» »

Windows 10 je tu!

chucki ::

Če koga zanima, s temi gonilniki XFI zvočne delujejo v win 10 :):D

http://forums.creative.com/showthread.p...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

MrNighthawk ::

opeter je izjavil:

Končno sem uspel namestiti na prenosnik. Prvo, kar sem naredil je, da sem vrgel gor najnovejšo verzijo Classic Shella in izklopil novi "start menu".

Pozitivne stvari:
- zadeva dela zelo tekoče
- sam si je poiskal uradne gonilnike (Realtek zvočna, Intel grafična itn., jih namestil z vsemi ikonami v taskbar itn.)
- sam vmesnik je postal bolj flat in enostaven, a dokaj razločen (če ste prej uporabljali Windows 8.x se boste kot doma počutili)

Zaenkrat manj pozitivne stvari:
- na flat ikone se je treba navadit
- občasno mi ne deluje sharing/deljenje omrežja (izgublja stik)

Še slika:



Iskreno mene moti samo to, da za OneDrive nimaš placeholderjev, da vidiš kaj je online. Sicer moraš imet vse po downloadano na računalniku.

gnomee ::

A vam je že vsem ponudilo posodobitev? Meni še kar ni :/ Z MS Download toolom mi sicer gre, ampak mi ne dovoli izbrati prve opcije pri namestitvi - da mi ostanejo programi in vsi podatki :/

Tr0n ::

gnomee je izjavil:

A vam je že vsem ponudilo posodobitev? Meni še kar ni :/ Z MS Download toolom mi sicer gre, ampak mi ne dovoli izbrati prve opcije pri namestitvi - da mi ostanejo programi in vsi podatki :/

Ker si izbral upgrade, izberi drugo opcijo (USB ali ISO). Tam lahko izberes jezik, verzijo in x64/x86 in s tistim upgrejdas.

Problem je, ker se ta tool pozene v tvojem jeziku in ce imas recimo angleske Windowse, ti napise da ne mores obdrzat programov, ker so v drugem jeziku. Brezveze fora pac.

opeter ::

Tr0n je izjavil:

Problem je, ker se ta tool pozene v tvojem jeziku in ce imas recimo angleske Windowse, ti napise da ne mores obdrzat programov, ker so v drugem jeziku. Brezveze fora pac.


Točno tako, Tr0n ima prav. V tem download tool orodju moraš izbrat točno tisti jezik kot ga imaš izvirno v tvojem sistemu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gnomee ::

Hvala lepa! Bom probal :)

PARTyZAN ::

Kako pa je s product keyom, če si z download toolom narediš DVD ali USB? Lahko uporabim tistega iz Win8 ali naj bi dobil novega na mail?

Tr0n ::

Saj pravim, najprej moras upgrejdat legit Win7, 8, 8.1 in po aktivaciji se machineID zapise na MS strani. Ko bos naslednjic na isto masino instaliral frisni Win10, bo aktiviran. Naceloma potem ne rabis vec product keya.

Lahko pa si po aktivaciji pogledas, kaksen key ti je dalo in si ga zapises. Morda ga bos lahko kasneje uporabil na novem hardware-u (domnevno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

PARTyZAN ::

I see. Sem upal, da bo manj dela, ampak ajde.

Hvala.

chucki ::

Kje pa vidiš key?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tr0n ::

Ena visual basic skripta.

http://www.howtogeek.com/206329/how-to-... (Finding the Windows Key Without Any Software (Advanced Users Only)

chucki ::

Ty :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

MrStein ::

opeter je izjavil:

Nekatere zadeve se niso spremenile in ne razumem, zakaj jih nočejo poenititi, npr. slika ekrana pri ohranjevalnikih je še vedno od časa Windows Viste:

V bistvu je to bilo takšno že v NT 4.0 (nekje leta 1995) :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tr0n ::

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Uff, jaz pa ne morem gledat klasicnega start menija vec. Na novem imas vse shortcute + live tile, kjer takoj vidis uro, vreme, novice, stanje sistema etc.
Ni sans, da grem nazaj. :)

Saj, vsake oči imajo svojega malarja ali kako se že pravi.


