» »

Spoznavanje novih ljudi

Spoznavanje novih ljudi

1 2
3
»

NotSpecial ::

SimplyMiha je izjavil:


Pravi karakter se pokaže šele v situaciji, ki ga izvleče na plano.


Pod to se podpišem.

Vitez ::

SimplyMiha je izjavil:

Hja, če oporekaš avtoriteti, le malokdo potegne s tabo. Pravzaprav nihče. Tako je povsod, tako v šoli, ko učitelj nima prav a trmasto vztraja pri tvojem, pa ugovarjaš vse dokler se ne znajdeš pri ravnatelju s starši. Ali pa ko se zoperstaviš najbolj priljubljenemu fantu na šoli in se znajdeš v buškah za telovadnico. Ali pa ko oporekaš šefu, ker pušča škart robo skozi, potem pa se znajdeš z delovno knjižico v roki. Ali pa ko oporekaš kaki forumski kliki, tesno povezani z moderatorji, in si benan. Pa ko ti vplivna oseba v odbijaču avta naredi udrtino, na koncu pa se znajdeš sam z računom za popravilo - na tvoje ime.

Fajn je tale vaša romantika, samo kaj, ko ima bolj malo veze z resničnostjo. Ljudje smo v resnici strahopetna bitja, ki si upamo glasno zarenčati šele takrat, ko smo obkroženi s svojim krdelom.

Zato imam za vsako kandidatko za "tisto pravo" en poseben test osebnosti. Še nobena ga ni opravila.


Lahko na stvar gledaš drugače. Bodi ta avtoriteta ti. Zbiraj si okoli sebe folk po svojem okusu. Ni se ti treba družit s popularnim butlom iz soseske, ki okoli sebe prenaša samo kimavce. Pusti že formirane družbe tam, kejr so in ne poskušaj s patetičnim pristopom, to je, da se prilizuješ vodji. Bodi ti močan člen svoje družbe. Jaz sem šele pred ene 10 leti, ko sem začel furat ta princip, ugotovil, da me v bistvu drugi vidijo kot močno osebnost. prijatelji cenijo moje nasvete, tistim, ki me ne marajo, se pa zdim vzvišen, ampak takega folka itak ne rabim v bližini. Ljudje te bodo še kako cenili, če bodo videli, da v njihovo življenje prinašaš dodano vrednost. To mora biti vzajemno. Nihče pa ne mara nekoga, ki bi v družbi imel samo koristi, ni pa nič od njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

SimplyMiha ::

Saj sem avtoriteta (zase), le kimavcev ne zbiram.

Glugy ::

vostok_1 je izjavil:

En malo bolj nazoren primer tega kar sem želel povedati.



Ok, Goku oblak je zakon, ampak point being, v Sloveniji takega dogodka ne doživiš, vsaj ne v takem številu. Enostavno v populaciji par stotisoč ljudi je premalo geekov, da bi se splačalo delat take zadeve, kjer lahko spoznaš nove ljudi ali partnerja.
Kot smo rekli...najmanj kar moreš postati je evropski človek in letet na okoli po dogajanjih. Ima pa ZDA svoj unikum kar se tiče določenih subkultur, ki jih tudi v evropi ni ravno dosti.
Brez kritične mase ljudi, dogodkov ni. Simple as that.


V takem številu res ne ampak vseen pa ni slabo (mislm če si pač fan takih zadev) : https://picasaweb.google.com/1116987997...

NonPlusUltra ::

Boomerang je izjavil:


Kakšne so vaše izkušnje s spoznavanjem, ko se približuješ 30. letu? Kako sploh koga spoznati, ko enkrat izgubiš večino stikov in postaneš "samotar"? Se sploh splača iskati poznanstva preko interneta ali je boljše, da v petek zvečer zaviješ v bližnji lokal in upaš, da tam srečaš koga?

Moje (samotar) izkušnje. Internet, da, se splača. Lokal in upanje na morebitno srečanje, no way.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Blinder ::

caki ti nickname si M ali F?

Ponavadi ce se zadeva za npr. F splaca in turn pomeni da se za M ne splaca. In obratno.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Unknown_001 ::

Blinder je izjavil:

caki ti nickname si M ali F?

Ponavadi ce se zadeva za npr. F splaca in turn pomeni da se za M ne splaca. In obratno.


Kakor se spomnim ima samo X kromosome.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

NonPlusUltra je izjavil:


Moje (samotar) izkušnje. Internet, da, se splača. Lokal in upanje na morebitno srečanje, no way.

Se strinjam.

Zadeve se precej hitro obrnejo in prideš do končnega učinka ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

[D]emon ::

Unknown_001 je izjavil:

Blinder je izjavil:

caki ti nickname si M ali F?

Ponavadi ce se zadeva za npr. F splaca in turn pomeni da se za M ne splaca. In obratno.


Kakor se spomnim ima samo X kromosome.



XX male syndrome @ Wikipedia :)) Malo za hec.



On-topic: Dosti je odvisno od posameznika, za nekatere je net super, za nekatere je pa diskac super. Za koga tretjega pa sprehodi s psom na Golovec. Ni univerzal recepta. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Glugy ::

Možnosti je polno pač probi pr vsaki možnosti 5 različnih osebkov spoznat pa bo. Ena od teh priložnosti je sigurno tud zate. Večkrat moraš probat pri različnih osebah več metod: online in offline metod.

Vitez ::

V bistvu sem prišel na idejo, da bi odprl novo plačljivo stran z lažnimi ženskimi profili, ker ugotavljam, da je v Sloveniji višek potrebnih samskih dedcev in da je to ful tržna niša.

Arctander ::

Vitez je izjavil:

V bistvu sem prišel na idejo, da bi odprl novo plačljivo stran z lažnimi ženskimi profili, ker ugotavljam, da je v Sloveniji višek potrebnih samskih dedcev in da je to ful tržna niša.


Prepozen si. To menda že počnejo tudi uveljavljeni dejting sajti.

vostok_1 ::

Vitez je izjavil:

V bistvu sem prišel na idejo, da bi odprl novo plačljivo stran z lažnimi ženskimi profili, ker ugotavljam, da je v Sloveniji višek potrebnih samskih dedcev in da je to ful tržna niša.


Get in line.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30684794 (38295) BigWhale
»

Facebook ima resen problem: ljudje delijo čedalje manj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10025230 (19891) marS
»

Zakoni iz internetnih zmenkov trajnejši od klasičnih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7417015 (13300) Kamran
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557298 (5847) Berserker

Več podobnih tem