» »

Internet explorer - tiskanje

Internet explorer - tiskanje

Anonimnež ::

Pozdravljeni,

prosil bi za pomoč, kje in kaj je potrebno v internet explorer-ju nastavit, da bi mi v nogi tiskal URL datoteke, vendar brez znakov %20 med presledki.

cekr ::

Print/Page Setup
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Anonimnež ::

cekr je izjavil:

Print/Page Setup



In kje nastavim, da mi ne printa s dodatki kot so %20...

Vem, da tam izberem URL v nogo, vendar me motijo dodatki :)

cekr ::

pod Footer izberi -Empty- , če nekaj nočeš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Anonimnež ::

cekr je izjavil:

pod Footer izberi -Empty- , če nekaj nočeš.


Hm...glej jaz hočem, da mi v nogi izpiše:

file://C:Laser Trumpf 3030\Storitev\David Guetta\Po meri\Povprasevanje 25.02.2015.HTML

in nočem da mi izpiše tako:

file://C:Laser%20Trumpf%203030\Storitev\David%20Guetta\Po%20meri\Povprasevanje%2025.%2002.%202015.HTML

Nekje vem, da se to v internet explorer-ju da nastavit, ker sem na starem PC-ju imel tako urejeno, sedaj na novem pa mi ne uspe.

kloko ::

Ime datoteke na disku vsebuje presledke. Ker datoteko odpiraš z Internet Explorerjem, ta njeno ime obravnava kot URL, kateri pa ne sme vsebovati presledkov in jih zato pretvori v %20. Nažalost jih potem tudi prikaže tako, kar je tebi moteče. Firefox npr. jih pravilno prikaže in tudi natisne. Če se to lahko kako spremeni v tvoji verziji Internet Explorerja, ne vem...

L.p., Kloko

Anonimnež ::

kloko je izjavil:

Ime datoteke na disku vsebuje presledke. Ker datoteko odpiraš z Internet Explorerjem, ta njeno ime obravnava kot URL, kateri pa ne sme vsebovati presledkov in jih zato pretvori v %20. Nažalost jih potem tudi prikaže tako, kar je tebi moteče. Firefox npr. jih pravilno prikaže in tudi natisne. Če se to lahko kako spremeni v tvoji verziji Internet Explorerja, ne vem...

L.p., Kloko



Tako je, hočem, da mi namesto presledkov ne piše %20. Explorerja uporabljam zaradi drugih dejavnikov, ki se spet dobro ne prikažejo v drugih brskalnikih.

Ima kdo kak predlog?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Visual Basic] Aplikacija deluje nepopolno

Oddelek: Programiranje
91067 (851) bajsibajsi
»

Mozillin brskalnik brez vmesnika

Oddelek: Novice / Brskalniki
367570 (5633) Jst
»

Noob se loti programiranje v BASH

Oddelek: Programiranje
212202 (1602) c3p0
»

Odprtje nove strani z javascript brez menija, statusne vrstice in naslovne vrstice. L

Oddelek: Izdelava spletišč
192027 (1747) mte
»

Delež med "strokovnjaki"?

Oddelek: Novice / Brskalniki
292596 (2596) CaqKa

Več podobnih tem