovor, je mogoče v dveh smereh...prva, pa kaj pol pol...na to se ne mislim odgovorajat..

Druga, sej to je naravno, res je v naravi se dogaja veliko stvari, ogromno degenriranih stvari in gentskih polomov, samo jih ne častimo in jih probamo ven dat..

tukaj ne obravnavam geje kot mentalno šibke, ker so določeni zelo pametni ki jih jaz celo častim med intelektualci kot so Douglas Murray ali pa med pevci, ki jih kar veliko!

Govorim o tem da je treba ločit med pravico geja ki je nujna in bi jo že zdavnaj morali dat in pravico otroka do doma ki je normalen in tukaj sem tudi proti posvojitvam mater ki nimajo moža ali pa moško ženskih domov ki niso čekirani s strani delavcev in bi lahko otroku delali več škode kot koristi!

Hočeš me dat v en kamp kar pa nisem!

Moti me edino ker cerkvenjaki zagovarjajo čisto proti gejem, ostali pa so za geje pa čeprav na škodo otrok!

Ali lahko pridemo na en middle ground!


Če misliš da bo otrok ki bo gledal dva geja 20 let ostal isti je neumno!

Neumno je, da sam trdiš, da ne bo ostal isti, ker si se tako odločil, ne ker bi svoje besede s čim podkrepil. Psiholog pa nisi, da bi bil lastna avtoriteta. Če se bodo otroci po čem razlikovali od svojih vrstnikov je zgolj to, da bodo bolj odprti in ne bodo homofobni.

Sicer pa, tudi, če bi otrok postal gej. Kje točno je problem? Se bojiš, da bodo zaradi tega razloga s časoma vsi ljudje postali homoseksualci, človeška rasa bi pa posledično propadla? Daj razloži mi.

Poleg tega je tudi problem zasmehovanja v družbi kar ni lepo in prav samo to se bo tem otrokom godilo!

Zasmehovanje je posledica VZGOJE. Štekaš? Homofobni starši so tisti, ki svoje otroke učijo, da so geji slabi, zato ti otroci potem zasmehujejo, hkrati pa te vzorce prenašajo na druge vrstnike. In potem ti otroci odrastejo in na enak način vzgajajo svoje otroke in potem je krog sklenjen.

https://www.washingtonpost.com/opinions...

V redu, obstajajo geji, ki želijo, da bi bili njihovi otroci tudi takšni. Ampak, kako točno je lahko mišljenje teh ljudi reprezentativno na celotno homoseksualno populacijo? (Hint: it's not)

poljubljajo in seveda konstantno druženje z geji doma ki bodo seveda ustvarili sliko normalnost

Pojem normalnosti je pojem, ki pomeni povprečje in ne tisto, kar je dobro. Če imaš kulturo, kjer so vsi serijski morilci, potem je v tej kulturi normalno biti serijski morilec (ne pomeni pa da je to dobro, z vidika kultur, kjer je serijski morilec devianten).

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::


V državah, kjer jih lahko že dolgo posvajajo, sicer ne opažajo, da bi bili kaj na slabšem. Niti taki otroci niso nič bolj geji kot ostali.


ja ker ne moreš vedt če je bisex ali gej otrok ratal zaradi tega, medtem pa v straight okolju mu pustiš da to je pač če je!



Pri nas v OŠ smo zasmehoval otroke s kmetij. Mogoče bi moral kmetom pobrat otroke, da se to reši?


Non sequitor

AndrejO ::

fantasycamp je izjavil:

Govorim o tem da je treba ločit med pravico geja ki je nujna in bi jo že zdavnaj morali dat in pravico otroka do doma ki je normalen ...

Tukaj se ti je malo zataknilo. "Normalen"? Ali na račun spolne usmerjenosti članov družine, potem to več ne more biti "normalen" dom?

fantasycamp je izjavil:

in tukaj sem tudi proti posvojitvam mater ki nimajo moža ali pa moško ženskih domov ki niso čekirani s strani delavcev in bi lahko otroku delali več škode kot koristi!

Glede na to, da se pred vsako posvojitvijo, preveri in oceni, če bo dom primeren za otroka, potem ne bi smel imeti zadržkov. Če tako zaupaš stroki, potem ji zaupaj v vsem, tudi v tem, da spolna usmerjenost staršev ne vpliva na dobrobiti otroka.


fantasycamp je izjavil:

Ali lahko pridemo na en middle ground!