A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Aston_11 ::

Mi ne dopade start meni. Preveč okrnjeno in v premalem obsegu kaže instalirane programe.

konspirator ::

w10
(Ne)priljubljeni metro iz w8 so prenesli v start meni.
Nekakšen čuden hibrid.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

A podpira Win10 kaki SSD caching?
Že Vista je imela ReadyBoost, kar je skoraj to.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

flagellum ::

Sem si inštaliral 10-ko na nov 250GB SSD. Naletel sem na težavo in sicer: imam 3 monitorje 2 sta povezana na nVidia Quadro FX1500, tretji monitor pa je priklopljen naj Intel HD grafično na plošči. Na začetku je delovalo vse v redu, potem sem si inštaliral driverje za Win 8.1 za Quadro grafično. Po restartu so bili ekrani črni le kurzor miške je bil viden. Če sem odklopil 3-ji monitor (vezan na matično) se mi je slika na ostalih dveh monitrjih spet prikazala.

Janac ::

Tr0n je izjavil:

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Uff, jaz pa ne morem gledat klasicnega start menija vec. Na novem imas vse shortcute + live tile, kjer takoj vidis uro, vreme, novice, stanje sistema etc.
Ni sans, da grem nazaj. :)

Saj, vsake oči imajo svojega malarja ali kako se že pravi.


A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.


saj lahko nastaviš start meni v fullscreen mode.

Tr0n ::

Janac je izjavil:

Tr0n je izjavil:

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Uff, jaz pa ne morem gledat klasicnega start menija vec. Na novem imas vse shortcute + live tile, kjer takoj vidis uro, vreme, novice, stanje sistema etc.
Ni sans, da grem nazaj. :)

Saj, vsake oči imajo svojega malarja ali kako se že pravi.


A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.


saj lahko nastaviš start meni v fullscreen mode.

Ah ne, mi je ta bolj uporaben, kot je bil tisti v 8.1. :)

hojnikb ::

>Že Vista je imela ReadyBoost, kar je skoraj to.

Readyboost je bil drek, ker ni nikoli delal tako kot je treba + za vsak boot je delal nanov cache.
#brezpodpisa

opeter ::

Tr0n je izjavil:

A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.


Dejansko je 80-90% stvari v tem start meniju totalno neuporabnih.

- Ajd, vreme pa koledar sta še OK.
- Kaj pa ti pove tista sličica, ko piše novice (verjetno se gre o migrantih, ker sem že bral/videl novice o tem, a kaj pove nekomu, ki o tem ni bral)? V vsakem primeru moraš klikniti gor, če želiš kaj več. Potemtakem grem v brskalnik in preberem zadeve na kakšnem novičarskem portalu oz. mediju.
- Ploščica Xbox? Zakaj se to uporablja?
- Ali pa fotografije? Ne rabim slideshow-a v start meniju.
- Pol imaš, predpostavljam gibanje delnic ... podatek katere uporablja koliko procentov uporabnikov računalnikov?
- Glasba Groove - WTF?
- Dobite Office ... mislim, da je dovolj reklam
- Filmi in oddaje ... hmmm ... spet povezava do neke trgovine?
- shotcuts oz. bližnjice imaš itak na dosegu, če klikneš na All Apps

Skratka: ne rabim, hvala.

konspirator je izjavil:

w10
(Ne)priljubljeni metro iz w8 so prenesli v start meni.
Nekakšen čuden hibrid.


Mene vedno to reši:
http://www.classicshell.net/
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ahac ::

Ker si izbral upgrade, izberi drugo opcijo (USB ali ISO). Tam lahko izberes jezik, verzijo in x64/x86 in s tistim upgrejdas.

Problem je, ker se ta tool pozene v tvojem jeziku in ce imas recimo angleske Windowse, ti napise da ne mores obdrzat programov, ker so v drugem jeziku. Brezveze fora pac.


Debilna fora do konca. Kar sili me v slovenščino. Kretensko, res.

Torej sem zdaj 2x že downloadal zastonj, ker prvič sem pa dobil error:

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

flagellum ::

Mogoče kdo ve ali je možno da se recimo na levem zaslonu ko greš čez Firefox ikono v taskabru prikažejo samo tisti zavihki, ki so odprti v Firefoxu na levem ekranu? Tako kot to deluje v Actual Multiple Monitor?

