» »

Kje poceni kupiti bodybuilding supplements?

Kje poceni kupiti bodybuilding supplements?

something123 ::

Hi,

zanima me kje kupujete bodybuilding supplements (whey, creatine, glutamine, multivitamins, ...) ?

Malo sem gledal proteini.si in maxximumshop.si in se mi zdi, da imajo relativno majhno izbiro in visje cene kot drugod v tujini, je pa zato ponekod v tujini postnina kar visoka. Zato me zanima kje se najbolj splaca kupiti.

p.s. ce ma kdo se konkretne predloge za kvalitetne in poceni izdelke (whey, creatine, glutamine, mulivitamins) bom tudi zelo hvalezen.

Hvala

starboi ::

bodybuilding supplements ? Kaj pa je to ? Dodatki za pridobivanje mišične mase? Verjetno ste mislili na te prehranske dodatke. Ste navedli dve firmi, ki sta "glavni" v Sloveniji, kar se tiče prehranskih dodatkov in kolikor vem imajo tudi svoja foruma za vsakršne informacije v zvezi z tem. Ste poizkusili tam ? In zakaj ne? Morate pa vedeti da kvalitetno in poceni ne gre skupaj, tako da bo eno ali drugo . Moj predlog bi bil, da si prvo preberete osnove športne prehrane in dodatkov, potem se na podlagi tega odločite kaj vam bo najbolj odgovarjalo. Lp

Steinkauz ::

c3p0 ::

Reggaj se na myprotein.com in njihovo mailing listo in počakaj na kako akcijo. Praktično vsak dan se kaj najde, občasno pa tudi 25% in vse do 50% popusta. Poštnina je 5 GBP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehranski dodatki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13717909 (11888) blackbfm
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037032 (14202) link_up
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818865 (7442) ramiz?!
»

Trgovina s prehranskimi dodatki.

Oddelek: Loža
275332 (4502) sandmodnigga

Več podobnih tem