» »

Telekom Austria bo kupil Amis

1 2
3
»

GTX970 ::

hojnikb je izjavil:

Pa res. No, še vedno ma TK cca 300 baznih več, kar ni ravno podobno število.

Zunaj mest uporablja SI pri umts 900/2100, TK samo 2100, tako da imaš pri SI signal tudi tam, kjer ga TK kljub več baznim nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Massacra ::

A je realno, da je Telekom vredem samo 29X cene Amisa? 8-O

zee ::

Ja, to je cena nacionalnega interesa. Za TS bi RS dobila bistveno vec, ce bi ga prodala slabih deset let nazaj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Lonsarg ::

Ja, samo v zadnjih 10ih letih je z TS-jem država tudi precej zaslužila. Si bi upal reči da več, kolikor je razlika, za kolikor bi ga več prodal.

Jinto ::

Manj, kar pejd računat.

Lonsarg ::

50-100 miljonov na leto,t orej 500 miljonov do miljarde.

Jinto ::

Glej dividende, ker dobiček ne gre ves nazaj v državo.
Prodajna cena pa recimo 4* višja, če bi ga prej prodali prej.

Firmo, ki letno dela do 100m dobička, poleg tega vsako leto okoli 100m investira, prodat za 700m.

krneki0001 ::

Jinto je izjavil:

Glej dividende, ker dobiček ne gre ves nazaj v državo.
Prodajna cena pa recimo 4* višja, če bi ga prej prodali prej.

Firmo, ki letno dela do 100m dobička, poleg tega vsako leto okoli 100m investira, prodat za 700m.


Prodaja kokoši, ki nese zlata jajca. Sej jo bomo čez par let nazaj kupili po 10x višji ceni, ker potem pa bo v nacionalnem interesu..
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Mr.B ::

Madonca čez nekaj časa bodo nekateri trdili, da je bil HR Telekom prava visoka tehnološka nekaj.. Fantje a se sploh zavedate kakšne ceno si prlačeval za mizerne hotrosti, preden je DT kupil hrvaški telekom ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jinto ::

Poglej tudi stanje v Nemčiji, ki je slabše kot pri nas, cene višje. Pa Američanom vse javijo.

krneki0001 ::

Mr.B je izjavil:

Madonca čez nekaj časa bodo nekateri trdili, da je bil HR Telekom prava visoka tehnološka nekaj.. Fantje a se sploh zavedate kakšne ceno si prlačeval za mizerne hotrosti, preden je DT kupil hrvaški telekom ?


Ne, pr4eeden je DT kupil HT, so bile hitrosti enake. In so še danes, ker nič ne vlagajo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

francek1 ::

mitja73 je izjavil:

Še vedno pa tudi velja da želiš signal v neurbanih predelih Slo potem si na Telekomu, če ti je seveda signal dejansko pomemben.

To je zelo pavšalna ugotovitev. Marsikje je obratno. Se mi malo zdi, da je SM bolj pametno postavljal bazne postaje.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Utk ::

krneki0001 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Madonca čez nekaj časa bodo nekateri trdili, da je bil HR Telekom prava visoka tehnološka nekaj.. Fantje a se sploh zavedate kakšne ceno si prlačeval za mizerne hotrosti, preden je DT kupil hrvaški telekom ?


Ne, pr4eeden je DT kupil HT, so bile hitrosti enake. In so še danes, ker nič ne vlagajo.

Tudi Telekom bi en klinc vlagal, če ne bi imel neke konkurence. In tudi je en klinc vlagal dokler je ni imel. Poleg tega je pa še nategoval ljudi in ostale firme, dokazano na sodišču nekaj, nekaj pa še bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mr.B ::

nebivedu,
Ne, pr4eeden je DT kupil HT, so bile hitrosti enake. In so še danes, ker nič ne vlagajo.

A to trdiš zato, ker je pri nas drugače ? Ali morda asociiraš da je Telekom Slovenije cca 50 paketov združil/optimiziral, ker jim enostavno SW ni več zmogel.... Dej no pokaži cenik HR Telekoma pred in danes.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki0001 ::

Utk je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Madonca čez nekaj časa bodo nekateri trdili, da je bil HR Telekom prava visoka tehnološka nekaj.. Fantje a se sploh zavedate kakšne ceno si prlačeval za mizerne hotrosti, preden je DT kupil hrvaški telekom ?


