» »

Strani za spoznavanje ljudi

Strani za spoznavanje ljudi

Unknown_001 ::

NotSpecial je izjavil:


@korenje3 in Raptor F16: saj to fuul cenim pri ljudeh. Ker smisla za humor (maslo za styling in orahovo ulje) je dons še premalo, tko da kul. ;)


Mhm ja... Ok preidimo k bistvu. Ker od naj se ti bolj dopade?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

NotSpecial je izjavil:


@vostok_1: v bistvu nič posebnega, čisto po domače: da ponavadi najbolj kritizirajo ravno tisti, ki se svojih napak/pomanjkljivosti ne »zavedajo«. Pa jih imajo sami tut polno. Pri nas jim pravimo »narcisi«. :D


Ok, sem drugače razumel.

korenje3 ::

NotSpecial je izjavil:

korenje3 ->sej sem napisal da lažejo.

@korenje3: Pa kok veš da kar (vse popreko) lažejo? Kaj so se ti identificirale s kakšnim dokumentom al kako? :D Niso ne. Torej, imaš morda kakšen poseben »rentgen« za ugotavljanje starosti al kaj? Al to telepatsko zaznavaš? Pa če že imaš res te Nostradamusove sposobnosti bodi vsaj toliko prijazen, pa jim povej s kterega vrelca mladosti sam piješ. :D


pač kot ne-pušač vem kako je to in se opazi pri vrstnicah - razne gube in deformacije obraza... lahko pa res da je tudi stres. pač vse to skalkuliram in pridem do starosti.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

NotSpecial ::

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:


@korenje3 in Raptor F16: saj to fuul cenim pri ljudeh. Ker smisla za humor (maslo za styling in orahovo ulje) je dons še premalo, tko da kul. ;)


Mhm ja... Ok preidimo k bistvu. Ker od naj se ti bolj dopade?


V bistvu se mi jeklene ptice že od nekdaj dopadejo (menda od top guna naprej, aviatorja), korenček pa v bistvu tut odkar pomnim (kašice, juhice). Se mi zdi pa vseeno bolj fajn korenček, ker ma fuul vitaminov in še dobro deluje na vid.

Unknown_001 ::

NotSpecial je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:


@korenje3 in Raptor F16: saj to fuul cenim pri ljudeh. Ker smisla za humor (maslo za styling in orahovo ulje) je dons še premalo, tko da kul. ;)


Mhm ja... Ok preidimo k bistvu. Ker od naj se ti bolj dopade?


V bistvu se mi jeklene ptice že od nekdaj dopadejo (menda od top guna naprej, aviatorja), korenček pa v bistvu tut odkar pomnim (kašice, juhice). Se mi zdi pa vseeno bolj fajn korenček, ker ma fuul vitaminov in še dobro deluje na vid.


Pridevnik v tvojem nick-u zavaja ;)8-)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NotSpecial ::

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:


@korenje3 in Raptor F16: saj to fuul cenim pri ljudeh. Ker smisla za humor (maslo za styling in orahovo ulje) je dons še premalo, tko da kul. ;)


Mhm ja... Ok preidimo k bistvu. Ker od naj se ti bolj dopade?


V bistvu se mi jeklene ptice že od nekdaj dopadejo (menda od top guna naprej, aviatorja), korenček pa v bistvu tut odkar pomnim (kašice, juhice). Se mi zdi pa vseeno bolj fajn korenček, ker ma fuul vitaminov in še dobro deluje na vid.


Pridevnik v tvojem nick-u zavaja ;)8-)


Thanks bro. :))

vostok_1 ::

Kdaj bodo froci? :D

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Kdaj bodo froci? :D


Bomo vidl, ampak če bo kaj, boš ti priča na ohceti >:D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NonPlusUltra ::

FiReFTW je izjavil:

Zanima me kere so najboljše in popularne strani za spoznavanje folka. Sem probal ta Badoo malo, pa je iz mojega mesta zelo malo folka, tako da mi ni blo preveč koristno, so še kakšne druge na kerih je več folka?


SloTech. Če ne drugega, vsaj za učenje, kako to gre. :-)
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

NonPlusUltra je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Zanima me kere so najboljše in popularne strani za spoznavanje folka. Sem probal ta Badoo malo, pa je iz mojega mesta zelo malo folka, tako da mi ni blo preveč koristno, so še kakšne druge na kerih je več folka?