FireSnake ::

Imam original Poklna, pa ne downloada.

wuauclt.exe/updatenow sem tudi probal, pa ne gre.

Čudno :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Joze_K ::

hm, danes prišel domov, vklopil računalnik in pogledal če je že možnost instalacije,... vendar tiste Windows ikone, ki je bila več ni... zginila...??? Kako sedaj do instalacije?

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

broken/link ::

še enkrat, iz reddita
https://www.reddit.com/r/windows/commen...
What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?
1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.
2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".
3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time.



V primeru, da želite clean install
https://www.reddit.com/r/Windows10/comm...

I have done this myself and it works 100%. I understand there is a similar post but it still has some vagueness in it and I believe some individuals think you must only upgrade with the .exe, which leaves files behind (it left fraps behind even though I did a reset, etc). You can do a FULL clean install this way.

Upgrade your Windows 7 or Windows 8.1 System to Windows 10.

If you are having issues receiving your upgrade download this: http://www.microsoft.com/en-us/software... and select "Upgrade this system", allow it to run and upgrade your system.

Once you have upgraded make 110% sure you are on an Activated Windows 10 Operating System and verify the VERSION you have: Home, Pro, Etc. This can be done via System in Control Panel.

Download this tool again on your Upgraded Windows 10 Installation: http://www.microsoft.com/en-us/software...

Select Download for Another Computer. Select the appropriate version of Windows 10 and create an ISO.

Install using the USB/DVD ISO you've created as you would a fresh installation of any Operating System.

When prompted for a Product Key select skip. It will ask several times just continue to skip.

When you are in your new Clean Install it will automatically activate when you are online.

If you have trouble activating you may need to wait or spam slmgr.vbs /ato in command prompt.

Report your results in a comment below.

This was taken from Microsofts site:

sesobebo ::

ahac je izjavil:




harvey ::

Tole je pa smešno - windows system info pravi eno, Intelov tool pa drugo glede nameščenega operacijskega sistema 8-O
 system-info

system-info

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

chucki ::

To imaš home, ziher :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

MrNighthawk ::

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.


Dejansko je 80-90% stvari v tem start meniju totalno neuporabnih.

- Ajd, vreme pa koledar sta še OK.
- Kaj pa ti pove tista sličica, ko piše novice (verjetno se gre o migrantih, ker sem že bral/videl novice o tem, a kaj pove nekomu, ki o tem ni bral)? V vsakem primeru moraš klikniti gor, če želiš kaj več. Potemtakem grem v brskalnik in preberem zadeve na kakšnem novičarskem portalu oz. mediju.
- Ploščica Xbox? Zakaj se to uporablja?
- Ali pa fotografije? Ne rabim slideshow-a v start meniju.
- Pol imaš, predpostavljam gibanje delnic ... podatek katere uporablja koliko procentov uporabnikov računalnikov?
- Glasba Groove - WTF?
- Dobite Office ... mislim, da je dovolj reklam
- Filmi in oddaje ... hmmm ... spet povezava do neke trgovine?
- shotcuts oz. bližnjice imaš itak na dosegu, če klikneš na All Apps

Skratka: ne rabim, hvala.

konspirator je izjavil:

w10
(Ne)priljubljeni metro iz w8 so prenesli v start meni.
Nekakšen čuden hibrid.


Mene vedno to reši:
http://www.classicshell.net/


Vse kar si naštel lahko klikneš uninstall ali pa odstraniš it start menija. Office pa dobiš oz lahko inštaliraš Word/Excell...itd mobile. Grove Music ex XBOX music pa zna bit aktualen, če se ga bo dalo uporabljat v Sloveniji. Filmi in oddaje... u bistvu je to movie player...in predvaja večino formatov. Tudi MKV. In vse kar imaš kle lahko odstraniš.

noraguta ::

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.


Dejansko je 80-90% stvari v tem start meniju totalno neuporabnih.

