» »

Sumljive cene na bolhi?

Sumljive cene na bolhi?

wechta ::

Živjo,

Ravno kupujem nov laptop in sem našel res sumljive cene na bolhi, bojim se da je nateg:

2015 MACBOOK AIR 13 I7 2.2/8GB APPLE 256GB
Cena: 600,00 €

Sem pisal na omenjeni email v oglasu in dobil nazaj:

Pozdravljeni,

Zahvaljujemo se vam za vaše zanimanje za izdelke.

Tukaj je nekaj več informacij o mojih izdelkih, ki jih ponujam:
- Vsi izdelek so popolnoma novi, 100% originali od Apple, v zaprtih škatlah, z vsemi izvirnimi standardnimi dodatki, ki so tudi vključeni, Evropski model, Slov. tipkovnico, Retina display.
- Model procesorja: intel dual core i7, 2,2 / 8 GB RAM, Kapaciteta trdega diska: 256 GB, intel hd graphics 6000, MAC OS X.
- 2 leti "Apple Care" mednarodna garancija. To pomeni, da boste prejeli potrdilo za vsak izdelek, ki ga boste kupili. Cena je nižja kot običajno, zagotavljam vam ugodno cenovno ponudbo v tem obdobju.
- Izdelke pošiljam na vaš naslov preko: DHL, FedEx, UPS. Izdelke pošiljam iz moje trgovine v Nemčiji.

Končna cena je 600 €, vključno z DDV in stroškov poštnine (brezplačna dostava).

Uporabljam samo Amazon storitev. S tem sistemom, boste imeli 14 dni časa za testiranje in preverjanje izdelek.
Čas dobave je 2 dni, prejmete številko za sledenje poslanemu paketu. Nudim tudi brezplačno dostavo.
Če želite več informacij, se obrnite name.


Lp,
Anna Gersten
Global Trading GmbH


Kaj mislite, je nateg? koliko varnosti je tukaj če gre kaj narobe?

hojnikb ::

#brezpodpisa

sandmat ::

wechta je izjavil:


Kaj mislite, je nateg? koliko varnosti je tukaj če gre kaj narobe?


oglas ta prodajalec za vsi izdelek mi deluje poštenje. Če želite izgubiti denar, se obrnite name. Če želite prebrati tekst v original, uporabiti google translate.

//sarcasm off

Cene za istuff so posvsod približno enake. Pred dvigom franka se je edino v švici splačalo kupovat, ker si dobil cca 200€ razlike na maca za dobrega jurja. Če je nekaj hudo prepoceni, je nekaj narobe.

Te ni zmotil nivo slovenščine? ednina/množina, napačni skloni .....?

wechta ::

Ma, vse me je zmotilo, od smešne cene naprej.. Saj zato pa tukaj vprašam ;)

OZZY ::

Sem mel primer ko je stranka hotela kupiti 3x iphone za smešno ceno.. 1200 eur. Ko je stranka dobila podatke in hotela nakazati ji je prodajalec napisal poljski trr, čeprav je govoril, da je iz nemčije.
Suma sumarum.. glede na to sem stranko prepričal, da zadevo ni nakazala. Čez 2 meseca berem na netu prav o tej zadevi in scamu za isto zadevo na neki strani.
Ljudi je dosti, ki padejo na to. Žal.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Leprechaun ::

Če izgleda prelepo, da bi bilo res, je to znak, da v 99,9% gre za kakšno goljufijo. Sicer pa vsak resen prodajalec vam bo omogočil osebni prevzem, tako, da se najprej vedno vpraša po slednjem, šele potem sledi ostalo dogovarjanje. Tujci pa na Bolhi NE OGLAŠUJEJO, vsaj pošteni ne - zakaj za vraga bi kdo iz tujine želel oglaševati na našem mini trgu, razen če gre za kakšno redko zadevo, ki se težko proda.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je na nakup varen

Oddelek: Mobilne tehnologije
101771 (1620) abyssus
»

SmartBuy.GmbH@gmail.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
437794 (4578) rACrAC
»

Izjemno poceni nov mobitel??

Oddelek: Mobilne tehnologije
111589 (1255) radmannsdorf
»

Prodaja v tujino

Oddelek: Loža
275578 (4686) grepun05
»

iPad 2 64GB WiFi + 3G

Oddelek: Pomoč in nasveti
152506 (1883) Goran's Blog

Več podobnih tem