» »

Steam - Controller

Steam - Controller

1 2 3
4
5

prenasalec ::

Kaj ti piše pod estimated delivery?

Shybby ::

naročil v nedeljo, dobil v ponedeljek.. 8 dan =)

Jerry000 ::

Ah, je že na poti :)

petrus ::

Building the Steam Controller:
stati inu obstati

scipascapa ::

sorry za bump....s kje ste naročili kako ste zadovoljni? mora steam laufati na primarnem pcju? kako to vse skupaj funkcionira?

prenasalec ::

Naročil sem na Steamu, sem zelo zadovoljen. Če ti dela Steam Big Picture, ti dela tudi Steam Controller.

Jerry000 ::

Enako, prek steama in FUL zadovoljen

Dr_M ::

Trenutno je kontroler na steamu 38,49€, malo me mika, ampak nisem cisto preprican.
Z njim bi igral razne (arkadne) dirkacine, ki jih imam (NFS, GRID, DIRT...).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

buttplugs ::

Če nisi prepričan, se lahko vrneš h klasiki.
http://www.ebay.de/itm/Sony-Playstation...
37EUR.
* Treba se edino navaditi na A/B

Dr_M ::

Ce bi ze od konzole uzel, potem bi raje od xboxa 360 ali one, mi bolj sede. Te sem sprobal, steama pa ne, mi pa zgleda dost zanimiv.
Btw, steamov kontroler dela tudi z emulatorji? Konkretno me zanima za Fusion.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

scipascapa ::

Jerry000 ::

Mam steam controller in je vreden denarja, hud controller :) (res pa je da nisem imel nobenih konzol ala PS4 ali Xbox, tako da nisem imel teh controllerjev)

kitl76 ::

Tole vzem super gamepad pa še vse igre delujejo https://www.mimovrste.com/igralni-plosc...

Alien123 ::

kitl76 je izjavil:

Tole vzem super gamepad pa še vse igre delujejo https://www.mimovrste.com/igralni-plosc...


omg lol.. za 40 eurov se kupi joypad od x1-ke.. ne tega šrota kupovat

Machete ::

Točno to. XB1 kontroler kupi in si zmagal. Pusti Steam in ostale eksote.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Točno to. XB1 kontroler kupi in si zmagal. Pusti Steam in ostale eksote.

Kaj pa fali steam controllerju? Sam ga imam in deluje vse lepo, in super je v rok, in trackpad je zakon

Lonsarg ::

Steam kontroler je enako dober za konzolam prijazne igre kot XB1, kot dodatek zmore tudi klasične miška špile, kaj še človek hoče.

Aja, pa trenutno je akcija, ko stane 38€:)

Machete ::

Jerry000 je izjavil:

Machete je izjavil:

Točno to. XB1 kontroler kupi in si zmagal. Pusti Steam in ostale eksote.

Kaj pa fali steam controllerju? Sam ga imam in deluje vse lepo, in super je v rok, in trackpad je zakon


Menda ni za vse najboljši. :D XB je pa ergonomični balzam in vse se da na njega. Plus kar nekaj cenejši.

Kje je Steam kontroler za 38 eur?
Zadnjič sem gledal en video 500.000 jih je bilo samo prodanih. S tem, da Steam mašinc pa ogromno ogromno manj. Ker preprosto niso zanimivi za menjavo za konzolaše. Za PCjaše pa še manj. So bojda precejšnji tržni polom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Lonsarg ::

Za 38EUR ga dobiš še kak teden, dokler poteka Steam Summer Sale:
http://store.steampowered.com/app/35337...

Zame kot za "PC-jaša" kakršnikoli drug kontroler od Steamovega pač odpade, ker imajo ostali omejeno podporo iger. Čeprav po drugi strani sem ga kupil čist tko, ker je pač tako poceni trenutno, glavnino bom zelo verjetno še vedno igral pred 34" ekranom z miško. Oziroma bomo videli:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Machete ::

To je ok cena. Samo bi mogel več igrat na kontroler, da bi se splačal. Za enkrat na dva mesca ni smoterno :P
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mavrik ::

Lonsarg je izjavil:

Za 38EUR ga dobiš še kak teden, dokler poteka Steam Summer Sale:
http://store.steampowered.com/app/35337...

Zame kot za "PC-jaša" kakršnikoli drug kontroler od Steamovega pač odpade, ker imajo ostali omejeno podporo iger. Čeprav po drugi strani sem ga kupil čist tko, ker je pač tako poceni trenutno, glavnino bom zelo verjetno še vedno igral pred 34" ekranom z miško. Oziroma bomo videli:)


Em, v bistvu moje izkušnje (večih) kažejo da je Xbox 360 / One kontroler bistveno bolj široko podprt kot pa Steam kontroler.
The truth is rarely pure and never simple.

