» »

SmartBuy.GmbH@gmail.com

SmartBuy.GmbH@gmail.com

Berni_01 ::

Torej zanima me kaj je s tem tipom. Z njim sem se pogovarjal po Bolhi in sicer tukaj je najin pogovor:

JAZ:
Lep pozdrav,

na Bolhi sem zasledil vaš oglas za Samsung Galaxy S6 64GB. Zanima me par reči, in sicer;
- glede na nizko ceno me zanima zakaj je tako nizka?
- od kod vi pridobite te naprave?
- kdo mi izda račun in garancijo?
- kje lahko garancijo uveljavim?
- kako lahko zagotovo vem da je original?
- v kateri barvi lahko dobim Samsung Galaxy S6 64GB?

Hvala za vaš čas,
Andrej

ON:
Pozdravljeni,

Zahvaljujemo se vam za vaše zanimanje za izdelke. Tukaj je moja ponudba:

1 x Samsung Galaxy S6 32GB = € 400
2 x Samsung Galaxy S6 32GB = € 700
4 x Samsung Galaxy S6 32GB = € 1200

1 x Samsung Galaxy S6 64GB = € 420
2 x Samsung Galaxy S6 64GB = € 750
4 x Samsung Galaxy S6 64GB = € 1250

1 x Samsung Galaxy S6 128GB = € 450
2 x Samsung Galaxy S6 128GB = € 800
4 x Samsung Galaxy S6 128GB = € 1300

Tukaj je nekaj več informacij o mojih izdelkih, ki jih ponujam:
- Vsi telefoni so popolnoma novi, 100% originali od Samsunga, v zaprtih škatlah. Odklenjeni in pripravljeni na vsa omrežja že v tovarni, z vsemi izvirnimi standardnimi dodatki, ki so tudi vključeni. Delujejo na katero koli sim kartico v kateri koli državi. Samsung zagotavlja 2 leti mednarodne garancije! Barve: črna, bela, modra ter zlata. Velikost pomnilnika 32GB, 64GB, 128GB.
- 2 leti "Samsung" mednarodna garancija. To pomeni, da boste prejeli potrdilo za vsak telefon, ki ga boste kupili. Cena je nižja kot običajno, zagotavljam vam ugodno cenovno ponudbo v tem obdobju.
- Izdelke pošiljam na vaš naslov preko: DHL, FedEx, UPS. Izdelke pošiljam iz moje trgovine v Nemčiji.

Lahko preverite številko IMEI (359580065178079) tukaj: http://www.imei.info/

Uporabljam samo Amazon storitev. S tem sistemom, boste imeli 14 dni časa za testiranje in preverjanje aparata.
Čas dobave je 2 dni, prejmete številko za sledenje poslanemu paketu. Nudim tudi brezplačno dostavo.
Če želite več informacij, se obrnite name.

S spoštovanjem,
Philipp Egger

JAZ:
Lep pozdrav,

torej če prav razumem, lahko v 14 dnevih po nakupu napravo vrnem če se zgodi da mi ni ušeč? Torej mi Samsung zagotovi garancijo, kje jo pa lahko unovčim? Zanima pa me tudi ali dobavljate v Slovenijo?

S spoštovanjem,
Andrej

ON:
Pozdravljeni,

Vsi telefoni so popolnoma novo, 100% original od Samsung, v zaprtih škatlah, odklenjena iz tovarne z vsemi izvirnimi standardnimi dodatki vključeni. Uporabite jih lahko s katero koli sim kartice v kateri koli državi. Samsung 2 leti mednarodna garancija! Z jamstvom, lahko popravilo svojega izdelka v vsakem Samsung pooblaščene službe.

Če ste še vedno zainteresirani, bi rad, da opravimo transakcijo preko najbolj zaupanja vreden portal, to je "Amazon A-to-z Guarantee Protection", s tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja. Šele po tem, ko ste prejeli paket in ga pregledate, bo Amazon sprostil plačilo za aparat na moj račun. Tako sva oba zaščitena.

1. Kupec prejme fakturo naročila s podrobnostmi plačila.
2. Ko ste prejeli račun iz Amazona, boste morali plačati Amazonu preko bančnega nakazila (ne s kreditno kartico ali Paypal).
3. Denar bo poslana na Amazon račun. Amazon bo imel denar, dokler ne prejmejmete paket.
4. Amazon bo dostavil izdelek v 48 urah.
5. Po prejemu paketa in pregledu bo Amazon sprostil plačilo meni. Na ta način sva oba zaščitena.
6. Imate 14 dni časa, od dneva ko ste prejeli paket, da testirate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga preprosto pošljete nazaj na moj naslov in denar vam v celoti povrnejo.

Dostava je brezplačna, traja 2-3 delovne dni.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi s proizvodi, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete name.


