» »

Odklenitev regij na Pioneer 120s

Odklenitev regij na Pioneer 120s

monster-x ::

Živjo!

Frend si je pred kratkim omislil Pioneerja 120s. Zadeva je res super. Sedaj pa si je zaželel odkleniti regije. To sem delal že na svojem 106s, sam sj veste: nočem karkoli "sfukat", medtem ko bi hotel odklenit regije. Ima kdo kak konkreten link za upgrade firmware-a in prosil bi tudi, če bi mi lahko malo tole tukaj razložili, da ne bo DVD za v smeti. Malo sem razmišljal tudi, da bi uporabil kak DVD Genie, a se mi zdi prva opcija bolj učinkovita. Vsi, ki imate kake konkretne predloge kar na dan z njimi:D .




Hvala!

rap3r ::

Tapru probi uno foro od dvd ginija, ker se mi zdi da še nism zasledil shekan firemware za 120 tko. Tko da se ti splača počakat da bo res taprav update...BTW eni vem da so že z odklenjenim prednaloženim firmware tko da če poznaš koga k ma to?
Moj 106 vem da je že biu odklenjen pa je kuplen pr nas
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

TheHijacker ::

Pioneer še ni izdal nobenega firmwara za 120 model. Takoj ko ga izda ga bo >NIL: pohekal.

Zdajšni modeli niso nobeni prodajani kot regijsko nezašiteni. Včasih so imeli kakšen jumper ki jih je takšne naredil sedaj pa ne več. Do takrat lahko uporabiš program kot je DVDRegion Free, ki softwarsko obide zaščito. DVD Genie ali pa Region Killer ti tu ne bo pomagal, sa še vedno potrebuješ RPC-1 firmware.

Drugače pa spremljaj našo stran:

http://www.rpc1.org
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610270 (6509) delfinus
»

dvd rom problem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11924 (829) Han
»

Kateri DVD-rom mi priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
101050 (956) sash
»

DVD in regije

Oddelek: Pomoč in nasveti
12917 (747) x_roby
»

Pioneer DVD 166 firmware upgrade RPC-1

Oddelek: Pomoč in nasveti
201194 (988) DanKick

Več podobnih tem