» »

For Honor

For Honor

1 2
3
»

Tr0n ::

Kaki shitty game je to lol. Folk kr masha gumbe, tako da niti napadit ne mores. Uninstalled.

ahac ::

Folk kr masha gumbe, tako da niti napadit ne mores.

Ti ne znaš. :))
Bolj mashajo, lažje jih je sesut.

Combat je zanimiv in čisto v redu, game types so tudi kul. Problem je edino to, da se mi vse skupaj ne zdi vredno 60€...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Folk kr masha gumbe, tako da niti napadit ne mores.

Ti ne znaš. :))
Bolj mashajo, lažje jih je sesut.

Combat je zanimiv in čisto v redu, game types so tudi kul. Problem je edino to, da se mi vse skupaj ne zdi vredno 60€...


Tudi odvisno kako dolga bo kampanija. Če so tri različne zgodbe vitezi, vikingi in samuraji pa če je vsaka zgodba dolga 6 ur potem bi se kar splačalo sploh če ti je multiplayer všeč zna biti dober komplet.

Jaz bom počakal na razprodajo, ker me zanima samo single player,

Ghost007 ::

cena na cdkey je ze dropnila na 38EUR. Vseeno to much. Ni vredno mi. To je 20EUR game top ze zarad vseh teh tehnicnih tezav ki ocitno izvirajo iz EAC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Tr0n ::

ahac je izjavil:

Bolj mashajo, lažje jih je sesut.

Z misko hitro premikas levo, desni in gor ter mashas levi mouse gumb. To je to. Animacija menjave guarda je dovolj hitra, in light attack dovolj pocasen preden connecta, da moras met zegn, da ga udaris.

Bullshit game.

Ghost007 ::

meni se pa zdi tezje z misko. Pa vse animacije niso dovolj hitre lih. Mozno da animacije iz blockade. Ce pa se zajebes pa napadas in sfulas pa ni sans da blokiras nasledni incoming. Druga kot Duel tak nima smisla spilati kaj se mene tice. To se bom malo cez te dni sprobal in oceno pol.

next3steps ::

Ghost007 je izjavil:

zanič je če onemogoča nekaj kaj ni cheat.. Totalno zanič!
Battleye in VAC nimata problemov z tem.

BattlEye and H1Z1 rings a bell?
Ker je zaradi antičita igra bila za nekatere teden dni (ali celo dva) neigralna.

ahac je izjavil:

Folk kr masha gumbe, tako da niti napadit ne mores.

Ti ne znaš. :))
Bolj mashajo, lažje jih je sesut.

Combat je zanimiv in čisto v redu, game types so tudi kul. Problem je edino to, da se mi vse skupaj ne zdi vredno 60EUR...

Jaz tega fokus moda sploh ne uporabljam. Tisti drugi karakter izmed samurajev > lancer/spear-bearer igram tako, da šprintam in udarim z lahkim napadom - kao neki piercing attack-, se odkotalim in odšprintam kot en čefur, ki krade torbice.
Vajo ponovim.

Zgodovina sprememb…

sentiš ::

Sej sem vam rekla, da je igra ubisoft trash.

kitl76 ::

Tole je Mortal Kombat z mečem. Meni ne potegne sem pa opazil da je z gamepadom lažje igrati kot pa z tipkovnico in miško.

next3steps ::

Ma, igra je kar zabavna, čeravno za multiplayer ne bi dal 60 eurov, ker me SP ne zanima.
So pa pobrane ta boljše fine zadeve iz drugih iger. Meni iz Siega, top-down pogled iz BF1, horde NPCjev, ki te pikajo z zobotrebci iz Titanfalla, plejsanje svoje grupe vojakov iz Red Orchestre, ...
Over-all je zabavna casual sabljaščina. Za kaj bolj (zanimivega) hardcore bo pa treba pogledato po Blade Symphony (http://store.steampowered.com/app/22560... )

oo7 ::

For Honor - Gameplay Launch Trailer


For Honor - Official Customization and Progression Trailer

m0LN4r ::




Glede na to, da je Beta Nvidia spil deluje zelo dobro, pa grafikaa je tudi fina.

Igra zadovolji svoj namen, seveda. Ne pozabit to je igra o vitezih, ne more bit Indiana Jones.
Kaj pa delajo vitezi drugega, kot se samo monotono koljejo med sabo. Hvala bogu ni treba ene cele telenovele se zravn odigrat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ghost007 ::

Evo potrejno da
Steam verzija ni enaka Uplay Verziji.
Steam je inhome in gamestream, ter steam link kompatibilna medtem ko Uplay ni.
Ceprav se obe verzije povezeta na isti Uplay account.

