» »

kaj poslušate v avtu?

kaj poslušate v avtu?

sebavet ::

Dnevno prebijem v avtu med 8 do 12 ur. Včasih razmišljam o tem kako izkoristit ta čas za učenje ali poslušanje audio vsebin. Pred letom sem kupil Ponsov tečaj Španščine. Le ta pa ni uporaben na zgolj avdio način ampak je kombinacija svinčnika in audio, da prideš do rezultata.
Torej kaj razen glasbe poslušate v avtu med vožnjo? Kaka ideja o kakšni edukativni vsebini?

ProGo ::

Šaleharjevo nakladanje ob torkih.

AnotherMe ::

1x na teden, namesto moje glasbe poslusam val202 - da malo presekam enolicnost:)
Bi pa tudi mene zanimale kake poucne audio vsebine:)

black ice ::

Večinoma glasbo lastnega izbora. Toliko dobre glasbe obstaja, da bi dan moral imeti 48 ur ne samo 24. Včasih streamam slovenske alternativne radijske postaje preko TuneIn, tudi kak podcast se najde. Na iTunes jih je ogromno.

MasterTade ::

jz si cd-je zapečem pa mam v uni torbi, če ne pa pač radio :D
Mors omnia aequat

tupee ::

Jaz sem dosti poslušal avdio knjige. Samo sem se poredko vozil več kot pol ure in še zahtevne ceste so bile. Sedaj na kakšni večurni poti prav paše (avtocesta), za driftanje skozi ovinke pa imam raje tišino ali pa Colin soundtrack :)

Smoove11 ::

Avdio knjige.

otago ::

Pimsleur-jeva metoda učenja jezikov. Je pa menda omejitev da več kot eno lekcijo na dan ne smeš. Najdeš na travniku.

NotSpecial ::

2 tedna nazaj (zgodaj zjutraj) sem parkirala na X lokaciji in čakala kolegico, da se pribremza. Kokerkol že, med tem čakanjem se pripelje ena gospa, parkira zraven mene in prvo kar slišim je: »Predstavljajte si, da ste bla bla bla, globoko vdihnite, bla bla bla, od srca se nasmejte, bla bla bla, rečte si, da ste danes vi zmagovalec, bla bla bla, da danes zmorete vse, bla bla bla … « Tok naglas je imela, da bi lahko celo sosesko zbudila. :D Kaj so to motivacijski govori al kaj?! Da niti ne omenjam njenih prijetno smešnih grimas med to kvazi osebnostno duhovno rastjo alias boljšo samopodobo al kaj. A, da ne pozabim, smešno mi je bilo tut ponavljanje njenih stavkov ("Zmorem vse", itd.), ker se je gospa res vživela. Škoda, da sem bila tam samo 5 min. Sem imela brezplačno komedijo. :D
Tko da ti svetujem, če se boš tega lotil (sarkazem), da daš bolj na tiho. Razen če bi rad zabaval druge. :D

Heavy ::

Val202 zjutraj, na daljše poti pa telefon preko aux (32GB SD kartica)

Sami ::

Radio aktual občasno, drugače pa imam gasbo na USB kjuču ali preko bluetootha.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

cen1 ::

Podcaste o filmih, tehnologiji, splošno zabavne itd.

Arctander ::

Val 202, Radio Si. Za tujino imam par mix CD-jev, rock in pop-rock, čeprav mi je tudi v tujini zanimivo prisluhniti njihovim radiem. Razen v Italiji, kjer nonstop nekaj blebetajo.

Gama ::

Radio Aktual, Radio Center.

Unknown_001 ::

Al CD al pa usb na FM oddajnik in pol glasba ki mi ugaja. Navadno so to kaki Eurodance komadi tok da je ritem, nenavadno kako bolj dinamično vozim ob dobri podlagi. V največji gužvi ali po koncu šihta/izobraževanja pa kaj bolj umirjenega, magar balade sam da je bolj umirjeno. Na cajte pa tud narodnozabavna, južna, al pa Ex yu rock pade. Načeloma poslušam vse. Da bi pa kake vodiče ali pa komentatorje / debate voditeljev moral poslušat pa glih živčnga fašem. Ne trpim da mi kdo kvari vzdušje >:D. Oh pa najhujše so reklame, bi najraje kar radio ven zabrisal ko tisto sranje slišim.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

sebavet ::

@Smoove11:

Katere avdio knjige

Pimsleur vsi hvalijo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebavet ()

pegasus ::

Radio ARS. Sploh edini poslušljiv radio. Za izlete v tujino pa imam škatlo s 50 cdji klasike :)

matobeli ::

Arctander je izjavil:

Val 202, Radio Si. Za tujino imam par mix CD-jev, rock in pop-rock, čeprav mi je tudi v tujini zanimivo prisluhniti njihovim radiem. Razen v Italiji, kjer nonstop nekaj blebetajo.