Kaj meniste je, gre za resnično stvar ali nateg?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Gregor5816 ::

Google translate kar dobro opravi svoje delo, ampak še vedno ne popolno.

Sem videl, da si postal tudi v temo "Dobre cene", če bi tam prebral 4 poste nad svojim, bi odgovor že imel.

Berni_01 ::

Ja ampak kaj je ta Amazon A-to-z Guarantee Protection?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

amacar ::

nateg

Berni_01 ::

poslal mi je tusi sliko zaprte škatle z IMEI številko ki je zapisana v mailu...
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

aerie ::

Vso srečo v življenju, Berni.

amacar ::

Uporabi vsaj malo kmečke pameti. Ko je telefon že itak pod ceno, potem pa ti pri štirih telefonih enega podari (1200€), potem veš, da zadeva smrdi do neba. Lahko pa seveda probaš in poročaš.

napasi ::

Jaz sem preveril banko kamor bi se nakazalo pa poglejte odgovor:
Dobrý deň
Žiadané informácie sú predmetom bankového tajomstva, ale neodporúčame Vám transakciu realizovať.
Prajem pekný deň
Če to prevedeš:
Pozdravljeni
Zahtevani podatki so predmet bančne tajnosti, vendar vam ne priporočamo Transact.
Imej lep dan
--------------
Po tem je vse jasno!

kixs ::

Placuj s PayPalom in bos malo bolj "varen".

shadeX ::

Gregor5816 je izjavil:

Google translate kar dobro opravi svoje delo, ampak še vedno ne popolno.


Ni variante da je to Google translate. So napake ampak še vedno preveč dobra slovenščina za Google Translate.

Tavher ::

Namesto da po vsej sili želiš nakazati nategunu, raje nam časti kakšen piknik pa je.

konspirator ::

Itak da je nateg, kaj imaš za razmišljati ??

c3p0 ::

Naj ti pošlje Amazon link do svojih produktov. In sprevidel boš da je nateg... Od kdaj pa Amazon nudi escrow storitve?

toplakd ::

Samo ima pa tale preecj oglasov na bolhi :)

St235 ::

Če bi prodajal izdelke preko amazona bi bilo izdelke možno kupit preko spletne strani amazon.com/.de/.co.uk...

Prav tako Amazon omogoča nakupe preko kreditnih kartic in se NE poslužuje escrow sotritev in nakazil na TRR.

Amazon A-to-z Guarantee Protection je sicer legitimna storitev Amazona, samo nima popolnoma ničesar s tem kar tip nakalada. http://www.amazon.com/gp/help/customer/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

broken/link ::

kar je @napasi napisal je čisto dovolj, da vzdigneš roke in greš stran od nakupa in sploh ne poskušaš kupiti od tipa, ker je očitno nateg. sploh pa, katera resna/zanesljiva firma nima svoje domene in uporablja @gmail.com? imaš toliko enih znakov da če nakažeš denar ... well ... bom raje tu končal s svojim pisanjem :)

M-XXXX ::

Reči, da ogromno potuješ po nemčiji pa da bi prišel osebno prevzet :) Pa boš takoj videl koliko je ura!

Scooty` ::

Jaz sem se pogovarjal z njim za playstation 4. Sporocila ki sem jih jaz prejel od njega so popolnoma ista kot tukaj, razen kjer se omeni stvar nakupa (tu telefon, pri meni ps4).. Tako da ni kaj za razmisljati..
Je pa vztrajen, takoj ko mu na bolhi pobrisejo oglase, so naslednji dan ze novi, pod novimi uoorabniskimi imeni.. Ocitno se vedno najde kdo, ki nasede...
lp

c3p0 ::

Verjetno so besedila oglasov vedno zelo podobna, če ne kar enaka. Bolha bi take enostavno iskala in sproti pobanala, sploh v povezavi s tujimi IPji. A interesa očitno ni.

toplakd ::

Saj če narediš prijavo oglasa, potem zadeve preverijo in hitro pobrišejo če kaj ne štima.
Tudi v tem primeru.

SloBiscuit ::

Ne kupovat, nateg do konca ^^
neznanec555

Seljak ::

Glede tega nateguna opozarjajo na bolhi. Dobil sem obvestilo na bolhi,da opozarjajo na prodajo novih telefonov z sumljivo majhno ceno in,da previdnost ni odveč. Obenem so tudi zapisali,da lahko takšen oglas tudi prijaviš. Enako se dogaja na avto.net.

Tavher ::

Zadnje čase so se na Bolhi začela tudi sporočila s strani kupcev in sicer da se zanima za izdelek in da mu odgovori na mail. Na mail verjetno zato ker je njegov račun večinoma hitro ukinjen (odprt je bil isti ali prejšnji dan). Ponavadi že po vsebini sporočila vidiš da slovenščina ni ravno za 5, ne pa vedno.

