» »

Steam - Controller

Steam - Controller

1 2
3
4 5

ahac ::

Jerry000 je izjavil:

https://www.reddit.com/r/SteamControlle...

Ta kar hvali controller
Jasno, da v /r/SteamController hvalijo Steam Controller, ker v tak subreddit pridejo samo pravi navdušenci. Če ga tam ne bi hvalil, bi bilo nekaj resno narobe. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

Bom povedal kako se obnese ko nabavim :). Razmišljam samo še ali bi preko game.co.uk ali preko steama...ker tam game.co.uk ti podturijo še steam card kar pa ne rabim in nočem za to plačati 20€ več

prenasalec ::

Jaz sem ga preorderal kakšen teden nazaj, expected delivery je 9. 12., poročam takoj ko pride. Vse skupaj mi je Steam zaračunal 70€.

Jerry000 ::

To mi je pa ful bedno...dajo izid na 10.11. ampak dobiš ga šele decembra...nekateri jih pa že imajo.

prenasalec ::

Jah, tisti ki so prej naročili, so prej dobili. Itak imam prej preveč dela, tako da ravno prav pride :D

sentiš ::

Controller je prišel danes. Steam pošilja z GLS direktno iz Nizozemske in ni carine.

V roki se lepo drži, bi mi bilo bolj všeč, če bi bila mat plastika vsepovsod, ker tista lepotna svetlikajoča linija ni kaj prida. Mislim, zgleda res malo lepše, ampak je čisto nepotrebna.
Deluje okay, trackpade lahko dejansko klikaš ali pa uporabljaš kot touchscreen varijanta. Eneloop Pro gredo bolj na tesno notri, sicer pa dobiš zraven ene navadne Duracell.

če koga kaj konkretno zanima, mogoče lahko pomagam.

Dr_M ::

Pa je vreden 70€?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sentiš ::

Misliš glede uporabe ali glede izdelave?
Plošček niti ni tako zelo težek, niti preveč velik. Na primer, meni osebno so všeč PlayStation ploščki in na prvi dotik in pogled mi Steamov potegne bolj na cheap. Mogoče zaradi tistih dveh velikih okroglih trackpadov, deluje tako... prazno.

Glede uporabe pa mora vsak sam presodit. Osebno ne uporabljam ploščkov tako zelo pogosto, razen pri Lego igrah ali pri igrah kjer zahtevajo, da se igrajo z analognimi paličicami. Sama namesto miške uporabljam trackball in me je zanimalo kako se igra na trackpadih, ker analognih paličic ne maram preveč.

Je pa tudi res, da lahko preko Steama dobiš plošček zastonj, če unovčih dosti njihovih kart, ki se uporabljajo za tiste značke na profilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sentiš ()

Jerry000 ::

Zelo bi pomagal če bi lahko napisal koliko časa drži baterija :). Ko boš seveda imel čas. Drugače pa ja, bolje da ga naročim čene ga res lahko šele drugo leto dobim -.- bom pa preko steama kar, če pošiljajo iz EU

prenasalec ::

Baje pošljejo iz EU. Je pa cena poštnine nerazumno visoka, tudi če bi iz Amerike prišel, še sploh glede na delivery date.

Jerry000 ::

Je visoka ja...edina možnost je da to dobijo kje v SLO...samo dvomim

dottor ::

Sam bom uzel X1 gamepad, ker mi najlepše sede v roko :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Kurzweil ::

Kdor je že imel zadevo v tačkah, naj pove prosim če je tako kot sem včeraj videl v enem reviewu, kjer je nekdo jokal, da na more več kot običajno imet ploščka vzporedno s prsnim košem, ampak da mora zaradi teh touch padov ali karkoli so imeti plošček ves čas vodoravno. Bojda se streljačine na igrajo nič kaj boljše, da pa se pri strategijah pozna. Naj se en izprsi in napiše en pošten review ;)

sentiš ::

Veliko informacij je tudi na Neogafovem forumu: http://www.neogaf.com/forum/showthread....

prenasalec ::

Evo, Steam mi je končno poslal tracking number, upam da dobim čim prej :D

Jerry000 ::

poročaj ko dobiš kako se obnese in kako si zadovoln :)

prenasalec ::

Evo, dobil Controller in deluje super! Zaenkrat sem igral par tekem Rocket Leagua in se res dobro igra, izven Steam pa lahko iz kavča surfam, kar je super :D

DOOM_er ::

kje se da stvar kupiti v evropi, brez bundlov ipd kot naprimer na game.co.uk?
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

steam, majo warehouse v EU se mi zdi, tako da ne plačaš carine

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

prenasalec ::

Prek Steama se naroči, odpošljejo iz Nizozemske.

dottor ::

Čene kak GameStop :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

se splača pogledat keri ma cenejšo ponudbo + poštnino :)

DOOM_er ::

no to zadnje, na stimu bojda upalijo en kup poštnine, zato se športa od tam nebi šel.
Robots will steal your job. But that's OK

prenasalec ::

