» »

Epson C62

Epson C62

Iztirjenec ::

Torej zadeva je naslednja; sam sem pred tednom dni kupil Epson C82. Z njim sem fenomenalno zadovoljen. Printa hitro, kakovostno, skratka je špica od tiskalnika.
Sedaj pa bi rabil še en tiskalnik, na katerega bi printal naslovnice za CD je. In sedaj me sprašujete, zakaj jih ne bi printal z C82? Zato, ker so kartuše drage, neoriginalu pa ne zaupam kar tako (verjetno bom naročil od avtomatike refill), zato bi si kupil C62, ker potem ne bi bilo take velike škode, če se bi glava zapacala :P. Zdaj pa mi prosim povejte, če je 62-ka dovolj dobra za takšno printanje, mislim za 82 vem da je špica, z C62 pa še nimam izkušenj. Ker baje so slabše serije Epsonov za en kurac. Ali C62 spada mednje? Lastniki, pomoč prosim.

Iztirjenec ::

Aja a lahko c62 printa od roba do roba?

DeLuX ::

Pravga s našu :)

Jst mam C62 in morm rect d je super duper printer. Ovitke ti bo se kako dobr naredu.
Barve so pa tud pocen. Poznam enga mudela k ma firmo pa k prodaja neorig. kartuse (refill) in to kar poceni. Cena barvne je 5K, cena crne kartusepa 4,5K SIT. Evo ti telefon (037812058), kjer lahko narocis kartuse! Kar je nad 9k SIT postnino krije ON!
Upam, da sm ti pomagu... Ce te se kej zanima, sm 'prkloplen'. :)

LP,
DeLuX

Zavo ::

C62 je res dober tiskalnik, ampak sem ga ravno pred par dnevi prodal, ker moja denarnica ni bila zadovoljna s kartušami.
Kaj poceni, tiste vsrane neoriginale kartuše zdržijo ravno za 30 strani.
Originalne pa stanejo črna 10.500,00, barvna pa 10kSit.
Tako da, fuc. o.. s takim printerjem, jutri si grem po C42. Itak printam samo kakšne dopise!
Vem da za C42 stane neoriginalna kartuša 980 Sit v Intersparu!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Refilli za tiskalnike

Oddelek: Strojna oprema
283046 (2423) OZZY
»

Kateri InkJet do 30k?

Oddelek: Kaj kupiti
141325 (1151) Brane2
»

kateri tiskalnik kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
191716 (1405) Klemenn
»

HP vs EPSON

Oddelek: Kaj kupiti
91068 (1021) cekr
»

Kateri tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
7820 (695) [Eraser]

Več podobnih tem