Tavher ::

Očitno ja nategovanje danes dober biznis, sploh ker se ustrezne institucije raje ukvarjajo z JJ, Bavčarjem in podobnimi...
http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

c3p0 ::

...in ker bolha nikoli ni nič naredila na rankingu uporabnikov, preverjanju identitete, feedbacku ipd. Še vedno so tam nekje v letu 1998. Imajo le srečo, da Slovenija trenutno očitno (še) ni zanimiva eBay-u.

Bellzmet ::

Nateg.

toplakd ::

Saj danes zjutraj je imel oglase že na dveh uporabniških imenih.
So potem hitro po prijavi izbrisali oboje.

facepalm ::

Jaz sem prejsnji teden kupil Galaxy S6 od njega. Zacetek naslednjega tedna ga dobim:)))

toplakd ::

Dobiš S6 ali dolgi nos? :))

PurePro112 ::

https://www.facebook.com/smartbuy.phils
na fejsu ma svojo stran, in sem gledau slike vseh telefonov ki jih prodaja:
so CISTII fejkk npr: samsung s6 edge kak ma kamero uzbočeno vn in zaslon kvaliteta, vse je sumljivo.
tle imate pa cene kakšne ima za telefone:

1 x Apple iPhone 5S 16GB = € 250
1 x Apple iPhone 5S 32GB = € 300
1 x Apple iPhone 5S 64GB = € 350
1 x Apple iPhone 6 16GB = € 380
1 x Apple iPhone 6 64GB = € 400
1 x Apple iPhone 6 128GB = € 450
1 x Apple iPhone 6 Plus 16GB = € 400
1 x Apple iPhone 6 Plus 64GB = € 450
1 x Apple iPhone 6 Plus 128GB = € 500

1 x Samsung Galaxy Note 4 32GB = € 300
1 x Samsung Galaxy Note Edge 32GB = € 350
1 x Samsung Galaxy S5 32GB = € 250
1 x Samsung Galaxy S6 EDGE 32GB = € 400
1 x Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB = € 450
1 x Samsung Galaxy S6 EDGE 128GB = € 500
1 x Samsung Galaxy S6 32GB = € 400
1 x Samsung Galaxy S6 64GB = € 420
1 x Samsung Galaxy S6 128GB = € 450

1 x Sony Xperia Z3 16GB = € 250

1 x LG G4 32GB = € 350
1 x LG G3 32GB = € 250

1 x HTC One M9 32GB = € 350

Aston_11 ::

Je koga že nategnil ali šele čakamo, da ga bo?

Bellzmet ::

Aja celo fake telefon dobiš. Sem mislil, da samo plačaš in nič ne dobiš :D

PurePro112 ::

TOLE MI JE POSLAL xD sem mu poslal da bi kupu iphone haha



Pozdravljeni,

Vsi telefoni so popolnoma novo, 100% original od Apple, v zaprtih škatlah, odklenjena iz tovarne z vsemi izvirnimi standardnimi dodatki vključeni. Uporabite jih lahko s katero koli sim kartice v kateri koli državi. Apple Care 2 leti mednarodna garancija!

Lahko preverite številko IMEI tukaj: http://www.imei.info/ - 356984062968230
Lahko preverite garancijo tukaj: https://selfsolve.apple.com/agreementWa... - 356984062968230

Če ste še vedno zainteresirani, bi rad, da opravimo transakcijo preko najbolj zaupanja vreden portal, to je "Amazon A-to-z Guarantee Protection", s tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja. Šele po tem, ko ste prejeli paket in ga pregledate, bo Amazon sprostil plačilo za aparat na moj račun. Tako sva oba zaščitena.

1. Kupec prejme fakturo naročila s podrobnostmi plačila.
2. Ko ste prejeli račun iz Amazona, boste morali plačati Amazonu preko bančnega nakazila (ne s kreditno kartico ali Paypal).
3. Denar bo poslana na Amazon račun. Amazon bo imel denar, dokler ne prejmejmete paket.
4. Amazon bo dostavil izdelek v 48 urah.
5. Po prejemu paketa in pregledu bo Amazon sprostil plačilo meni. Na ta način sva oba zaščitena.
6. Imate 14 dni časa, od dneva ko ste prejeli paket, da testirate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga preprosto pošljete nazaj na moj naslov in denar vam v celoti povrnejo.

Dostava je brezplačna, traja 2-3 delovne dni.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi s proizvodi, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete name.

facepalm ::

toplakd je izjavil:

Dobiš S6 ali dolgi nos? :))


Dolg nos ze imam:P

Ne ne.. tisto je bilo bolj sarkasticno:)
mi je ze smesno, da je na tehnicnem forumu potrebna taka tema. Vsak ki ima nekaj osnov interneta v glavi ve, da je to nateg.
Kaj bo naslednja tema? "Dobil ponudbo na mail za podaljsanje penisa - nateg?" :D

Daniel ::

Saj na tisti FB strani lepo piše ALL PREMIUM KOREA COPY torej je odgovor kaj se kupuje na dlani.

