» »

Kje kupiti telefon ?

Kje kupiti telefon ?

tech_ninija ::

Zdravo!

V nasednjem mesecu hočem kupiti nov telefon. Gledal sem različne spletne strani in sem izbskal tudi najcenejše različice.V mislih imam dve različni strani in katera je bolša in kako je z garancijo.
http://www.mobisvet.si/index.php?route=...
http://si.mobileshop.eu/
Telefona, ki me pa zanimata sta pa lg g4 in htc one m8/9

Lep pozdrav! :)

hojnikb ::

nemčija..
#brezpodpisa

Silvo ::

Kar se tiče Mobisveta poguglaš o tej trgovini in dobiš veliko različnh izkušenj in mnenj:)

http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...
http://www.alter.si/tabla/showflat.php/...
Silvo

tech_ninija ::

Hvala za info

srdžan ::

Ne kupuj pri slovenskih operaterjih ker so cene navite v nebo. Poglej za kakšnimi azijskimi, ne tako poznanimi znamkami na našem trgu. Dobiš kar hude specifikacije za ugodno ceno. Se najde kakšen crap telefon, vendar imaš dovolj reviewov na straneh.

solatko ::

Ko mi neha delat lumia 950xl grem na navaden telefon za nekaj €. Android špioniranja ne rabim!
Delo krepa človeka

shadeX ::

O kakšnem navadnem telefonu je govora? Tale verjetno res ne špijonira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Invictus ::

Zakaj ne bi? Saj ima mikrofon, lokacijo pa tudi lahko sporoča... Poleg kontaktov, klicev, SMSov.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

Ja nima Androida, pa reklam ne prikazuje. Sej to se vsi bojimo, da bog ne daj da bi Google vedel kje se nahajamo, ker bi nam na podlagi iskanja "frizerstvo" ponudil tistega, ki je blizu nas in mogoče še cenejši kot kakšen konkurenčni.

Zaradi tega, se toliko vsi bojimo pametnih OS-jev. No, tale zgoraj na sliki, tega ni zmožen, tako da smo varni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

solatko ::

Zakaj ste pa potem zagnali tak vik in krik ob izidu Windows 10.
Ne maram, da se v komercialne namene ukvarjajo z menoj. Tričrkovne organizacije pa itak po potrebi sledijo vsem elektronskim napravam, celo sesalcem za prah, he, he.
Delo krepa človeka

klinker ::

Ker 950XL aka MS ne spijonira ane :))
Keri kekci ste eni, res ;((

solatko ::

klinker - Seveda špionira in tudi pove zakaj, ne uporablja pa podatkov in jih ne prodaja za komercialne namene, za razliko od Googla, Yahoo,.......
Delo krepa človeka

klinker ::

Shure :D

gddr85 ::

z vso telemetrijo ima ms najbrž extra "solatko" folder, kjer se zbira vse in potem proda naprej >:D

Saul Goodman ::

solatko je izjavil:

klinker - Seveda špionira in tudi pove zakaj, ne uporablja pa podatkov in jih ne prodaja za komercialne namene, za razliko od Googla, Yahoo,.......


kje ti živiš, da te ne ukradejo. če že, od old boysov samo Apple, ki ima edini že biznis model tako nastavljen, da mu podatki uporabnikov niso prioriteta za zlorabe. oni pač glancajo svojih par telefonov in operacijski sistem in ti tega prodajo za ledvico. s to ledvico kupiš še največ privacya, ki ga potem (ob pravi rabi telefona) tudi koristiš. :-P

klinker ::

Tebe bi tudi mogli ukrast ;((

solatko ::

klinker - Od M$ še nisem dobil reklam drugih podjetij v Outlook-u, če sem slučajno kakšno stvar iskal na Edge-u z Bing iskalnikom, kar se mi redno dogaja na gmailu ali yahoomail-u.
Na M$ telefonu, nimam niti ene stvari, ki jo nebi hotel, niti nimam cel kup nekih ikon provajderja ali izdelovalca telefona, imam odprto podatkovno povezavo, pa mi noben program v ozadju ne kuri zakupljene količine za lastno promocijo. Seveda je možno da android vohuna breakneš in je tega manj, vendar tega večina uporabnikov niti ne zna, niti ne ve, da lahko to sploh storijo, pri M$ pa enostavno odkljukaš tisto, kar ne rabiš in je mir.
Poleg tega imaš možnost sinhronizacije z domačim ali službenim PC-jem,.....
Delo krepa človeka

Saul Goodman ::

klinker je izjavil:

Tebe bi tudi mogli ukrast ;((


očitno premalo spremljaš področje, da bi lahko umiril svoja navijaška čustva in pogledal kakšno je dejansko stanje. žal, hočeš ali nočeš, iphone je, kar se tiče privacya in securitya svetlobna leta pred ostalo ponudbo (android). prednosti walled gardna in applovega poslovnega modela, pač. tudi jaz pa upam, da kmalu dobimo kaj več konkurence na tem področju.

ljubiteljski projekti na xda-dev pač niso resna konkurenca ios.

klinker ::

Imam 5 gmail racunov. 2 sta za resne zadeve in na njih se niki prejel kakrsenkoli spam, reklamo, itd. Na ostalih treh, kjer sem prijavljen na razlicnih straneh pa stalno nekaj spama, sploh na enem, ki ga imam za srot strani.
Me pa reklame sploh ne zanimajo, btw...raje vidim reklamo za nekaj kar me zanima, kot pa za hemoroide, npr. Ce mislis da Apple ne sari po tvoji napravi, se pa gladko motis.
Nobenih custvenih navijastev ni tu, le jasno mi je, da je vsaka naprava, sploh pametna, povezana v splet tudi vohunska naprava. Dovoljenja za marsikaj jim das sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272605519 (197004) karafeka
»

Telefoni OnePlus vohunijo za uporabniki

Oddelek: Novice / Zasebnost
3912867 (9964) win64
»

Odkritih več tisoč vohunskih aplikacij za Android

Oddelek: Novice / Android
4112945 (9324) shadeX
»

vprašanje telefon pri operaterjih , na obroke.. kako je lahko tok bolj poceni?

Oddelek: Loža
345759 (4612) shintaro
»

Dilema pri menjavi GSM-ja

Oddelek: Mobilne tehnologije
433352 (2281) Invictus

Več podobnih tem