SloTech. Če ne drugega, vsaj za učenje, kako to gre. :-)


Mende ni to letelo na ...:O ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NonPlusUltra ::

Unknown_001 je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Zanima me kere so najboljše in popularne strani za spoznavanje folka. Sem probal ta Badoo malo, pa je iz mojega mesta zelo malo folka, tako da mi ni blo preveč koristno, so še kakšne druge na kerih je več folka?


SloTech. Če ne drugega, vsaj za učenje, kako to gre. :-)


Mende ni to letelo na ...:O ?

Na koga?
Če sem se česa naučila na ST, je to, da je vedno in vsega kriv jype. :))
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Unknown_001 ::

NonPlusUltra je izjavil:


Na koga?
Če sem se česa naučila na ST, je to, da je vedno in vsega kriv jype. :))


Na zezanje v tej temi :P

Glede jypeta se pa ne sekiraj, so si ga vzeli za grešnega kozla ker na svojevrsten in nekako poseben način razmišlja ter se izraža zelo cinično, kar mnogi razumejo drugače kot on in se odzivajo defenzivno. Saj ga poskušamo nekateri razumeti, ampak veš kako je to :D . Kregat se pa itak ne splača z njim ker se namerno dela neumnega za določene stvari in obvlada preusmerjanje pogovora. Zanimiv človek bi lahko rekli.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NonPlusUltra ::

A zdaj že njemu dobrikaš? :D
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Unknown_001 ::

NonPlusUltra je izjavil:

A zdaj že njemu dobrikaš? :D


Watch and learn >:D;)8-)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Nothing wrong with being a little bi-curious. ;)

korenje3 ::

NonPlusUltra je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Zanima me kere so najboljše in popularne strani za spoznavanje folka. Sem probal ta Badoo malo, pa je iz mojega mesta zelo malo folka, tako da mi ni blo preveč koristno, so še kakšne druge na kerih je več folka?


SloTech. Če ne drugega, vsaj za učenje, kako to gre. :-)


Mende ni to letelo na ...:O ?

Na koga?
Če sem se česa naučila na ST, je to, da je vedno in vsega kriv jype. :))


pa ne že speeeet jype. pa njegovo kolo ^^

sam ta ki je naredil ime teme se je elegantno izmuznil naslovu: "strani za spoznavanje žensk". pa je ponucal "ljudi". lahko bi napisal "bitij" da bi še živali zajel.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Nothing wrong with being a little bi-curious. ;)


You must be dirty minded. :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Jesus H. Christ....niti v temi ga ni pa že kličete hudiča!!!!!
|HP EliteBook|R5 6650U|

NotSpecial ::

korenje3 je izjavil:




sam ta ki je naredil ime teme se je elegantno izmuznil naslovu: "strani za spoznavanje žensk". pa je ponucal "ljudi". lahko bi napisal "bitij" da bi še živali zajel.


Če bi se tema res glasila "strani za spoznavanje žensk" bi se po mojem ziher našel kter tip, ki bi začel o tem, da gre za očitno diskriminacijo, spet drugi bi pa lahko mislili, da gre za podvrsto mavričnega foruma (kao homoseksualnost).

Alex6 ::

A je kaksen brezplacen spoznavni portal sploh?

A je sploh kaksen brezplacni spoznavni portal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alex6 ()

stjan ::

ne

D3m ::

Da.

Imenuje se www.slo-tech.com
|HP EliteBook|R5 6650U|

SimplyMiha ::

Skratka: ne. Obstoječi portali so brezplačni toliko, kot je brezplačna vožnja z avtom... Ki ima prazen rezervoar, mu manjkajo pnevmatike in nima volana. Ti pa pod ogledalcem stalno binglja sporočilo, da si lahko kadarkoli naročiš vse navedeno - proti plačilu.

bambam20 ::

SimplyMiha je izjavil:

Skratka: ne. Obstoječi portali so brezplačni toliko, kot je brezplačna vožnja z avtom... Ki ima prazen rezervoar, mu manjkajo pnevmatike in nima volana. Ti pa pod ogledalcem stalno binglja sporočilo, da si lahko kadarkoli naročiš vse navedeno - proti plačilu.