PurePro112 ::

JPP

https://www.facebook.com/smartbuyjo/pho...
EWO EN LINK NJEGOVIH PONUDB IZ TRGOVINE, SAM NEVEM KATERA DENARNA VALUTA JE TO :/

Zgodovina sprememb…

gansta ::

Tole se kar še naprej nadaljuje:

Sem mu pisal za en NIKON DSLR, odgovoril:

Pozdravljeni,

Ne morete uporabljati PayPal ali kreditne kartice, zaradi mojih težav z nekaterimi kupci poskušajo plačati od ukradenih računov. Moj denar se zamrznejo in Paypal ne dovoli mi, da sprejeti vsako valuto.

Če ste še vedno zainteresirani, bi rad, da opravimo transakcijo preko najbolj zaupanja vreden portal, to je "Amazon A-to-z Guarantee Protection", s tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja. Šele po tem, ko ste prejeli paket in ga pregledate, bo Amazon sprostil plačilo za aparat na moj račun. Tako sva oba zaščitena.

1. Kupec prejme fakturo naročila s podrobnostmi plačila.
2. Ko ste prejeli račun iz Amazona, boste morali plačati Amazonu preko bančnega nakazila (ne s kreditno kartico ali Paypal).
3. Denar bo poslana na Amazon račun. Amazon bo imel denar, dokler ne prejmejmete paket.
4. Amazon bo dostavil izdelek v 48 urah.
5. Po prejemu paketa in pregledu bo Amazon sprostil plačilo meni. Na ta način sva oba zaščitena.
6. Imate 14 dni časa, od dneva ko ste prejeli paket, da testirate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga preprosto pošljete nazaj na moj naslov in denar vam v celoti povrnejo.

Dostava je brezplačna, traja 2-3 delovne dni.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi s proizvodi, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete name.

staher ::

Mene pa zanima če je kdo res kaj kupil?

KraitPay ::

Poskušal pa ni šlo, no pravzaprav je nehal odpisovati.

Leprechaun ::

Zagotovo gre za prevaro, tako, da se izogibajte oglasov omenjenega uporabnika.
*************************************************************

KraitPay ::

Seveda je prevara, zanimalo me je kako deluje, hotel nekaj preko a-z amazon protokola, pa sem rekel naj da link do amazona pa bom naročil...

No pa je nehal :) Le zakaj :)=

Bellzmet ::

Ker ima nov mail. (verjetno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

staher ::

Sem danes spet dobi njegov e mali čeprav na bolhi ni bilo oglasov več.

Pozdravljeni,

Če ste še vedno zainteresirani, bi rad, da opravimo transakcijo preko najbolj zaupanja vreden portal, to je "Amazon A-to-z Guarantee Protection", s tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja. Šele po tem, ko ste prejeli paket in ga pregledate, bo Amazon sprostil plačilo za aparat na moj račun. Tako sva oba zaščitena.

1. Kupec prejme fakturo naročila s podrobnostmi plačila.
2. Ko ste prejeli račun iz Amazona, boste morali plačati Amazonu preko bančnega nakazila (ne s kreditno kartico ali Paypal).
3. Denar bo poslana na Amazon račun. Amazon bo imel denar, dokler ne prejmejmete paket.
4. Amazon bo dostavil izdelek v 48 urah.
5. Po prejemu paketa in pregledu bo Amazon sprostil plačilo meni. Na ta način sva oba zaščitena.
6. Imate 14 dni časa, od dneva ko ste prejeli paket, da testirate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga preprosto pošljete nazaj na moj naslov in denar vam v celoti povrnejo.

Dostava je brezplačna, traja 2-3 delovne dni.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi s proizvodi, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete name.


S spoštovanjem,
Philipp Egger
SmartBuy Electronics Megastore

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

rACrAC ::

lep pozdrav
TO JE GOLJUF!!!!!

2 do 3 dnevno ga bolha deaktivira , potem pa ponavadi med 21,10-21,20 uro ponovno objavi oglase...
itk pa se tudi vidi da so slovnične napake..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kitajske spletne trgovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14369899 (3751) darkolord
»

Bolha in "diler" TechLand+

Oddelek: Kaj kupiti
396299 (2811) Veron
»

Sumljivo poceni grafične kartice na bolhi

Oddelek: Pomoč in nasveti
101634 (1313) Furbo
»

Ali je na nakup varen

Oddelek: Mobilne tehnologije
101741 (1590) abyssus

Več podobnih tem