Lonsarg ::

Morda uradno, ampak Steam kontroler v primeru da ni uradne podpore(ali vsaj neuradnega profila) simulira miško, kar pomeni da 100% vseh PC iger dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Smurf ::

Moje user experience s steam controllerjem je trenutno precej dober in nimam pripomb (res pa, da nimam izkusenj xboxovega). Plus je, da tako in tako igram vse igre iz steama, kjer je ta controller lepo integriran (velik plus mi je npr, da lahko z enim klikom po downloadas uradni ali community controller layout). Se ena dobra lastnost, ki jo ima steam controller je ta, da ima res velik nabor/vrsto tipk (vkljucno z touchpadom), kar pomeni, da skorajda ni igre, kjer ga ne bi moral uporabljati (udobno).

Alien123 ::

Lonsarg je izjavil:

Morda uradno, ampak Steam kontroler v primeru da ni uradne podpore(ali vsaj neuradnega profila) simulira miško, kar pomeni da 100% vseh PC iger dela.


ja sam zakaj bi mel miško na joypadu? Če že hočem na miško igrat, itq ne bom igral z miško na joypadu :D

buttplugs ::

Machete je izjavil:

Točno to. XB1 kontroler kupi in si zmagal. Pusti Steam in ostale eksote.

Glede na kakovost se kupi v tem vrstnem redu
PS4 Controller
XOne Elite Controller
Steam Controller
Razer Controller

Če ti PS4 (A/B,X/Y) ni všeč, greš na XOne Elite. Če ti je ta predragi, greš na X360/Steam/LogitechF710 varianto, če še to vedno ne, greš na Razer varianto.

Alien123 ::

meni ps4 nikakor ne sede v dlan.. plus motijo me pozicija stickov. Glede razer pa je stopnička višje pri xbox kontrolerju, sem imel razer sabertooth. najboljši od vseh + ker si si lahko sensitivity nastavljal..

DOOM_er ::

tudi meni je steam controller superioren napram Xbox ali ps4
Robots will steal your job. But that's OK

prenasalec ::

Steam Controller je meni daleč najudobnejši od vseh kontrolerjev. Glede uporabnosti pa tudi nimam prav nobenih pripomb.
Aja, pa par dni nazaj so mi končno crknile baterije - po več kot sedmih mesecih uporabe.

opeter ::

Alien123 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Morda uradno, ampak Steam kontroler v primeru da ni uradne podpore(ali vsaj neuradnega profila) simulira miško, kar pomeni da 100% vseh PC iger dela.


ja sam zakaj bi mel miško na joypadu? Če že hočem na miško igrat, itq ne bom igral z miško na joypadu :D


Kako pa igraš z miško v naročju, ko si na kavču pred tevejem?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Alien123 ::

za to je joypad, če pa hočem z miško igrat pa rem za mizo.. simpl

prenasalec ::

Nekateri imajo računalnik priklopljen na TV v dnevni sobi. For example. In takim je Steam Controller pač dobra izbira.

buttplugs ::

opeter je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Morda uradno, ampak Steam kontroler v primeru da ni uradne podpore(ali vsaj neuradnega profila) simulira miško, kar pomeni da 100% vseh PC iger dela.


ja sam zakaj bi mel miško na joypadu? Če že hočem na miško igrat, itq ne bom igral z miško na joypadu :D


Kako pa igraš z miško v naročju, ko si na kavču pred tevejem?

Ne razumeš, da ne gre za miško nego bolje rečeno za trackpad. Tale trackpad pa je v bistvu simulacija potegov miške z zelo malo občutljivostjo. Zakaj zelo malo? Da lahko pridobiš na natančnosti (noben profi v prvoosebnih streljačinah ne igra na visoki občutljivosti, ker s tem izgubi natančnost, v bistvu v nobeni igri). Zaradi tega je ta kontroler tudi smatran kot zelo dober, ker en poteg čez tisti trackpad bo vedno znova in znova pomenil obrat za recimo 60 stopinj.
Če boš na navadnem kontrolerju densi Thumbstick potengil 100 v eno stran, boš dobil 100 različnih rezultatov. Če ima kontroler mrtvo cono, je pa itak huje, kot če črncu rečeš, da je nigger.

Komur ta kontroler ne paše in bi v dnevni vseeno rad igral z miško in tipkovnico, ima na voljo več opcij:
Razer Turret
Roccat Sova
COUCHMASTER

prenasalec ::

Tale Razer Turret izgleda, vsaj po mojem mnenju, hudičevo neudoben. Res pa je, da to sodim glede na slike na Googlu. Morda je v resnici kaj bolje.

Jerry000 ::

Alien123 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Morda uradno, ampak Steam kontroler v primeru da ni uradne podpore(ali vsaj neuradnega profila) simulira miško, kar pomeni da 100% vseh PC iger dela.


ja sam zakaj bi mel miško na joypadu? Če že hočem na miško igrat, itq ne bom igral z miško na joypadu :D

Zato ker bi se rad vsedel na kavč pred TV in igral CIV5 in ne bi rad z miško in tipkovnico bil na kavču ker je gamepad bolj udoben. Primer sem dal :)

Pesimist ::

Ne vem nikol imel Steam ¨Controller. Sem pa imel vse od tistih speedlink cheap, Logitech realtivno dragih, PS4 in Xbox360/1.
Od vseh omenjenih se mi ligitech F310 zdi najslabsi ker ima pre trde trigere. PS4 in X1 sta tu tu. Oba sta mi OK, ceprav jima tudi trigeri radi skripajo.

