» »

Spar mobil

Spar mobil

««
10 / 10
»
»»

Nesta ::

w4nkst4 je izjavil:

das rajs 3e vec na mesec in gres na bob...


Zakaj bi placal vec za manj?

Btw a pripada na spar kartico samo ena sim kartica for free? Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

w4nkst4 ::

???

plačujem 10e na mesec drzni bob in imam 3000 sms 3000 klicev in 20gb...več za manj???

spar ima 6000enot za 7e...

šernk ::

in če ne rabiš?

jaz plačujem megatelu 5eur na mesec za 150min, 150sms in 1500GB. V letu dni sem jim doplačal 3eur zaradi prekoračitve enot, od tega 2,5eur ker se mi je mobitel zaciklal na LTE in jaz nisem imel vklopljene blokade prenosa podatkov (300MB preneslo v dobri minuti).

ja lahko bi dajal sparu ali izimobilu 7eur ampak to je 2 eur na mesec več, za nekaj kar so zame neuporabne številke. na 80% porabe me obvesti in če pridem slučajno blizu temu preklopim 95% klicev na službeni telefon :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Nesta ::

w4nkst4 je izjavil:

???

plačujem 10e na mesec drzni bob in imam 3000 sms 3000 klicev in 20gb...več za manj???

spar ima 6000enot za 7e...


Kako je 10€ manj od 7€ ? 😀V teh 6000 enot pri sparu imas tudi mms...

Nesta ::

Mogoce kdo ve ali je potrebno kaj sporočiti da ti na spar mobil račun naložijo 5€ dobropisa zaradi prenosa stevilke od drugega ponudnika?

Hvala :)

miko22 ::

Ponavadi dobiš v naslednjem mesecu po prenosu. Torej če si prenesel ta mesec, boš dobil cca do 20 aprila.
Če ne boš dobil, pa jim zagnjavi.

Nesta ::

miko22 je izjavil:

Ponavadi dobiš v naslednjem mesecu po prenosu. Torej če si prenesel ta mesec, boš dobil cca do 20 aprila.
Če ne boš dobil, pa jim zagnjavi.

Hvala

Nahodni ::

A Spar mobil se podpira Paypal? Razmisljam, da mi je najbolj ugoden njegov paket za 7 EUR (6000 enot) + HOFER za Internet 200 GB 15 EUR. Oboje na Paypal. Se motim?

gorilla ::

Zdravo, se ima kdo tezave z uporabo LTE omrezja na Spar mobil? Vztrajno mi telefon (iphone) kaze 3G, ceprav sem poskusil vklop in izklop LTe na 1918, pa menjava omrezja, preveril, ali je v nastavitvah gelefona vklopljen LTE. Pred 2 dnevoma na A1 LTE brez tezav. Sem v centru Mb z dobrim mobitelovim LTE signalom. Spar podpora daje neke pavsalne, neuporabne odgovore - ena izmed slabsih uporabniskih izkusenj do zdaj. Kaksna ideja?

sandib ::

Benny123 je izjavil:

Podpora je Poden, kar je resnih zadev reklamacije, te usmerijo na Telekom kjer te usmerijo nazaj na Sparmobil itd.itd.


Hecna prigoda. Nekaj sem imel problem in kličem na Telekom pomoč, ker sem imel le njihovo številko v imeniku še s časa, ko sem bil na Mobitelu. Ker je bilo pozno zvečer čakam precej časa na operaterja, in ko se oglasi reče nekaj v smislu 'Telekom podpora, želite...'. Povem, da sem sicer uporabnik Sparmobila...bla..bla, pa mi ti reče, da je to podpora za Telekomove uporabnike in moram poklicati na številko podpore za Sparmobil. Ga vprašam v smislu ali je potrebno, ker ste itak isti operater..., mi reče da je in čao...
Kličem potem na številko za Sparmobil, zopet čakam dolgo časa, in potem...hec...oglasi se isti tip in reče nekaj v smislu 'Sparmobil podpora, želite...' (ne spomnim se točko kako se oglasijo). Vprašam ga, pa saj sem vas dobil en čas nazaj, ko sem klical na podporo za Telekom, kaj je sedaj fora... Tip mrtvo hladno ignorira vprašanje in ponovi 'Sparmobil podpora, želite...' :)

Zgodilo se mi je pa tudi že podobno, kot pravi nasamorpheus....me usmerijo na drug oddelek, tam pravijo, da nimajo s tem nič in me usmerijo nazaj, vmes pa vedno čakam ko munjen, ker so operaterji zasedeni ;((

delfinus ::

Klical si na Spar podporo, stevec bo laufal na Spar racun. Telekom bo na podlagi tega izstavil racun Sparu.
lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

w4nkst4 ::

kar se tice podpore je spar poden od podna...biu uporabnik.nikoli vec.sedaj drzni bob stima vse.

sandib ::

delfinus je izjavil:

Klical si na Spar podporo, stevec bo laufal na Spar racun. Telekom bo na podlagi tega izstavil racun Sparu.
lp, d.


