» »

Zavarovanje avto (povzročena škoda)

Zavarovanje avto (povzročena škoda)

slo114 ::

Pred kratkim sem si kupil nov avto. Prej sem imel avto, ki pa ni bil pisan name, bil je pisan na očeta. Prav tako je bilo z zavarovalno polico. V tem letu sem bil povzročitelj nesreče. Ta novi avto bom pisal nase, se pravi gre zavarovanje tudi name. Mene sedaj zanima ali se ta nesreča upošteva pri tem zavarovanju? Ter če se, koliko je potem dražje?

...:TOMI:... ::

Nič se ne upošteva.
Tomi

slo114 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Nič se ne upošteva.

Se pravi gre z nule? Nesreča ni vezana na voznika?
Hvala za odgovor.

bambam20 ::

slo114 je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Nič se ne upošteva.

Se pravi gre z nule? Nesreča ni vezana na voznika?
Hvala za odgovor.


Nesreča je vezana na zavarovalno polico.

Mare2 ::

slo114 je izjavil:

Pred kratkim sem si kupil nov avto. Prej sem imel avto, ki pa ni bil pisan name, bil je pisan na očeta. Prav tako je bilo z zavarovalno polico. V tem letu sem bil povzročitelj nesreče. Ta novi avto bom pisal nase, se pravi gre zavarovanje tudi name. Mene sedaj zanima ali se ta nesreča upošteva pri tem zavarovanju? Ter če se, koliko je potem dražje?


Izguba bonusa bremeni očetov avto. Če boš ti kupil drug avto, štartaš s 14 premijskim razredom. Če boš rabil kak popust in si iz Ljubljane ali okolice, ti lako zavarovanje naredim jaz. (Za ZM ali Tilia)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:



Izguba bonusa bremeni očetov avto. Če boš ti kupil drug avto, štartaš s 14 premijskim razredom. Če boš rabil kak popust in si iz Ljubljane ali okolice, ti lako zavarovanje naredim jaz. (Za ZM ali Tilia)



Tako ugodno, kot mu ga lahko jaz uredim preko Grawe mu ga ti ne moreš pri Tiliji oz. ZM-u :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212363 (1397) kixs
»

Nesrečna in kritje popravila škode

Oddelek: Na cesti
463837 (2818) DePalmo
»

Prometna : naredil škode za 80€, sedaj moram plačat 300€ več zavarovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8017963 (14778) dj_uro
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821439 (15531) čuhalev
»

Nesreča - kuponček

Oddelek: Na cesti
409008 (7880) GrimReaper

Več podobnih tem