» »

Kakšno torbo (ali kaj drugega) za denarnico, mobitele in ostalo?

Kakšno torbo (ali kaj drugega) za denarnico, mobitele in ostalo?

Šmorn ::

Torej, imam dva ceglasta mobitela, denarnico, avto ključe, ključe od stanovanja in dva daljinca za garaže in rampe. Kam z vso to šaro, pa da ni pedertaška? Pa nočem izgledati kot en hipster ali kaj podobnega. Nadaljnje krčenje stvari, ki jih nosim s seboj, na žalost ne pride več v poštev. Sicer zbašem vse v žepe ampak mi ni sedeti na denarnici. Pa pri nasvetih imejte v mislih, da nisem kakšen modni ekspert in tudi nočem biti :)

Arctander ::

Majhen poslovni nahrbtnik ... najmanj hipstersko/čefursko in najbolj praktično.

pierch ::

Občasno imam tudi sam take potrebe in sem si omislil majhen "sling bag" nahrbtnik iz Aliexpresa.

Če hočeš nekaj podobnega ampak bolj kakovostno in premišljeno narejeno mi je tale zanimiv (sicer je to bila KS kampanija).
Pierch

fosil ::

Dva ceglasta mobitela lahko nadomestiš z enim, z dual sim varianto.
Drugače pa tudi jaz v takih primerih uporabim mini nahrbtnik, sicer klasičen, ne tak za čez eno ramo.
Sicer pa pozimi ni težav, ker imaš itak jakno in daš stvari v žepe.
Tako je!

mailer ::

Kupi si hlače z več žepi, kot jih imajo pohodniki (2 spredaj, 2 zadaj in 2 na zunanji strani stegen).
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Yohan del Sud ::

Pa kaj imajo ljudje toliko proti pedrtaškam? Ok, so t.i. socio-biased (ne najdem pravega izraza v slo) ampak hudo praktične. Kot tudi šuškavci. In superge. In bureki.

Če te je sram nosit "torbico za okrog pasu" na vidnem mestu, potem si jo naštimaj malo nižje in obrni čez rit in skrij pod majico / hlače, da bo izgledalo, kot da imaš hemoroide.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veliki mobilniki - uporaba in nošenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232167 (1392) shadeX
»

Idealna velikost telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
444987 (3931) Map
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913666 (7394) Lion29

Več podobnih tem