Poštnine je 15€. Je pa 3-dnevna varianta.

dottor ::

Če imaš možnost it v ITA ali AU v kak GameStop pogledat... ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Shybby ::

sem naročil link in controller v nedeljo, je pisalo da bom dobil med 9 in 19.12 , včeraj sem že dobil tracking number ..

je pa poštnine okol 30 euro za oboje skupaj, je pa z nizozemske blo poslano, preko dhl.

prenasalec ::

Tudi meni so rekli, da bom dobil 9.12., pa sem dobil prejšnji teden. Pritoževal se ne bom :D

Jerry000 ::

V kolikšnem času se potem to dobi? 3 dni?

prenasalec ::

Tako je.
To je, od takrat ko odpošljejo, kar pa ne storijo takoj.
Aja, pa meni so prek GLS poslali.

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

sem naročil kar direktno s steama. Jebi ga :D kako se sicer obnese?
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

sej bom jaz tudi verjetno kar prek steama...za filing :P. Edin če je kje res ceneje (prek neta). Ker do IT ali austrije nimam ravno blizu

Shybby ::

saj men so tud z gls, sem. narobe napisal. se pa tracking status ni od vceraj nic spremenil, pise da je zapustilo skladisce, to je to :/

prenasalec ::

Shybby je izjavil:

saj men so tud z gls, sem. narobe napisal. se pa tracking status ni od vceraj nic spremenil, pise da je zapustilo skladisce, to je to :/

Takole je meni sledilo paketu:


DOOM_er je izjavil:

sem naročil kar direktno s steama. Jebi ga :D kako se sicer obnese?

Super je.

Jerry000 ::

A se witcher 1 dobro igra s controllerjem? Kdo ve?

Shybby ::

moj zadnji status je ljubljana gls, vceraj, tako da do srede verjetno bo.. :)

prenasalec ::

Če je že v Ljubljani, boš najbrž že v ponedeljek dobil. To ni kakor navadna pošta, enkrat sem dobival paket iz Hongkonga, pa je od tam do Ljubljane rabil en dan, od Ljubljane do moje hiše pa dva tedna :P

Jerry000 ::

Hjoj, če res v tok hitrem času dobiš me pa mika ga kar zdajle nabavit

prenasalec ::

Ko paket odpošljejo, je dostava sicer hitra, ne vem pa, koliko traja, da ga pošljejo. No, prej ko naročiš, prej ga pošljejo :P

Shybby ::

vceraj dobil..

link s streamom iger preko wifija deluje perfektno.. da se dejansko celoten desktop zrcalit na tv, igre brez laga..

kar pa se kontrolerja tice.. sem hotel malo ac2 pognat, skoraj umrl zravn kak je nerodno nastavit da dejansko kontroler dela.. gta5 ki pa ima podporo za kontroler pa isto kot miska in tipkovnica.. je pa res da sem imel enih 5let ps3 in je velika razlika v kontrolerju, treba cas se navadit, ker pa ne igram veliko bo to kar trajalo :)

Jerry000 ::

Ja če si 5let bil na PS3 controllerju pol verjamem da imaš malo probleme se navadit :). Link praviš da je super? Koliko si pa dal za oboje skupaj?

Shybby ::

ja, težko gre =)

oboje je blo 140.

petrus ::

Če kdo že obžaluje nakup Steam Controllerja naj se javi na ZS, bom rade volje prevzel breme, eni smo tako dobri! :)
stati inu obstati

prenasalec ::

Prodam po ekskluzivni ceni 80€ :P

dottor ::

To ni bolha, pa nismo v sekciji mali oglasi ;) Razen če ima ledice in ostalo osvetljitev, pol pa je cena primerna temu :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

DOOM_er ::

kakšen naj bi bil force feedback na ploščicah? Se še komu sliši rahlo brnenje? Sicer mi je pa kontroler zelo všeč zaenkrat
Robots will steal your job. But that's OK

prenasalec ::

Kar si dobil, tako mora biti. Malo se čuti na touchpadu, pa nek tak zvok spušča, kot si opisal. Meni je carsko.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Evo, naročen controller, now i wait :)

Jerry000 ::

Hm...po kokem času pa pošlejo to zadevo? Naročen je bil 8.12., pa mi danes še vedno piše: Shipping Status: Shipping Soon

DOOM_er ::

jaz sem naročil prejšno sredo, v ponedeljek sem imel že doma.
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

Hm...pri meni ga še niti poslali niso, pa je že 2 dni od naročila...upam da se ni kaj zakompliciralo

1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941866802 (4781) oo7
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828125 (1444) acookook
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131407 (838) Ganon
»

Tretji korak Valvea v dnevne sobe je igralni plošček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5720586 (12043) opeter
»

Drugi Valveov korak v dnevne sobe - strojna oprema

Oddelek: Novice / Rezultati
3715153 (7953) PrimozR

Več podobnih tem