» »

Steam - Controller

Steam - Controller

1
2
3 4 5

Matevz96 ::

Jerry000 je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

najbolje da vprašaš njih, carine pa iz EU držav ni

Saj Steam (Valve) nima sedeža v EU...zato.
Sej mih vprašal...na chatu ni nobenega, odgovor pa tudi traja


Sedež ni pomemben, pomembno je od kod pošiljajo (pa, da ni kot pri DX europe warehouse kjer pošljejo iz Kitajske preko Nizozemske brez da bi oni plačali dajatve...).

Jerry000 ::

Matevz96 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

najbolje da vprašaš njih, carine pa iz EU držav ni

Saj Steam (Valve) nima sedeža v EU...zato.
Sej mih vprašal...na chatu ni nobenega, odgovor pa tudi traja


Sedež ni pomemben, pomembno je od kod pošiljajo (pa, da ni kot pri DX europe warehouse kjer pošljejo iz Kitajske preko Nizozemske brez da bi oni plačali dajatve...).

Mogoče sem nesposoben ampak...kako naj pri njih vidim od kje pošljejo če preko Steama naročim controller? Tam samo poštnina piše, nikjer pa ne vidim nič ali se carina plača ali pošljejo iz EU al kako

Matevz96 ::

Piši na support.

sentiš ::

Kako to, da že vsaka normalna e-trgovina ponuja brezplačno poštino nad ~40€, pri Steamu pa so tako zasoljene cene. Poštnina itak ni nič drugega, kot samo umetno zviševanje cen, da prodajalec iztisne še nekaj malega zaslužka več.

scipascapa ::

ko je povsod pošta gratis, si to preveril?

Jerry000 ::

sentiš je izjavil:

Kako to, da že vsaka normalna e-trgovina ponuja brezplačno poštino nad ~40€, pri Steamu pa so tako zasoljene cene. Poštnina itak ni nič drugega, kot samo umetno zviševanje cen, da prodajalec iztisne še nekaj malega zaslužka več.

Kje je to? Da kupim controller in link :)?

KlemenL ::

Če bi kdo imel ta steam controller, bi se nas lahko skupaj par zbralo pa naročimo prek cheaper&more na nemški naslov.

Da se usaj teh 15€ poštnine nekako razdeli.

Če je kdo za, naj spodaj ali v ZS napiše.

m0f0x ::

Jaz bom za, ko pridejo ven ocene.

Jerry000 ::

Jaz bom lepo preko game.co.uk vzel, lepo pošiljajo v SLO

m0f0x ::

Steam Controller First Impressions


unboxing Steam Controller and Steam link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Jerry000 ::

http://www.pcgamer.com/steam-controller...

Veliko kritik. Ob tem ti da malo misliti, če se sploh splača nabavit ga...

DOOM_er ::

bolj se mi zdi problem da so ljudje preveč navajeni na xbox/ps kontroler in jim tak trackpad ne odgovarja. Recimo jaz uporabljam unified remote in mi "trackpad" popolnoma odgovarja za nadzor miške. Recimo sem obrnil World of Goo z unified remotom brez problema in princip je skoraj identičen steam controllerju. BOm počakal če ga bodo kje v slo prodajali v fizični obliki in bom potestiral sicer pa si ga bom najvrjetneje omislil. Je pa res da nikoli nisem kaj bolj uporabljal klasičnega gamepada ker mi tiste gobice žal niti pod razno ne sedejo niti se jih ne morem navadit
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

suhi ::

Pričakovan odziv. Že po izgledu se vidi, da tak kontroler ne more biti boljši od klasičnega v praktično vseh špilih, kjer je kamera tretjeosebna. Po drugi strani pa je boljši v strategijah in morda FPS-jih, kjer pa seveda prednjačita tipkovnica in miš.

Kaj je potem sploh point Steamovega umotvora? Morda bo dober za bolj casual igralce, ki bi radi vse upravljali z eno napravo, sam pa (zase) v njem ne vidim nobenega smisla.

fast1slow ::

Bo potem kdo naročil, da bi skupaj? Do sedaj sem uporabljal žični xbox360 kontroler za dirkačine,športne,rpgje in fps (single) in se mi zdi zanimiva zadeva.