Lol. Seveda obstajajo klepetalnice. Samo odvisno je od posamenega človeka koliko bo uspešen pri spoznavanju žensk in koliko časa želi vložit. Brez nič ni nič. To, da boš uletel in vsako vprašal v štartu, če je za sex bo učinek 100% neuspeh.

Alex6 je izjavil:

A je kaksen brezplacen spoznavni portal sploh?

A je sploh kaksen brezplacni spoznavni portal ?


Za tebe je bolje, da ne sploh ne poizkušaš, ker se že iz pisanja da razbrati, da iščeš zgolj seks in boš 100% neuspešen.

V prenesenem pomenu.

V lov ne greš lačen in lomastiš po hosti, pač pa neslišno postaviš pasti, da se plen ujame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

crniangeo ::

Zelo slikovito in bo držalo :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

SimplyMiha ::

S tem, da moraš kupit lovsko karto, da lahko sploh loviš.

vostok_1 ::

Wat?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Boomerang ::

Malo sem prebiral stare teme, dolgčas pač...

Kar se tiče online spoznavanja mislim, da ga ni čez facebook (če govorimo o spoznavanju, ne o zmenkih). Če te ni na facebooku, potem težko da imaš kakšen drugi profil. Niti ni treba pošiljat nekih random friend requestov, pošlješ PM in takoj vidiš če steče pogovor. Poleg tega pa tudi facebook menda pripravlja nekakšno dating platformo, ki naj bi bila na voljo že v bližajočem se letu. Sicer pa bolj kot platforma mislim da je pomemben folk...

Primer 1: Na fb se mi je prikazovala neka huda bejba, ki je nisem poznal. Imela sva par skupnih frendov, zato sem ji poslal friend request, ki ga je tudi potrdila. Direktno sem ji povedal, da mi je všeč in bi jo rad spoznal. Potem sem jo nekaj časa čekiral, lajkal par slik, dal nekaj komplimentov in ji napisal, da bi jo rad spoznal še v živo. Brez obotavljanja je pristala na pijačo. Sem pa takrat izvedel, da je že zasedena, drugače sem prepričan, da bi šla iz pijače še kam.

Primer 2: Navezal stik s punco, ki sem jo bežno spoznal v šoli. Takrat sva bila oba sramežljiva, zato se dobro nisva niti spoznala. 15 let kasneje: Pred kratkim sem začel obnavljati stike in se pozanimal tudi o njej. Našel sem jo tudi na fb in ji poslal PM, če je ta in ta. Na sporočilo ni odgovorila (morda ji ni do debate???), je pa sprejela friend request, vendar to še ničesar ne pomeni - lahko da se me niti ne spomne in me je dodala kar tako. Vsake toliko časa lajka kakšno mojo objavo, kar zbudi mojo radovednost. Njen profil je skrivnosten - podrobnosti niso javne, zato ne vem, kakšen je njen stan (tudi iz slik ni možno sklepati). Vglavnem čisto nasprotje primera 1... veliko o njej nisem izvedel in tudi ne vem, kako nadaljevati debato, da ne bom izpadel vsiljiv.

Kar želim povedati: folk lahko spoznavaš kjerkoli, vendar le, če je interes obojestranski.

TheBlueOne ::

Ko je ravno aktivirano. Kje se najdejo geeki? Eventi, morda v igrah, spletne strani, skupine?

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Ko je ravno aktivirano. Kje se najdejo geeki? Eventi, morda v igrah, spletne strani, skupine?
Še največ tega se mi zdi, da je na meetup.

Cruz ::

Boomerang je izjavil:

Primer 2: Navezal stik s punco, ki sem jo bežno spoznal v šoli. Takrat sva bila oba sramežljiva, zato se dobro nisva niti spoznala. 15 let kasneje: Pred kratkim sem začel obnavljati stike in se pozanimal tudi o njej. Našel sem jo tudi na fb in ji poslal PM, če je ta in ta. Na sporočilo ni odgovorila (morda ji ni do debate???), je pa sprejela friend request, vendar to še ničesar ne pomeni - lahko da se me niti ne spomne in me je dodala kar tako. Vsake toliko časa lajka kakšno mojo objavo, kar zbudi mojo radovednost. Njen profil je skrivnosten - podrobnosti niso javne, zato ne vem, kakšen je njen stan (tudi iz slik ni možno sklepati). Vglavnem čisto nasprotje primera 1... veliko o njej nisem izvedel in tudi ne vem, kako nadaljevati debato, da ne bom izpadel vsiljiv.

