» »

mini maticna plata (+ celotna zamenjava racunalnika)

mini maticna plata (+ celotna zamenjava racunalnika)

alesrosina ::

Ok, zdej odlocu sm se za nakup novega racunalnika in razmisljam o samo izdelavi ohisja, ki bi bilo cim manjse. Tle ni problem, problem se pojavi pr velikosti maticnih plosc k so mal velike za izvedbo moje ideje. Skratka, na netu sm mal gledal za maticnimi platami, ki so manjse od obicajnih, ampak jih pri nas nisem nikjer zasledil. Zanima me, ce kdo pozna kje bi prodajal take plate in za kolk dnarja. Tud ksn naziv modela bi bil dobrodosel.
Zdej kot ostalo kisto sm meu pa u mislih ksn AMD 1700, 768MB DDR ram, graficna ATI radeon 9100, zvocna SB Audigy + zvocni sistem 2.1 (kerga priporocate?), pa recimo 80GB disk. Kej manjka? Aja, ker napajalnik svetujete (razmerje cena-kvaliteta)?
Hm, ja racunalnik bom nucou za programirat (VS.NET), gledanje filmov, pa predvsem za poslusat muzko (namest glasbenega stolpa, ker ga nimam). Igrc ne igram (razn enkrat na leto ksn demo mal spilam, sam to je brez pomena).
Aja se tole: za monitor sm se odlocu met 17' LCD, ki more met DVI izhod. Se najbols se mi je zdel Samsung SyncMaster 172T 17'. Ksni predlogi?
CD-rw, dvd, disketnik pa bom uzel od starega racunalnika.
Huh, sej res .... vse skp naj ne bi presegal 400 jurckov (z monitorjem vred - cca 170 jurijev je ta Samsungov) ... upam :\
Mislm da je to vse. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem računalnik, sam sestavim

Oddelek: Kaj kupiti
244161 (4161) BillieJoe
»

prosim za nasvete pri nakupu novega PC-ja

Oddelek: Kaj kupiti
432651 (1865) Adrijan0
»

Pomoč pri nakupu celotnega sistema

Oddelek: Kaj kupiti
121380 (1211) Gronder
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125104 (3780) boštjan
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492147 (1273) tac

Več podobnih tem