» »

Praksa različnih kabelskih operaterjev pri kritju stroškov popravil pri naročnikih

Praksa različnih kabelskih operaterjev pri kritju stroškov popravil pri naročnikih

Go-ahead ::

Tukaj bi predvsem rad izvedel, kako kabelski ponudniki grejo na roke naročnikom pri popravilih morebitnih poškodb opreme, ki jo prejme naročnik ob sklenitvi naročniškega razmerja.

Za Telekom domnevam, da modem - prvo škatlo, v katero pride kabel zamenja na lastne stroške. Kako pa je, če skuri kabel napeljan po objektu? Kaj je pa z TV pretvornikom, telefoni in ostalo šaro, ko jo dobiš ali kupiš pri sklepanju naročniškega paketa?

Vse to bi nam prišlo zelo prav pri iskanju optimalnega ponudnika.

Go-ahead ::

Telekom ti modem zamenja,

TV box plačaš cca 150 EUR.

Veron ::

Nč več, sedaj so tudi TV boxi pri Telekomu v najemnu. Če ti ga skuri, ti ga zamenjajo.

FMinus ::

Če naprava crkne sama od sebe in jo imaš v najemu, ti jo morejo zamenjat za đabe. Meni je prejšnji tedn adapter od modema šel adijo, so mi drugi dan dostavli novi adapter brez vprašanj, to je bil Telemach. Edino kaj je žalostno dan danes je to da mi je adapter crknu ob šestih zvečer in sem mogu čakat na drugi dan, ker majo neko pametno politiko, da hardware-a več ne dajejo direk uporabnikom, ampak more za vsako malenkost na dom prit serviser, ker drugač bi se odpeljal v njihov center še istih 5 minut kaj je crknu in vzel novega, tako kot je bilo to včasih. Ampak to je Telemach, ne vem kako je drugje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557113 (5219) starfotr
»

telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9317813 (7253) RC37
»

Telemach - kam in komu še lahko naslovim moja vprašanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
519742 (8208) margarer3
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7310577 (9279) Lonsarg

Več podobnih tem