Seveda. Middle ground je to, da se sprejme spoznanja stroke, da se preneha iskati probleme tam, kjer jih ni.

noraguta ::

A bo končn poligamija?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Phantomeye ::

fantasycamp je izjavil:


V državah, kjer jih lahko že dolgo posvajajo, sicer ne opažajo, da bi bili kaj na slabšem. Niti taki otroci niso nič bolj geji kot ostali.


ja ker ne moreš vedt če je bisex ali gej otrok ratal zaradi tega, medtem pa v straight okolju mu pustiš da to je pač če je!



Aha, torej, če imaš 10 otrok iz istospolnih družin, pa 3-je ratajo homoseksualci, je to dokaz, da so postali takšni zaradi staršev. Če se pa to zgodi v heteroseksualni družini "mu pa pustiš to da pač je"?

sandmodnigga ::

jype je izjavil:

Pa zment se mormo, al gremo vsi volit za človekove pravice, al pa noben - ker če nas gre samo polovica, potem bo referendum uspel.

Jaz bi se raje boril za živalske pravice, a nastane problem, kajti težko je vodit 100 krav po cesti na občino. Ni pa težko, da sto prascev vodi državo.

fantasycamp ::


Sicer pa, tudi, če bi otrok postal gej. Kje točno je problem?

Problem je ker imamo že tako majhno nataliteto, in bomo v prihodnosti imeli ženske za rojevanje ki rojevajo cel lajf velik del populacije pa kao živi brezbrižen lajf? ti ti resno?




Pojem normalnosti je pojem, ki pomeni povprečje in ne tisto, kar je dobro. Če imaš kulturo, kjer so vsi serijski morilci, potem je v tej kulturi normalno biti serijski morilec (ne pomeni pa da je to dobro, z vidika kultur, kjer je serijski morilec devianten).


again Non sequitor

Phantomeye ::

noraguta je izjavil:

A bo končn poligamija?


je ze bila, ampak samo za moske, zenske teh pravic niso imele nikoli. potem so pa raje oboje ukinili.

fantasycamp je izjavil:


Sicer pa, tudi, če bi otrok postal gej. Kje točno je problem?

Problem je ker imamo že tako majhno nataliteto, in bomo v prihodnosti imeli ženske za rojevanje ki rojevajo cel lajf velik del populacije pa kao živi brezbrižen lajf? ti ti resno?


Prosim te. Dokaz.




Pojem normalnosti je pojem, ki pomeni povprečje in ne tisto, kar je dobro. Če imaš kulturo, kjer so vsi serijski morilci, potem je v tej kulturi normalno biti serijski morilec (ne pomeni pa da je to dobro, z vidika kultur, kjer je serijski morilec devianten).


fantasycamp je izjavil:

again Non sequitor

Argumentiraj.

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

Phantomeye je izjavil:

fantasycamp je izjavil:


V državah, kjer jih lahko že dolgo posvajajo, sicer ne opažajo, da bi bili kaj na slabšem. Niti taki otroci niso nič bolj geji kot ostali.


ja ker ne moreš vedt če je bisex ali gej otrok ratal zaradi tega, medtem pa v straight okolju mu pustiš da to je pač če je!



Aha, torej, če imaš 10 otrok iz istospolnih družin, pa 3-je ratajo homoseksualci, je to dokaz, da so postali takšni zaradi staršev. Če se pa to zgodi v heteroseksualni družini "mu pa pustiš to da pač je"?


bi ti se igral ruleto ali imel 100% rezultat kjer če se otrok rodi gej mu pustiš da je, kot pa to da ne veš kaj se dogaja v teh družinah, kje je večji procent odstopanja?

Phantomeye ::

fantasycamp je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

fantasycamp je izjavil:


V državah, kjer jih lahko že dolgo posvajajo, sicer ne opažajo, da bi bili kaj na slabšem. Niti taki otroci niso nič bolj geji kot ostali.


ja ker ne moreš vedt če je bisex ali gej otrok ratal zaradi tega, medtem pa v straight okolju mu pustiš da to je pač če je!



Aha, torej, če imaš 10 otrok iz istospolnih družin, pa 3-je ratajo homoseksualci, je to dokaz, da so postali takšni zaradi staršev. Če se pa to zgodi v heteroseksualni družini "mu pa pustiš to da pač je"?


bi ti se igral ruleto ali imel 100% rezultat kjer če se otrok rodi gej mu pustiš da je, kot pa to da ne veš kaj se dogaja v teh družinah, kje je večji procent odstopanja?


Aha, nekaj kar nisi pripravljen dokazat v svoj prav poimenuješ kot ruleta. Also, prosim, da dokažeš, da obstaja 'večji procent odstopanja'. Meni se zdi, da govoriš na pamet.