Itak sem predvideval, da je to vzrok. Hecen mi je bil predvsem odziv operaterja. No vsaj jaz bi stranki prijazno povedal vzrok, zakaj mora poklicati drugo številko. Ampak...sto ljudi sto čudi, lahko je pa imel le naporen dan.

LP, Sandi

Nesta ::

Lahko samo vprasam v katerem primeru bi rabil klicat na support? :)
Jaz sem bil 19 let pri simobilu pa nikoli nisem klical support stevilke.

MrStein ::

V primeru težav, ponavadi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Benny123 ::

sandib je izjavil:

Benny123 je izjavil:

Podpora je Poden, kar je resnih zadev reklamacije, te usmerijo na Telekom kjer te usmerijo nazaj na Sparmobil itd.itd.


Hecna prigoda. Nekaj sem imel problem in kličem na Telekom pomoč, ker sem imel le njihovo številko v imeniku še s časa, ko sem bil na Mobitelu. Ker je bilo pozno zvečer čakam precej časa na operaterja, in ko se oglasi reče nekaj v smislu 'Telekom podpora, želite...'. Povem, da sem sicer uporabnik Sparmobila...bla..bla, pa mi ti reče, da je to podpora za Telekomove uporabnike in moram poklicati na številko podpore za Sparmobil. Ga vprašam v smislu ali je potrebno, ker ste itak isti operater..., mi reče da je in čao...
Kličem potem na številko za Sparmobil, zopet čakam dolgo časa, in potem...hec...oglasi se isti tip in reče nekaj v smislu 'Sparmobil podpora, želite...' (ne spomnim se točko kako se oglasijo). Vprašam ga, pa saj sem vas dobil en čas nazaj, ko sem klical na podporo za Telekom, kaj je sedaj fora... Tip mrtvo hladno ignorira vprašanje in ponovi 'Sparmobil podpora, želite...' :)

Zgodilo se mi je pa tudi že podobno, kot pravi nasamorpheus....me usmerijo na drug oddelek, tam pravijo, da nimajo s tem nič in me usmerijo nazaj, vmes pa vedno čakam ko munjen, ker so operaterji zasedeni ;((

V glavnem znebil sem se Spar mobila, bil sem ob ene 20 EUR sigurno ali pa še več. Ne bom več pisal kaj je vse narobe s Sparmobilom ker se mi ne da. Sedaj sem na izimobil in stvar je noro easy, super aplikacija, avtomatska aktivacija paketa, denar pobirajo dol točno brez skritih for v glavnem noro izi. In ja še nikol nisem klical na support ker vse dela kot je dogovorjeno. Spar Mobil je sramota za tako firmo pa fertik.

eriCartman ::

Jaz nasprotno pa imam odlične izkušnje s Špar-mobilom - porabim 6,99€/mesec, pa imam vsega kolikor jaz rabim (pravzaprav mi polovica še zapade)

miko22 ::

eriCartman je izjavil:

Jaz nasprotno pa imam odlične izkušnje s Špar-mobilom - porabim 6,99€/mesec, pa imam vsega kolikor jaz rabim (pravzaprav mi polovica še zapade)

+1

Malcolm_Y ::

miko22 je izjavil:

eriCartman je izjavil:

Jaz nasprotno pa imam odlične izkušnje s Špar-mobilom - porabim 6,99€/mesec, pa imam vsega kolikor jaz rabim (pravzaprav mi polovica še zapade)

+1
same here

Nesta ::

Malcolm_Y je izjavil:

miko22 je izjavil:

eriCartman je izjavil:

Jaz nasprotno pa imam odlične izkušnje s Špar-mobilom - porabim 6,99€/mesec, pa imam vsega kolikor jaz rabim (pravzaprav mi polovica še zapade)

+1
same here


Enako

marko71 ::

Nesta je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

miko22 je izjavil:

eriCartman je izjavil:

Jaz nasprotno pa imam odlične izkušnje s Špar-mobilom - porabim 6,99€/mesec, pa imam vsega kolikor jaz rabim (pravzaprav mi polovica še zapade)