- Ajd, vreme pa koledar sta še OK.
- Kaj pa ti pove tista sličica, ko piše novice (verjetno se gre o migrantih, ker sem že bral/videl novice o tem, a kaj pove nekomu, ki o tem ni bral)? V vsakem primeru moraš klikniti gor, če želiš kaj več. Potemtakem grem v brskalnik in preberem zadeve na kakšnem novičarskem portalu oz. mediju.
- Ploščica Xbox? Zakaj se to uporablja?
- Ali pa fotografije? Ne rabim slideshow-a v start meniju.
- Pol imaš, predpostavljam gibanje delnic ... podatek katere uporablja koliko procentov uporabnikov računalnikov?
- Glasba Groove - WTF?
- Dobite Office ... mislim, da je dovolj reklam
- Filmi in oddaje ... hmmm ... spet povezava do neke trgovine?
- shotcuts oz. bližnjice imaš itak na dosegu, če klikneš na All Apps

Skratka: ne rabim, hvala.

konspirator je izjavil:

w10
(Ne)priljubljeni metro iz w8 so prenesli v start meni.
Nekakšen čuden hibrid.


Mene vedno to reši:
http://www.classicshell.net/

nameč si gor kere nucaš ostale pa pobriš če te motjo, wtf a je tko težko navlečt tiste ikone gor na plato.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Thuban ::

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

A ni to bolj cool? Vse kar nucas imas na Start oknu. Ce hoces iskat, samo zacnes pisat, za sistemske zadeve imas pa desni klik na Start.


Dejansko je 80-90% stvari v tem start meniju totalno neuporabnih.

- Ajd, vreme pa koledar sta še OK.
- Kaj pa ti pove tista sličica, ko piše novice (verjetno se gre o migrantih, ker sem že bral/videl novice o tem, a kaj pove nekomu, ki o tem ni bral)? V vsakem primeru moraš klikniti gor, če želiš kaj več. Potemtakem grem v brskalnik in preberem zadeve na kakšnem novičarskem portalu oz. mediju.
- Ploščica Xbox? Zakaj se to uporablja?
- Ali pa fotografije? Ne rabim slideshow-a v start meniju.
- Pol imaš, predpostavljam gibanje delnic ... podatek katere uporablja koliko procentov uporabnikov računalnikov?
- Glasba Groove - WTF?
- Dobite Office ... mislim, da je dovolj reklam
- Filmi in oddaje ... hmmm ... spet povezava do neke trgovine?
- shotcuts oz. bližnjice imaš itak na dosegu, če klikneš na All Apps

Skratka: ne rabim, hvala.

konspirator je izjavil:

w10
(Ne)priljubljeni metro iz w8 so prenesli v start meni.
Nekakšen čuden hibrid.


Mene vedno to reši:
http://www.classicshell.net/




...če te moti kak app ga lahko odstraniš brez najmanjšega problema. In prosim te, ne bodi težak in ne teži s classic shellom, ki ga nihče ni maral že pred 20 leti.

Tolk si tečen, da se ti je ljubilo napisati tako dolg post, ne ljubi pa se ti klikniti z desno tipko na app, ki ga ne potrebuješ in klikniti UNINSTALL...

konspirator je izjavil:

w10
(Ne)priljubljeni metro iz w8 so prenesli v start meni.
Nekakšen čuden hibrid.


ne gre za "čuden hibrid". gre za izjemno kul start meni, ki se pretvori v full screen start meni iz windows 8, če odstraniš tipkovnico in dodaš touchscreen. Skratka super stvar za moderne hibridne prenosnike s touchscreeni in tablicami. Desktop mašin itak nihče več ne uporablja.

Aston_11 je izjavil:

Mi ne dopade start meni. Preveč okrnjeno in v premalem obsegu kaže instalirane programe.



... v opcijah lahko določiš da je start meni vedno zagnan v FULL SCREEN načinu.

Počasi bom začel misliti da nisem na tehnološkem forumu, glede na to da ljudje ne znajo odstranjevati programov, ki jih motijo ali pa klikat na opcijske gumbke in si nastaviti stvari.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Aston_11 ()

Mitja358 ::

Kako je pa sedaj z Insiderjem za prihodnost? Ob sveži namestitvi Windows 10 se ti razveljavi, kako ga pa ponovno vklopiš?

