» »

laptop resolucija problem, ati card

laptop resolucija problem, ati card

bigbada ::



Torej vse lepo do sedaj delalo. Potem sem pa včeraj dobil error: ati catalyst driver stopped to working and recovered... potem sem pa čez čas dobil blue screen (nek atikmdag.sys error) in vedno ko sem restartal laptop mi je ta blue screen dalo v windows bootu... potem sem probal safe mode in je delalo.. vendar samo na nizji resoluciji. Najvisja resolucija 1600x900 pa se je spremenila, kot vidite na sliki zgoraj in sedaj kaze 17984x900? wtf? Kaj je to? Probal sem unistallrat vse ati catalyst driverje in znova reinstalirat vendar isto... Ko recimo instaliram ati catalyst in po koncani instalaciji se laptop restarta in normalno boota, potem pa pridem v windows in samo black screen, slisim pa zadaj windows zvok in lahko celo vpisem password in slisim kako me vrze na dekstop... Ko pa grem v safe mode pa dela na nizji resoluciji.. Ce pa cisto unistaliliram driverje za display pa tud dela normalni zagon, vendar spet na nizji resoluciji in pod device manager mi kaze standard vga display driver... ponavad mi je kazalo od laptopa ati hd mobility 6300M series. Kaj bi lahko to bilo? Probalm sem čimbolj opisati težavo, ki jo imam.. Upam da mi kdo lahko da kakšen nasvet.
  • spremenilo: bigbada ()

MIHAc27 ::

Če gonilniki niso pomagali... je šla sama grafična kartica. Verjetno razen kakega reball-a ne bo kaj dosti za naredit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850132516 (42995) ferdo
»

atikmdag.sys - rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
255867 (4350) The Player
»

Hoferjev 23,6" TFT monitor! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14321515 (10544) lola0000000
»

ATI driverji upočasnijo comp

Oddelek: Strojna oprema
231372 (759) klinker
»

Windows 2000 se ob zagonu restartajo - zelo čudno obnašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161456 (1239) Jackass

Več podobnih tem