Uničim pa prakticno vse levi stick se brusi okrog ohisja, zato povprecno vsaj 1x na leto nabavim novega.

Izbire tako ali tako nimam sej imam konzole zato pac rabim oba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MatH ::

Ravnokar hotel naročiti na steampowered.com kontroler z linkom za 69€ pa hočejo imet 18€ za poštnino. Vse lepo in prav, a lahko bi opozorili na poštnino prej kot v zadnjem koraku.
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

Jerry000 ::

MatH je izjavil:

Ravnokar hotel naročiti na steampowered.com kontroler z linkom za 69€ pa hočejo imet 18€ za poštnino. Vse lepo in prav, a lahko bi opozorili na poštnino prej kot v zadnjem koraku.

In kaj je narobe? Ne mora vedet iz kje si. Sej te opozori pred nakupom, daj cancel pa je :)

Lonsarg ::

Poština se ne spremeni če naročiš več zadev, najdi še koga da skupaj naročite kontrolerje. Jaz sem pri dveh kontrolerjih + link tistih 20€ še rekel ajde, ampak ja, če te nemške trgovine razvadjo z 11€ poštnine pri gori robe te tale številka 20€ res malce preseneti...

Smurf ::

Lonsarg je izjavil:

Poština se ne spremeni če naročiš več zadev, najdi še koga da skupaj naročite kontrolerje. Jaz sem pri dveh kontrolerjih + link tistih 20€ še rekel ajde, ampak ja, če te nemške trgovine razvadjo z 11€ poštnine pri gori robe te tale številka 20€ res malce preseneti...

Postnina pri steamu je fiksna na kos, ne na posiljko. 2 kontrolerjev niti ne mores narociti v 1 posiljki.

Dr_M ::

Uceri sm narocil kontroler in upam na najboljse. Kok casa traja, da pride?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PARTyZAN ::

Tu je trajala dostava 3 dni, če se prav spomnim. Pa ob uporabi ne obupat takoj, traja nekaj časa, da se privadiš na touchpade, potem je pa super :)

Smurf ::

Meni je potoval 1 teden.

scipascapa ::

dajte mi še 1x povedat princip delovanja tega kompleta za 69€?

na pcju zalaufaš big screen al kaj že? in potem preko wifija na tvja nabijaš?

Smurf ::

scipascapa je izjavil:

dajte mi še 1x povedat princip delovanja tega kompleta za 69EUR?

na pcju zalaufaš big screen al kaj že? in potem preko wifija na tvja nabijaš?

Ja, s tem, da ti priporocam, da imas povezano preko zice (ne wifija, ki dela tako tako). Ce nimas te opcije ti odsvetujem nakup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

scipascapa ::

jaz računalnika in tvja direktno nimam povezano.

tv načeloma lahko butnem na lan, samo preko d-link switcha na t-2 milana...

moj pc je pa na ruter prikloplen, ruter pa na d-link switch.

glupo postavitev, edino če se konektam direkt na d-link switch da se "vidi" s tvjem?

Smurf ::

scipascapa je izjavil:

jaz računalnika in tvja direktno nimam povezano.

tv načeloma lahko butnem na lan, samo preko d-link switcha na t-2 milana...

moj pc je pa na ruter prikloplen, ruter pa na d-link switch.

glupo postavitev, edino če se konektam direkt na d-link switch da se "vidi" s tvjem?

Povezati moras svoje omrezje (se pravi router/switch) s tem steam linkom. Potem pa se link prek hdmija poveze s tvjem.

Dr_M ::

A je to podoben princip kot streamanje iz compa na comp preko steama?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Smurf ::

Dr_M je izjavil:

A je to podoben princip kot streamanje iz compa na comp preko steama?

Ja, samo da ne rabis celotnega kompa (pri tvju), ampak samo to skatlico.

Pesimist ::

pa pazi da imas vsaj i3/5/7 ali Nvidia.

Lonsarg ::

Smurf je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Poština se ne spremeni če naročiš več zadev, najdi še koga da skupaj naročite kontrolerje. Jaz sem pri dveh kontrolerjih + link tistih 20€ še rekel ajde, ampak ja, če te nemške trgovine razvadjo z 11€ poštnine pri gori robe te tale številka 20€ res malce preseneti...

Postnina pri steamu je fiksna na kos, ne na posiljko. 2 kontrolerjev niti ne mores narociti v 1 posiljki.

Jaz sem naročil link + 2 kontrolerja, torej 3 kosi. Poštnina me je prišla dobrih 20€.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941866821 (4800) oo7
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828128 (1447) acookook
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131407 (838) Ganon
»

Tretji korak Valvea v dnevne sobe je igralni plošček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5720586 (12043) opeter
»

Drugi Valveov korak v dnevne sobe - strojna oprema

Oddelek: Novice / Rezultati
3715153 (7953) PrimozR

Več podobnih tem