» »

Brisanje strani iz Google iskanja

Brisanje strani iz Google iskanja

Robocop1 ::

Zanima me, če je možno spletno stran zbrisati iz rezultatov Googlovega iskanja. Se pravi, če v Google vpišem ključne besede se ta spletna stran v nobenem primeru ne sme pokazati med rezultati. Je možno to naredit? Če ja, kako? Ali moram za to podati še kakšne dodatne (osebne ali kontaktne) informacije? Ali je v tem primeru lastnik spletne strani obveščen o umiku?

PaX_MaN ::

Včasih je to bilo, zdaj pa ne več. Moraš uporabit dodatke za brskalnik (nekaj že omenjenih v povezavi).

Producer ::

Pozdravljeni, imam enako težavo in bi rad da ne najde telefonske številke če jo vpišem v Google iskalnik. Povsod sem jo umaknil izbrisal, ampak zadetke prej objavljene telefonske št. še vedno najde čeprav strani ali lokacije, kjer je bila ni več?!
Kako bi rešil ta problem?

lpt

avian2 ::

Ne moreš. Sčasoma bodo zadetki sami izginili iz iskalnika, ko bo Google osvežil svoje podatke. Običajno traja kak teden ali dva. Sem pa že videl, da se je neobstoječo stran po več mesecih še vedno našlo na iskalniku.

Tudi ko ne bo več zadetkov na Googlu bodo stare strani še vedno dostopne na archive.org in podobnem. Zamenjaj telefonsko številko.

Še to: tukaj specifično piše, da telefonskih številk ne odstranjujejo na zahtevo (pod "Information we may remove"):

https://support.google.com/websearch/an...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: avian2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google bo moral pravico do pozabe za Evropejce razširiti na cel svet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8331692 (28637) AndrejO
»

Freehost386

Oddelek: Izdelava spletišč
111836 (1501) Tarzan

Več podobnih tem