Tukaj enako. (moj avto nima možnosti menjave radia, moj radio pa nima AUX vhoda. FM oddajniki so pa crap)

SimplTech ::

Še en glas za Pimsleur. Zaradi potreb službe se je bilo treba v kratkem času naučiti rusko. Dnevno vožnjo v službo in nazaj (2 uri) sem izkoristil za njihove lekcije. Za vir njihovih tečajev te je pa napisal že otago.

Smoove11 ::

@sebavet

odvisno od tematike ki te zanima, na internetu najdeš kar hočeš. Sam največkrat poslušam kaj od Robina Sharme, Rework od Jason Fried-a mi je bil tudi všeč. Ostale kar sem zadnje čase poslušal:
Millionaire next door
David and Goliath - Malcolm Gladwell
How to win friends and influence people - Dale Carnegie

Malner ::

Radio Študent. V avtu sem približno uro na dan.

NonPlusUltra ::

Dnevno prebijem v avtu par ur.
Večinoma glasba, poleti najraje kake uplifting trance mixe, ponoči klasiko. Pimsleur je bil tudi pri meni, nemščina in francoščina. Včasih kako avdio knjigo, obdobno, ko se naberejo, pa si s tube snamem najnovejše, meni zanimive, TEDx Talkse in poslušam vse naenkrat.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Buggy ::

Vsak dan cca 150km...idiotov polno, nesposobnezi se parckajo po cesti...telefon n usesih (celo pred faco) je stalnica, pravilo zadrge je le takrat, ko se pizdun spravi spat, prej pa za to se ni slisal. V avtu rabim muziko ki me pomirja in odvraca od vedno vec debilov na cesti...ta trenutek hand pick...ker se odpravljam spat mal bolj slabe volje.

Buggy ::

se ena iz zbirke, ki pomaga v avtu in miri zivce...imel pred 20-timi leti v hroscu 65"...pa zbuja spomine in umirja, ker vem cez kaj vse sem ze sel...pa recmo, da predvidevam kaj me se caka, sedaj ko stvari gledam drugace kot takrat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Spajky ::

Lokalni radio, da relativno hitro izvem za tekoče zasede plavih angelov, ovire, posebnosti na cesti etc ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

hojnikb ::

musko iz telefona
#brezpodpisa

Buggy ::

umetnik, ki mu za moje pojme ni para...sporocilnosti pa ne ujame nikoli vec nihce tako kot jo je nepompozno znal predstaviti vceraj zal pokojni Leonard Cohen. Clovek pisan z veliko zacetnico...opus v avtu se je danes prilagodil, zato brez zamere, ce se tukaj opomnim na tega velikana.

zbrisan ::

http://www.npr.org/ imajo aplikacijo "NPR One" kjer so različni podcasti sicer v angleščini imajo prirejene TED talke potem "How i built this" kjer govorijo ljudje ki so naredili instagram/Airbnb.. in se druge zanimive teme.

potem pa se podcast https://soundcloud.com/startalk

Buggy ::

Trump spam go away!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

waiting for the last train


jalovec09 ::

najbolj mi gredo na živce novice

Buggy ::

meni pa mencaci in firbci, ki se zaradi teh opozoril na novicah se bolj prilepijo na volan. Poglejte kdaj okoli sebe, kako zategnjen folk vozi po cestah. Krcevito se drzi volana, da ne bo padel iz stola in istocasno firbca okol ...za kozlat!

ne poslusam si pa kdaj prizvizgavam

janezvalva ::

šumenje vetra
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

hammock ::

Custom mesanico mp3jev glede na trenutni navdih; Dire Straits med tednom ko se moram 5km vozit za traktorjem ker se k**ba noce umaknit, ACDC v petek ko se peljem iz sluzbe8-)

Bom pa probal z ucenjem jezikov, dve uri dnevno sta dosti...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11613820 (8631) PreviousUser
»

Komercializacija medijev

Oddelek: Loža
192784 (2558) PreviousUser
»

Kaj poslušate med vožnjo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
414021 (2995) avtek
»

Radio Ena

Oddelek: Loža
314185 (2992) Cowboy6
»

Rock in metal na slovenskih radijskih postajah...kje?

Oddelek: Loža
419554 (8547) šernk

Več podobnih tem