» »

kateri tiskalnik kupit?

kateri tiskalnik kupit?

Klemenn ::

torej..mam enga tarega 670c..kateremu je doba že zdavnaj potekla..pa me zdej zanima..kateri tiskalnik kupit?

najraje bi kupil enga hp-ja..tm nekje v rangu do 40k

pa nej bo tak..da mu kartuše zdržijo čim dlje..:\
  • premaknil: V-i-p ()

Wolverine ::

HP 5550, zelo ugodno ga dobis tle.
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

PIII850 ::

Definitivno HP5555, sam imam doma 3 tiskalnike

1. Panasonic KXP6500 Laserc
2. EpsonStylus C40UX
3. HP 5555

In najboljši je HP, saj printa zelo dobro na navaden papir in pa fantastično hitro. Pa tudi dokaj tih je (vsaj v primerjavi z epsonom ki ropota kakor en traktor)
Najceneje pa ga boš dobil pri mlacomu, mislim da je pod 40K

lp

PIII850 ::

Pardon HP5550
lp

Jon ::

Canon i550, naslednik modela S-520
zmagovalni tiskalnik ;)

Matek ::

Epson C62
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

SkIDiver ::

Jz mam doma HP dj 670C in ga bom v roku parih minut zabrisu skoz okno na cesto!!!! Ka sm popizdu do amena. In se ne bom ubadal z njim ampak kupu drugega. Torej kaj predlagate meni? Nečem drage zadeve. Rad bi samo tiho zadevo. Tiskam tako ali tako samo text tako, da razno obremenjevanje okol ločljivosti ni pomembno. Nucam sam tiho in zaneslijo hkrati pa pocen mašinco!!!

No sem mal pogledu na stran comtrona in najdem tam opis za HP 3325 Dj in kaj piše pod specifikacijami!!!
- max.mesečna obremenitev : 350 strani na mesec
Kaj to zdej pomen???? 350 strani na mesec in konec ali kaj??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Klemenn ::

skidiver: jzst mam tu ta jajca, kje si kupo? jzst pred ~4 leti v computronicu, so mi podtaknili od compu!

drgač pa jzst prisegam sm na HP, zato predlagajte samo HP!

skidiver: premegaj to ; moj ne vleče več papirja sam, vleče črke tako grdo, da ne veš ali je a ali d! :D

SkIDiver ::

Jebediah beat that!!! Jz dam printat ravno črto vn dobim diagonalno, dam printat tabelo je zategnjena ko Krka okol mesta. za popizdt ti povem. Dubu sm ga pa v takratnemu Jerovšku zraven PC-ja k je sosed tam delu pa mi ga je zrihtal za 20% original cene.

Blisk ::

Pred nekaj dnevi sem prodal svojga HP 690 ki je še vedno odlično deloval.
In nabavil HP 5550, s katerim sem več kot zadovoljen.

SkIDiver ::

Kolk si pa plačal zanga? Jz sm ga najdu za 37k najcenej do zdejle.

Iztirjenec ::

jaz pa ne vem katerega naj kupim, da se bo dal refillat; sm najdu stran ki za epsone prodaja refill 100ml za 2200 sit, pa bi rad epsona ki nima čipa v kartušsah...

Klemenn ::

kje bi se pa dalo najceneje dobit tega 5550? :\

Klemenn ::

a je na usb? 1.1 al 2.0?

Jinxy ::

5550 se ti res splača, dost tih je, hiter pa ful malo barve porabi!

Če koga zanima, imam na zalogi 2 NOVI zapakirani original kartuši za 5550, črno in barvno...obe prodam v kompletu za 10k!

MI_KO ::

Ko sem jaz menjal se je veliko govorilo tudi o Lexmarku, žal pa ne vem več o katerem. (mislim da z65 -85) Cena in hitrost je bla podobna 5550, kvaliteta pa baje večja.

BTW:
5550 - o.k. printer, precej glasen glede na 930C! Draft modus pa neuporaben, če misliš izpis okol kazat! (Je pa hitrost kul, ko ti list kr 0.5m daleč vrže!!!8-O ) Kartuše so za moj okus premajhne (beri drage)! Pa preden začne printat rabi en cajt, da preveri kaki je papir,...

Blisk ::

Jst sem ga vzel pr Anni in to HP 5550, ma oa oboje, USB in pa LPT.

Klemenn ::

OK, tlele vidm, da ga majo pr comtronu za 36k, ampak piše gor klubksa cena, mal sem bral tisto, pa ne kapiram najboljš, a lahk kar takoj kupim za to klubsko ceno, al moram najprej kupt neki nad 5k, polj pa jit kupt še printer? :\

Klemenn ::

dans sem pršeu domov z 5550 pod roko ; zadeva rox!

zdej moram sm vidt, če so kartuše vredne svojega denarja :\

Klemenn ::

in kaj je zdej s tem obračalnikom listom? sem zadi neki gledu in je res neki prostorček, da se da še neki notr??

je treba res dokupit?* :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalniki le še kot dodatek h kartušam?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
706210 (4463) Alexius Heristalski
»

Tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
282860 (2536) Alexius Heristalski
»

Ali ima HP5550 indikator količine črnila na zaslonu?

Oddelek: Strojna oprema
8999 (876) Xgeneration
»

Kateri printer do 50.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
5786 (714) Bumbar
»

HP ali Epson

Oddelek: Kaj kupiti
171316 (1107) Klemenn

Več podobnih tem