DOOM_er ::

jst bom počakal da ga najprej probam tako. Če decembra še nebom imel šanse si ga bom omislil za božička :))
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

Bom narocil ko izide, takrat lahko skupaj

m0f0x ::

zahec ::

@Jerry000, če boš naročil z igro, prosim javi če jo dobiš :)
hvala,z

Jerry000 ::

Zmenjeno :). Trenutno sem v fazi ko ne vem al bi kar prednaročil...itq rabim controller in tko mam samo steam in ogromno špilov gor...al pa počakam da izide. Bom sporočil :). Aja, naročil bom pa preko game.co.uk

dottor ::

Jaz bom si raje omislu XONE kontroler, ker mi velikost in pozicija tipk in gobic odgovarjata. PS in iz njega prevzeti dezajni so mi premajhni in me hitro začnejo prsti bolet :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Meni tudi ne diši postavitev tipk, ko ga tak pogledam. Ampak tisti tanov speminjajoč od MSja mi zgleda superfajn, ne glede na ceno.



Aha elite se mu reče.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

No fora steam controllerja je da lahko igraš igre ala civilization glede na trackpad

suhi ::

Sam še vedno ne štekam, zakaj bi to sploh hotel počet :)

Jerry000 ::

Kr je udobje kavča dobra, ker imaš vse v dlani, ker ni potrebno sedet za mizo pa met miško in tipkovnico - lažje se je lepo nazaj naslont pa noge dat na mizo in igrat, ker ne igramo profesionalno,...list gre še naprej :)

dottor ::

Meni se edini smiselen nakup gamepada zdi za igranja: Assassin's Creed serije, športnih iger, dirkaških arkad, 2,5D iger, pretepačin. Bom pa vložil teh 50€ raje v XONE gamepad (navaden in ne v elite).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Kje bi lahko še naročil steam controller. Malo gledam cene...na game.co.uk pride 85.57 Euro (controller+poštnina+20€ steam card). Če naročim na Valve dom dobiš sigurno še kako carino in kak DDV. Sem bral da je en iz EU fasal poleg vsega še 30€, kar je skor 1/2 produkta. Je še kje znano da bodo imeli controller? Game.co.uk bi blo fajn če nebi blo te 20€ kartice zraven

Trololololol ::

dottor je izjavil:

Meni se edini smiselen nakup gamepada zdi za igranja: Assassin's Creed serije, športnih iger, dirkaških arkad, 2,5D iger, pretepačin. Bom pa vložil teh 50€ raje v XONE gamepad (navaden in ne v elite).

Za PC zacuda velikokrat priporocajo PS4 kontroler. Poglej ce te zanjma

dottor ::

Jerry - bi ti priporočal kak gamestop če ga imaš kje v bližini (ITA ali AU) ;)
Kek'c - PS4 mi je "premajhen" in se mi v rokah zdi kot nek poceni kitajski ponaredek - tista plastika deluje hudo zanič...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Jerry - bi ti priporočal kak gamestop če ga imaš kje v bližini (ITA ali AU) ;)
Kek'c - PS4 mi je "premajhen" in se mi v rokah zdi kot nek poceni kitajski ponaredek - tista plastika deluje hudo zanič...

To ja, super, hvala :). Bom kar naročil iz tukaj. Samo upam da ne dobim škatlo in vse v IT jeziku. Kdo ve kok pride poštnina? Nikjer ne najdem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

dottor ::

Nevem, ker mi je Trst dokaj blizu in se dosti krat ko grem v striparno še ustavim še v GameStopu. V Trstu jih je cel kup :)

Pošlji jim mejl.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Jim gre Angleščina :)?

dottor ::

Če se potrudijo ja :))

Sicer na njihovi spletni strani (uradni za vso Italijo) piše da zbirajo prednaročila in da so razprodani (kar pomeni da zbirajo naročila). Pač provat ni greh.