Točno to kaj sem predvidevo. Fuck UPLAY!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

bajsibajsi ::

next3steps je izjavil:

Za kaj bolj (zanimivega) hardcore bo pa treba pogledato po Blade Symphony (http://store.steampowered.com/app/22560... )


Blade Symphony sem igral tri leta nazaj in nas je bilo na serverjih le kaksnih 50-100. Danes je verjetno online ostalo le se nekaj hardcore playerjev, ki te dobesedno razrezejo v parih sekundah. Je pa igra.. hm.. zanimiva. Ima feeling. Muska, stil itd.

Ghost007 ::

Jaz bi recimo zelel videti 90% vec blockiranja in parry. tistih 10% kot te pa trofim z axo pa zelim da so smrtnonostni ali pa vsaj hudo boleči.

Dans bom se ga konkretno spilo ampak verjetno bolj proti botom kot playerom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

oo7 ::

Preloading is available worldwide on Xbox One, PC, and PS4, with one exception being Japan (PS4). Depending on your platform and region, the file size is between 31.45 GB and 37.2 GB.




For Honor Server Availability Timing:

Retail Versions:

The game will be available on Xbox One and PlayStation 4 as soon as the servers open on Monday, February 13 at 8:01 PM UTC.

Montreal Time: 3:00 PM EST, on Monday, February 13
Paris Time: 9:00 PM CET on Monday, February 13
Pacific Time: 12:00 PM PST on Monday, February 13
Uplay PC will be available worldwide on February 14, 12 AM your local time
Oceania region: game servers will open at 7 AM AEDT/ 9 AM NZDT on Tuesday, February 14
Digital Versions:

In Europe, Africa and North, Central and South America:

The game will be accessible for Xbox One and PlayStation 4 on February 14, 12 AM your local time
PC players using Uplay will have access to the game on February 14, 12 AM your local time
Steam players will have access to the game on the February 14, 12 AM EST / 6:00 AM CET / 4:00 PM AEDT / 6:00 PM NZDT

Ghost007 ::

nisem nabavo.... Mi postsalo prevec monotono.

oo7 ::

For Honor - Launch Trailer

oo7 ::

Prve ocene

Attack of the Fanboy 4,5/5
GameSkinny 8/10
PlayStation LifeStyle 7/10
Cheat Code Central 4/5


http://opencritic.com/game/2863/for-hon...

Ghost007 ::

Azzi88 ::

Zdravo,

igra kdo ta špil?

Če je kdo za kakšen 4v4, naj doda Azzi88. Imamo tudi discord.

Lp, Azzi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azzi88 ()

next3steps ::

Ghost007 je izjavil:

Jaz bi recimo zelel videti 90% vec blockiranja in parry. tistih 10% kot te pa trofim z axo pa zelim da so smrtnonostni ali pa vsaj hudo boleči.

Dans bom se ga konkretno spilo ampak verjetno bolj proti botom kot playerom.

Nah. Potem nisi ciljana publika.


V resnici teh blokad in parrying skoraj ni bilo. Od življenja do smrti pa je pot bila dolga okrog 10 sekund. Pri težkih dolgih mečih je pa šlo samo za to, kdor prvi zadane nasprotnika. @greatsword

Zgodovina sprememb…

sundance ::

Čist info me zanima, sem ravno razmišljal, predvidevam da v igri konzolaši in pcjaši igrajo med seboj?
Če to drži, kako se v igri kjer so potrebni lightning reflexes in vsak nano moment šteje konzolaši zaklenjeni (oz. nekater konzole nitine zmorejo več) na 30 fps merijo z pc master race na 80+ fps ?

sentiš ::

Poglej si gor Netcode analysis par postov višje. Nimajo veze nano momenti zaradi FPS, če je pa lag bolj odvisen kako dober boš v igri.

oo7 ::

For Honor Angry Review

Ghost007 ::

sundance je izjavil:

Čist info me zanima, sem ravno razmišljal, predvidevam da v igri konzolaši in pcjaši igrajo med seboj?
Če to drži, kako se v igri kjer so potrebni lightning reflexes in vsak nano moment šteje konzolaši zaklenjeni (oz. nekater konzole nitine zmorejo več) na 30 fps merijo z pc master race na 80+ fps ?