Thuban ::

Mitja358 je izjavil:

Kako je pa sedaj z Insiderjem za prihodnost? Ob sveži namestitvi Windows 10 se ti razveljavi, kako ga pa ponovno vklopiš?


v advanced nastavitvah Updatea.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Coinbird ::

Ah the promised land!
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

Jst ::

Imel sem več linenčnih XPjev, dve Visti, 5 Sedmic in 3 ali 4 (Osmice). Večina jih je (bila) prenosnikov.

A do danes zjutraj nisem dobil nikjer še možnost za nadhradnjo na W10. Zaradi službe sem moral laufati virtualizirano verzijo in se mi zadeva, kar se tiče GUI, zelo dopade. Mislim, da bo enak hit, kot Sedmica. Edino, kar me moti, so zmiksane ikone od Xp do Destice.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Malajlo ::

MrNighthawk je izjavil:


Iskreno mene moti samo to, da za OneDrive nimaš placeholderjev, da vidiš kaj je online. Sicer moraš imet vse po downloadano na računalniku.

http://www.digitaltrends.com/computing/...
Windows 8.1’s confusing OneDrive placeholders are gone

The placeholder feature available in Windows 8.1 lets you see and access all you files through the local File Explorer, without having to store them on your local drive. In other words, placeholders act like shortcuts to your OneDrive cloud storage.

This is a genius solution for devices with limited storage space, but it becomes a problem when you don’t have Internet access. Many users saw the placeholders and assumed their files had been synced to their local drive. They didn’t realize they had to manually make files or folders available offline. This wasn’t the only issue with placeholders and thus you won’t currently find this feature in Windows 10.

bambam20 ::

Jst je izjavil:



Mislim, da bo enak hit, kot Sedmica. Edino, kar me moti, so zmiksane ikone od Xp do Destice.


Ne bo.

njyngs ::

Ti si pa kdo? Karin Ježovita?

Drugi dan je. Počakaj kako leto ali dve preden pišeš take trditve.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

destiny ::

Krele je izjavil:

Samo to, da so Visto izpustili iz brezplačne nadgradnje je pa svinjarija. Kdor je kupil W7 je za svoj denar dobil spodoben sistem in sedaj še brezplačen W10, kdor pa Visto, je pa za keš dobil skurpucalo in sedaj še erektiran kazalec namesto W10. Precej pravičnejše bi bilo , če bi bilo obratno, če bi lastniki Viste dobili "free" W10. Uglavnem F*** off to you too MS!!
KAj pa oblak na W10, ga vsiljujejo? Morš sam klikat "opt-out"? Skrbi me namreč stavek "Integracija OneDrive je še globlja".


Si imel zelo lepo možnost nadgradit na win 8 za borih 15€. Tudi vsi tisti z XP licencami so imeli to možnost. Če je nisi izkoristil je pa to tvoj problem.

Ajrina ::

Jst je izjavil:

Imel sem več linenčnih XPjev, dve Visti, 5 Sedmic in 3 ali 4 (Osmice). Večina jih je (bila) prenosnikov.

A do danes zjutraj nisem dobil nikjer še možnost za nadhradnjo na W10. Zaradi službe sem moral laufati virtualizirano verzijo in se mi zadeva, kar se tiče GUI, zelo dopade. Mislim, da bo enak hit, kot Sedmica. Edino, kar me moti, so zmiksane ikone od Xp do Destice.


Imaš računalnike v domeni? Potem se ti zato ni pojavila ikonica. Pojdi na Microsoft stran, downloadaj tool in upgrejdaj. Link: https://www.microsoft.com/en-us/softwar...
Če ti nič ne teži za ključ in gre lepo naprej, je vse ok. Če hoče ključ od tebe, misli, da nameščeni Windowsi niso legalni. Če daš direkt upgrejd, ne moreš izbirati jezika, različic itd. Če daš USB ali ISO, lahko izbiraš.

Mitja358 ::

Thuban je izjavil:

Mitja358 je izjavil:

Kako je pa sedaj z Insiderjem za prihodnost? Ob sveži namestitvi Windows 10 se ti razveljavi, kako ga pa ponovno vklopiš?


v advanced nastavitvah Updatea.


