» »

Soliden poceni android telefon

Soliden poceni android telefon

avtek ::

Pozdravljeni,

imam sklenjeno vezavo s paketom Itak Džabest. Mama si želi novega mobilnika, ker je njen prejšnji Xperia U začel "metati signal ven".
Torej, treba bo kupit nov telefon. Budget je do nekje 5€ na mesec (24 mesečna vezava), ker mama ne potrebuje nevem kakšnega telefona, ampak ubistvu samo klici, sms, mms, kakšno fotografijo, video in je počasi že to to.
Kakšna Nokia z WP in kaj podobnega odpade, saj je nočem navajati na nov sistem, ki ga niti sam ne poznam dovolj dobro.

Pregledoval sem naslednje opcije:
-Samsung Galaxy Grand Prime
-LG L Bello
-LG G3 S (nevem kako bi se navadila na odklepanje, zaklepanje na zadnji strani)
-Sony Xperia T3
-HTC Desire 510

To je nekje v tem cenovnem rangu na mobitelovi strani, kolikor sem gledal telefone. Nekako mi je najbolj všeč Galax Grand Prime in G3s, samo nevem kako bi se navadila na zaklep zadaj.

Kaj priporočate vi?

Hvala!

GTX970 ::

https://www.bob.si/ponudba-bob/bob-tele...
https://www.simobil.si/simpl-predplacni...

Oni v bob akciji niso zaklenjeni, simobilovi so.

Vse kar je več je overkill & preveliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

shadeX ::

Naštel si osnovne stvari, ki jih zmore vsak poceni android.

Brez veze je sklepati naročnino za to kar tvoja mama potrebuje. Jaz sem svoji kupil 3. tedne nazaj tega preko mimovrste. Če ti povem, še jaz kot zahteven uporabnik mobilne tehnologije sem bil nad dobljenim presenečen. Že slike/videje dela ta telefon popolnoma hude. Tudi zvok ima odličen za ta cenovni rang (DOLBY). Ima tudi dve reži za SIM kartice (najverjetneje ne bo potrebovala , ampak je defnitivno to plus ), pa microSD..itd.

To kupite in ste zmagali. (Razen če vam znamka ne odgovarja, potem lahko pogledate za podobne telefone do 100€. Dobiš tudi Sonya..).

blackbfm ::

LG G3 S (nevem kako bi se navadila na odklepanje, zaklepanje na zadnji strani)


Nekaj časa rabiš da se navadiš, ampak ti lahko rečem da se stvar v praksi obnese precej boljše kot izpade na prvi pogled. V bistvu mi je čudno da je LG edini ki izdeluje telefone na tak način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

avtek ::

Hvala za odgovore fantje! Bom ji vzel kar G3 S, pa kar bo bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529526083 (22393) Leko
»

Telefon za do 250€

Oddelek: Mobilne tehnologije
262717 (1198) Tomson
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7420569 (13844) sift
»

Potrebujem pomoč pri nakupu novega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
153204 (2942) worteleven

Več podobnih tem