» »

Vdor v Racunalnik

Vdor v Racunalnik

BlackBird ::

Pred kratkim mi je nekdo vdrl v racunalnik in mi nekaj naredil da sistem friza in se vse skupaj zelo cudno obnasa zato sem vseskupaj formatiral in na novo nalozil windowse vendar ne pomaga sistem se se vedno cudno in pocasi odziva. Probal sem se vseskupaj pregledati z antivirusnim programom pa nic.

A bi mi lahko prosim kdo pomagal da odpravim napako, ker je rac skoraj NEUPORABEN!!

Hvala ze vnaprej


----malo sem ti popravil post - velike tiskane pa to.. sej veš... :-) ali3n
  • spremenil: ali3n ()

BigWhale ::

Banzai!

Jaz bi na tvojem mestu najprej zagnal paniko... ... aja ne, to si ze... Hm, no potem bi se malo panike zganjal... ;>

Potem bi pa zamnjal ram, proc, board.... in takrat bo racunalnik bolje deloval... ... ker ocitno ti je nekaj crknilo...

Cokolesnik ::

Si morda pomislil, da je za tezave kriva kaksna napaka v strojni opremi in da vzrok problemu ni napad?:\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

|CyGNUS-x ::

Si že kdaj slišal za CPU? Hitr skok v BIOS in si malo poglej tvoje nastavitve
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

mchaber ::

Stori točno to, kar so ti pred mano rekli, za varnost pa si namesti:
- sygate personal firewall
- AntiTrojan

PS:
Sygate mi je že velikokrat napiso, da mi hoče nakdo vdreti v računalnik (lahko dobiš tud njegov ip)
.

BlackBird ::

Fantje nic ni crknilo ker drugace nebi mogel delati z racunalnikom.Ampak ot takrat ko mi je nekdo vdr v rac se je sistem zelo upocasnil in ce vcasih potegnes misko iz enega dela ekrana na drugega se celo vidi zatikanje miske.Vem pa da mi je nekdo vdrl v rac ker sem ravno takrat sedel za njim in mi je tip ali tipica dvakrat odprl cd rom pol pa mi ga je resetirel. Aja no da vam se povem moje specifikacije da neboste mislili da sem totalni lolek na tem podrocju.ASUS A7V 333, 512 ram (kingston Hiper X), AMD 1700+ @2.3 GHz (vodno hlajen,sem doma neredil), ATI RADEON 9700 128MB ...

Se enkrat vas prosim ce kdo ve kaj naj naredim mi naj prosim pomaga.

HVALA

BigWhale ::

> Aja no da vam se povem moje specifikacije da neboste
> mislili da sem totalni lolek na tem podrocju.

Khm, ce ti je nekdo vdrl in si potem naredil format in reinstall vsega skupaj, potem si... I am so sorry..

Mogoce mu je pa tudi to uspelo, da je tvoj racunalnik 'vdrt' tudi po tem ko vse reinstaliras... ;> Potemtakem mnja...

Spet bom moderiran...

km- ::

netbus? rotflmao
dvomim da so ti udrli v racunalnik.. prej si ti kaksen virus prizgaw :>

root987 ::

Hočeš nasvet ter si želiš prihranit živce? Pelji računalnik na servis in naj se oni živcirajo. Ker tvoj sistem je po starosti tvojih komponent še v garanciji(domnevam), tako da bi te moralo priti brezplačno. Glede na probleme, ki jih imaš se ti tisti dan ali dva odsotnosti računala verjetno ne bosta zdela prevelika izguba...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Gre^gor ::

Ja, to bo, prepusti ga serviserjem z IQ na ravni sobne temperature :\

dr.J ::

Za začetek ga odvij nazaj na normalno frekvenco. Mogoče se je naveličal navijanja.

Če še ne bo bolje, ga odklopi z mreže in reinštaliraj windowse.

mchaber ::

preglej tud bios nastavitve, ker včasih hekerji (mi) poškodijejo tud njega!;)
.

root987 ::

mchaber: O tvojih dejanjih ne bom sodil, a hekerji nikoli ne poškodujejo sistema. Hekerji samo vdrejo v sistem in na tak način opozorijo na njegove napake, crekerji(pa ne keksi) pa delajo škodo in so škodljivi. But i never do anything. 0:)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BigWhale ::

Pojma nimate kdo ali kaj je hacker...

Go study...

:P

km- ::

ce bi ti sploh ze kdo prisu v system bi lahko bli samo script kiddiji :P
hackerja ne zanima tvoj racunalnik bodi siguren ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp zaradi suma vdora zaustavil trgovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
10056193 (47524) hamez66
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113284 (12552) tomaz-
»

Vdor v računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5411458 (10034) AngelOfDeath
»

Izbrisani emaili?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
361873 (1383) SavoS
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947262 (5831) ToniT

Več podobnih tem