Nena konzolasi igrajo z PCjasi. Vse je loceno, se Xbox in ps.

oo7 je izjavil:

For Honor Angry Review



dobro da nisem nabavo te.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

oo7 ::

After just 2 weeks, For Honor lost 50% of its player base on Steam - the same rate as The Division

http://www.vg247.com/2017/03/07/after-j...

After cracking Steam's top ten most played games at launch with nearly 46,000 players, it seems many day one players have not returned.

Githyp reports that one week after launch, Steam numbers dropped to 21,000 players. Another week after, numbers were down to 15,000 per-day.

oo7 ::

Steam:

User reviews:
RECENT: Mostly Negative (3,644 reviews)
OVERALL: Mixed (16,420 reviews)

Dobro, da nisem kupil. Jo bom enkrat ko bo steam razprodaja tam za 5 eur :)

m0f0x ::

A ni za to igro mišljen bojkot ali je že bil? Ker UBIshit ne posluša igralcev in njihovih predlogov.

scipascapa ::

itaq, kdo jo je že naredil? 1x samo ugibate :)

m0f0x ::

PC master race?

lolek0077 ::

še sploh igra to igro sploh kdo na ps4?

Ghost007 ::

Zdaj bi naj dodali server.
Zanima me ce zdaj oz danes kupim steam 30€ standard verzijo. KAj se rabim kake bedne addone da imam vse potem za online?

oo7 ::

Po moje bo standardna verzija čisto dovolj.

oo7 ::

For Honor: 5 Minutes of Highlander Gameplay in 1080p 60fps



For Honor: 6 Minutes of Gladiator Gameplay in 1080p 60fps

ribac7 ::

Igra mi je pa drgac zlo vsec sam me skrbita tale dva problema.
folk naj mi nekdo pove ce se igro splaca kupt za ps4 ker baje so classe full ne balancirane in baje ko igras online igras skos proti enim in istim ker ni igralcev je to res?

oo7 ::

ribac7 je izjavil:

Igra mi je pa drgac zlo vsec sam me skrbita tale dva problema.
folk naj mi nekdo pove ce se igro splaca kupt za ps4 ker baje so classe full ne balancirane in baje ko igras online igras skos proti enim in istim ker ni igralcev je to res?


To, da so razredi precej neuravnovešeni sem že slišak ne vem paali so popravili ali ne.
Za Ps4 ne vem koliko je kaj igralcev na Steamu jih je pa trenutno malo več kot 350.

ahac ::

For honor pc starter edition now available!
https://forhonor.ubisoft.com/game/en-us...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: ahac ()

oo7 ::

Me prav zanima koliko ljudi sploh še tole igra najbrž prav veliko ne.

Tr0n ::

For Honor Starter Edition je free med 11-18 junijem.

https://free.ubisoft.com/promotions/for...

oo7 ::

Še kar ustrajajo z to igro ?

oo7 ::

For Honor: Year 3 Season 1 - New Hero: Vortiger | Cinematic Reveal Trailer | Ubisoft

oo7 ::

For Honor: Tyranny Story Trailer | Ubisoft

Care87 ::

Imam eno vprasanje koliko casa traja da pridejo nove igre na uplay+ ali so takoj po izidu na uplay+?
ASUS PRIME B460-PLUS i5-10400F 2.90GHz NOCTUA NHD-14 32GB DDR4 RX 5600XT
120GB SSD,2TB WD Green
OS Windows 10 Pro 64-bit

oo7 ::

Care87 je izjavil:

Imam eno vprasanje koliko casa traja da pridejo nove igre na uplay+ ali so takoj po izidu na uplay+?


Ubisoft, da vse svoje igre takoj na Uplay.

Care87 ::

oo7 je izjavil:

Care87 je izjavil:

Imam eno vprasanje koliko casa traja da pridejo nove igre na uplay+ ali so takoj po izidu na uplay+?


Ubisoft, da vse svoje igre takoj na Uplay.


A potem bodo Assassin's Creed Valhalla in Watch Dogs: Legion takoj ob izidu na uplay+ naročnini?
ASUS PRIME B460-PLUS i5-10400F 2.90GHz NOCTUA NHD-14 32GB DDR4 RX 5600XT
120GB SSD,2TB WD Green
OS Windows 10 Pro 64-bit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Care87 ()

ahac ::

Da.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1101243519 (896) ahac
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29842438 (472) oo7
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233364 (905) oo7
»

Rainbow Six Siege (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19830029 (1179) ahac
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558256 (2006) cias

Več podobnih tem