+1
same here


Enako

+1

gorilla ::

Trenutno sem na potovanju na Norveškem in se ne morem povezati na nobeno omrežje, kar pomeni da sem brez uporabnega telefona. Zadeva je še normalno delovala na Hrvaškem, od koder sem potoval. Tukaj se ročno poveže samo na omrežje Telenor, vendar po nekaj sekundah izgubi signal. Pred več kot 2 dnevoma pisal na Spar podporo, do tega trenutka brez vsakega odgovora. Zadeva je zrela vsaj za resno pritožbo.

zuz3k ::

kateri ponudnik v telekom omrežju (bivši mobitel) ponuja še mobitel storitev poleg telemacha?


kako ste zadovoljni z spar mobilom? če prav razumem lahko daš gor 20 eur pa maš 3 mesece mir
kaj pa a če pozabiš napolnit a se zbriše telefonska al se vključi nazaj kako je s tem

lp
Life is a psychological game.

šernk ::

vsake 3 mesece se onemogoči klicanje in imaš potem še 6 mesecev časa preden ti ukinejo številko za napolnit.

na telekom omrežju so stalno še:
izimobil
me2 (megatel)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zuz3k ::

hvala za hiter odgovor

izimobil spet nima naročnine,

kolk je pa znano to podjetje megatel a je to od kakšnega večjega?
Life is a psychological game.

zuz3k ::

a je kdo tukaj pri softnet
7,90 eur je naročnina

ali megatel

sam kaj če te firme propadejo?

lp
Life is a psychological game.

šernk ::

pri megatel sem cca leto dni, brez problemov edino support je vreden en k. ampak ga praktično še nisem rabil razen za par info.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zuz3k ::

hvala za odgovor

a je kdo pri SOFTNET

SOFTNET/

dejansko je samo 7,90 eur mesečno 500 min mobitel omrežje kar je ceneje kot telemach itd..

kako vam dela omrežje, ste zadovoljni


lp
Life is a psychological game.

w4nkst4 ::

pa pr bobu mas ob uporabi kode 1 leto drzni bob za 6.99 eur, kadarkol loh brezplacno gres drugam...a1 dela omrezje top.ce rabis kodo povej

zuz3k ::

iščem (mobitel) telekom omrežje

kolk bi prišel mesečno A1 Go! XS z kodo?

a je kdo pri SOFTNET, da pove uporabniške izkušnje

softnet

dejansko je samo 7,90 eur mesečno 500 min


lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

OvCa77 ::

zuz3k je izjavil:

iščem (mobitel) telekom omrežje

kolk bi prišel mesečno A1 Go! XS z kodo?

a je kdo pri SOFTNET, da pove uporabniške izkušnje

softnet

dejansko je samo 7,90 eur mesečno 500 min


lp

Dela vredu, je pa to samo za poslovne uporabnike. Za domače moraš sklenit preko lokalnega operaterja.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

destroyer2k ::

zuz3k je izjavil:

hvala za odgovor

a je kdo pri SOFTNET

SOFTNET/

dejansko je samo 7,90 eur mesečno 500 min mobitel omrežje kar je ceneje kot telemach itd..

kako vam dela omrežje, ste zadovoljni


lp


A1 simpl veliki je za isto ceno ter ima 10 000 enot.

dejanslo ::

Če je razlog za željo po naročnini, da ne rabiš skrbeti za poln račun, se pri Izi da urediti polnitve preko trajnika in je tako skrbi še manj kot z naročnino..
There`s More Than One Way To Do It

zuz3k ::

@dejanslo:
hvala za to informacijo da lahko uredim pri izi mobil na trajnik

lp
Life is a psychological game.

gddr85 ::

Ima mogoče spar mobil opcijo, da lahko nekomu drugemu napolniš sim kartico?

Malcolm_Y ::

Ja, če imaš aplikacijo, gre brez problemov.

4. Je vrednostnica, ki jo kupim prek aplikacije, prenosljiva na druge osebe?

Da, znotraj aplikacije po nakupu vrednostnice lahko le z enim klikom to vrednostnico podarite drugi osebi. Primer: Oče izve, da je njegovemu sinu zmanjkalo dobroimetja na računu SPAR MOBIL. Ker ga bo moral sin po treningu košarke nujno poklicati, da ga pride iskat, mu oče enostavno prek svoje aplikacije SPAR MOBIL kupi vrednostnico in jo prenese na sinov račun SPAR MOBIL. Pogoj je le, da sta oba uporabnika telefonije SPAR MOBIL.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Ali je kje viden podatek kdaj sem se prvič prijavil v šparmobil omrežje? Po novem je gostovanje onemogočeno, če si se prijavil po 4.6.2019 in moraš prilagat en kup dokazil, da si slo državljan. A ne vidijo, da si več ali manj časa povezan v telekom omrežje?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Steinkauz ::

No, če bo kdo iskal kakšno mnenje glede tega operaterja, podam svoje.