Ne, pr4eeden je DT kupil HT, so bile hitrosti enake. In so še danes, ker nič ne vlagajo.

Tudi Telekom bi en klinc vlagal, če ne bi imel neke konkurence. In tudi je en klinc vlagal dokler je ni imel. Poleg tega je pa še nategoval ljudi in ostale firme, dokazano na sodišču nekaj, nekaj pa še bo.


Saj zato pa imamo mi boljše zadeve kot pa Hrvatje. Če bi pri njih kaj vlagali, bi lahko imeli enako, vlagal ni pa noben, ne Hrvatje prej in ne DT sedaj.

In enako bo pri nas, če ga bodo prodali. Ko bo prodan, bo ostal tam kjer je sedaj.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MrStein ::

Jinto je izjavil:

Poglej tudi stanje v Nemčiji, ki je slabše kot pri nas, cene višje. Pa Američanom vse javijo.

Ja, 25/5 priključek za 25 EUR na mesec, ali 50/10 za 40€ je res dražje kot pri nas.

PS: Menjam ISP , ponudbe pod: ceneje kot Nemčija.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Jinto ::

Kar mi je prijatelj kazal, živeč na jugu Nemčije, je bilo vse dražje kot pri nas, je bil pa vključen tudi TV (na voljo pa je bil DT in lokalni kabelski ponudnik).

Sicer bolj opazno slabše je bilo na mobilnih storitvah, tam tudi neke Skype blokade?

MrStein ::

Jaz tudi lahko pokažem tri prijatelje, ki imajo na voljo samo drage in zanič ponudbe.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Utk ::

A ste nekateri resno preveč zabiti, da bi razumeli, da slovenski telekom ne vlaga zato, ker je državni, ampak zato ker ima konkurenco, in tudi da dokler je ni imel, ni vlagal skoraj nič. Isto hrvaški telekom. Ne vlaga, ker mu ni treba. Spet nobene veze s tem ali je državni ali ne. Ker niti dokler je bil hrvaški ni vlagal.

Lonsarg ::

Ja eni res ne zastopijo da problem monopola nima nič z državni vs privatni debato.

Jinto ::

Kdo pa trdi drugače?

Cervantes ::

Lahko rečem samo to, da sem z Amisom popolnoma zadovoljen, zlasti z njihovim hitrim odzivom na prijavo napak in odnosom do stank.
Samo upam, da ne ne bo slabše, če bo nov lastnik.

Utk ::

Jinto je izjavil:

Kdo pa trdi drugače?

nebivedu in podobni.

AndrejO ::

Cervantes je izjavil:

Lahko rečem samo to, da sem z Amisom popolnoma zadovoljen, zlasti z njihovim hitrim odzivom na prijavo napak in odnosom do stank.
Samo upam, da ne ne bo slabše, če bo nov lastnik.

Sam pa lahko rečem, da sem z Amis zelo nezadovoljen, ker me sploh nočejo za stranko in prav iščejo izgovore, da mi slučajno ne bi česa prodali.

Zadnji tak "odličen" izgovor je bil, da to pa nudijo samo pravnim osebam.

OK. Na srečo se še najdejo alternative, ki niso izbirčne, ko pride do sprejemanja novih strank. Upam, da bo tako tudi še naprej.

noraguta ::

Lonsarg je izjavil:

Ja, samo v zadnjih 10ih letih je z TS-jem država tudi precej zaslužila. Si bi upal reči da več, kolikor je razlika, za kolikor bi ga več prodal.

aja kolk pa?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

noraguta ::

Sploh so krasne devidende v letu ko je pridelal 200m izgube. 10 let nazaj je bil pac vec vreden sedaj je trg zasicen. Delnica je pa skoz tm tm. Nikakor pa razlike magnitude.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Utk ::

Take in podobne zgodbe so pravi razlog zakaj je tak problem prodat Telekom. Jebe se komu za nacionalne interese, nacionalno varnost, pa tudi za proračun ne.

noraguta ::

ja dokaj "visoki" moralni standardi al s čim se stranka hvali.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Jinto ::

Podobno se bo še ugotavljajo tudi za to prodajo, interesi v ozadju, mednarodne prisile.