Hvala.

opeter ::

MrNighthawk je izjavil:

Vse kar si naštel lahko klikneš uninstall ali pa odstraniš it start menija. Office pa dobiš oz lahko inštaliraš Word/Excell...itd mobile. Grove Music ex XBOX music pa zna bit aktualen, če se ga bo dalo uporabljat v Sloveniji. Filmi in oddaje... u bistvu je to movie player...in predvaja večino formatov. Tudi MKV. In vse kar imaš kle lahko odstraniš.


Hvala za civiliziran odgovor in informacije.

noraguta je izjavil:

nameč si gor kere nucaš ostale pa pobriš če te motjo, wtf a je tko težko navlečt tiste ikone gor na plato.


Sem že rešil, hvala. Glej moje poste zgoraj.

Thuban je izjavil:

...če te moti kak app ga lahko odstraniš brez najmanjšega problema. In prosim te, ne bodi težak in ne teži s classic shellom, ki ga nihče ni maral že pred 20 leti.

Tolk si tečen, da se ti je ljubilo napisati tako dolg post, ne ljubi pa se ti klikniti z desno tipko na app, ki ga ne potrebuješ in klikniti UNINSTALL...


Nihče ni maral pred 20 leti? 8-O A sem ti stopil na žulj? Jaz sem samo napisal svoje mnenje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Thuban ::

jaz pa svoje, hvala :) videz klasičnega shella mi je vedno dvignil želodec.
Predvsem zato, ker je postal simbol 55 letnih itjevcev.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

noraguta ::

opeter je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Vse kar si naštel lahko klikneš uninstall ali pa odstraniš it start menija. Office pa dobiš oz lahko inštaliraš Word/Excell...itd mobile. Grove Music ex XBOX music pa zna bit aktualen, če se ga bo dalo uporabljat v Sloveniji. Filmi in oddaje... u bistvu je to movie player...in predvaja večino formatov. Tudi MKV. In vse kar imaš kle lahko odstraniš.


Hvala za civiliziran odgovor in informacije.

noraguta je izjavil:

nameč si gor kere nucaš ostale pa pobriš če te motjo, wtf a je tko težko navlečt tiste ikone gor na plato.


Sem že rešil, hvala. Glej moje poste zgoraj.

Thuban je izjavil:

...če te moti kak app ga lahko odstraniš brez najmanjšega problema. In prosim te, ne bodi težak in ne teži s classic shellom, ki ga nihče ni maral že pred 20 leti.

Tolk si tečen, da se ti je ljubilo napisati tako dolg post, ne ljubi pa se ti klikniti z desno tipko na app, ki ga ne potrebuješ in klikniti UNINSTALL...


Nihče ni maral pred 20 leti? 8-O A sem ti stopil na žulj? Jaz sem samo napisal svoje mnenje.

Drek si resil. Ce ne mors prebrat osnovnih navodil ostan na xp. Ne pa da smetis s svojo malovednostjo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mi ne dopade start meni. Preveč okrnjeno in v premalem obsegu kaže instalirane programe.


... v opcijah lahko določiš da je start meni vedno zagnan v FULL SCREEN načinu.


Tole naredi, da dobiš tiles čez cel zaslon. Kar se programov tiče, so speštani ob levi rob zaslona v en stolpec, zgoraj najpogosteje uporabljeni, kar je ok, spodaj pa po abecedi, kar je OK samo, če imaš par programov. Predgledno ni nič v nobenem izmed načinov. Default tiles pa so popolnoma brez veze, namesto tiles preko celega zaslona bi rad obcijo, da bi imel programe preko celega zaslona. Morda je že, morda še pride, ker tole je igračkanje zaspanega itejevca.

opeter ::

noraguta je izjavil:

Drek si resil. Ce ne mors prebrat osnovnih navodil ostan na xp. Ne pa da smetis s svojo malovednostjo.


Za en problem obstaja vedno rešitev, pravtako za cilj več poti. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

m0LN4r ::

Za vse gamerje, ki vstrajajo na Win7 in Win8.1: http://www.computerbase.de/2015-07/wind...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Anniversary Update nared (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
32290077 (76127) Malajlo
»

Windows 10 prihaja 29. julija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16663568 (50926) MrStein
»

Windows 10 bo zastonj, očala HoloLens za navidezno resničnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15560846 (49325) SimplyMiha
»

Nov način posodabljanja v Windows 10

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1013661 (10747) Looooooka

Več podobnih tem