» »

Miška se izklaplja

Miška se izklaplja

RatedR ::

Pozdrav, imam zelo nadležen problem in sicer miška se ob dvigu od površine ali večjih premikih, včasih pa kar naključno sama disconnecta in reconnecta, sliši se tudi windows-ov zvok ko vklopiš USB napravo.

Probal sem googlat, sem izklopil varčevanje z energijo, odstranil miško in jo ponovno vklopil večkrat v različne porte pa nič.
Medtem tipkovnica deluje normalno, kot tudi USB ključi.

Nasveti?
  • spremenilo: RatedR ()

Machete ::

Si proval različne USB priklope? Verjetno da.
Pomoje je nekaj s kablom. Meni se tudi pri G40 od logitecha to dogaja. Začuda pa ne v špilih. Sam sumim, da sem kaj kabel nategnil, ko sem nekajkrat kaj potegnil predaleč (v naslonjač) pa tudi pala mi je že večkrat na tla. Zoprno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FX6300B ::

odpri, zamenjaj kabel in bo delala kot nova
May the force be with you!

RatedR ::

@FX6300B nažalost nimam materiala, predenj grem kaj kupit je že vseeno če grem še po novo miško.

FX6300B ::

kaj pa je zaena miška? poceni tako imenovani"šrot"? čeprav so za osnovno uporabo čist ok
May the force be with you!

TEDY ::

Meni se to zadnje čase to dogaja na Logitechovi g500. Pojavlja se čisto naključno, tako, da problema ne morem ponoviti. Tako kot so napisali ostali tudi sam sumim kabel. V prihodnjih dneh bom sprobal tole

Bubbles ::

Meni pa miška prekine povezavo, ko priklopim laptop na elektriko. Takoj, ko priklopim charger v laptop, se izklopi in nato vklopi nazaj (sliši se zvok v Windowsih). To se dogaja vedno, pri dveh miškah znamke Logitech, žični in brezžični. Operacijski sistem je Win 10, prej sem imela Win 8.1, pa se je tudi to dogajalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5500 in pokanje/prasketanje v zvočnikih?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547019 (2131) Skater1982
»

Nekdo mi nekako vdira (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
7611983 (7242) Mare2
»

Gaming PC povzroča preglavice (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
656653 (5392) gddr85
»

Miška reagira na klic z mobitela

Oddelek: Pomoč in nasveti
201868 (1179) trek@s
»

kazalec miške sam potuje po ekranu

Oddelek: Pomoč in nasveti
273408 (2881) St_Leoric

Več podobnih tem