Zgodovina sprememb…

jype ::

fantasycamp> bi ti se igral ruleto ali imel 100% rezultat kjer če se otrok rodi gej mu pustiš da je, kot pa to da ne veš kaj se dogaja v teh družinah, kje je večji procent odstopanja?

Mislim, da boš moral postreči s konkretnimi podatki, preden bomo lahko preverili tvoj argument.

fantasycamp ::


Sicer pa, tudi, če bi otrok postal gej. Kje točno je problem?

Problem je ker imamo že tako majhno nataliteto, in bomo v prihodnosti imeli ženske za rojevanje ki rojevajo cel lajf velik del populacije pa kao živi brezbrižen lajf? ti ti resno?

Prosim te. Dokaz.

Jah to se imenuje logika, če je več ljudi ki niso straight, pade nataliteta, razen če je tvoj odgovor epruveta! dejstvo je da v emancipiranih državah kjer ljudje delajo kar hočejo je manj otrok, kot v revnih, dodaj še velik procent gejev pa je še manj ljudi...


Pojem normalnosti je pojem, ki pomeni povprečje in ne tisto, kar je dobro. Če imaš kulturo, kjer so vsi serijski morilci, potem je v tej kulturi normalno biti serijski morilec (ne pomeni pa da je to dobro, z vidika kultur, kjer je serijski morilec devianten).

again Non sequitor
Argumentiraj.


enačiš serijske morilce s to temo, očitno ne veš kaj ta pojem pomeni!

Aha, nekaj kar nisi pripravljen dokazat v svoj prav poimenuješ kot ruleta. Also, prosim, da dokažeš, da obstaja 'večji procent odstopanja'. Meni se zdi, da govoriš na pamet.


kako pa ti veš? oba ugibava, samo če je otrok rojen v straight družini je seveda jasno da ne more pridt do tega forsiranja, v tistem linku ki sem ti ga pa dal je pa očitno da bo prišlo, in ta ženska ni edina!

Grem na bajk tipkamo zvečer!

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Dr_M ::

Jest imam obcutek, da dosti folka ne mara homosexualcev samo zaradi folka, kot je jype, ki tezijo in tezijo do nezavesti.
Mene boli za ta referendum, ampak zarad ze prej omenjenih, bom se in glasoval proti, ker mi gre vse skupaj na kozlanje. Ce nebi tako posiljevli z nekimi kvazi pravicami (kaksne pravice neki jim sploh odrekamo?), niti nebi sel na referendum.
Zdej se pa naj frocovje po tleh mece in cmera na vse glas.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Phantomeye ::

Dr_M je izjavil:

Jest imam obcutek, da dosti folka ne mara homosexualcev samo zaradi folka, kot je jype, ki tezijo in tezijo do nezavesti.
Mene boli za ta referendum, ampak zarad ze prej omenjenih, bom se in glasoval proti, ker mi gre vse skupaj na kozlanje. Ce nebi tako posiljevli z nekimi kvazi pravicami (kaksne pravice neki jim sploh odrekamo?), niti nebi sel na referendum.
Zdej se pa naj frocovje po tleh mece in cmera na vse glas.


Do posvajanja otrok. In poroke. Beri.

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

fantasycamp je izjavil:


Sicer pa, tudi, če bi otrok postal gej. Kje točno je problem?

Problem je ker imamo že tako majhno nataliteto, in bomo v prihodnosti imeli ženske za rojevanje ki rojevajo cel lajf velik del populacije pa kao živi brezbrižen lajf? ti ti resno?

Kdo ima majhno nataliteto? Slovenci kot narod? Prebivalci Republike Slovenije? Države evropske unije? Jaz je nimam, zato se ne vtikaj vame glede tega, koliko straight naj bom in koliko otrok naj bi imel. Če ima družba težave zaradi nizke natalitete, potem naj vzpostavi družinam in otrokom prijazne razmere.

Najd si eno podobno mislečo in štepajta otroke v blagor naroda, če ti je to pomembno. Ostalih pa ne vpletaj v svoje blodnje - na razlagaj v množini.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

vostok_1 ::

Đizs krajst. A so ustavni sodniki, lihkar povedali, da imajo eni ljudje manj pravic kot drugi, samo zato ker vtikajo penis v luknjo, katero ni bog požegnal?

This is so retarded.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Pithlit ::

I'm not one to judge... I welcome people to the dark side.
Life is as complicated as we make it...
««
«
1 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajci napravili miši s starši istega spola

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
228144 (6195) jype

Več podobnih tem