» »

Amazon - USPS: nedostavljeno naročilo

Amazon - USPS: nedostavljeno naročilo

Malcolm_Y ::

Se je kdo že srečal s takim primerom: naročil sem paket preko Amazona, odposlali so ga 12.10., 14.10. pa naj bi ga dostavili, vsaj tako kaže tracking:


Paketa seveda ni bilo.
Je že čudno, ker je spodaj desno zadnji update 14.10. v Kaliforniji. Če je to prišlo še isti dan do Celja, naj me vrag.
USPS tracking pa pravi 'delivered', thank you very much in nič ne kaže, da bi imeli še kake skrbi s tem paketom. :)


Preveril sem svoj naslov na Amazonu in je zagotovo pravi, slovenski. Nisem torej pomotoma naročil dostave v Kalifornijo.

Zaenkrat sem kontaktiral prodajalca - predvidevam, da bomo hitro razjasnili stvari in bo paket dejansko prišel do mene (morda na račun tega kiksa še prej, kot sicer). A vseeno me zanima vaše mnenje oz. izkušnje s čim podobnim.

Update: 25 minut po mojem mailu prodajalcu sem dobil odgovor: "Hi, USPS make a mistake, they sent it back to us yesterday, it was supposed out, it might takes 10-15 days to your country, thank you."

Očitno zanje nekaj povsem vsakdanjega in rutinskega.

OK, morda bo tale tema kdaj komu koristila v podobni situaciji.

LP!

Furbo ::

Morda si dobil napačno tracking številko?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fopi ::

A kdo ve če je potrebno pri Amazonu tudi reklamirati nedostavljen paket kot pri ebayu po določenem času. Moj bi naj bil poškodovan na poti in poslan nazaj in sedaj spet poslan, a ga še čakam.

Torx ::

Usps je extremno pocasen, ko enkrat v US vstopi v mednarodni sistem ni več updateov trackinga. Po mojih izkusnjah mine od zadnje tracking tocke v US do dostave od 2 do 4 tedne.

čuhalev ::

Potem imam jaz srečo, da je prišel iz 15 dneh iz ZDA oziroma 8 dni od zadnje točke v ZDA.

medus ::

Ti samo pejt na customer support (ne kje na stranj je link do webchata). Dobil bos na izbiro refund ali reship.

Aja, pa ce zamuja vec kot je njihova ocena lahko naredis isto. Ta drug izdelek pa obdrzis (tud ce si posten in jim poves da si dobil bojo rekli da obdrzi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23553282 (3664) starfotr
»

Komu POST AG (AT) posreduje pošto v SLO?

Oddelek: Loža
376704 (3065) starfotr
»

časi dostave dostavnih servisev ?

Oddelek: Loža
247730 (2793) fikus_
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529753 (23780) darkolord
»

Tracking pošiljke

Oddelek: Loža
205393 (4921) koyotee

Več podobnih tem