» »

SAP svetovalec - delo

SAP svetovalec - delo

omnius ::

Zdravo!

Dobil sem ponudbo za delo v Nemčiji, kot junior - junior SAP svetovalec, z malo izkušen cca 1 leto. Ponudba je sledeča, pol leta izobraževanja v podjetju, stanovanje, plača, po tem lahko ostanem v Nemčiji ali pa se vrnem in v Sloveniji ustanovimo podružnico.

Trenutno me sprašujejo sledeče: Za kakšen denar bi bil pripravljen delati pri njih? Ima kdo izkušnje/dela kot SAP svetovalec, kje je dobra izhodiščna cena, glede na njihov standard proti našem, res nimam predstave, seveda če bi zapustil državo, hočem imeti boljši življenjski standard. A je preveč/premalo, da želim na začetku vsaj neto 2K€, glede na to, da so pripravljeni investirat vame, zastonj stanovanje, ipd. Vem da so izkušeni SAP svetovalci plačani krepko čez 5-6K€+ mesec, vendar je to zame še vedno sorazmerno velika odločite, vzet delo, zapustiti državo in se dolgoročno posvetiti SAP svetovanju ali slediti svojim podjetniškim vizijam in idejam, ker potencialno znajo lastne ideje zagotovo prinašajo večji kapital na dolgi rok.

Vsa mnenja dobrodošla

solatko ::

S temi stvarmi okoli plače je vedno problem, nekateri so presenečeni, če rečeš preveč, sem pa doživel na razgovoru, da mi je bodoči delodajalec rekel, da sem neambiciozen, saj sem prehitro zadovoljen z višino plače, torej od tam naprej pade motiv.
Na koncu sva prišla do ležeče osmice.

Njbolj logičen odgovor je - čim več, če pa hoče konkretno cifro, pa napiši najvišjo možno plačo, ki se jo da v firmi dobit, seveda s pripisom na koncu.
Delo krepa človeka

MarStre ::

solatko je izjavil:

S temi stvarmi okoli plače je vedno problem, nekateri so presenečeni, če rečeš preveč, sem pa doživel na razgovoru, da mi je bodoči delodajalec rekel, da sem neambiciozen, saj sem prehitro zadovoljen z višino plače, torej od tam naprej pade motiv.
Na koncu sva prišla do ležeče osmice.

Njbolj logičen odgovor je - čim več, če pa hoče konkretno cifro, pa napiši najvišjo možno plačo, ki se jo da v firmi dobit, seveda s pripisom na koncu.


Saj ne gre delat v bivšo jugo? Kaj kvasiš partijske štorije za v gostilno.

Vprašaš koliko bo plača in kako narašča s 'starostjo' in sposobnostjo. Problem rešen.

GTX970 ::

Kaj konkretno boš delal v sapu ?
http://www.glassdoor.com/Salary/SAP-Ger...

Sapovci imajo celo v Slo precej visoke tarife, tako da dobro premisli o svoji ceni.

Trenutno me sprašujejo sledeče: Za kakšen denar bi bil pripravljen delati pri njih?

Če te mora kadrovnik spraševati o ceni, potem nima pojma.
https://www.linkedin.com/pulse/20130731...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Dr_M ::

Če te mora kadrovnik spraševati o ceni, potem nima pojma.


Tale je kar slaba.
Oni tocno vedo koliko, samo zanima jih, ce imas ti kaj pojma.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Yohan del Sud ::

Ej, sam imam 3 leta izkušenj kot SAP svetovalec (ok, operativec (SD in MM) s training, usklajevalnimi in podobnimi zadolžitvami), pa me ignorirajo doma in na tujem. Na tvojem mestu bi z vsemi štirimi pograbil priložnost.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vstop v svet Network Administratorja

Oddelek: Loža
303696 (2223) tony1
»

Pricakovano placilo - delo v tujini (NEM)

Oddelek: Loža
183976 (2981) harmony
»

Perspektivna področja računalništva (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012622 (10957) jype
»

Učenje programiranja

Oddelek: Loža
81767 (1460) Kurzweil
»

ERP (SAP) in optmizacija poslovnih procesov

Oddelek: Programiranje
366716 (6716) Mavrik

Več podobnih tem