» »

Rezervni deli za tuš kabino

Rezervni deli za tuš kabino

SimplTech ::

Pred nekaj dnevi se mi je na vratih tuš kabine (Kolpasan) pokvaril ležaj. Gre za to zadevo:


Kabina je stara dobre 2 leti in omenjeni ležaj je preprosto razpadel na prafaktorje. Ko sem kupoval kabino so vsi na veliko zagotavljali, da je Kolpa TOP in da se deli zanjo dobijo brez problemov.

Tako lepo pišem na servisno službo Kolpe in dobim zelo hitro odgovor, da se rezervni del dobi, da je komplet dveh ležajev poštenih 35 EUR. :) Dodamo še stroške pošiljanja in smo na 40 EUR. Ker mi je bilo to preprosto preveč, sem veliko izbiro ležajev našel v spletni trgovini iz UK: Showerpart

Na koncu sem dobil v enem tednu domov 2 nova ležaja za 13 EUR (od tega polovica za poštnino). Žal je pri meni Kolpa padla na testu podpore kupcev, mogoče pa bo ta izkušnja pomagala še komu v podobni situaciji.

Malajlo ::

Kakšne veze ima cena rezervnega dela s podporo kupcem?
Podpora kupcem je, da po 12 letih pokličem njihovo servisno službo in dobim rezervni del in nasvet, kako zamenjati zadevo. Sem plačal nekih 30 EUR, čeprav je odrezan prst gumijaste rokavice čisto v redu opravljal svoje poslanstvo. Še večja razlika v ceni!

Roadkill ::

>> Ko sem kupoval kabino so vsi na veliko zagotavljali, da je Kolpa TOP.

AAAhahahahaaa. A to si bil v kakem njihovem salonu? Težko najdeš večji krš kot Kolpasan. Pa po možnosti si dal 300€ za tuš kabino in si prepričan, da je po nekem čudežu klavitetna. :D
Večino njihovih izdelkov je bila že v salonu razmajanih/polomljenih.
Ü

krofko ::

Moja izkušnja pa je drugačna. Lansko leto se mi je zlomilec nosilec kolesa, ki je na zgornji sliki. Tuš kabina je stara 12 let. Rezervni del (kolo + nosilec) je stal 3,76EUR + poštnina. To se mi je zdela poštena cena.

hurikhan ::

AndreAS ::

Zdravo,

Tudi pri meni so razpadli ležaji. Pri meni je odstopila takšna guma okrog ležaja. Ležaj spodaj na tuškabini je premer 25mm , zgoraj pa je zdaj brez gume premer 23mm.
Tale link ki ga je pripopal hurikhan zgleda da bo to to. Sicer potrebujem samo ležaje ampak prodajajo kr komplete z držalom za tuš vrata.

 tus

tus



 tus

tus



Če ima kdo še kaj uporabnega naj deli.
Hvala
lp ,Andrej

SimplTech ::

@Roadkill: ni bil njihov salon, niti ni bila cena takšna kot jo omenjaš (mislim da je bila malo čez 500 EUR).

Namen teme ni vsesplošne pritoževanje čez proizvajalca, ampak to da če bo kdo v podobni situaciji naj pogleda za dele v tujini (Ebay, že omenjeni Showerpart...).

garfy ::

moji ležaji so tudi fuč, sploh ne vem od koga je tuš kabina, verjetno kolpa tudi, kaj pa vem, krš da ni večje

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopalnica tus sestavljen iz stekla in brez banje samo odtok v tleh

Oddelek: Loža
167321 (2135) T-Mac
»

Težave s tušem

Oddelek: Loža
125695 (4963) INSIDE
»

Zagotavljanje servisa oz. nadomestnih del za kupljene artikle

Oddelek: Loža
183512 (2952) St235
»

Cena nove kopalnice

Oddelek: Loža
1514394 (8072) šernk
»

Nov okvarjen tuš

Oddelek: Loža
263648 (2478) Go-ahead

Več podobnih tem