Plenilska posojila in potem ropanje (primer: grški otoki, naš telekom).

noraguta ::

itak se nebi čudil , če ni dobil veber provizije pri prodaji TS, glede na to koliko je ceno znižal po trditvah poznavalcev iz ST.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Utk ::

Jinto je izjavil:

Podobno se bo še ugotavljajo tudi za to prodajo, interesi v ozadju, mednarodne prisile.

Plenilska posojila in potem ropanje (primer: grški otoki, naš telekom).

Nič ne popestri dneva kot levičarske teorije zarote. Samo da če to razlaga nek šmrkavec na youtubu, se mu vsi smejijo, če to govori poslanec, se mu pa smejijo še krave.

Jinto ::

A sedaj je že vsak, ki ne razmišlja analogno, levičar?

Cervantes ::

AndrejO je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Lahko rečem samo to, da sem z Amisom popolnoma zadovoljen, zlasti z njihovim hitrim odzivom na prijavo napak in odnosom do stank.
Samo upam, da ne ne bo slabše, če bo nov lastnik.

Sam pa lahko rečem, da sem z Amis zelo nezadovoljen, ker me sploh nočejo za stranko in prav iščejo izgovore, da mi slučajno ne bi česa prodali.

Zadnji tak "odličen" izgovor je bil, da to pa nudijo samo pravnim osebam.

OK. Na srečo se še najdejo alternative, ki niso izbirčne, ko pride do sprejemanja novih strank. Upam, da bo tako tudi še naprej.

Tole mi pa ni jasno.
Jaz nisem pravna oseba in moji sosedje tudi ne, pa smo vsi pri Amisu.
WTF?

BTW, tole je tema o prodaji Amisa, ne Telekoma.
Odprite si svojo temo.

AndrejO ::

Cervantes je izjavil:

Tole mi pa ni jasno.
Jaz nisem pravna oseba in moji sosedje tudi ne, pa smo vsi pri Amisu.
WTF?

Ja, se strinjam. WTF. Nekaterih dodatnih storitev brez katerih ne rabim njihovega "hiperneta", mi ne želijo prodati, ker jih imajo "samo za pravne osebe".

Torej bom do nadaljnega ostal pri TS in T-2, kjer se bolj obremenjujejo s tem, da so računi pravočasno plačani, kot pa s tem, kakšen je v očeh države pravni status osebe, ki jih plačuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

krneki0001 ::

Utk je izjavil:

Jinto je izjavil:

Kdo pa trdi drugače?

nebivedu in podobni.


Laž. Beri še enkrat celo temo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Martin Krpan ::

Utk je izjavil:

Take in podobne zgodbe so pravi razlog zakaj je tak problem prodat Telekom. Jebe se komu za nacionalne interese, nacionalno varnost, pa tudi za proračun ne.


Pa ja ne boste našga ubogega Kocko pustil brez gnarja ?!!
Imate kamen namesto srca al kaj ?!
A smo socialna država pa to al nismo !:D

driver_x ::

Prav res, celotno kariero se je razdajal za nas in za naše športinke!

Cervantes ::

driver_x je izjavil:

Prav res, celotno kariero se je razdajal za nas in za naše športinke!

Tle eni sploh ne razumete bistva volonterskega dela!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom Austria bo kupil Amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
13744409 (35677) Cervantes
»

T-2 gre v stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8838473 (29511) MrStein
»

T-2 bo do nadaljnjega normalno zagotavljal storitve

Oddelek: Novice / Ostale najave
379588 (6982) Lonsarg
»

Prisilna poravnava T-2 pravnomočna, Simobil med snubci (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6831305 (26528) BlueRunner
»

Medinet pred prodajo..

Oddelek: Omrežja in internet
51459 (1217) jRk0

Več podobnih tem