Če ne pošiljajo k nam, se lahko tudi zmeniva da ti ga grem jaz iskat pa ti ga pošljem po pošti naslednjič grem v trst verjetno v soboto, ampak če še vedno zbirajo naročila dvomim da imajo že kakšnega na polici :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Če se potrudijo ja :))

Sicer na njihovi spletni strani (uradni za vso Italijo) piše da zbirajo prednaročila in da so razprodani (kar pomeni da zbirajo naročila). Pač provat ni greh.

Če ne pošiljajo k nam, se lahko tudi zmeniva da ti ga grem jaz iskat pa ti ga pošljem po pošti naslednjič grem v trst verjetno v soboto, ampak če še vedno zbirajo naročila dvomim da imajo že kakšnega na polici :|

Iz kje pa si? Sedaj jih ne morajo imeti, controller izide 10 novembra :)

dottor ::

Koper. Vem ja, ampak se nebi prvič zgodilo da v GameStop-u dajo na police kej "slučajno" izpred roka :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Koper. Vem ja, ampak se nebi prvič zgodilo da v GameStop-u dajo na police kej "slučajno" izpred roka :))

Aja, če bi bi pa blo super :D. Bom malo probal dat prednaročilo da vidim če bo sploh šlo skozi. DE in UK strani pa ne delujejo -.-

Jerry000 ::

Pogledal na steamu, 14,90€ je poštnina. Edin ne vem iz kje to pošljejo. Ker na redditu so govorili da pošljejo iz EU...ampak potem bi bila poštnina manj kot 14€? In tudi ne vem ali lahko pričakujem carino ali ne, na steamu nič ne piše kaj veliko. Support je pa tudi počasen za crknit

dottor ::

Če pošljejo iz EU ni prispevkov. Davek se plačuje samo izven EU in nad vrednostjo 22€ (brez poštnine), nad 150€ pa tudi carina:

http://www.delo.si/gospodarstvo/potrosn...

Sicer je od lani ampak pomoje niso dosti spreminjali...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Že že, sam kako naj vem iz kje pošljejo? Da bom siguren, nikjer ni nič omenjeno

dottor ::

Piši na support. Dokler pridejo na police boš dobil odgovor ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Piši na support. Dokler pridejo na police boš dobil odgovor ;)

Hja...par folka jih že ima, odgovora pa nikjer :). No ja, še Gabe je rekel da majo porazen support in da se bodo potrudli bolj...slabo so začeli :)

dottor ::

Poglej malo po redditu če ima kdo kakšne informacije od kod pošiljajo za EU ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Od čet-sob sem v munchnu, če vam kaj pomaga.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

Lahko pogledaš če jih imajo v kaki štacuni :)

Jerry000 ::

Kdo je zdaj naročil steam controller? Zanima me iz kje ste ga naročili, iz steama ali game.so.uk?

Tr0n ::

Ne narocaj, ker ni kaj prida. Raje X1 ali DS4, ce ze rabis kontroler za PCja.

Jerry000 ::

Hvala za ponudbo, ampak sem vseeno bolj za steam, tudi design mi je všeč :). zakaj pa ni kaj prida? Kaj je narobe z njim? Še vedno me pa zanima zgornja vprašanja.

Tr0n ::

Poglej si kaksne opise na YT ali podobnih straneh. Noben ni ravno navdusen nad kontrolerjem, rabis veliko casa, da se navadis, pa se takrat ni to to.

Jerry000 ::

Bom hvala. Ampak me vseeno zanima kdo bo vzel in iz kje :)?

Jerry000 ::


dolenc ::

Ti kar nabav, boš lahk povedu kakšen je :)
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941866773 (4752) oo7
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828125 (1444) acookook
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131407 (838) Ganon
»

Tretji korak Valvea v dnevne sobe je igralni plošček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5720586 (12043) opeter
»

Drugi Valveov korak v dnevne sobe - strojna oprema

Oddelek: Novice / Rezultati
3715150 (7950) PrimozR

Več podobnih tem