» »

Hitrostno jedenje

Hitrostno jedenje

A120 ::

zanima me, ce kdo ve kako je kaj takega sploh mogoče. verjetno si z vodo prej razširijo želodec ampak 60 hot dogov v 10 minutah? noro

Roadkill ::

Trening pač. Meni je najbolj kul, ker je tip ki je bil večkrat svetovni prvak in ima veliko rekordov nek suhec. :)
Tudi tule zmaga.



Se mi zdi zadeva grozna, ampak jebiga. Vsako tele ima svoje veselje. Od tega tipa lahko na youtube kanalu vidiš konkretne razlage kako zgleda trening, in ostale zadeve o hitrostnem žretju.
Ü

A120 ::

ampak kako se ne zredijo ob vsej tej količini hrane? hot dog ima prb. 300kcal* 60 = 18000kcal kaj je dovol za teden dni za normalnega človeka

gddr85 ::

najbrž kasnej prst v usta...:))

Roadkill ::

Ti se lahko na dan zrediš za ene 100g (točne številke se mi ne da iskat, ampak je mala). Ostalo gre v sekret.

Tipo zgoraj je rekel, da ne bruha. Ampak da gre drug dan zjutraj ketkrat srat v roku dbeh ur. :)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

oo7 ::

To sploh nič ne prežveči hrane samo grize in dol golta. Enkrat ga bo samo v želodcu zvil, ker hrano je treba čim bolj prežvečit zato pa so zobje:)

Roadkill ::

Klasika... bo slo tech uporabnik svetovnemu prvaku razložil kaj narobe dela. Neverjetni ste.
Ü

oemdzi ::

Roadkill je izjavil:

Klasika... bo slo tech uporabnik svetovnemu prvaku razložil kaj narobe dela. Neverjetni ste.

Pravi tisti, ki verjame, da se človek lahko zredi samo 100g dnevno :)) Večje količine hrane oz kalorije se definitivno ne absorbirajo v istem % kot neki normalni obroki, ampak še vedno, lol...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Roadkill ::

Nice.
Zato ker jaz nimam pojma si zmagal v debati. Čestitam.
Ü

Unknown_001 ::

Men ni nikol blo jasno, kam vsa ta hrana gre. Pa tud ne morem si predstavljat kako uspejo vse to vase strpat. Mi pa tovrstne zadeve nikakor niso kul ker gre vsa ta hrana v nič. Enostavno ne morem gledat ko dobesedno uničiš večjo količino hrane.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oo7 ::

Roadkill je izjavil:

Klasika... bo slo tech uporabnik svetovnemu prvaku razložil kaj narobe dela. Neverjetni ste.


Saj imaš prav:)

Vedno so nas nekaj brezveze učili, da je treba hrano čim bolj prežvečit pa na internetu so tudi razni brezvezni nasveti, da je dobro za želodec in prebavo, da se čimbolj prežveči hrano.

Od zdaj naprej sploh ne bom več zvečil hrane. Od zdaj naprej bom delal tako kot ta svetovni prvak on že ve kaj dela. Zobje so pa itak namenjeni samo temu, da nisi videti škrbast.

c3p0 ::

Saj se verjetno vsi strinjamo, da to ni lekcija o zdravi prehani. Za slavo pa marsikdo dela še kaj precej bolj škodljivega s svojim telesom.

mihec87 ::

oo7 je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Klasika... bo slo tech uporabnik svetovnemu prvaku razložil kaj narobe dela. Neverjetni ste.


Saj imaš prav:)

Vedno so nas nekaj brezveze učili, da je treba hrano čim bolj prežvečit pa na internetu so tudi razni brezvezni nasveti, da je dobro za želodec in prebavo, da se čimbolj prežveči hrano.

Od zdaj naprej sploh ne bom več zvečil hrane. Od zdaj naprej bom delal tako kot ta svetovni prvak on že ve kaj dela. Zobje so pa itak namenjeni samo temu, da nisi videti škrbast.


Menda ja ne misliš da se redno oz vsakodnevno tako prehranjuje?

Roadkill ::

oo7 je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Klasika... bo slo tech uporabnik svetovnemu prvaku razložil kaj narobe dela. Neverjetni ste.


Saj imaš prav:)

Vedno so nas nekaj brezveze učili, da je treba hrano čim bolj prežvečit pa na internetu so tudi razni brezvezni nasveti, da je dobro za želodec in prebavo, da se čimbolj prežveči hrano.

Od zdaj naprej sploh ne bom več zvečil hrane. Od zdaj naprej bom delal tako kot ta svetovni prvak on že ve kaj dela. Zobje so pa itak namenjeni samo temu, da nisi videti škrbast.


Wow, kako si edgy. Bravo.

Tako kot šprintat na 100m pod 10sek ni kul za telo.

Ali morda misliš, da tip vsak dan takole je?
Ü

oo7 ::

Roadkill je izjavil:

oo7 je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Klasika... bo slo tech uporabnik svetovnemu prvaku razložil kaj narobe dela. Neverjetni ste.


Saj imaš prav:)

Vedno so nas nekaj brezveze učili, da je treba hrano čim bolj prežvečit pa na internetu so tudi razni brezvezni nasveti, da je dobro za želodec in prebavo, da se čimbolj prežveči hrano.

Od zdaj naprej sploh ne bom več zvečil hrane. Od zdaj naprej bom delal tako kot ta svetovni prvak on že ve kaj dela. Zobje so pa itak namenjeni samo temu, da nisi videti škrbast.


Wow, kako si edgy. Bravo.

Tako kot šprintat na 100m pod 10sek ni kul za telo.

Ali morda misliš, da tip vsak dan takole je?



V prvem postu sem napisal, da ni dobro v drugem, da je prav kaj bi sploh še rad? Je še tretja možnost?:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motocross-MXGP (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
647146 (180) oo7
»

Odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11610922 (4050) Nedasemiveč
»

Svetovno prvenstvo 2018 - odbojka

Oddelek: Šport
241998 (1334) Kurzweil
»

Računalniška olimpijada Sloveniji prinesla dvakrat bron

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
227138 (6252) Blinder
»

Iztok Čop razburja Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6410631 (8248) judoka

Več podobnih tem