Kar želim povedati: folk lahko spoznavaš kjerkoli, vendar le, če je interes obojestranski.
Glede tega drugega primera: Če si ji poslal sporočilo preden si jo dodal med prijatelje in je sprejela, je velika verjetnost, da sporočila ni videla, ker se pojavi v majhnem podoknu "Prošnje za sporočila" v zavihku "Sporočila". Se mi je že večkrat to zgodilo, da nisem videl. Sem skoraj prepričan, da ni videla sporočila - napiši ji še enkrat! :)

Boomerang ::

Cruz je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Primer 2: Navezal stik s punco, ki sem jo bežno spoznal v šoli. Takrat sva bila oba sramežljiva, zato se dobro nisva niti spoznala. 15 let kasneje: Pred kratkim sem začel obnavljati stike in se pozanimal tudi o njej. Našel sem jo tudi na fb in ji poslal PM, če je ta in ta. Na sporočilo ni odgovorila (morda ji ni do debate???), je pa sprejela friend request, vendar to še ničesar ne pomeni - lahko da se me niti ne spomne in me je dodala kar tako. Vsake toliko časa lajka kakšno mojo objavo, kar zbudi mojo radovednost. Njen profil je skrivnosten - podrobnosti niso javne, zato ne vem, kakšen je njen stan (tudi iz slik ni možno sklepati). Vglavnem čisto nasprotje primera 1... veliko o njej nisem izvedel in tudi ne vem, kako nadaljevati debato, da ne bom izpadel vsiljiv.

Kar želim povedati: folk lahko spoznavaš kjerkoli, vendar le, če je interes obojestranski.
Glede tega drugega primera: Če si ji poslal sporočilo preden si jo dodal med prijatelje in je sprejela, je velika verjetnost, da sporočila ni videla, ker se pojavi v majhnem podoknu "Prošnje za sporočila" v zavihku "Sporočila". Se mi je že večkrat to zgodilo, da nisem videl. Sem skoraj prepričan, da ni videla sporočila - napiši ji še enkrat! :)


Razumem kaj misliš. Res sem najprej poslal sporočilo. Mislim da je sporočilo prebrala (ko odpreš PM se pod poslanim tekstom pojavi ikona, ki pomeni prebrano), vendar je vse skupaj prebrala kot retorično vprašanje... verjetno si je mislila "ja, to sem jaz" in sprejela še prošnjo. Nima veze, nočem biti vsiljiv in jo spammati s sporočili, malo bom počakal, nekaj časa čekiral profil in ji ob primernem trenutku spet kaj napisal.

kiFni ::

A je odpisala? Ženske so glupa in radovedna bitja. Potrdila je prijatelstvo iz čistega firbca in pozornosti.

S frendi smo poleti naredil test te babje gluposti.
Na pivskem večeru je vsak poslali prošnjo za prijateljstvo 20. naklučnim ženskam različni starosti na fb.
99% jih je sprejelo, 60% jih je poslalo sporočilo na mesenger :))

Vazelin ::

Ravno ta socialni eksperiment, sem mislil jaz narediti. Da bi naredil fake profil brez profilne slike in bi videl koliko % folka nekritično sprejme povabilo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kiFni ::

Brez slike ne bo šlo. Smo vizuala bitja.
Se bi skor vsaka dala dol. Videz niti ni tok pomemben, če nisi glih ful grd.
Samo da si kul spedenan, no pa avto da je mal boljši....

Vazelin ::

Mislim da smo od "potrditi prošnjo za prijatljestvo" do "se dati dol" še precej daleč:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kiFni ::

Odivisno od situacije. V kakšnem položaju je, že dolgo samaska, ubupana,...
Pa v katerem letnem času. Od oktobra do novega leta je največja depresija, kmalu je noč, nima s kom na kuhanca,..
Po novem letu pa je treba nekoga najti za na dopust....

Vazelin ::

In koliko uspeha je vaša skupina imela s to metodo? To da kar eni sendaš invite in potem pride do kaj več?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

In koliko uspeha je vaša skupina imela s to metodo? To da kar eni sendaš invite in potem pride do kaj več?


