» »

vsi k ste proti telema...

vsi k ste proti telema...

mmisv ::

vsi k ste proti telemachu si poglejte to sliko. glede na to da je "omejeno" na 64 je kr dobr vlekl.






LP
Čist trivialna stvar...
  • spremenil: mmisv ()

JXS ::

In kva je tle čudnga? Jaz mam tud 64 umejitev pa mi gre zlahka čez 15kb/s.

Swiwer ::

Blah.

Hvala lepa za tak prenos. Za ta denar dobim pri Linku 50 KB/s !

PaJo ::

Ja to ze res, ampak mora bit Link dosegliv v tvojem obmocuj in tu nimas kaj dosti za izbirat.
Sploh pa nevem zakaj se vsi pritozujete tolko na kabelskimi ponudniki, bodite raje srecni da sploh lahko mate kabel;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

wind ::

Točno tako. Jaz bi bil srečen z 64kbs kablom. Samo, da je neomejeno. In zaenkrat še je. :)

roscha ::

Bla bla. Tut sam sem misli, da sem boga za jajca prijel, ko sem dobil kabel pa tistih usranih 7KB/s DL flatrate. Ja saj je kul prve 2 meseca. Potem pa malo po ircu zacnes filme pa warez iskat pa kaj hitro ugotovis da je minimum za karkoli mrdat 10-20KB/s. Pa navdusenje te tut mine in se ti ne da 25 ur na dan za kisto viset in cakat da se strani po pol minute nalagajo. Ok nakladam. V glavnem zdaj zadeve delajo cool (lahko bi tut bols) in vsi prenosi pod 20KB/s so za en qrc. No, kaj dosti nad 100KB/s pa ponavadi tut ne gre :((

Najprej probajte zadevo ene par mesecev, pol pa nazente rompompom da je 64kbps pa zakon pa oh pa sploh. Za kabel na zalost dalec od tega.

Saj vem da placujete blazne zneske za dial-up dostop in da je tozadevno kabelj boljsa alternativa. Ampak pri takih "ultra" hitrostih pa res samo cenovno. Pa se ADSL je (ze skoraj) tukaj. Isti denar, visje hitrosti... Mal pocakat??

by!

SasoS ::

Točno tako. Dokler ne bo neomejen promet, hitrosti pa od 80 KB/s naprej, za moje pojme Telemach SUXX...

Uporabnik ::

marija pomagalka, kolk sekne telemach zadne cajte :D:D:D:D

bzagozen ::

Ko sem se jaz prijavu pri Telemachu (64 kb) sem na začetku dva meseca imel neomejeno hitrost. Mogoče za reklamo. No kakorkoli že, takrat sem redno dosegal hitrosti downloada do 300KB (2400kb). Res. :D Sedaj, ko pa je omejena pa pride števček do kakih 30KB (240kb) :'(, kar pa je še kar zadovoljivo.

Ali kdo ve, ali se pri Telemach pri paketu z neomejeno hitrostjo (20MB zastonj), da surfat in downloadat preko proxyja, ne da bi delal mednarodni promet.
Prosim, da odgovarjajo tisti, ki to dejansko delajo!
www.alkoma.si

Uporabnik ::

eni to dejansko delamo... sam kej več pa po 1. aprilu ker bodo baje pa res končno že začel štet promet :D

pa ne da bi si to želel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
423012 (1689) Robert_S
»

ADSL ali kabel (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
614731 (3910) marjanX
»

Telemach ?

Oddelek: Omrežja in internet
182128 (1690) bzagozen
»

Telemach/se splača?

Oddelek: Omrežja in internet
282196 (1829) PaJo
»

Telemach kabl

Oddelek: Omrežja in internet
181744 (1368) twosocks

Več podobnih tem