» »

Kakšne so možnosti da moje življenje obrnem na legalno?

Kakšne so možnosti da moje življenje obrnem na legalno?

dilercek ::

Star sem 32 let. Zadnjih 15 let sem služil denar z preprodajo droge. Večinoma trava in kokain. Enostavno povedano pa hočem s tem nehat. Dober prijatelj in dobavitelj je pravkar šel v zapor za kar nekaj let. Sam nočem v zapor. Rad bi se postavil na svoje legalne noge. Kako začeti, glede na to kakšno je ekonomsko stanje v sloveniji. Nikoli v življenju nisem imel službe in tudi nimam nobenih delovnih izkušenj. Imam nedokončano srednjo šolo. Poskušam se učit da bi naredil maturo čeprav nevem kako bi mi lahko to pomagalo pri iskanju službe. Našparano imam okoli 50 000eur (nelegalne gotovine ki jo imam v predalu) in z tem zdaj živim.(najemnina, hrana...) Kakšni nasveti? Živim skupaj z nosečo punco katera ve kaj sem počel in me tudi spodbuja naj z tem neham. To je tudi eden razlogov zakaj hočem nehat z tem življenjem. Rad bi da bi moj otrok imel normalno življenje.
Kakšni nasveti? Prosim brez komentarjev kaj nisem prej o tem razmišljal, ker mi nič ne pomagajo. Hvala vsem.:)
  • predlagal izbris: starboi ()

St235 ::

Rolf , odlična trol tema. Ker če si tako nesposoben, da je vse kar imaš po 15 letih 50.000 EUR potem je res boljše da greš v čuzo, vsaj lačen ne boš.

oemdzi ::

Poglej serijo Sons of Anarchy,tam najdeš idej kolikor te je volja.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Phantomeye ::

St235 je izjavil:

Rolf , odlična trol tema. Ker če si tako nesposoben, da je vse kar imaš po 15 letih 50.000 EUR potem je res boljše da greš v čuzo, vsaj lačen ne boš.


lol, sori. Ampak to res nima smisla. Tudi, če si diler še ne pomeni, da sediš na denarju. Recimo, če je na mesec prodal ravno dovolj za en skromen flat in hrano še ne pomeni, da je nesposoben, ker ima našparanih samo 50 jurjev. Potem so nesposobni tudi vsi, ki imajo legalno službo in nimajo našparanih 50 jurjev.

Eno je bit diler, drugo pa imeti mrežo dilerjev, ki delajo zate.

Alencica ::

Do odvetnika, fiktivni racun, das mu nagrado, denar je opran.

15 let je impresivna kariera. V enem leteu si lahko na faksu. Uni lj je postal tak joke, da z lahkoto prides do diplome. Tvoj plan je se najboljsi. Poloz maturo, potem pa status studenta od tam pa socialne ugodnosti (plus bos studentska druzina - dobre ugodnosti).

Matura pa cimprej na faks, izberi neko lahko smer, ki te mogoce celo malo zanima.

St235 ::

Phantomeye je izjavil:

St235 je izjavil:

Rolf , odlična trol tema. Ker če si tako nesposoben, da je vse kar imaš po 15 letih 50.000 EUR potem je res boljše da greš v čuzo, vsaj lačen ne boš.


lol, sori. Ampak to res nima smisla. Tudi, če si diler še ne pomeni, da sediš na denarju. Recimo, če je na mesec prodal ravno dovolj za en skromen flat in hrano še ne pomeni, da je nesposoben, ker ima našparanih samo 50 jurjev. Potem so nesposobni tudi vsi, ki imajo legalno službo in nimajo našparanih 50 jurjev.

Eno je bit diler, drugo pa imeti mrežo dilerjev, ki delajo zate.


Seveda je nesposoben, če je to vse kar je ustvaril v 15 letih. To še pri povprečni plači in vseh plačanih dackih ni omembe vreden dosežek. In ja, če je kljub nelegalni dejavnosti to vse kar je sposoben, potem mu je dejnasko najboljše it v čuzo. Dobiš topel obrok, posteljo in se ne rabiš obremenjevat s tem, da tudi za kriminalca nisi dober.

Alencica je izjavil:

Do odvetnika, fiktivni racun, das mu nagrado, denar je opran.

15 let je impresivna kariera. V enem leteu si lahko na faksu. Uni lj je postal tak joke, da z lahkoto prides do diplome. Tvoj plan je se najboljsi. Poloz maturo, potem pa status studenta od tam pa socialne ugodnosti (plus bos studentska druzina - dobre ugodnosti).

Matura pa cimprej na faks, izberi neko lahko smer, ki te mogoce celo malo zanima.


Mater ampak res ne vem kdo je večji trol v tej temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

oemdzi ::

Mater ampak res ne vem kdo je večji trol v tej temi.

Ne tega pisat, ker ti bo Mavrik dal naziv, jaz sem ga dobil v še bolj troll temi, potem pa se je pa potuhnil, čas si je vzel samo da mi je lahko izbrisal argumentirano pritožbo. Res je v ponos Slotech ekipi.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

dzinks63 ::

Vsakomur je jasno kaj pomeni živeti legalno, tudi sam op se tega zaveda, tema je troll pa kakorkoli obrneš, offtopic posti pod njo tipa šinfanja pa tudi niso nek doprinos vredni za nadaljevanje teme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako programerji, inženirji prenašate... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
12517103 (12497) Ahim
»

Silk Road 3.0 namesto na Toru na I2P

Oddelek: Novice / Kriptovalute
3014038 (9822) bbbbbb2015
»

Etična banka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6511618 (10147) Okapi

Telekom - Siol se želi znebiti čim več uporabnikov pred prodajo zato redno dnevno skr

Oddelek: Omrežja in internet
101538 (1272) Mavrik
»

Bankomati ostajajo na Windows XP. Microsoft bo služil.

Oddelek: Loža
494849 (3493) Malajlo

Več podobnih tem