Vazelin ti si že kaj razmislil, da greva skupaj po kužka v zavetišče Horjul?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

Vazelin je izjavil:

In koliko uspeha je vaša skupina imela s to metodo? To da kar eni sendaš invite in potem pride do kaj več?

Ja kaj je tle ćudnaga. Če te potrdi, se zmeniš za dejt, pol pa vidiš kaj bo
Ja neki je blo. Lahko povem da me je ena uspešno zlorabljala pol leta 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Vazelin ::

Vazelin ti si že kaj razmislil, da greva skupaj po kužka v zavetišče Horjul?

to bi pomenilo kapitulacijo

Ja kaj je tle ćudnaga. Če te potrdi, se zmeniš za dejt, pol pa vidiš kaj bo
Ja neki je blo. Lahko povem da me je ena uspešno zlorabla 8-)

a ni za to bolj tinder? malo mi je smešno neke neznanke iskat po FB, jih dodajat in če te doda se zmeniš za dejt. ok lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kiFni ::

Lahko greš tud v hofer pa tam ogovoriš neznanko. Na lep kulturen način seveda.

Vazelin ::

kiFni je izjavil:

Lahko greš tud v hofer pa tam ogovoriš neznanko. Na lep kulturen način seveda.

ko sem bil mlad sem ogovarjal neznanke po študentskih žurih. pa ajde, tut v razredu :) nikoli pa po knjižnicah in podobno. za slednje res clap clap vsem, ki se poslužujete te opcije, da kar nekaj ogovarjate po knjižnicah, ko greste na Šmarno goro in podobno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

to bi pomenilo kapitulacijo


Strong words from strong user name!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

ja pol pejt pa na šubičevo al pa holidejsa kjer so party gilrs.
Že star fotr je skos govoru... na takih mestih boš dobil k*urbo al pa pijanko...:|

jype ::

Najbolj zabavno pri tem je brati debato obeh strani hkrati.

Ne morem si kaj, da ne bi opazil simetrije.

kiFni ::

Tuki ni nobene simetrije.
Ker si v kripto, bo mogoče tko lažje. Kot pri trejdanju.
Moški, ki ima plan in ko hoče nekaj in doseže, se tega prime in je zadovoljen, če mu ustreza.
Ženska je pa kot trader, ki hoče x100 in ko deseže to še vedno upa na išče in upa na x200, na koncu pa zgubi 80% tega kar je hotela :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

PrihajaNodi ::

kiFni je izjavil:

Tuki ni nobene simetrije.
Ker si v kripto, bo mogoče tko lažje. Kot pri trejdanju.
Moški, ki ima plan in ko hoče nekaj in doseže, se tega prime in je zadovoljen, če mu ustreza.
Ženska je pa kot trader, ki hoče x100 in ko deseže to še vedno upa na išče in upa na x200, na koncu pa dobi 80% tega kar je hotela :D


A ves tisto ko si kupil btc po 0,5 usd prodal pri 10 usd in kupil toyoto corolo. Danes pa btc 9k, ti pa s staro corolo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

PrihajaNodi je izjavil:

kiFni je izjavil:

Tuki ni nobene simetrije.
Ker si v kripto, bo mogoče tko lažje. Kot pri trejdanju.
Moški, ki ima plan in ko hoče nekaj in doseže, se tega prime in je zadovoljen, če mu ustreza.
Ženska je pa kot trader, ki hoče x100 in ko deseže to še vedno upa na išče in upa na x200, na koncu pa dobi 80% tega kar je hotela :D


A ves tisto ko si kupil btc po 0,5 usd prodal pri 10 usd in kupil toyoto corolo. Danes pa btc 9k, ti pa s staro corolo.

brigi se zase

jype ::

kiFni je izjavil:

Tuki ni nobene simetrije.
Ker si v kripto, bo mogoče tko lažje. Kot pri trejdanju.
Moški, ki ima plan in ko hoče nekaj in doseže, se tega prime in je zadovoljen, če mu ustreza.
Ženska je pa kot trader, ki hoče x100 in ko deseže to še vedno upa na išče in upa na x200, na koncu pa zgubi 80% tega kar je hotela
Super teorija, če ne bi bila popolnoma napačna.

Zdaj vemo, čemu si v svojih odnosih vedno nesrečen.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520762 (17074) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414544 (11567) 111111111111

Več podobnih tem