Uporabnik dober mesec.
Zakupil za 7eur SPAR XL.
Preštaltal iz HoT, ker veliko potujem in HoT v parih državah sploh nima sklenjene pogodbe z nobenim operaterjem, sparmobil pa si deli Telekomove, ki jih ma največ.

V Sloveniji dela vse ok.

Šel v Španijo za en teden.
Vmes nekako prebil 6.5GB gostovanja, naenkrat samo neha delat.
Grem gledat na aplikacijo, 0 eur. Mi je vse dol pobralo.

Nobenga SMSa whatsoever. Povsod drugje do sedaj sem dobil za 80% in 100% doseženega prenosa SMS.
Tako so mi pa sam ves denar pobral po 6,6 centa na MB, kar gre itak takoj.

Aplikacija je dost zanič, ker mi je tako kazalo za EU podatke. Torej sploh ne moreš vedet koliko ti ostaja še v EU, ker odšteva samo od celote, za EU pa piše samo total.


No kličem podporo, ona pravi da ne more pogledat kaj so mi računali (takrat še nism pogruntal da mi je EU podatkov zmanjkalo), da nima vpogleda da moram poslat mail, da dobim to.
Težim, da kak nima vpogleda WTF, me neki veže na enga tehnika (verjetno od Telekoma), on me seznani, da mi je zmanjkalo EU podatkov.

Ker je aplikacija zanič tudi nimaš nobenega vpogleda kam ti je šel denar. Pr HoT lahko generiraš poročilo o stanju/zaračunanih podatkih kadarkoli.

No pošljem mail, da prosim za poročilo o zaračunanih storitvah, ter povprašam zakaj nisem dobil nobenega SMSa o preneseni količini.
Po 3eh dneh brez odgovora pošljem še en mail, po enem tednu še enga.

Niti enega odgovora po več kot enem tednu.

Katastrofa of operaterja.
Vsekakor NE priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

blaz5 ::

Zanimivo, da s takim obnašanjem sploh še obratujejo. Podobne izkušnje imam s T-2. Zakaj pa nisi na kakem od večjih operaterjev, če veliko potuješ?

deco16 ::

Eni bi kar vse imeli :)

Mam ta Spar mobil sedaj že par let. Ma ful omejitev, predvsem da nemoreš avtomatsko podalšat. Veliko potoval, vendar ne nucam dost podatkov tko da ni bil tukaj nikol problem.
No ja ni to zate pač, zame pa za 5€ dovolj da lahk pridem čez mesec čist kul. Če pa zmanka pa vzamem še un paket za 7€.

Skratka lohk kombiniraš, za tujino pa je tko da maš pač omejeno.

Steinkauz ::

blaz5 je izjavil:

Zanimivo, da s takim obnašanjem sploh še obratujejo. Podobne izkušnje imam s T-2. Zakaj pa nisi na kakem od večjih operaterjev, če veliko potuješ?


K sm škrt pa raje plačam 7 eur na mesc k 20 :))
HoT je drugače lepo špilal, sm ga mel ene 3 leta, sam pol sm bil pa v državi kjer niso mel niti ene pogodbe z operaterjem in mi noben 2FA ni delal, ker nism mogu SMSov prejet in sem imel precej zajebano situacijo in sem zato reku, da bom menjal.

deco16 je izjavil:

predvsem da nemoreš avtomatsko podalšat


To sm tut danes pogruntal, da imaš potem okno od polnočni do kadarkoli že vklopiš paket, če nimaš npr Wifija, ti bo podatke kuril brez paketa.

Dns sm jih klical, če mislijo kej na mail odpisat, pa so rekl, da gre to vse na Telekom in da ne morjo nč sami pogledat in da zna mal trajat.

Tko da jst grem dol s sparmobila zlo kmal.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585660 (5128) Jerry000
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649221 (11549) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440313 (16659) VrtniPalcek
»

Sparmobil ali Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
174235 (3134) bela120
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264069 (3512) BlaY0

Več podobnih tem